Rumuńskie wybrzeże na wakacje 2014 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-08, 22:34   #1
Kocurzyna
Przyczajenie
 
Avatar Kocurzyna
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 9

Rumuńskie wybrzeże na wakacje 2014


Witam

Razem z TŻ i inną parą szukamy jakiegoś fajnego miejsca na wakacje. Chodzi o to, żeby było niezbyt popularnym kierunkiem i stosunkowo niedrogim. Pomyśleliśmy o Rumunii. I tu pytanie do Was - czy znacie może jakieś fajne, niedrogie miejscówki nad morzem? Najchętniej domki letniskowe, ale nie tylko. No i jak w ogóle wyglądają ceny w Rumunii? Zależy mi na jak najbardziej aktualnych informacjach. Będę wdzięczna za pomoc
Kocurzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 17:11   #2
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Rumuńskie wybrzeże na wakacje 2014

Byłam w zeszłym roku Ceny porownywalne jak w Polsce lub trochę niższe. Jeśli chodzi o wybrzeże to jest ono niewielkie i w większości typowo 'kurortowe', ale można dorwać zarówno domki jak i kempingi na całym wybrzeżu Spokojnie możecie zacząć z jednej strony i jechać, aż znajdziecie dogodne dla siebie miejsce, które Was zainteresuje. Osobiście polecam Vama Veche, przy granicy z Bułgarią - tylko pod warunkiem, jeśli jesteście młodzi i lubicie się bawić Świetne miejsce, bez barier, zahamowań, młodzi, starzy, wszyscy się razem bawią, namioty na plaży, imprezy na piasku - rewelacja Mam z tej maleńkiej miejscowości świetne wspomnienia
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 13:21   #3
Karo__lina
Raczkowanie
 
Avatar Karo__lina
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 53
Dot.: Rumuńskie wybrzeże na wakacje 2014

Może Nesebyr?
Karo__lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 19:25   #4
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Rumuńskie wybrzeże na wakacje 2014

Cytat:
Napisane przez Karo__lina Pokaż wiadomość
Może Nesebyr?
To chyba już nie rumunia

Ja planuję w przyszłym roku , ale do hotelu koniecznie ( mam małe dzieci ) więc piszcie jak było
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 19:40   #5
trzyfuntylnu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 59
Dot.: Rumuńskie wybrzeże na wakacje 2014

hej,
ceny w sklepach jak w Polsce, w knajpach taniej niż u nas (szczególnie kawa, alkohol).
nadmorskie mniejsze kurorty (głównie odwiedzane przez Rumunów) to np. Efori Nord i Efori Sud. Rezerwacje przez net praktycznie nie istnieją. W Rumunii nad morzem wygląda to tak że osoba mająca wolne pokoje na wynajem stoi przy głównej drodze i macha kluczami od mieszkania. Kto chętny dobija targu.
Drugi sposób to skorzystanie z usługi naganiaczy. Mówisz co chcesz i za ile a chłopaki wykonują kilka telefonów, oglądasz, co odpowiada bierzesz. Chłopakom dajesz na browara i wszyscy są szczęśliwi.
trzyfuntylnu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 10:42   #6
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Rumuńskie wybrzeże na wakacje 2014

A jak się dostaliście? Samolotem czy samochodem? Bo mi się marzy przejechać Rumunię samochodem Macie doświadczenie?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 20:29   #7
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Rumuńskie wybrzeże na wakacje 2014

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
A jak się dostaliście? Samolotem czy samochodem? Bo mi się marzy przejechać Rumunię samochodem Macie doświadczenie?
Ja jechałam
Troszkę śmiesznie było , mandat dostałam , nie wiadomo w sumie za co . Cyknie cię coś z radaru a zatrzymują cię ileś km dalej . Policjant mi pod same koła wyskoczył .
W górach serpentyny super , jak ktoś ma chorobę lokomocyjną nie polecam . No i ta skrajność , najpierw lepianki , a potem jaskrawe domy ogromne ze srebrnymi czy złotymi dachami Ogólnie warto
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-08, 13:36   #8
Simone Boue
Raczkowanie
 
Avatar Simone Boue
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 240
Dot.: Rumuńskie wybrzeże na wakacje 2014

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
A jak się dostaliście? Samolotem czy samochodem? Bo mi się marzy przejechać Rumunię samochodem Macie doświadczenie?
Polecam zapisać się do grupy na fb "Rumunia", zyskasz wiele przydatnych informacji i o podróży, i o noclegach.
Użytkownicy zamieszczają też sporo zdjęć
Simone Boue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-08 14:36:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.