Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-13, 17:18   #4831
martusia26
Rozeznanie
 
Avatar martusia26
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 539
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Ale ja nie w ciąży, tylko karmiąca!

Też piekę w rękawie. A jak szynkę, to idę do sklepu i proszę o co? O szynkę?

Gruszki podobno wzdymające...
Maliny chyba uczuliły mi malucha
wybacz - oczywiście chodziło mi o karmienie
a znalazłam że gruszki w małych ilościach można, więc jest szansa że Heniowi nic nie będzie
szynki w sklepie nigdy nie kupowalam. zawsze taką surową (nie wiem wlaśnie jak to nazwać) od teściów dostaje. no ale na pewno gdzieś znajdziesz
__________________
Pola 17.10.2012
3690 g, 56 cm

Edytowane przez martusia26
Czas edycji: 2012-10-13 o 17:29
martusia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 17:24   #4832
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Dziewczyny po cc mam pytanie - czy seks po cesarce boli??? A jak tak, to gdzie i czemu?
O, to dobre pytanie jest
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 17:28   #4833
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
A ja mam dziś urodzinyyy
Stara dupa ze mnie :p

sto lat!!!



jeśli chodzi o jedzenie to ja póki co mam bardzo ubogi jadłospis, bułki, masło, wędlina drobiowa, ser zółty, twarożek, herbata, rosół, biszkopty i ciastka łakotki z cukrem
codziennie próbuję nowych rzeczy i sprawdzam jak działają na Lenę.wczoraj np. zjadłam serek śmietankowy, nic małej nie wyskoczyło, brzuszek ją też nie bolał więc wychodzi na to, że serek mogę jeść

dziś sprawdzam krówki ciągutki
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 17:34   #4834
martusia26
Rozeznanie
 
Avatar martusia26
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 539
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

A ja co mam zjeść żeby tej cholernej zgagi nie mieć?????? oszaleje zaraz
__________________
Pola 17.10.2012
3690 g, 56 cm
martusia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 17:34   #4835
Sara_m7
Rozeznanie
 
Avatar Sara_m7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Düsseldorf
Wiadomości: 552
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Dzięki dziewczyny !!! Czy wasze małe szkraby też tak mało spią i ciągle by jadli? Karmię naturalnie, ale ona cały czas nie najedzona się wydaję. Pokarm jest, sprawdzałam. I Brzuszek ją boli. Można już stosować te krople Bobotonic? Czy coś innego wam pomagało? A jeszcze pytanie do mam karmiących- jecie ser pleśniowy??Można?
Sara_m7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 17:37   #4836
martusia26
Rozeznanie
 
Avatar martusia26
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 539
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Lewek o ktorej jutro jedziesz? dasz znać co i jak ?
__________________
Pola 17.10.2012
3690 g, 56 cm
martusia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 17:42   #4837
lidka0308
Zadomowienie
 
Avatar lidka0308
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 413
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez Sara_m7 Pokaż wiadomość
Hej, 10.10.12 przyszła na świat Alicja Aleksandra. Zgodnie z planem Ważyła 3270 i 52 cm. Poród był ciężki, trwał 14,5 godz. zakończony vacum :/ Jesteśmy już w domku od piątku i uczymy się nowej sytuacji.
Witamy już z maluszkiem!!! mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie po porodzie

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
A Ty karmisz piersią? Marzę o czekoladzie, ale pewnie wieki miną jak znowu ją zjem...




A jak się piecze szynkę???



Od razu po cc to lało się ze mnie litrami! Teraz troszeczkę stopuje i jest brązowa wydzielina i co kilka dni znowu ciemna krew.




Kurczę nie umiem pasztetu...



Mam nadzieję, że 5-6 tygodni to będzie maksimum.

Byliśmy na spacerku i w kawiarni i zjadłam szarlotkę z gruszką, teraz mam wyrzuty sumienia, że kolejne kolki zafunduję synkowi.
Teraz śpi jak marzenie, a ja bym chciała wyjść, ale muszę czekać na karmienie cierpliwie...

