"nickowe klony"- mały apel - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-19, 12:20   #181
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez bemolka
mam nadzieje że żadna Bemola czy Bemolkaa czy jeszcze inne cudo sie nie pojawi bo ja reaguje na kazdą hybrydę tego pseudo
no ale w razie czego zawsze rozpoznacie mnie po Lalusiu
Bemola nie pojawi się napewno, bo już jest :P ale nie odwiedza nas od dawna, więc narazie masz wyłączność
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 12:24   #182
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Oczywiście, że "proste" nick będą się częściej dublować.. ale o ile Ania83 i Ania75 jest dla mnie do odróżnienia o tyle od Ania_83, Ania.83, Ania83, A.nia83, Annia83 można dostać pomieszania zmysłów.

Niestety chyba nie każdy przed rejestracją przegląda forum do podszewki [my widzimy "listę użytkowników" - nowa osoba niekoniecznie], bo nie każdy "krąży i węszy" niektórzy trafiają i od razu chcą coś napisać/obejrzeć.

Nie wiem jak temu zaradzić..

Mój nick też nie jest do końca przemyślany, wiąże się z pewną historią, ale jak sobie pomyślę, że w wieku 40 lat nadal będę zwała się tu "sarenką" to zimny pot mnie oblewa
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 12:24   #183
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Powiem tak - mam mase pomysłów na nicki które pewnie długo bylyby niepowtarzalne (teraz takich nie ma, wszystkie sprawdziłam ).
Ale coz z tego, skoro rejestrowalam sie w czasach kiedy bylo kilka Ines i zadnej z rokiem urodzenia. Dopiero pozniej sie tego namnożyło, ale to juz nie moja wina .
Wiadomo, ze nie uniknie sie powtarzalnosci nicków.
Nie na forum gdzie jest az tyle uzytkowników!
Dlatego nie napadam i nie kaze sie wszystkim Ineskom wycofac z wizazowego zycia.. Chcialabym tylko chociaz troszke zmniejszyc (a raczej wplynac na zmniejszenie) ilosc nickowych klonów. Bo to niezreczne nie tylko dla "klonowanych" ale i dla reszty forumowiczow ktorzy niektorych ze soba myla.
I po prostu prosze osoby, które dopiero beda sie rejestrowac - dobrze przemyslcie swoj wybór nicka.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 12:25   #184
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

zresztą dziewczyny, nie uważacie, że nick'i "zwykłe" bez zbędnych podwójnych, potrójnych, itd, literek, czy też cyferek [szczerze współczuje Ines1985 - tego, że ktoś jej "zajął" nicka i nei korzysta z nego, a ona biedna musiała dodać te cyferki <głaszcze>] są w pewien sposób bardziej "domowe" ??



przynajmniej ja mam takei wrażenie, bo wszelakie "xxx16" czy też "xyz1987" kojażą mi się z czatami i jednorazowymi [badź nie ] nickami potrzebnymi do pogadania i umówienia się na randeczkę w ciemno
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 12:29   #185
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez sarenka

Mój nick też nie jest do końca przemyślany, wiąże się z pewną historią, ale jak sobie pomyślę, że w wieku 40 lat nadal będę zwała się tu "sarenką" to zimny pot mnie oblewa
Pamietam jak opisywalas historie swojego nicka .

Ale Sarenka do Ciebie pasuje i chyba juz zawsze bedzie pasowac .

A ja niedawno w osobach przegladajacych jakiś watek widzialam jakas sarenke1 czy sarenke3
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 12:31   #186
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
zresztą dziewczyny, nie uważacie, że nick'i "zwykłe" bez zbędnych podwójnych, potrójnych, itd, literek, czy też cyferek [szczerze współczuje Ines1985 - tego, że ktoś jej "zajął" nicka i nei korzysta z nego, a ona biedna musiała dodać te cyferki <głaszcze>] są w pewien sposób bardziej "domowe" ??



przynajmniej ja mam takei wrażenie, bo wszelakie "xxx16" czy też "xyz1987" kojażą mi się z czatami i jednorazowymi [badź nie ] nickami potrzebnymi do pogadania i umówienia się na randeczkę w ciemno
mhm
Znacznie bardziej podobaja mi sie nicki bez liczb, cyferek i innych udziwnien.
Sama chetnie bym sie pozbyła tej swojej 1985 bo i tak jestem dla wszystkich po prostu Ines.
Ale niestety . Z rokiem urodzenia tak to juz jest, ze nie da sie go wykreslic z zyciorysu .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 12:32   #187
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Pamietam jak opisywalas historie swojego nicka .

