Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-30, 09:34   #3691
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Moje najnowsze cudeńka
Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
To w razie czego będę do Ciebie uderzać po próbkę ale jeszcze nie teraz


Chętnie zobaczę zdjęcie
A kwasu azelainowego jak używasz?
Ja mam kessę, zdziera dobrze jednak efektu wow nie ma. Nie wałkuje mi się od niej skora tak jak promolcia kiedyś pisała. Nie wiem co robię zle, rozgrzewam skórę ale i tak efekty porównywalne są ze zwykłym peelingiem.
Moja znajoma kiedyś takie własnie zapalenia, krostki na nogach zwalczyła xerialem i maścia z wit. A.
Cudności. Widzę mój dotychczas ulubiony szampon i chyba nie tylko mój . Kremiku nie znam. Zaraz sobie oblookam. Broń Boże nie w celach kupna

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
po pierwsze ipl to nie laser tylko tak jak Korah pisala lampa, nie niszczy cebulki wlosa.
Najskuteczniejsze lasery na rynku to aktulanie light sheer i light sheer duet. Ja zakonczylam zabiegi laserem prawie 2 lata temu i jestem bardzo zadowolona. Na jesien wybieram sie na zabieg przypominjacy tzn dobijajacy jakies resztki, ale ogolnie efekt
Tutaj jest watek o depilacji laserowej https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598391 poczytaj jak bedziesz miala jakies pytania to pisz na priv, zeby nie zasmiecac watku


http://www.activeshop.com.pl/artykuly/zabieg_roller


poczytaj watek i tam zapewne znajdziesz odpowiedz czy warto "inwestowac" w ipl ...


Korah ja robilam laser w krk, polecam maja dobre ceny i super personel.


slicznosci

nie ma problemu ja tez narazie zawiesilam dzialalnosc retinolowa do jesieni
Wiem kochana. Podczytywałam różne wątki od dawna. Troszkę wiadomości mi pouciekało. Jednak mam rzadką przyjemność spróbowania czegoś za darmo. Szkoda byłoby nie skorzystać. Zawsze możliwe, że się sprawdzi na mnie. Zaraz wysyłam priv, bo się off top zrobił.

A póki co. Polecacie jakiś żel/krem do golenia (może być iherb)?

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez limonka__ Pokaż wiadomość
Zaintrygował mnie ten dermaroller.
Czy mogę taki zabieg robić w domu?
Możecie opisać jak się tym posługiwać aby sobie nie zrobić krzywdy?
Proponuje przejrzeć wizaż, google, youtube. Niestety nikt Ci nie zagwarantuje, że nie zrobisz sobie krzywdy.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 12:48   #3692
limonka__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 44
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

To może najpierw przetestuje na swoim facecie
limonka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 17:46   #3693
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Odp: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Straszny sie offtop zrobil o retinolu, kwasach, rollerach i laserach



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 17:48   #3694
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

dziewczyny na lawendowej szafie jest zniżka 20% przy zakupie za min.50zł i darmowa wysyłka od 150zł. miałam się ograniczać zakupowo, ale nie wiem, czy się oprę
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 20:16   #3695
limonka__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 44
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

chyba po tym sermu z JMO mam wysyp pryszczy na twarzy, jak myślicie to od serum?

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-08-05 o 20:30 Powód: marketing szeptany
limonka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 20:52   #3696
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez limonka__ Pokaż wiadomość
a ja dodam że w kosmetykach natury maja wysyłke do jutra za 0 zł

chyba po tym sermu z JMO mam wysyp pryszczy na twarzy, jak myślicie to od serum?
Mówisz o tym z wit. C? Ja niestety też miałam. Stosowałam go co 3-4 dzień i nie było problemu. Błędem też było nakładanie na niego kremu. Serum samo w sobie jest konkretne.
Wczoraj je wykończyłam, a dziś byłam w Rossie i wrzuciłam serum Alterry z ochrideą i peeling wellness and spa. Scrub chyba się nadaje na wątek?
Szukałam czegoś taniego. No i kawa mi się skończyła
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 21:25   #3697
limonka__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 44
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Mówisz o tym z wit. C? Ja niestety też miałam. Stosowałam go co 3-4 dzień i nie było problemu. Błędem też było nakładanie na niego kremu. Serum samo w sobie jest konkretne.
Wczoraj je wykończyłam, a dziś byłam w Rossie i wrzuciłam serum Alterry z ochrideą i peeling wellness and spa. Scrub chyba się nadaje na wątek?
Szukałam czegoś taniego. No i kawa mi się skończyła
Ja mam serum regulujące i tak mnie wyregulowało ze cała twarz w pryszczach

ze scrubów polecam to z absolute organic wczoraj właśnie skończyłam i musze kupić nowe. Jest o tytle fajowe ze po użyciu nie trzeba stosować balsamu