Dziewczyny po cc mam pytanie - czy seks po cesarce boli??? A jak tak, to gdzie i czemu?
też mnie ta kwestia bardzo interesuje i już doczytałam u Sojki, może jeszcze ktoś coś napisze?

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Seks po cc boli. a boli w brzuchu- mięśnie brzucha w sensie i "rozluźnianie się" nie pomoże- bo sie rozluźnić nie da.
no i w bobrze tez ma prawo bolec bo dawno nie używany ja się zbieram, zbieram i zebrać się nie mogę bo sie właśnie bólu boje strasznie- to jedyny ból którego sie boje i ktorego nienawidze- ból podczas seksu, tyle ze ja to miałam na co dzień. inny ból mi nie straszny, przebijanie języka, tatuaże- pikuś a seks o zgrozo!!!

Sara ogromne gratulacje
Jak to miałaś to na co dzień? zawsze cię boli podczas seksu? toć to jakaś masakra by musiała być

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Ale ja nie w ciąży, tylko karmiąca!

Też piekę w rękawie. A jak szynkę, to idę do sklepu i proszę o co? O szynkę?

Gruszki podobno wzdymające...
Maliny chyba uczuliły mi malucha
idziesz do mięsnego i tam jest gablota z mięchem nie? patrzysz i w tych pojemniczkach są tam wyłożone np. schab, karkówka, mielone, wątróbka i szynka właśnie między innymi też, więc normalnie o szynkę prosisz

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
nam w szpitalu zafundowali na śniadanie dżem truskawkowy
matko, mała darła się do 2 w nocy, tak ją brzuszek bolał...
myślałam, że w szpitalu tak dobierają menu by było odpowiednie dla matek karmiących, ale jak się później okazało trzeba było samemu wybierać co można a co nie... głupota po prostu
i tak w kolejnych dniach był groszek z marchewką, tłuste sosy, mięso mielone
gdyby tż nie przywoził mi żarcia z domu to bym chyba zdechła z głodu...
no u nas raz podali pulpety i do tego góra surówki z kapustyoczywiście kapusta na talerzu została i to było na oddziale położniczo-noworodkowym
lidka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-13, 17:43   #4838
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

mam wychodne. pierwszy raz od.. no
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 17:45   #4839
lidka0308
Zadomowienie
 
Avatar lidka0308
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 413
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Sara jesteście w trzeciej dobie życia, kropli raczej nie można a co do wiszenia na cycku to moja też tak miała od drugiej doby, jadła co godzinę na szczęście następnego dnia już było lepiej, bo od tamtej pory je co 2-3 godziny a w nocy budzi się dwa razy na szamanko
lidka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 17:50   #4840
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

hey kochane nie było mnie kilka dni, bo mała znów miała kolkiłagodniejsze co prawda ale doszły do nich zaparcia i była marudna całe dniedzisiaj pierwszy "luzniejszy" dzień także spadam nadrabiac

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Nisia4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Waszym dzieciom odbija się za każdym razem?
mojej nie, chociaż staram się jak mogę by uniknąc wieczornej kolki

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość
A
Angel Jagódka urocza
dziękujemy
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 17:51   #4841
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez martusia26 Pokaż wiadomość
Lewek o ktorej jutro jedziesz? dasz znać co i jak ?
Jutro wyjeżdżam po południu, po obiadku u rodziców Oczywiście postaram się dać znać jak najszybciej, nie wiem czy z tel mogę pisać, jeśli tak to napiszę od razu
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-13, 18:07   #4842
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Ta moja córa niesamowicie gruba jest :P

Dzisiaj wreszcie załatwiłam macieżyński jestem z siebie dumna (a raczej z TŻta bo to jego robota ) jeszcze tylko pozew złożyć byłoby fajnie w tym tygodniu :P

Ula znamion poszczepiennych nie ruszaj- to się samo zagoi, to jest jak najbardziej prawidłowa reakcja organizmu.