Ale Sarenka do Ciebie pasuje i chyba juz zawsze bedzie pasowac .

A ja niedawno w osobach przegladajacych jakiś watek widzialam jakas sarenke1 czy sarenke3
yhym, też się z takimi nickami spotkałam i szczerze: zrobiło mi się żal [?] Sarenki i tego, że ktoś jej chciał "zabrać" nick
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-19, 12:33   #188
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Pamietam jak opisywalas historie swojego nicka .

Ale Sarenka do Ciebie pasuje i chyba juz zawsze bedzie pasowac .

A ja niedawno w osobach przegladajacych jakiś watek widzialam jakas sarenke1 czy sarenke3
A ja jestem sarenka0 (w domyśle)

Ale jak się pojawi sar.enka to na pewno dostanę rozdwojenia jaźni...
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 12:40   #189
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Ale niestety . Z rokiem urodzenia tak to juz jest, ze nie da sie go wykreslic z zyciorysu .
no tak, to fakt
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 12:40   #190
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
yhym, też się z takimi nickami spotkałam i szczerze: zrobiło mi się żal [?] Sarenki i tego, że ktoś jej chciał "zabrać" nick
Tak to bywa, sarenka była zajeta, więc ktoś wymyślił sarenka7 [na przykład].

W sumie nie każdy wie, że Tworzymy tu "bandę" wiemy różne rzeczy o sobie i łatwiej się nam komunikować, gdy się od siebie odróżniamy

Niemniej jak ktoś tworzy nick sarenka_aa to widać, że wpadł tu tylko na chwilę i desperacko chce się TYLKO zalogować, obejrzeć "coś tam" i zniknąć.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 12:44   #191
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez Ines1985
mhm
Znacznie bardziej podobaja mi sie nicki bez liczb, cyferek i innych udziwnien.
Sama chetnie bym sie pozbyła tej swojej 1985 bo i tak jestem dla wszystkich po prostu Ines.
Ale niestety . Z rokiem urodzenia tak to juz jest, ze nie da sie go wykreslic z zyciorysu .
Ja też wolę nicki bez cyferek itp. A ostatnio rozwalił mnie nick, który w połowie składał się z "*" i "!"
Coś w stylu " !!!*!!! lexie !!!*!!! " No jak to wygląda?!
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-19, 12:45   #192
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez sarenka
Tak to bywa, sarenka była zajeta, więc ktoś wymyślił sarenka7 [na przykład].

W sumie nie każdy wie, że Tworzymy tu "bandę" wiemy różne rzeczy o sobie i łatwiej się nam komunikować, gdy się od siebie odróżniamy

Niemniej jak ktoś tworzy nick sarenka_aa to widać, że wpadł tu tylko na chwilę i desperacko chce się TYLKO zalogować, obejrzeć "coś tam" i zniknąć.
dokładnie to samo pomyślałam widząc "sarenka_aa" jejku, czy nie mogła ta osoba wymyślic choćby "qwerty" ? wiedziała przecież dobrze, że jedna "sarenka" już tutaj jest
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 12:46   #193
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez sarenka

Niemniej jak ktoś tworzy nick sarenka_aa to widać, że wpadł tu tylko na chwilę i desperacko chce się TYLKO zalogować, obejrzeć "coś tam" i zniknąć.
Gorzej jak sie uzalezni i zostanie
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 12:47   #194
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez lexie
Ja też wolę nicki bez cyferek itp. A ostatnio rozwalił mnie nick, który w połowie składał się z "*" i "!"
Coś w stylu " !!!*!!! lexie !!!*!!! " No jak to wygląda?!

!*I*!*n*!*e*!*s*! //tak sobie tylko kombinuję
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 12:53   #195
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Unhappy Dot.: "nickowe klony"- O, Mamo!

Przeczytałam cały wątek i już miałam napisać, że choć mignęła mi jakaś Mgiełka i nie byłam z tego powodu szczęśliwa, to jednak nie jest to sprawa pierwszej wagi. Ale coś mnie tknęło i postanowiłam sprawdzić jak to jest z tymi Mgiełkami. I... dobrze, że już jest po 13, mogę sobie walnąć coś na uspokojenie .
Mgiełki z cyferkami to pikuś. Jest jedna "Mgielka" - przez "l", nie "ł". Tylko trzy wypowiedzi na forum. Ufff. Ciekawa byłam jakie, kliknęłam i... no, jednak poczułam się mocno nieswojo. Wyświetliły mi się 3 strony z Mgielka, ktora jest bardzo aktywna na Targowisku. Mam nadzieje, ze jest uczciwa, ale jednak boję się, że może być mylona z moją osobą. Co, jeśli będzie nieuprzejma? Co jeśli kogoś oszuka? Co jeśli ktoś postanowi olać sprawę kilku złotych, ale sobie zapamięta mojego nicka? Kurcze, jestem Mgielką wszędzie (po polsku, lub po angielsku - wtedy, gdy Mgiełka jest zajęta, lub forum jest zagraniczne).