Edytowane przez limonka__
Czas edycji: 2013-07-30 o 21:27
limonka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 10:44   #3698
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Wczoraj je wykończyłam, a dziś byłam w Rossie i wrzuciłam serum Alterry z ochrideą i peeling wellness and spa. Scrub chyba się nadaje na wątek?
Szukałam czegoś taniego. No i kawa mi się skończyła
super jest ten peeling, też go lubię skład ma ok, sól, olejki, tylko barwniki i zapach nienaturalne u mnie na wykończeniu jest peeling P&R i Eco Hysteria, więc chyba też się na niego skuszę ponownie..
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 11:43   #3699
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
super jest ten peeling, też go lubię skład ma ok, sól, olejki, tylko barwniki i zapach nienaturalne u mnie na wykończeniu jest peeling P&R i Eco Hysteria, więc chyba też się na niego skuszę ponownie..
Dopiero pierwszy raz go mam i jestem pozytywnie zaskoczona. Dobrze, że się skusiłam.

U mnie w rossie tych nowych balsamów - 4pory roku brak.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 11:51   #3700
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Dopiero pierwszy raz go mam i jestem pozytywnie zaskoczona. Dobrze, że się skusiłam.

U mnie w rossie tych nowych balsamów - 4pory roku brak.
uważaj tylko żeby nie stosować go na uszkodzoną skórę, potrafi wtedy szczypać.
jutro, lub pojutrze go kupię, bo widzę, że jest w promocji w Rossie
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 12:02   #3701
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Odp: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
U mnie w rossie tych nowych balsamów - 4pory roku brak.
W Gd też nie ma nigdzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 15:15   #3702
limonka__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 44
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Widziałam dzisiaj we Wrocławiu jakaś nową serie kosmetyków Neobio. Balsam do ciała, żele pod prysznic, szampony oraz kremy do twarzy.
Zele pod prysznic za 17 zł, kremy do twarzy około 30.
Zastanawiam się czy warto się skusić bo cena atrakcyjna
limonka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 16:41   #3703
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez limonka__ Pokaż wiadomość
Widziałam dzisiaj we Wrocławiu jakaś nową serie kosmetyków Neobio. Balsam do ciała, żele pod prysznic, szampony oraz kremy do twarzy.
Zele pod prysznic za 17 zł, kremy do twarzy około 30.
Zastanawiam się czy warto się skusić bo cena atrakcyjna
Krem pod oczy arganowy bardzo fajny, ale balsam do ciała z nowej serii dla mnie porażka. Leje się jak woda, zostawia dziwną lepiącą warstwę...
Fajna jest ochronna pomadka do ust i szampon z brzozą i kofeiną.
I ceny w PL dziwne. Ja kupowałam tu
__________________
Instagram
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 17:32   #3704
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
U mnie w rossie tych nowych balsamów - 4pory roku brak.
Wczoraj je widziałam, z niższą ceną (4 z okładem) - chyba "na do widzenia", więc jeśli to nowość to długo nie zagrzały miejsca
A w ogóle to jakiś czas temu radzilam się Was w sprawie kosmetyków do włosów Planeta Organica, więc uprzejmie donoszę, ze w końcu skusiłam się na szampon tybetański i dwie odżywki: alepp i turecką Jestem bardzo zadowolona - działanie świetne, zapachy też, zwłaszcza tych balsamów No i narobiłam sobie chętki na kolejne rosyjskie kosmetyki Myślę teraz nad mydłami Planeta Organica (rozważam alepp i turecki hammam) - miałyście może? Zastanawiam się jak się maja do klasycznego savon noir? Czy też tak fajnie się nadaja do peelingu?
I jeszcze kawowy gommage do ryjka się do mnie uśmiecha...
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 19:38   #3705
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
dziewczyny na lawendowej szafie jest zniżka 20% przy zakupie za min.50zł i darmowa wysyłka od 150zł. miałam się ograniczać zakupowo, ale nie wiem, czy się oprę
skusilas sie na cos?
ja dzielnie sie opieralam promocji

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Dopiero pierwszy raz go mam i jestem pozytywnie zaskoczona. Dobrze, że się skusiłam.