Szczoteczka elektryczna mnie rozłożyła na łopatki

Moje dziecko lubi odkurzacz- bo zawsze jak go włączam to potem jej się łatwo oddycha (odciągamy nosek katarkiem za pomocą odkurzacza) i potem leży i uśmiecha się błogo
sliczna Zosiunia buska tka papuśna prawie jak u mojego małego głodomorka hehea jeszcze tak nei dawno Jagódkę hipotrofikiem nazywali

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

tamlin sliczny synus a zdjęcie z Paulinka cudowne

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
się moja kluseczka nie załadowała hmmm
jeszcze raz ...
podróż Dusi ... i Dusia śpi gdy mamcia u przyjaciółki ... hmm tatuś chyba w pośpiechu przewijał córunię musiała ostro śpiewać dowody muszą być foto 4
ale z Dusi już duża pannica ważne, że tatuś nie zapomniał pampka ubrac

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

na 8 tygodni waży już 4470g
a ile ważyła po 1mc? bo moja przybrała po 4 tyg 1300g i pediatra kaała jej mniej jejsc dawac aż strach pomyslec ile będzie teraz ważyła

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

kate do schrupanai ten Twój Kubus

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
mi sie ten podoba
ostatnie maluszki opuszczaja brzuszki a reszta przewija juz pieluszki

wogole ten watek byl dla mnie najcudowniejszy bo wlasnie w nim urodzilam i czesto cofam sobie wiadomosci i wspominam jakie to bylo piekne,te gratulacje od Was itd..
też jestem za tym tytułem wątku

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
A wogóle dostałam @ cieszę się strasznie wczoraj robiłam już test nie przyznawałam się bo wstyd no ale jest ciocia

dobra to ja wklejam mojego śmieszka
ślicznie się usmiecha

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
Urodziłam bardzo popekalam i boli a mała w inkubatorze bo była smolka ale wszystko w porzadku. 3750, 59 cm Szczegóły później.
Serdecznie dziękuję za kciuki
dla was i wszystkiego najlepszego
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 18:08   #4843
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez martusia26 Pokaż wiadomość
A ja co mam zjeść żeby tej cholernej zgagi nie mieć?????? oszaleje zaraz
u mnie w końcówce ciąży nawet woda "powodowała" zgagę
martusia, jeszcze trochę i się jej pozbędziesz.po porodzie mija jak ręką odjął

Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość
Sara jesteście w trzeciej dobie życia, kropli raczej nie można a co do wiszenia na cycku to moja też tak miała od drugiej doby, jadła co godzinę na szczęście następnego dnia już było lepiej, bo od tamtej pory je co 2-3 godziny a w nocy budzi się dwa razy na szamanko
a od kiedy można?
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 18:20   #4844
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

kochane mam pytanie czy Wasze maluszki wraz z "wiekiem" też coraz mniej śpią? Bo normalnie moja mała codziennie nie chce spac od 6 do 10, to poplakuje to posteka to poleży i tak w koło. Od kilku dni ten czas wydłuża się do 11, a nawet 12 gdyby grzecznie leżała to ok, ale nie, bo cały czas potrzebuje towarzystwa, a szczególnei mojego więc mamusia snaidania je z dzieckiem na rekach karmiona przez tatusia lub dopiero po 11

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

a i mam jeszcze pytanko do mamuś które stosuja karmienie mieszane maluszków, bo ciekawa jestem ile dojadają mm wasze maluszki. Jagódka po cycu dojadała zazwyczaj 40-50ml mm, a od tygodnia jakoś zjada 60ml, a i zdaża się jej zjejsc nawet 90 czy to oznacza, że mam już coraz mniej pokarmu, czy, że ona poprostu potrzebuje już więcej? martwię się trochę, że nie długo już w ogóle nie będę mogła karmic piersią jestem strasznei zawiedziona, że od początku nam nie wyszło ale do tych3 m-c minimum chciałabym ją jeszcze karmic. Chociaż teraz to już chyba bardziej dokarmianie jej jest moim mleczkiem skoro tyle zjada mm

