Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r. - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-28, 21:28   #2791
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
ja kupila Małej z FP piramidke z kułek, garnuszek bo nie mielismy i chciałbym ten basen kupic i piłki, ale to moze nie na raz wszystko bo tz mnie zabije


top będzie super dzień dziecka
nasza dostała ... szczoteczkę do zębów (hyhy szkoda że zębów brak) i komplecik spodenki i bluzię, dostała interaktywny domek z kolcuszkami w kształcie zwierzątek wydający dość zwierzęcccee głosy jest tam pianinko z nutkami i z melodyjkami dość znośne dźwięki i liczydło aaa i figurki klocuszki ... drzwiczki do domku już zostały oderwane .. chociaż mąż mówi że je się ściąga hehe dobre .. książeczkę o lesie i zwierzątkach, kubeczek i bidonik na spacer, pianinko z otwieranymi drzwiczkami do zwierzątek - umie je świetnie zamykać a mama otwiera bo sama nie potrafi jeszcze przekręcać by otworzyły się drzwiczki, dostała też nocniczek który idzie do nas pocztą zdecydowaliśmy się na ten z fp mam nadzieje że będzie fajny ... dostanie gąsienicę z kuleczkami i melodyjkami .. więcej nie wiem ale tak sobie myślę że ja tyle prezentów nigdy nie dostawałam ...




Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
Elena przesyła pozdrowienia

z maluszkiem wszystko dobrze, nie chciał się do końca ujawnić ale jest szansa na chłopca
może jeszcze dziś wrzuci zdjęcia


Cytat:
Napisane przez anusiaaniaanusia Pokaż wiadomość
Hej mamusie, dawno mnie nie było, ale czytam Was w miarę regularnie. Widzę, że malszki rozijają się wzorowo. Bardzo mnie to cieszy.

Weronika jestem pod wrażeniem Jasia. Jak fajnie już chodzi.
U nas też mały rwie się do chodzenia, chciałby, żebym go za rączki prowadzała. Raczkuje ekspresowo po całym mieszkaniu. Najlepszą zabawką obecnie są szuflady w komodzie i ich zawartość. Muszę już jakieś blokady pozakładać.

Nadal karmimy się cycusiem, aż się boję odstawienia od piersi, szczególnie tego co z moich cyców zostanie, ehh... W nocy budzi się około 2 razy mimo, że o 20-21 dostaje 210 kaszki i poprawia cycusiem. Zębów ma 4 i widze, że dziąsła pękają już na dwójki u dołu.

Mam nadzieję, że zagoszczę na wątku na dłużej i wbije się jakoś do Waszego towarzystwa

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------



Ja robię grochówkę

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Elena gratuluje, aż mnie coś kusi o następne. W mojej sytuacji byłoby to super rozwiązanie. Ale boję się, że sobie nie poradzę z dwójką

witaj !!! myślałam o Tobie ostatnio .. gdzie Ty nam uciekłaś ..

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
Ojej przesadzacie z tymi uszkami. Ja przebiłąm uszka w wieku 8 miesiecy i bozeee jestem okropna zla,m niedorba moje dziecko jest nie szczesliwe. Ktos zrobil i juz JEGO sprawa, po co od razu komentowac w taki sposob? grrr zla jestem

Asiu mi sie podobają kolczyki u dziewczynek i Dusi też przebije uszka, kolczyki śliczne dostała na chrzest więc będzie je nosiła
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 21:49   #2792
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cześc. My niedawno wróciłiśmy z kina. Było super, a Jasiu dzielnie się spisał pod opieką Cioci

Wszystkiego najlepszego dla Antosia
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 22:00   #2793
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Cześc. My niedawno wróciłiśmy z kina. Było super, a Jasiu dzielnie się spisał pod opieką Cioci

Wszystkiego najlepszego dla Antosia
na czym byliście? musiałam przeoczyć, jak pisałas.