U mnie w rossie tych nowych balsamów - 4pory roku brak.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
W Gd też nie ma nigdzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mnie sie przedwczoraj udalo jeden dorwac pachnie dosc sztucznie zurawina ale w porownaniu do balsamu z zurawina pat&rub to poezja
Wczoraj zupelnym przypadkiem odkrylam super zielarnie stacjonarna: maja khadi, pukke, rozne oleje certyfikowane kupe pysznego jedzenia Udalo mi sie kupic olejek Khadi w super cenie 49,90 zl i zel do mycia Sylveco o ktorym niedawno byla mowa cena 16,50 zl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1289.jpg (158,0 KB, 29 załadowań)
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 20:16   #3706
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
skusilas sie na cos?
ja dzielnie sie opieralam promocji
opieram się, ale kończą mi się peelingi, masło do ciała i żele pod prysznic, więc nie wiem jak będzie
za to znalazłam sklep z fajnymi cenami rosyjskich i darmową wysyłką od 100zł -http://ukrytewslowach.pl/ - znacie może?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 20:29   #3707
limonka__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 44
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
skusilas sie na cos?
ja dzielnie sie opieralam promocji




mnie sie przedwczoraj udalo jeden dorwac pachnie dosc sztucznie zurawina ale w porownaniu do balsamu z zurawina pat&rub to poezja
Wczoraj zupelnym przypadkiem odkrylam super zielarnie stacjonarna: maja khadi, pukke, rozne oleje certyfikowane kupe pysznego jedzenia Udalo mi sie kupic olejek Khadi w super cenie 49,90 zl i zel do mycia Sylveco o ktorym niedawno byla mowa cena 16,50 zl
Tez sie czaje na ten olej. Daj znac jak sie sprawuje. Jaki masz kolor wlosow?
limonka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 20:30   #3708
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

dziewczyny co warto zamówić z firmy Planeta Organica?
zwłaszcza pod kątem włosów kręconych
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 20:48   #3709
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
opieram się, ale kończą mi się peelingi, masło do ciała i żele pod prysznic, więc nie wiem jak będzie
za to znalazłam sklep z fajnymi cenami rosyjskich i darmową wysyłką od 100zł -http://ukrytewslowach.pl/ - znacie może?
tez wlasnie ostatnio natknelam sie na ten sklep

Cytat:
Napisane przez limonka__ Pokaż wiadomość
Tez sie czaje na ten olej. Daj znac jak sie sprawuje. Jaki masz kolor wlosow?
tyle sie o nim naczytalam, ze musialam w koncu sprobowac ja mam bardzo jasny popielaty blond
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
dziewczyny co warto zamówić z firmy Planeta Organica?
zwłaszcza pod kątem włosów kręconych
moim niegdys bardziej kreconym niz obecnie wlosom sluzy maska drozdzowa babuszki agafii, zlota maska ajuwerdyjska, balsam i szampon tybetanski oraz szampon z glinka
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 20:58   #3710
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
dziewczyny co warto zamówić z firmy Planeta Organica?
zwłaszcza pod kątem włosów kręconych
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
moim niegdys bardziej kreconym niz obecnie wlosom sluzy maska drozdzowa babuszki agafii, zlota maska ajuwerdyjska, balsam i szampon tybetanski oraz szampon z glinka
Ja lubie te balsamy i maski: marokanską i aleppo... ja mam falowane i ładnie wygładzają i nadają ładny skręt
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 10:00   #3711
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Ja lubie te balsamy i maski: marokanską i aleppo... ja mam falowane i ładnie wygładzają i nadają ładny skręt
aleppo i turecki mam w zapsie jeszcze nie uzywane
widzialyscie nowosci limitowane na pat&rub milosniczki wanilii znajda cos dla siebie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 10:52   #3712
limonka__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 44
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tez wlasnie ostatnio natknelam sie na ten sklep


tyle sie o nim naczytalam, ze musialam w koncu sprobowac ja mam bardzo jasny popielaty blond

moim niegdys bardziej kreconym niz obecnie wlosom sluzy maska drozdzowa babuszki agafii, zlota maska ajuwerdyjska, balsam i szampon tybetanski oraz szampon z glinka

No to czekam na info jak olej sprawuje się na Twoich włosach
A włosy masz naturalne czy farbowane?

A ja właśnie robie zakupy potrzebne do ukręcenia kwasu azelainowego
Jeszcze tylko etanol muszę kupić. Jak myślicie w aptece sprzedadzą?
limonka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 11:28   #3713
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Krem pod oczy arganowy bardzo fajny, ale balsam do ciała z nowej serii dla mnie porażka. Leje się jak woda, zostawia dziwną lepiącą warstwę...
Fajna jest ochronna pomadka do ust i szampon z brzozą i kofeiną.
I ceny w PL dziwne. Ja kupowałam tu
oo, juz kiedys sie czailam na pare rzeczy z hautbalance. ale w koncu kupilam stacjonarnie. napisz co nieco jeszcze o sklepie, promocje jakies maja? gratisy wrzucaja? i jakie firmy kupowalas?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 11:39   #3714
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez limonka__ Pokaż wiadomość
No to czekam na info jak olej sprawuje się na Twoich włosach
A włosy masz naturalne czy farbowane?