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

iwoncia wszystkiego naj naj najlepszego
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 18:27   #4845
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

no i nadrabiania nadszedł kres, bo mała się przebudza wstawiam zatem na biegu foty mojego pączusia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0060.jpg (91,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0063.jpg (137,9 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0064.jpg (72,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0067.jpg (82,4 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0043.jpg (112,4 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0074.jpg (86,9 KB, 41 załadowań)
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 18:40   #4846
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

mam pytanie do dziewczyn, które mają problemy z tarczycą.

moja mała w szpitalu miała sprawdzany poziom hormonów zaraz po urodzeniu(wyszły w normie) dodatkowo pediatra w szpital zlecił powtórzyć je w 3 tygodniu życia.
poza tym w ten poniedziałek zapisał nas do poradni specjalistycznej.

czy u Was wygląda to podobnie?

podobno nieleczona tarczyca u noworodków powoduje spore zaburzenia rozwojowe. trochę się wystraszyłam...

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość


a i mam jeszcze pytanko do mamuś które stosuja karmienie mieszane maluszków, bo ciekawa jestem ile dojadają mm wasze maluszki. Jagódka po cycu dojadała zazwyczaj 40-50ml mm, a od tygodnia jakoś zjada 60ml, a i zdaża się jej zjejsc nawet 90 czy to oznacza, że mam już coraz mniej pokarmu, czy, że ona poprostu potrzebuje już więcej? martwię się trochę, że nie długo już w ogóle nie będę mogła karmic piersią jestem strasznei zawiedziona, że od początku nam nie wyszło ale do tych3 m-c minimum chciałabym ją jeszcze karmic. Chociaż teraz to już chyba bardziej dokarmianie jej jest moim mleczkiem skoro tyle zjada mm
angel, a próbowałaś odciągać swój pokarm laktatorem? wiedziałabyś czy jest go sporo poza tym pobudziłabyś laktacje. ja, jak nie miałam pokarmu, to bardzo często molestowałam się laktatorem a teraz pokarm płynie strumieniem (przynajmniej na razie )

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
no i nadrabiania nadszedł kres, bo mała się przebudza wstawiam zatem na biegu foty mojego pączusia
śliczna
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 18:44   #4847
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez Sara_m7 Pokaż wiadomość
Hej, 10.10.12 przyszła na świat Alicja Aleksandra. Zgodnie z planem Ważyła 3270 i 52 cm. Poród był ciężki, trwał 14,5 godz. zakończony vacum :/ Jesteśmy już w domku od piątku i uczymy się nowej sytuacji.
Gratuluję, tym bardziej że moja córeczka to też Alicja Aleksandra
także gratuluje też wyboru pięknych imion
Nie zazdroszczę tylko porodu.
__________________
15 minut dziennie codziennie
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 19:13   #4848
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez Sara_m7 Pokaż wiadomość
Hej, 10.10.12 przyszła na świat Alicja Aleksandra. Zgodnie z planem Ważyła 3270 i 52 cm. Poród był ciężki, trwał 14,5 godz. zakończony vacum :/ Jesteśmy już w domku od piątku i uczymy się nowej sytuacji.
gratulacje
Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
A Ty karmisz piersią? Marzę o czekoladzie, ale pewnie wieki miną jak znowu ją zjem...




A jak się piecze szynkę???



Od razu po cc to lało się ze mnie litrami! Teraz troszeczkę stopuje i jest brązowa wydzielina i co kilka dni znowu ciemna krew.




Kurczę nie umiem pasztetu...



Mam nadzieję, że 5-6 tygodni to będzie maksimum.

Byliśmy na spacerku i w kawiarni i zjadłam szarlotkę z gruszką, teraz mam wyrzuty sumienia, że kolejne kolki zafunduję synkowi.
Teraz śpi jak marzenie, a ja bym chciała wyjść, ale muszę czekać na karmienie cierpliwie...