my w tym tygodniu może na Oszukane pójdziemy
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 22:02   #2794
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Przeglądam te zabawki i nie wiem co kupić
Cytat:
Napisane przez _bagheera_ Pokaż wiadomość
a właśnie - powiedzcie mi czy wasze dzieci same nauczyły się pić z niekapków, czy jak? bo mój go tylko gryzie

właśnie robię sobie masaż bańkami chińskimi
Mój od razu załapał. Chociaż gryźć też lubi jak mu się mocno chce pić to pije, a jak nie to się bawi
Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Widziałyście to dzieciątko w Chinach w rurze??? Bym ku.rwę zatłukła gołymi rękoma. Jak można tak postąpić??? Zwyrodnialec pierdo....
widziałam

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Cześc. My niedawno wróciłiśmy z kina. Było super, a Jasiu dzielnie się spisał pod opieką Cioci

Wszystkiego najlepszego dla Antosia
Na czym byliście??
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 22:17   #2795
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość
Najlepszego dla Maksia i Antka
Marzenka, my kąpiemy w emolientach ze względu na wysypki, ale polecam z rossmanna ten żel: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-waschgel.html
ja się tym myję, a młodego u rodziców w tym kąpiemy. I pięknie pachnie
dziś odebraliśmy wyniki testów i nic nie wyszło czytałam, że testy do 3 roku życia są niemiarodajne, no ale zobaczymy, co alergolog na to powie. Przed następną wizytą zjem coś mlecznego, żeby nie było
my tez caly czas kompiemy sie w emolientach. chcialbym cos zmienic bo czytalam ze parafina to nic dobreg dla skory, zapycha. no nie wiem. dermatolog polecila mi EUBOS MED http://www.eubos-med.pl/index.php/ca...ci-i-niemowlat

na razie mamy zapas oilatum wiec nie kupowalam, ale chce sprobowac

u ans tez w testach ani na jajko ani na mleko nie jest uczulona. planuj jej cos dac mlecznego ale ciagle sie boje




Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość


top będzie super dzień dziecka
nasza dostała ... szczoteczkę do zębów (hyhy szkoda że zębów brak) i komplecik spodenki i bluzię, dostała interaktywny domek z kolcuszkami w kształcie zwierzątek wydający dość zwierzęcccee głosy jest tam pianinko z nutkami i z melodyjkami dość znośne dźwięki i liczydło aaa i figurki klocuszki ... drzwiczki do domku już zostały oderwane .. chociaż mąż mówi że je się ściąga hehe dobre .. książeczkę o lesie i zwierzątkach, kubeczek i bidonik na spacer, pianinko z otwieranymi drzwiczkami do zwierzątek - umie je świetnie zamykać a mama otwiera bo sama nie potrafi jeszcze przekręcać by otworzyły się drzwiczki, dostała też nocniczek który idzie do nas pocztą zdecydowaliśmy się na ten z fp mam nadzieje że będzie fajny ... dostanie gąsienicę z kuleczkami i melodyjkami .. więcej nie wiem ale tak sobie myślę że ja tyle prezentów nigdy nie dostawałam ...






oj to Ada przeszczęsliwa ja tam lubie kupowac Małej zabawki, tz mi mówi ze ja to chyba dla siebie je kupuje
i wole jak w prezencie dostanie zabawke niz ciucha.


mi tez sie nie podobaja kolczyki u maluszków, juz kiedys była o tym mowa. ja uwazam ze jak kiedys bedzie chciała to sama sobie przebije, mnie do tego zmuszono.
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 22:56   #2796
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Odp: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Dobranoc
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 04:38   #2797
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Odp: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Dzień dobry
Widzę Słońce za oknem

Wysłane z Xperia Arc za pomocą Tapatalk
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 06:29   #2798
marzenka1984
Rozeznanie
 
Avatar marzenka1984
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 702
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Dzień dobry Jak od razu fajniej się wstaje jak słoneczko świeci za oknem, mam nadzieję, że tak zostanie do końca dnia bo dzisiaj oddaje dziecko w dobre ręce i idziemy z Tżem do rzyjaciół