No, jednak źle mi z tym.
Tym bardziej, że pomyliła mnie z nią nawet Helena, z którą się nie raz widziałam i niejednego maila do siebie wysłałyśmy. Teraz rozumiem skąd ta PW z odpowiedzią na pytanie o sprzedaż jakiejś maseczki, którą niby to chciałam sprzedać, a w życiu jej na oczy nie widziałam , pięć razy czytałam o co tu chodzi, tym bardziej, że to było "Re:" i był tam cytowany również mail tej Mgiełki. Ja sama nie zauważyłam, że to była "MgieLka".
Cholera, wypowiedzi na forum to jedna sprawa - tutaj nikogo nie pomylę, bo znam sposób wypowiedzi, jak to słusznie napisała Elwinga. Ale jeśli ktoś na moje konto zacznie oszukiwać ludzi? Już widzę wątki o oszustwie na wszystkich bliźniaczych forach i grupach dyskusyjnych. A ja na forach związanych z moim zawodem również jestem Mgiełką . Może mam zbyt bujną wyobraźnię, powinnam nad tym pracować , ale nie jest to sytuacja nierealna.
Buuuuuuuuu
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 12:56   #196
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
Bemola nie pojawi się napewno, bo już jest :P ale nie odwiedza nas od dawna, więc narazie masz wyłączność
własnie tez sobie teraz sprawdziłam, i nawet przejrzałam te wiadomosci co są bemoli, i sie okazało że... to ja pisałam ... za starych czasów, a potem to chyba zapomniałam hasła
ale całkiem mi wyleciało że miałam "bemole" tutaj, dobrze wiedzieć
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 13:02   #197
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Ale nie powiesz mi chyba, że ktoś kto wybiera sobie nicka Złośnica 81 robi to nieświadomie? Wydaje mi się, że jeżeli przez parę dni poczytasz forum, to widzisz kto się czasem udziela, a kto nie...
Zgadzam sie, Twoj nick jest charakterystyczny. Ale na przyklad imie Ines to imie damskie (i to ladne ), przez co jest popularniejsze na forach i to nie tylko polskich
Dziewczyny, wiem, ze to moze byc irytujace (no niech mi ktora mnie podrobi ), ale przeciez nic zlego sie nie dzieje, dopoki takie osoby ewidentnie nie podszywaja sie pod wasze wypowiedzi lub nie probuja wam zaszkodzic, prawda?
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 13:09   #198
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez bemolka
własnie tez sobie teraz sprawdziłam, i nawet przejrzałam te wiadomosci co są bemoli, i sie okazało że... to ja pisałam ... za starych czasów, a potem to chyba zapomniałam hasła
ale całkiem mi wyleciało że miałam "bemole" tutaj, dobrze wiedzieć



Cytat:
Napisane przez svenja
Dziewczyny, wiem, ze to moze byc irytujace (no niech mi ktora mnie podrobi ), ale przeciez nic zlego sie nie dzieje, dopoki takie osoby ewidentnie nie podszywaja sie pod wasze wypowiedzi lub nie probuja wam zaszkodzic, prawda?
svenja, ale chodzi też o to, że bardzo często dostajemy kręćka, bo nie wiemy kto jest kto, naprwdę nieraz można się zakręcić...
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 13:10   #199
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

hm drugiej kodeiny nie spotkałam - na szczęście ale zapewne do czasu
tak sobie teraz myślę że nowa kodeina1 - przeszkadzała by mi - wiem że nie powinna a jednak czuję wyłączność na swojego nicka ( na wizażu nick dla mnie to coś więcej niż imię w realu)
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-19, 13:11   #200
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Poczekaj az sie pojawi jakas svenjaa albo svenja1 . Wtedy pogadamy
Wtedy to zabije
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 13:21   #201
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Swoją drogą...czy macie nicki,które lubicie szczególnie
Mam mam!