Dziewczyny po cc mam pytanie - czy seks po cesarce boli??? A jak tak, to gdzie i czemu?
krwawienie zalezy od tego jak Cie wyczyscili tam w srodku. Ja krwawilam 3 tygodnie potem 3 dni p[rzewry io okres co doi seksu mnie bolal pierwszy raz ale mialam znieczueleni alkohol drugi raz juz było ok i tak samo jak wczesniej
Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Seks po cc boli. a boli w brzuchu- mięśnie brzucha w sensie i "rozluźnianie się" nie pomoże- bo sie rozluźnić nie da.
no i w bobrze tez ma prawo bolec bo dawno nie używany ja się zbieram, zbieram i zebrać się nie mogę bo sie właśnie bólu boje strasznie- to jedyny ból którego sie boje i ktorego nienawidze- ból podczas seksu, tyle ze ja to miałam na co dzień. inny ból mi nie straszny, przebijanie języka, tatuaże- pikuś a seks o zgrozo!!!

Sara ogromne gratulacje
chyba wiem o czym piszesz bardzo długo mnie bolało kiedys nawet seksu nie lubilam, ze tak powiem przestalo bolec jak sie zaczelismy intensywnie starac o Zuzanke, wtedy nie mialam wyjscia i jakos tak z czasem przyszlo ze mnie nie bolalo, aczkolwiek Tzet ma na mnie sposob by ani troszeczke nie bolalo
Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
mam wychodne. pierwszy raz od.. no
zazdraszczam

Moje potwory spia a my odpoczywamy Zuzika nam dała dzisiaj popalica co zeby czasem za dobrze nam nie było

Angel śliczną masz córeczkę
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 19:14   #4849
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Aga_ton ja mam skierowanie do endokrynologa dzieciecego w 3 miesiacu zycia , mysle ze wszystkie noworodki ktorych mamy maja problemy z tarczyca musza byc dodatkowo przebadane, tak sobie to tlumacze , nie strasz
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-13, 19:14   #4850
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
A ja mam dziś urodzinyyy
Wszytskiego najlepszego.

Cytat:
Napisane przez martusia26 Pokaż wiadomość
I ja się witam z rana,

Wieczorem i w nocy miałam dość silne skurcze, ale to chyba dlatego że mnie nerwy wczoraj poniosły przez tą budowę. majstry coś źle zaznaczyli, koparka źle wykopała i potem po nocy musieli poprawiać i jedni na drugich zwalali. a muszę jeszcze tydzień wytrzymać do cc
Dziś będę leżakować i nie mam zamiaru się denerwować.
Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Ale każda z nas inaczej odczuwa skurcze, jedne przy 10 umierają z bólu, a ja na przykład jak przyszłam na porodówke to miałam skurcze wychodzące poza skale a dla mnie to były napinania się brzucha. także ta skala jest po prostu tak aby lekarz wiedział jaka jest siła skurczu a nie jego odczucie. Poza tym skurcze mogą być mocne ale mało efektowne, czyli macica się kurczy ale nie powoduje to wstawiania się główki w kanał rodny i wtedy dają oksy. Także skala skalą a poród i skurcze to inna bajka.
Bo ja niby miałam 80 co chwila jak byłam na ktg i dziś znowu odczuwam je podobnie i zastanawiałam się czy coś się dzieje, czy to jeszcze nie to:P

Zaprosiłam colds na fb, a reszta nie wiem jak się nazywa:P

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaale mnie ten moj chlop wkurza
normalnie.. z checia, bym Go wykastrowala
Zaprosiłam Panią do znajomych na fb
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 19:22   #4851
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

tak wogole Wy wszyscy z tymi fb tez chce
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 19:35   #4852
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
A jak tam u Was z ciemieniuchą...?