Miłego dzionka Kochane
__________________
Maksymilian
marzenka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 06:31   #2799
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Odp: Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Witam sie poraannie, u nas też slonlo święci wiec ulepiecmielone i na spacer ciekawe jak dzis bedzie
Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
Ojej przesadzacie z tymi uszkami. Ja przebiłąm uszka w wieku 8 miesiecy i bozeee jestem okropna zla,m niedorba moje dziecko jest nie szczesliwe. Ktos zrobil i juz JEGO sprawa, po co od razu komentowac w taki sposob? grrr zla jestem
Nie no nie krytykuje kochana,bo kazdy robi jak uwaza tylko zdziwilam się, że tak wczwsnie i sama przekula. Jagoda na chrzest od mojej mamy też dostała kolczyki śliczne i maz na roczek chce iść z nią uszy przekluc. Jednak ja uważam, że to trochę za wcześnie i wolę poczekać do 3latek minimum ładnie to wyglada ale boje się, ze ona taka zywiolowa to zaraz pozrywa i dopiero byłby klopot Zuzia nie dobierala się do kolczykow?


Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Cześć Kobietki



O, dzięki za spacerówkę, ja poszukiwałam i jeszcze nie kupiłam. Oblukam Twoją.
Mój Miś też uwielbia swoją karuzelę, dostaliśmy w prezencie z taką parasolką na której wyświetla się baja i oczywiście kręcą się miśki, które zrywa jak dosięgnie. I w ogóle bardzo lubi bawić się w swoim łóżeczku.



Mam nadzieję, że do następnego bejbika wszystko się nareperuje



Cudne te nasze pociechy, nie?



Nie martw się, u nas też nie ma szału ale widzę, że generalnie postępy choć powolne są, więc się nie zamartwiam.



Ja głupia, poszłam na ten film do kina, i to jak młody był malutki, a ja byłam świeżo po depresji poporodowej. Masakra, ryczałam jeszcze w domu. Tak mnie koleżanka na rozrywkę wyciągnęła



Zazdroszczę TŻta i jego umiejętności



Znaczy, jak musi to potrafi



Ach ten Twój mąż ostatnio dobrze się spisuje super. A truskawki w ogóle smaczne? Choć w sumie to już sezon przecież

Elena, super, że z dzidzią wszystko ok

Dziewczynki, pytanko, czy jest szansa że moje dziecko znów nauczy się pić z butli? Wcześniej pił, ale rzadko mu dawałam, teraz nie ma takiej opcji... Więc jak mam go od cyca odstawić? Na szczęście poprawa w kwestii jedzenia zupek jakoś się utrzymuje, wczoraj zjadł, dziś też, jest dobrze. Rano daję kaszkę łyżeczką a po południu ta zupka. I to tyle na razie, jeszcze harmonogramu nie mamy bo on różnie je i cyca dosyć często. No nic, może powoli się to wszystko ułoży, tylko ciekawa jestem czy któreś z Waszych maluchów które nie chciało butli polubiło ją na nowo i jak tego dokonałyście???
U nas butla jest bez problemu tylko na noc i to po cycu, jak już Jagoda zasypia. Inaczej nie chce. A probowalas z kubeczka?bo u nas niestety z kubka też be liczę, że się do kubka w końcu przekona a jak nie to zageszczone lyzeczka mi zostanie tylko dawać.




Cytat:
Napisane przez _bagheera_ Pokaż wiadomość
no na razie nie, ale to raczej z mojej winy, bo bardzo mało z nim ćwiczę



za skończone osiem miesięcy



o boszeeeeee, ale bym zjadła



ja nie wiedziałam, że coś takiego jest



matko kochana, jak widzę coś takiego to aż mnie czyści.... przecież to napewno nie jest zbyt wygodne dla takiego malucha i uważam, że całkiem zbędne nawet



za skończone 7 miesięcy dobrze, że gorączka spadła. Oby to nie było nic wielkiego, trzymam

a u nas dzisiaj zabawką dnia była butelka pepsi... o ludzie co się działo jak chociaż na chwilę zabrałam w domu była 2.5l, ale jak jechaliśmy do moich rodziców to musiałam mu wziąc taką półlitrową i wyobrażacie sobie, że on nawet z nią spał??? oto dowód:
swietny jest!


Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Widziałyście to dzieciątko w Chinach w rurze??? Bym ku.rwę zatłukła gołymi rękoma. Jak można tak postąpić??? Zwyrodnialec pierdo....
Widzialam...Zaje#alabym!

Dearlie spoznionego wszystkiwgo naj dla Antosia!
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 07:31   #2800
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

hej
Jaka cudna pogoda dzisiaj i cieplutko

Pranie się wypierze i idziemy na kawkę do babci

Noc koszmarna,Zuzia cały czas się kręciła,przewracała,popła kiwała.
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 07:33   #2801
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Odp: Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Witam się z rana, moje dziecko wtsało, pobawiło się po czym było jeszcze zmęczone, a mi się odechciało spać więc wizazuje z kawką
Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
my tez caly czas kompiemy sie w emolientach. chcialbym cos zmienic bo czytalam ze parafina to nic dobreg dla skory, zapycha. no nie wiem. dermatolog polecila mi EUBOS MED http://www.eubos-med.pl/index.php/ca...ci-i-niemowlat

na razie mamy zapas oilatum wiec nie kupowalam, ale chce sprobowac

u ans tez w testach ani na jajko ani na mleko nie jest uczulona. planuj jej cos dac mlecznego ale ciagle sie boje
ciekawie, wygląda ten olejek a spojrzałam, na emolietnt który poleciała nasza alergolog i oczywiście parabeny w składzie
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 07:34   #2802
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Odp: Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Widziałyście to dzieciątko w Chinach w rurze??? Bym ku.rwę zatłukła gołymi rękoma. Jak można tak postąpić??? Zwyrodnialec pierdo....
Widzialam i nie jestem w stanie skomentować

Wysłane z Xperia Arc za pomocą Tapatalk
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 07:37   #2803
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Widzialam i nie jestem w stanie skomentować

Wysłane z Xperia Arc za pomocą Tapatalk

ja również
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 07:51   #2804
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Odp: Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
hej
Jaka cudna pogoda dzisiaj i cieplutko

Pranie się wypierze i idziemy na kawkę do babci

Noc koszmarna,Zuzia cały czas się kręciła,przewracała,popła kiwała.
U nas też noc masakryczna.
Głowa mi pęka od tego budzenia sie co chwile. Co zasnęłam to młody sie budził...

Hej !
U nas też słonko, a miało być brzydko cały tydzień
Fajnie bo jak tz wróci z pracki to jedziemy obejrzeć fotwlik dla malucha

Konczi takie mam:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1369810257702.jpg (63,1 KB, 24 załadowań)
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 07:52   #2805
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Dobry.
Mieliśmy tylko jedną pobudkę o 1.30 a później o 5.45
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość


top będzie super dzień dziecka
nasza dostała ... szczoteczkę do zębów (hyhy szkoda że zębów brak) i komplecik spodenki i bluzię, dostała interaktywny domek z kolcuszkami w kształcie zwierzątek wydający dość zwierzęcccee głosy jest tam pianinko z nutkami i z melodyjkami dość znośne dźwięki i liczydło aaa i figurki klocuszki ... drzwiczki do domku już zostały oderwane .. chociaż mąż mówi że je się ściąga hehe dobre .. książeczkę o lesie i zwierzątkach, kubeczek i bidonik na spacer, pianinko z otwieranymi drzwiczkami do zwierzątek - umie je świetnie zamykać a mama otwiera bo sama nie potrafi jeszcze przekręcać by otworzyły się drzwiczki, dostała też nocniczek który idzie do nas pocztą zdecydowaliśmy się na ten z fp mam nadzieje że będzie fajny ... dostanie gąsienicę z kuleczkami i melodyjkami .. więcej nie wiem ale tak sobie myślę że ja tyle prezentów nigdy nie dostawałam ...