A ja właśnie robie zakupy potrzebne do ukręcenia kwasu azelainowego
Jeszcze tylko etanol muszę kupić. Jak myślicie w aptece sprzedadzą?
nie spotkalam nikogo kto mialby taki naturalny kolor wlosow wlosy farbuje chemicznie zande oleje typu sesa, bhringraj czy heenara nie zmienialy koloru wlosow
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 11:55   #3715
limonka__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 44
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
nie spotkalam nikogo kto mialby taki naturalny kolor wlosow wlosy farbuje chemicznie zande oleje typu sesa, bhringraj czy heenara nie zmienialy koloru wlosow
Dzięki za info. O amli czytałam ze może spowodować, że włosy będą żólte a tego wolałabym uniknąć. W każdym razie czekam na Twoja relację już po użyciu.
limonka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 12:25   #3716
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

kupiłam dzis Bielendy płyn do demakijażu oczu i ust, dwufazowy, niby 100% naturalny pt "czarna oliwka". Czy ktos próbował? Jakie wrazenia?
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 12:32   #3717
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
kupiłam dzis Bielendy płyn do demakijażu oczu i ust, dwufazowy, niby 100% naturalny pt "czarna oliwka". Czy ktos próbował? Jakie wrazenia?
Naturalny Nie sądzę, możesz wkleić skład? co dokładnie jest napisane na opakowaniu na temat tej 100-procentowości
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 13:00   #3718
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Naturalny Nie sądzę, możesz wkleić skład? co dokładnie jest napisane na opakowaniu na temat tej 100-procentowości
Aqua (water), cyclopentasiloxane, isohexadecane, glycerin, olea europea (olive) oil, retinyl palmitate, tocopherol, tocopheryl acetate, arginine PCA, sodium choride, disodium EDTA, methylparaben, DMDM hydantion, CI 19140 (acid yellow 23), Cl 42090 (acid blue 9), Cl 14700 (FD&C Red No. 4).

Opis z kwc:
Delikatna a równocześnie wyjątkowo skuteczna oliwka do demakijażu nawet bardzo wrażliwych oczu.
Dzięki specjalnej 2 - fazowej formule szybko i skutecznie usuwa również makijaż wodoodporny. Bogactwo składników aktywnych nawilża, aktywnie regeneruje i działa przeciwzmarszczkowo na skórę wokół oczu, zapobiega przesuszeniu i powstawaniu zmarszczek. Łagodzi podrażnienia. Nie pozostawia tłustej warstwy.


Nie jest to produkt naturalny. Chyba, że chodzi o tą oliwkę w składzie
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 13:51   #3719
limonka__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 44
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Z naturalnych produktów do demakijazu oczu polecam Logone. Właśnie kończę 1 opakowanie i jest rewelacyjna
limonka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 14:44   #3720
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Aqua (water), cyclopentasiloxane, isohexadecane, glycerin, olea europea (olive) oil, retinyl palmitate, tocopherol, tocopheryl acetate, arginine PCA, sodium choride, disodium EDTA, methylparaben, DMDM hydantion, CI 19140 (acid yellow 23), Cl 42090 (acid blue 9), Cl 14700 (FD&C Red No. 4).

Opis z kwc:
Delikatna a równocześnie wyjątkowo skuteczna oliwka do demakijażu nawet bardzo wrażliwych oczu.
Dzięki specjalnej 2 - fazowej formule szybko i skutecznie usuwa również makijaż wodoodporny. Bogactwo składników aktywnych nawilża, aktywnie regeneruje i działa przeciwzmarszczkowo na skórę wokół oczu, zapobiega przesuszeniu i powstawaniu zmarszczek. Łagodzi podrażnienia. Nie pozostawia tłustej warstwy.


Nie jest to produkt naturalny. Chyba, że chodzi o tą oliwkę w składzie
Aqua (water), cyclopentasiloxane, isohexadecane, glycerin, olea europea (olive) oil, retinyl palmitate, tocopherol, tocopheryl acetate, arginine PCA, sodium choride, disodium EDTA, methylparaben, DMDM hydantion, CI 19140 (acid yellow 23), Cl 42090 (acid blue 9), Cl 14700 (FD&C Red No. 4).

Tak, naturalne by było bez tych zaznaczonych na czerwono, a tak to nie jest nawet w 1/4
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.