Ja zauważyłam malutkie łuszczące się skórki na czubku głowy Henia, więc dziś przed kąpielą było oliwkowanie i czesanie. Mam nadzieję, że się nie rozwinie!
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 19:42   #4853
Agnes!84!!
Rozeznanie
 
Avatar Agnes!84!!
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 874
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Dziękujemy ogromnie za gratulacje!!!
Jutro spadamy do domku. Moja mała to straszny nerwus, wpadam w szał bo za wolno płynie pokarm z cyca. Pierwszego dnia dostawała butle przez pobyt w inkubatorze. Drugiego ładnie piła ode mnie, ale dziś już nie miała cierpliwości. Zeby tylko się nie zniechęciła.
Wybraliśmy ostatecznie imię Paulinka, nie Liliana, jakoś tak pasuje do niej
__________________
Agnes!84!! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 19:57   #4854
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Hejjooo
Alan przy cycu a ja na fonie i właśnie kupala trzasnął że drażni to mój nos.
A poza tym 15minut temu przebrałam mu pampersa zasikanego,.umyłam dupke i zaś powtórka z rozrywki

A ja mam dziś urodzinyyy
Stara dupa ze mnie :p

Jejku ide tego pampka mu przebrać bo padne

sto lat kochana


ja wrocilam z uczelni i musze pochwalic tz super sie mala zajal, a nie bylo mnie 10 h, dumna jestem z niego strasznie
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 20:17   #4855
Aneczka_G
Raczkowanie
 
Avatar Aneczka_G
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 75
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez Sara_m7 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny !!! Czy wasze małe szkraby też tak mało spią i ciągle by jadli? Karmię naturalnie, ale ona cały czas nie najedzona się wydaję. Pokarm jest, sprawdzałam. I Brzuszek ją boli. Można już stosować te krople Bobotonic? Czy coś innego wam pomagało? A jeszcze pytanie do mam karmiących- jecie ser pleśniowy??Można?
Z kropelkami jeszcze bym nie startowała, bo to chyba faktycznie za wczesnie. A co do wiszenia przy cycu w 2/3 dobie to zupełnie normalne. Maja miała taki właśnie 2 i 8 dzień. W ogóle nie chciała się odklejać, ale maleństwa już tak mają i następnego dnia jest już lepiej. Dzięki temu "mleczarnie" przyspieszają i naprodukują duuużo pokarmu.
Z tym serem to chyba też trzeba ostrożnie, ja bym się wstrzymała. Moja mała nie ma problemów brzuszkowych, a jeszcze nawet zwykłego żółtego sera nie wprowadziłam do diety...

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
kochane mam pytanie czy Wasze maluszki wraz z "wiekiem" też coraz mniej śpią? Bo normalnie moja mała codziennie nie chce spac od 6 do 10, to poplakuje to posteka to poleży i tak w koło. Od kilku dni ten czas wydłuża się do 11, a nawet 12 gdyby grzecznie leżała to ok, ale nie, bo cały czas potrzebuje towarzystwa, a szczególnei mojego więc mamusia snaidania je z dzieckiem na rekach karmiona przez tatusia lub dopiero po 11

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

No ja to niemal z dnia na dzień widzę jak czas czuwania Majeczki się wydłuża. Na szczęście nie płacze, ale sama też za długo nie chce leżeć, woli towarzystwo. Zastanawiam się tylko jak tu zająć czymś takie maleństwo, bo przecież nie będziemy się przyzwyczajać do ciągłego noszenia na łapkach.


Dziewczyny mam też pytanie, jak długo dokuczała Wam blizna po nacięciu krocza?! Szwy miałam wyjęte po tygodniu i pierwsze dwa dni były cudowne, a teraz znów dokucza jak choroba. W ogóle czuję jakbym miała tam odparzone, albo coś.....
__________________
2 sierpnia 2018
Lena
30 maja 2009
8 grudnia 2010
Maja 2 października 2012
Aneczka_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 20:24   #4856
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
A jak tam u Was z ciemieniuchą...?

Ja zauważyłam malutkie łuszczące się skórki na czubku głowy Henia, więc dziś przed kąpielą było oliwkowanie i czesanie. Mam nadzieję, że się nie rozwinie!
u nas nie było ani u jednego ani u drugiego... kumpeli córa miała potężną źle to wygląda ale ona wyleczyła ją oliwkowaniem.
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 20:25   #4857
elena_100
Wtajemniczenie
 
Avatar elena_100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 2 850
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

cześć mamuśki

mam chwilkę więc wpadam

Kamilka śpi smacznie a mąż na dole zabawia gości. Swoją drogą jestem zła bo goście zamiast się zapowiadać do nas to sobie do teściowej dzwonią. I dziś przyjechali a nas nie było bo byliśmy kupić drzwi.