Ło matko ale szalejecie

Cytat:
Napisane przez kaczuszka69 Pokaż wiadomość
na czym byliście? musiałam przeoczyć, jak pisałas.

my w tym tygodniu może na Oszukane pójdziemy
My chyba też się na to wybierzemy


Cytat:
Napisane przez marzenka1984 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Jak od razu fajniej się wstaje jak słoneczko świeci za oknem, mam nadzieję, że tak zostanie do końca dnia bo dzisiaj oddaje dziecko w dobre ręce i idziemy z Tżem do rzyjaciół
Bawcie się dobrze

Boże mam dziś zaganiany dzień, Paulę z jednego przedszkola muszę wcześniej zabrać i iść do drugiego na zajęcia adaptacyjne. Później mam jakieś 40 minut przerwy po czym z Paulą na zumbę. Po zumbie z powrotem do przedszkola nr 1 na festyn z okazji dnia dziecka. W między czasie muszę zrobić zakupy bo jutro święto. To wszystko oczywiście z Mateuszem, choć jest światelko w tunelu, bo najprawdopodobniej chrzestna go weźmie na spacer to bym zakupy machnęła w spokoju i Paulę odebrała. Na Kropa nie ma co liczyć bo może skończyć tak późno jak wczoraj.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 08:51   #2806
lidka0308
Zadomowienie
 
Avatar lidka0308
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 413
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Witanko z deszczowego Stuttgartu!

Dearlie, Lewek Afternoon dzieki za pochwale rezultatow cwiczen
Lewek tylko cwiczylam a diety nie stosowalam jakos szczegolnie, nawet slodycze ydarzylo mi sie jesc

przepraszam za brak polskich znakow, ale niemiecka klawiatura ich nie uwzglednia
no i *z* jest w innym miejscu niz u nas i beznadziejnie sie pisze, bo trzeba sie pilnowac

tylko dam znac, ze podroz byla dluga, bo ponad 4h stracilismy w jakichs koszmarnych korkach na autostradzie spowodowanych remontami drog
na szczescie Lili pieknie ja zniosla i marudzila tylko troche jak byla senna a w nosidle nie mogla sie na brzuszek przekrecic

no i pod koniec juz bylo ciezko bo ciemno i lal deszcz co mega utrudnialo widocznosc
ale dotarlismy calo i zdrowo

pozdrawiam cieplo na przekor pogodzie
lidka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 09:01   #2807
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Odp: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Fabianek stara się raczkowac
Ale jak na razie lepiej idzie mu do tylu

Wysłane z Xperia Arc za pomocą Tapatalk
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 09:17   #2808
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

WItam się i ja
walczę właśnie z dzieckiem mym aby poszło spać, bo zmęczony ale łóżeczko go parzy od kiedy zauważył, że może sam trochę posiedzieć to tylko to by chciał robić i mogę pomarzyć, że zaśnie sam w łóżeczku jak już go tam włożę, to od razu przękręca się na brzuch i po jakimś czasie znowu marudzi, bo nie umie spowrotem, ehh...

właśnie padł u mnie na rękach oczywiście

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Fabianek stara się raczkowac
Ale jak na razie lepiej idzie mu do tylu

Wysłane z Xperia Arc za pomocą Tapatalk
chwila moment i pójdzie też w przód!
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 09:36   #2809
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: Odp: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Widziałyście to dzieciątko w Chinach w rurze??? Bym ku.rwę zatłukła gołymi rękoma. Jak można tak postąpić??? Zwyrodnialec pierdo....
Widziałam i żałuje, bo się aż popłakałam, ta krew na tej rurze i to dziecko takie biedne, az mnie ciarki przechodza jak sobie przypomnę
Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Fabianek stara się raczkowac
Ale jak na razie lepiej idzie mu do tylu

Wysłane z Xperia Arc za pomocą Tapatalk
No to możesz się spodziewać, że za 2-3 tygodnie będzie już raczkował normalnie, u nas właśnie tak było, że najpierw do tyłu, a teraz muszę gonić po domu.
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 10:00   #2810
sandra23s
Zadomowienie
 
Avatar sandra23s
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 1 396
Dot.: Odp: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Widzę Słońce za oknem

Wysłane z Xperia Arc za pomocą Tapatalk

a u mnie zimno i szaro,a wczoraj było tak pięknie



Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość
Witanko z deszczowego Stuttgartu!