Pixie (kojarzy mi sie z zespolem Pixies, ktory baardzo lubie, no i z kochana Wroclawianka ), Tanzanit, BabciaWeatherwax, Lukrecja Borgia (takie gotyckie! ), cheetah (Gepardzica Niestety dawno jej tu nie widzialam...), bzyku, Soulsweeper, Pitipel i co za tym idzie PotworPimpusPierwszy, bo ja je zawsze w duecie widze

A jeszcze moj ukochany nick: E Chyba wygrywa ze wszystkimi w przedbiegach
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 13:23   #202
Mad'i
Wtajemniczenie
 
Avatar Mad'i
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Raz tu, raz tam... :D
Wiadomości: 2 912
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Przeglądając Wizaż zauważyłam tylko Madie - mój nick jest zrobiony tak żeby był mój i nie był mylony. Mam nadzieję że nikt się nie będzie czepiał a nie chciałam zostać Magdą, Madzią itd... A co do tego że mało się wypowiadam Młoda jestem a jak widzę że niektóre Wizażanki znają się bardzo dobrze i że są tu od bardzo dawna to się wstydzę sama napisać
Mad'i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 13:30   #203
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez Mad'i
Przeglądając Wizaż zauważyłam tylko Madie - mój nick jest zrobiony tak żeby był mój i nie był mylony. Mam nadzieję że nikt się nie będzie czepiał a nie chciałam zostać Magdą, Madzią itd... A co do tego że mało się wypowiadam Młoda jestem a jak widzę że niektóre Wizażanki znają się bardzo dobrze i że są tu od bardzo dawna to się wstydzę sama napisać
Nie wstydz sie, kazda z nas tu kiedys zaczynala, mniej lub bardziej niesmialo, z czasem sie rozkrecisz i i przeksztalcisz z puderniczki w pudernice
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 13:30   #204
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Przyznam, że rejestrując się na forum nie sprawdziłam w spisie ile osób ma taki nick.
Ale przeglądałam je wcześniej regularnie i nie widziałam tu nikogo aktywnego o podobnym pseudo .

Rzeczywiście, spore zamieszanie z tymi klonami.
Zauważyłam dziś jakąś wypowiedź Ines85. Byłam pewna w pierwszej chwili, że to Agnieszka i zdziwiłam się dlaczego usunęła avatarka .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 13:31   #205
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

ej literek aaa na koncu proszę nie obrażać sama "zdublowałam" nick jakiejś Monyczki ale zrobiłam to dlatego, że ona się nie udziala
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 13:34   #206
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez Beauty1984
Zauważyłam dziś jakąś wypowiedź Ines85. Byłam pewna w pierwszej chwili, że to Agnieszka i zdziwiłam się dlaczego usunęła avatarka .
To samo pomyślałam jak dziś zobaczyłam Ines85 na forum Fitness
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 13:36   #207
Mad'i
Wtajemniczenie
 
Avatar Mad'i
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Raz tu, raz tam... :D
Wiadomości: 2 912
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

svenja, dzięki za dodanie otuchy, może zacznę się już rozkręcać i popiszę w wątkach które obserwuję od dłuższego czasu Dzięki
Mad'i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 13:39   #208
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

ja też przyznam się bez bicia, że rejestrując się tu nie spojrzałam czy ktoś ma podobnego nicka... ja Paulą007 byłam już od dawna, mam tak w mailu i właściwie staram się tego nie zmieniać. Ale ostatnio też zauważyłam że jest tu sporo dziewczyn z 007 na końcu, a nawet mamy jedną Paulę07 o ile się nie mylę.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 13:53   #209
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Właśnie oglądałam listę użytkowników i ku mojej radości żadnej Kavali tam nie ma. Sa tylko: Kawa, Kama, Kala, Kawaler. Ale to sie chyba nie liczy, bo nie są zbyt podobne.
Jestem za tym, żeby nowe, rerestrujące się osoby dostały pouczenie i nawet linka do listy użytkowników z prośba o wymuślenie sobie unikatowego nicka.
Jestem, też za usuwaniem osób, któtre mają 0 wpisów lub nie udzielają się od bardzo długiego czsu. Dokładne kryteria trzeba byłoby ustalić.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 13:55   #210
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez Kavala
Właśnie oglądałam listę użytkowników i ku mojej radości żadnej Kavali tam nie ma. Sa tylko: Kawa, Kama, Kala, Kawaler. Ale to sie chyba nie liczy, bo nie są zbyt podobne.
Jestem za tym, żeby nowe, rerestrujące się osoby dostały pouczenie i nawet linka do listy użytkowników z prośba o wymuślenie sobie unikatowego nicka.
Jestem, też za usuwaniem osób, któtre mają 0 wpisów lub nie udzielają się od bardzo długiego czsu. Dokładne kryteria trzeba byłoby ustalić.
A przez ciekawość. Dlaczego jesteś "Kavala"?

Wścibska sarenka
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.