przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-01, 18:03   #1441
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwenka Pokaż wiadomość
Hej!
Poszukuję jakiegoś skutecznego szamponu do moich włosów, które strasznie się przetłuszczają i muszę je myć codziennie. Stosowałam już wiele szamponów i domowych maseczek (jajko, cytryna...), ale nic do tej pory mnie nie usatysfakcjonowało do tego stopnia, że mogłabym myć włosy co dwa dni.
Do tej pory wypróbowałam:
- Shamtu,
- Radical,
- Naturia Joanny,
- Timotei,
- Siarkowa moc Barwy,
- Intensive sebo shampoo (od fryzjera) - wszystko do włosów przetłuszczających się.

Ponadto za namową kilku Wizażanek szampony dla dzieci: Bambi i Johnson's Baby.

Aktualnie używam Polytar Liquid, który (podobno) leczy łojotok, ale ja tego nie zauważam.

Mam jeszcze taki pomysł, żeby przetłuścić włosy kilka dni i zobaczyć, może to pomoże... Nie mam nic do stracenia- a nuż.

Co wy na to? Ma któraś z was jakiś pomysł, radę? Byłabym wdzięczna. Jestem w stanie zapłacić każdą cenę za szampon, który spełni moje oczekiwania. Pozdrawiam.

Wiesz co, mi pomógł ustabilizowac skórę głowy szampon Babydream z Rossmana.
Bez SLS, delikatny i z krótkim składem

Wczesniej wyprobowalam naprawdę wielu szamponów,które rzekomo mialy spowodowac,ze moje wlosy przestana sie przetłuszczac. Bajki

Im bardziej będziemy katowac włosy wysuszaczami,tym bardziej będą się one buntowac i przetłuszczac.


Ja też kiedys błędnie stosowałam odzywkę do włosów - na skórę też. . Teraz tylko od ucha i jest w miarę spokój ze skórą.

Link do KWC -- > KLIK!
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 18:23   #1442
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwenka Pokaż wiadomość
Hej!
Poszukuję jakiegoś skutecznego szamponu do moich włosów, które strasznie się przetłuszczają i muszę je myć codziennie. Stosowałam już wiele szamponów i domowych maseczek (jajko, cytryna...), ale nic do tej pory mnie nie usatysfakcjonowało do tego stopnia, że mogłabym myć włosy co dwa dni.
Do tej pory wypróbowałam:
- Shamtu,
- Radical,
- Naturia Joanny,
- Timotei,
- Siarkowa moc Barwy,
- Intensive sebo shampoo (od fryzjera) - wszystko do włosów przetłuszczających się.

Ponadto za namową kilku Wizażanek szampony dla dzieci: Bambi i Johnson's Baby.

Aktualnie używam Polytar Liquid, który (podobno) leczy łojotok, ale ja tego nie zauważam.

Mam jeszcze taki pomysł, żeby przetłuścić włosy kilka dni i zobaczyć, może to pomoże... Nie mam nic do stracenia- a nuż.

Co wy na to? Ma któraś z was jakiś pomysł, radę? Byłabym wdzięczna. Jestem w stanie zapłacić każdą cenę za szampon, który spełni moje oczekiwania. Pozdrawiam.
prawda niestety jest okrutna. wydzielanie łoju regulowane jest hormonalnie. przy prawdziwym łojotoku prawdziwy sukces mozna osiagnac przyjmujac leki hormonalne np. pigulki antykoncepcyjne. szampony, preparaty, plukanki moga bardzo pomoc, ale nie ma sie co łudzić, że bedziemy mieć po nich wlosy jak kolezanka, ktora moze byc spokojnie co 3-4 dni.

a tzw. "przetluszczanie wlosow", czy jak to sie nazywa, moze narobic wlascicielce przetluszczajacej sie czupryny jeszcze wiecej klopotow.

nie zmywajac nadmiaru łoju i brudu przez pare dni stwarzamy groznym drobnoustrojom swietne warunki do rozmnazania sie. moze pojawic sie łupież tłusty, ostry stan zapalny skory glowy, łysienie typu łojotokowego.

jezeli wlosy przetluszczaja sie lekko i nie jest to prawdziwy łojotok, to lepiej przerzucic sie na naprawde łagodny szampon, najlepiej z apteki i zamiast codziennie, byc co drugi dzien.

ale łażenie z pare dni z przetluszczona, lepka czupryną i traktowanie tego jako metody leczenia uwazam za oblesne, zyjemy w XXI wieku!

przy naprawde niezdrowym przetluszczaniu sie wlosow warto skonsultowac sie z dermatologiem, zrobic rowniez badania hormonalne, byc moze da sie zlikwidowac przyczyne.

polecam też branie preparatow z cynkiem np. Salfazinu i diete bogata w warzywa i ubogą w tluszcz i ostre przyprawy

no i myć szczotki i grzebienie codziennie!
Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość

Wiesz co, mi pomógł ustabilizowac skórę głowy szampon Babydream z Rossmana.
Bez SLS, delikatny i z krótkim składem

Wczesniej wyprobowalam naprawdę wielu szamponów,które rzekomo mialy spowodowac,ze moje wlosy przestana sie przetłuszczac. Bajki

Im bardziej będziemy katowac włosy wysuszaczami,tym bardziej będą się one buntowac i przetłuszczac.