Dearlie, Lewek Afternoon dzieki za pochwale rezultatow cwiczen
Lewek tylko cwiczylam a diety nie stosowalam jakos szczegolnie, nawet slodycze ydarzylo mi sie jesc

przepraszam za brak polskich znakow, ale niemiecka klawiatura ich nie uwzglednia
no i *z* jest w innym miejscu niz u nas i beznadziejnie sie pisze, bo trzeba sie pilnowac

tylko dam znac, ze podroz byla dluga, bo ponad 4h stracilismy w jakichs koszmarnych korkach na autostradzie spowodowanych remontami drog
na szczescie Lili pieknie ja zniosla i marudzila tylko troche jak byla senna a w nosidle nie mogla sie na brzuszek przekrecic

no i pod koniec juz bylo ciezko bo ciemno i lal deszcz co mega utrudnialo widocznosc
ale dotarlismy calo i zdrowo

pozdrawiam cieplo na przekor pogodzie

Herzlich Willkommen
dla Lili za wytrwałość w foteliku
Pola by nie wysiedziaładla nas jestna opcja to podróż pociągiem.

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Fabianek stara się raczkowac
Ale jak na razie lepiej idzie mu do tylu

Wysłane z Xperia Arc za pomocą Tapatalk





dzien dobry

Pola drzema a ja oglądam na all tornister do szkoły dla Wiktorazupełnie nie wiem czym się kierować przy wyborze
__________________
Cała sztuka polega na tym,żeby będąc sobą być kimś wyjątkowym !


Wiktor 1.09.2007,g.9:10,3600g 54cm

Pola 5.09.2012, g.0:03,4090g 53cm
sandra23s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 10:11   #2811
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Dobry.
Mieliśmy tylko jedną pobudkę o 1.30 a później o 5.45
my też o 1.40 i o 8

jesteśmy po pierwszym spacerku. w końcu piękna pogoda!
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 10:41   #2812
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Nadrobiłam, ale nie mam sił Wam odpisywać, bo całą noc czuwałam nad Antkiem. Gorączka podskoczyła nam momentami nawet do 39,3. Rano biegusiem do lekarza i mamy zapalenie gardła. Od razu dostaliśmy antybiotyk, bo pediatra powiedziała, że przy takiej wysokiej temperaturze nie ma na co czekać. Na szczęście osłuchowo Mały nadal czysty... choć tyle dobrego.

A mi się ryczeć chce, gdy patrzę na tego mojego skrzata, bo z walecznego i szalonego Anciora stał się biednym, wymęczonym gorączką Antosiem. Serce mi pęka, gdy patrzę na tego biedulka.

I jednocześnie jestem taka wściekła na samą siebie, bo czuję, że ten basen dał mu w kość.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 11:35   #2813
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Odp: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Byłam z matka u psychiatry. Wniosek taki, że póki się nie zmieni nie chce jej znać...jak się pozbieram to napisze na klubie...

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Nadrobiłam, ale nie mam sił Wam odpisywać, bo całą noc czuwałam nad Antkiem. Gorączka podskoczyła nam momentami nawet do 39,3. Rano biegusiem do lekarza i mamy zapalenie gardła. Od razu dostaliśmy antybiotyk, bo pediatra powiedziała, że przy takiej wysokiej temperaturze nie ma na co czekać. Na szczęście osłuchowo Mały nadal czysty... choć tyle dobrego.

A mi się ryczeć chce, gdy patrzę na tego mojego skrzata, bo z walecznego i szalonego Anciora stał się biednym, wymęczonym gorączką Antosiem. Serce mi pęka, gdy patrzę na tego biedulka.