I miałam dziś mega nerwa. Kamilka trochę kicha, ale była ładna pogoda więc ją ubrałam i dałam teściowej żeby poszła z nią na dwór. I mówiłam żeby była góra do 16 bo potem jest już zimne powietrze i co by się nie nałykała. To ta mi obwieszcza że ją do 17 trzymała. No ☠☠☠☠a ani razu mi jej nie przywiozłą jak należy ale dziś przesadziła

Na dodatek jak ktoś jest u nas to jej odbija, co 2 minuty zagląda do wózka albo łóżeczka. No jasna cholera jak dziecko śpi to śpi, a jak mruknie przz sen to nie musi już lecieć i jej uczyć, że się jest na każde zawołanie.
__________________

elena_100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 20:26   #4858
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

No i nie wyrobiliśmy się w terminie,bo nic na rodzenie nie wskazuje
Odczuwam jakieś bole okresowe od kilku minut ale pewnie zaraz mina:P
Więc do jutra
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 20:34   #4859
Aneczka_G
Raczkowanie
 
Avatar Aneczka_G
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 75
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość
cześć mamuśki

mam chwilkę więc wpadam

Kamilka śpi smacznie a mąż na dole zabawia gości. Swoją drogą jestem zła bo goście zamiast się zapowiadać do nas to sobie do teściowej dzwonią. I dziś przyjechali a nas nie było bo byliśmy kupić drzwi.

I miałam dziś mega nerwa. Kamilka trochę kicha, ale była ładna pogoda więc ją ubrałam i dałam teściowej żeby poszła z nią na dwór. I mówiłam żeby była góra do 16 bo potem jest już zimne powietrze i co by się nie nałykała. To ta mi obwieszcza że ją do 17 trzymała. No ☠☠☠☠a ani razu mi jej nie przywiozłą jak należy ale dziś przesadziła

Na dodatek jak ktoś jest u nas to jej odbija, co 2 minuty zagląda do wózka albo łóżeczka. No jasna cholera jak dziecko śpi to śpi, a jak mruknie przz sen to nie musi już lecieć i jej uczyć, że się jest na każde zawołanie.

Och te kochane teściowe/mamusie !! Czasem normalnie ma się ochotę
Normalnie jakbym o swojej czytała (ale mamie właśnie)
Najlepsze rozwiązanie, ograniczać "pomoc" przez Nią oferowaną.
My z pierwszym dzieciakiem mieliśmy ciężką przeprawę, mama wtryniała się we wszystko, do tego ciągle goście... i teraz powiedzieliśmy NIE!!! Cóż, rodzicielka czuje się zawiedziona i na siłę szuka pola do popisu. Ale tak jest lepiej i przede wszystkim spokojniej u Nas.
__________________
2 sierpnia 2018
Lena
30 maja 2009
8 grudnia 2010
Maja 2 października 2012

Edytowane przez Aneczka_G
Czas edycji: 2012-10-13 o 20:38
Aneczka_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 20:45   #4860
elena_100
Wtajemniczenie
 
Avatar elena_100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 2 850
Dot.: Coraz więcej płaskich brzuszków, bo przybywa nam maluszków! Mamy IX-X

Cytat:
Napisane przez sandra23s Pokaż wiadomość
hej mamusie.nie bylo mnie tu pare dni i nie dam rady nadrobic.

w srode bylam z mala na bilansie.zrobili jej usg biioderek i niestety prawdopodobnie bedzie musiala nosic takie spodenki ortopedyczne
przed wyjsciem ze szpitala tez miala to usg robione i niby dobrze bylo.nie kazali szeroko pieluchowac ani nic.
dzis na 12:30 jedziemy do ortopedy.
pytalam jeszcze o plamke,ktora ma na plecach i jest to to samo co u Melci Colds-naczyniak.

a tak pozatym wszystko w porzadku.kolek naszczescie nie ma.w nocy ladnie spi.w dzien jest juz bardziej aktywna i gaworzy sobie juz
Mi też nie kazali pieluchować ani nic, a co to są te spodenki ortopedyczne?