I jednocześnie jestem taka wściekła na samą siebie, bo czuję, że ten basen dał mu w kość.
Oj biedny Antos dobrze, ze do lekarza poszłas. Dużo zdrowka dla niego oby gardelko po antybiotykach raz, dwa wrocilo do normy!
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 11:37   #2814
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Odp: Dot.: Odp: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Widziałam i żałuje, bo się aż popłakałam, ta krew na tej rurze i to dziecko takie biedne, az mnie ciarki przechodza jak sobie przypomnę

No to możesz się spodziewać, że za 2-3 tygodnie będzie już raczkował normalnie, u nas właśnie tak było, że najpierw do tyłu, a teraz muszę gonić po domu.
Takie te Nasze dzieciaczki malutkie były a teraz tyle umieją robić





Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Nadrobiłam, ale nie mam sił Wam odpisywać, bo całą noc czuwałam nad Antkiem. Gorączka podskoczyła nam momentami nawet do 39,3. Rano biegusiem do lekarza i mamy zapalenie gardła. Od razu dostaliśmy antybiotyk, bo pediatra powiedziała, że przy takiej wysokiej temperaturze nie ma na co czekać. Na szczęście osłuchowo Mały nadal czysty... choć tyle dobrego.

A mi się ryczeć chce, gdy patrzę na tego mojego skrzata, bo z walecznego i szalonego Anciora stał się biednym, wymęczonym gorączką Antosiem. Serce mi pęka, gdy patrzę na tego biedulka.

I jednocześnie jestem taka wściekła na samą siebie, bo czuję, że ten basen dał mu w kość.
Ojj zdrowka dla Antosia
Antybiotyki szybko rozgonia chorobę .





Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Byłam z matka u psychiatry. Wniosek taki, że póki się nie zmieni nie chce jej znać...jak się pozbieram to napisze na klubie...
Kochana co się stało? Tule Cię mocno i jak będziesz chciała to pisz w klubie

A ja gotuje zurek a chłopcy śpią

Wysłane z Xperia Arc za pomocą Tapatalk
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 12:02   #2815
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Odp: Dot.: Odp: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Byłam z matka u psychiatry. Wniosek taki, że póki się nie zmieni nie chce jej znać...jak się pozbieram to napisze na klubie...
Współczuje...

U nas już chmury
Zanim tż wróci to pewnie bedzie lało i zostaniemy w domu.
Wiać zaczyna mocniej, a tak rano było fajnie.
Zawsze jak coś zaplanuje to sie spierpapier...
Dobrze że ludzik mały spi bo mi znowu głowe rozsadza
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 12:11   #2816
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Nadrobiłam, ale nie mam sił Wam odpisywać, bo całą noc czuwałam nad Antkiem. Gorączka podskoczyła nam momentami nawet do 39,3. Rano biegusiem do lekarza i mamy zapalenie gardła. Od razu dostaliśmy antybiotyk, bo pediatra powiedziała, że przy takiej wysokiej temperaturze nie ma na co czekać. Na szczęście osłuchowo Mały nadal czysty... choć tyle dobrego.

A mi się ryczeć chce, gdy patrzę na tego mojego skrzata, bo z walecznego i szalonego Anciora stał się biednym, wymęczonym gorączką Antosiem. Serce mi pęka, gdy patrzę na tego biedulka.

I jednocześnie jestem taka wściekła na samą siebie, bo czuję, że ten basen dał mu w kość.
Ojej, biedny Antos. Buziole dla niego wielkie


Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Byłam z matka u psychiatry. Wniosek taki, że póki się nie zmieni nie chce jej znać...jak się pozbieram to napisze na klubie...
Tulę mocno słonko
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 12:14   #2817
Nariiko
Raczkowanie
 
Avatar Nariiko
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 214
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

ooo taki kwadratowy fajny tylko jaki materacyk do tego hmm pewnie wymiarowo sa takie ???
Ten, który jest w zestawie, uważam że w zupełności wystarczy jak do zabawy
ale jak do spania to sama nie wiem.. może jakiś kocyk jeszcze bo jak na wyjazdy to sobie nie wyobrażam dodatkowo materacyka brać
tak się właśnie zastanawiam jakie w takim razie są standardowo w tych łóżeczkach turystycznych

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość


top będzie super dzień dziecka
nasza dostała ... szczoteczkę do zębów (hyhy szkoda że zębów brak) i komplecik spodenki i bluzię, dostała interaktywny domek z kolcuszkami w kształcie zwierzątek wydający dość zwierzęcccee głosy jest tam pianinko z nutkami i z melodyjkami dość znośne dźwięki i liczydło aaa i figurki klocuszki ... drzwiczki do domku już zostały oderwane .. chociaż mąż mówi że je się ściąga hehe dobre .. książeczkę o lesie i zwierzątkach, kubeczek i bidonik na spacer, pianinko z otwieranymi drzwiczkami do zwierzątek - umie je świetnie zamykać a mama otwiera bo sama nie potrafi jeszcze przekręcać by otworzyły się drzwiczki, dostała też nocniczek który idzie do nas pocztą zdecydowaliśmy się na ten z fp mam nadzieje że będzie fajny ... dostanie gąsienicę z kuleczkami i melodyjkami .. więcej nie wiem ale tak sobie myślę że ja tyle prezentów nigdy nie dostawałam ...

Wow ile tego Dusia pewnie zadowolona
ale za to dałaś mi pomysł na zabawkę ze zwierzaczkami
bo właśnie mamy jedną, w której ćwierka ptaszek i pszczółka bzyczy i jak Zuzia włączy to bardzo jej się podoba więc takie odgłosy zwierząt pewnie też by polubiła a możesz ten domek podlinkować
i pianinko też myślę, że fajny pomysł
Mam nadzieję, że dzisiaj uda mi się do sklepu wybrać


Dearlie zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla Antosia
i nie bądź na siebie zła, że poszliście na basen, to mógł być zwyczajnie zbieg okoliczności.

Angel nie wiem co się stało i co znów nawywijała Twoja mama, ale Trzymaj się i głowa do góry, mam nadzieję, że wszystko się pozytywnie ułoży
Nariiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 13:09   #2818
Sara_m7
Rozeznanie
 
Avatar Sara_m7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Düsseldorf
Wiadomości: 552
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

hej, dawno mnie tu nie było u Was. Przeprowadzka robi swoje. Powiedzie mi co dajecie swoim szkrabom do jedzenia? Dajecie słoiczki czy juz takie konkretniejsze rzeczy? I od którego mc? Ja dalej karmie piersia, juz sporadycznie. Moja mała ma 8 mc, i myslę aby zacząc cos normalniejszego dawać, tylko te wszystkie owoce i warzywa niewiadomego pochodzenia A ja z mlekiem takim ze sklepu? Np dodajecie do kaszki?Czy kaszkę z wodą?
Sara_m7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 13:40   #2819
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Nadrobiłam, ale nie mam sił Wam odpisywać, bo całą noc czuwałam nad Antkiem. Gorączka podskoczyła nam momentami nawet do 39,3. Rano biegusiem do lekarza i mamy zapalenie gardła. Od razu dostaliśmy antybiotyk, bo pediatra powiedziała, że przy takiej wysokiej temperaturze nie ma na co czekać. Na szczęście osłuchowo Mały nadal czysty... choć tyle dobrego.

A mi się ryczeć chce, gdy patrzę na tego mojego skrzata, bo z walecznego i szalonego Anciora stał się biednym, wymęczonym gorączką Antosiem. Serce mi pęka, gdy patrzę na tego biedulka.

I jednocześnie jestem taka wściekła na samą siebie, bo czuję, że ten basen dał mu w kość.
Dużo zdrówka dla Anciora oby szybko wrócił do siebie i nie miej do siebie pretensji, to pewnie tylko akurat się tak zbiegło z tym basenem

[QUOTE=angel166;41053696]Byłam z matka u psychiatry. Wniosek taki, że póki się nie zmieni nie chce jej znać...jak się pozbieram to napisze na klubie...[QUOTE]

Nie wiem o co chodzi i pewnie się nie dowiem, bo nie ma mnie w klubie ale trzymam żeby się wszystko ułożyło


moje dziecię mnie terroryzuje, spać nie, w łóżku robi prawie fikołki a w wózku ryczy w niebogłosy... teraz siedzi w krzesełku do karmienia, próbuje gryźć obicie i ogląda bajkę, a ja nie wiem co z nim zrobić...
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 14:07   #2820
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Odp: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Zdrowka dla Antosia

Angel


Mój tz ma w piątek urodziny ładnie wygląda prezent?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1369832837259.jpg (65,9 KB, 28 załadowań)
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.