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie mi czy wasze dzieci tez oprócz tego ze czasem spia to ryczą albo wręcz się drą albo wisza na cycku??? Bo ja nie wiem no czuje sie sama z tym wszystkim bo moje dziecko ciagle wisi na cycku u mnie ze czasem juz sie wscieka bo juz nic z zadnej piersi nie leci a on jesc chce, czasem se spi w dzien a jak nie wisi na cycku i nie spi to sie drze i ani przytulanie ani cycek nic nie skutkuje nic go nie boli a sie drze no... czasem tylko bardzo rzadko powiedziała bym se lezy i mysli o czyms albo jak do niego gadam to sie patrzy i dziwi o czym to ja mówie powiedzcie ze wy macie to samo z dziecmi no....

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

mi brzuch maleje powoli a prawie 3 tygodnie po cc jestem ... no juz zapinam sie w płaszcz co sie nie zapinałam jeszcze 3 dni temu do wagi z przed ciązy jeszcze mni 3 kg zostało teraz spada mi tak około o,5 kg dziennie czasem 0,5 na dwa dni... no ale spada a bałam sie ze zostanie mi to wszystko a juz w sumie 19 kg spadło mi
ale jeszcze mnie czeka odchudzanie aby spadło do 60 kg
U mnie nie ma wiszenia na cycu. Ile da rady wypije i sio. Po pierwsze nie mam tyle mleka a po drugie to bym miała cyce jak donice. Jak nie dopije to ją położe na chwilkę i troszkę ściągnę laktatorem i podam w butelce. Poza tym raczej staram się karmić co 3 godzinki. Zeby jakaś regularność była. Nie daj se z cyca uspokajacza robić

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Hej Tak w skrócie - bo padam na twarz:

Pojechałam dziś na ktg, bo całą dobę od wczoraj moje dziecie się nie ruszało... pierwszy zapis był zły, więc kazali powtórzyć, drugi już był ok.

Lekarz do mnie - pani ma skurcze... czuje je Pani?
Ja: - tak
On: - bo się poród może zacząć...
Ja: - tak, wiem
On: - ale 37 tydzień to już może być

No to niech się zacznie w końcu.... nie.... bo od kilku dni je mam i co... nic się nie dzieje.... A ja chcę urodzić.... A jtr. do Pzn. jadę....

A jest jakaś skala tych skurczy?
Jest do 100. Ale tym się nie sugeruj. Mi powiedzieli, że to co mi na ktg wychodzi to nie są skurcze porodowe i jestem mało odporna na ból a za 15 min. już były parte więc moim zdaniem to ktg czasem kłamie.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Aneczka_G Pokaż wiadomość
Och te kochane teściowe/mamusie !! Czasem normalnie ma się ochotę
Normalnie jakbym o swojej czytała (ale mamie właśnie)
Najlepsze rozwiązanie, ograniczać "pomoc" przez Nią oferowaną.
My z pierwszym dzieciakiem mieliśmy ciężką przeprawę, mama wtryniała się we wszystko, do tego ciągle goście... i teraz powiedzieliśmy NIE!!! Cóż, rodzicielka czuje się zawiedziona i na siłę szuka pola do popisu. Ale tak jest lepiej i przede wszystkim spokojniej u Nas.
Ograniczam jak mogę, ale zdaję sobie sprawę, że wnuczce babcia też jest potrzebna. Najgorsze jest to, że ja się czuję tak jakby ona chciała mi ją odebrać. Tak się zachowuje. Ja mam zrobić wszystko w domu a ona zajmie się dzieckiem. No to ja jej udowadniam, że potrafię zrobić wszystko i jeszcze zająć się dzieckiem. Masakra. Dziś zrobiłam obiad i jeszcze ciastka upiekłam Staram się z szacunku dla męża ale chyba za długo nie dam rady
__________________

elena_100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.