Ja też kiedys błędnie stosowałam odzywkę do włosów - na skórę też. . Teraz tylko od ucha i jest w miarę spokój ze skórą.

Link do KWC -- > KLIK!
niestety nie moge sie zgodzić, ze Babydream to łagodny szampon. u mnie wywolal tragedie. skora glowy swedziala niemilosiernie, zaczela schodzić platami z przesuszenia.

delikatne szampony powinny byc nieperfumowane, najlepiej bez rumianku, ktory czesto uczula i betainy kokamidopropylowej, ktora moze czasem podrazniac. a podraznienie czesto jest przyczyna jeszcze wiekszego wydzielania łoju, a wiec błedne koło.

a SLS-ow praktycznie sie juz nie spotyka w szamponach
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 14:42   #1443
swistakoi
Raczkowanie
 
Avatar swistakoi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 53
pielęgnacja włosów przetłuszczających się.

Hej Mam taki problem-mianowicie włosy mi się dośc mocno przetłuszczają, a jednocześnie są zniszczone, większość odżywek powoduje ze przetłuszczają się jeszcze bardziej;/
Może znacie jakieś odżywki regenerująco-odżywiające, które nie przetłuszczą włosów?
Chodzi mi też o jakiś fajny środek do prostowania, który nie będzie przetłuszczał.
swistakoi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 14:52   #1444
kesly1
Zakorzenienie
 
Avatar kesly1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Man
Wiadomości: 3 053
Dot.: pielęgnacja włosów przetłuszczających się.

Polecam odżywki ze spłukiwaniem , a w szczególności maseczkę Dove "Intensywnie Regenerująca Maseczka do włosów" przywróci blask, i odświeży :P Na moich włosach nie sprawdził się szampon i odżywka z Fructisa do włosów przetłuszczajacych się , nie dość, ze przetłuszczał jeszcze bardziej , to pojawił się łupież wiec odradzam :/ Teraz myję włoski codziennie, i codziennie innym szamponem i nie mam z tym problemu. Codziennie czuje się swieżo :P
__________________
Everything in life is temporary.
So if things are going good, enjoy it because it won't last forever.
And if things are going bad, don't worry...
It can't last forever either...
kesly1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 13:45   #1445
swistakoi
Raczkowanie
 
Avatar swistakoi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 53
Dot.: pielęgnacja włosów przetłuszczających się.

też myję włosy codziennie...
Znacie może jakiś dobry preparat do prostowania, który nie przetłuści włosów?
swistakoi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 18:17   #1446
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: pielęgnacja włosów przetłuszczających się.

Cytat:
Napisane przez swistakoi Pokaż wiadomość
też myję włosy codziennie...
Znacie może jakiś dobry preparat do prostowania, który nie przetłuści włosów?
Polecam KWC
kosmetyki prostujące
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 13:04   #1447
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: pielęgnacja włosów przetłuszczających się.

Cytat:
Napisane przez swistakoi Pokaż wiadomość
Hej Mam taki problem-mianowicie włosy mi się dośc mocno przetłuszczają, a jednocześnie są zniszczone, większość odżywek powoduje ze przetłuszczają się jeszcze bardziej;/
Może znacie jakieś odżywki regenerująco-odżywiające, które nie przetłuszczą włosów?
Chodzi mi też o jakiś fajny środek do prostowania, który nie będzie przetłuszczał.
Tematyka zbliżona, więc wątki łączę.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 14:31   #1448
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

A ja zaczęłam stosować naftę. Trochę przesuszyła mi włosy
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 09:59   #1449
zuczang
Raczkowanie
 
Avatar zuczang
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 307
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Mi przetłuszczanie bardzo uspokoiło się po szamponie Fitomedu,do włosów suchych i normalnych.Ogólnie bardzo go polecam,ziołowy,ale wlosów nie przesusza,a wręcz ładnie po nim wyglądają,a u mnie przyhamował przetłuszczanie i teraz myję włosy nawet co trzy dni(a wcześniej codziennie lub co dwa dni).

Link do fitomedu:http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2844
Jest też wersja do włosów tłustych.
__________________


zuczang jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 10:05   #1450
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zuczang Pokaż wiadomość
Mi przetłuszczanie bardzo uspokoiło się po szamponie Fitomedu,do włosów suchych i normalnych.Ogólnie bardzo go polecam,ziołowy,ale wlosów nie przesusza,a wręcz ładnie po nim wyglądają,a u mnie przyhamował przetłuszczanie i teraz myję włosy nawet co trzy dni(a wcześniej codziennie lub co dwa dni).

Link do fitomedu:http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2844
Jest też wersja do włosów tłustych.
To jest szampon dostepny w aptece tak?
Musze go przemyslec czy nie kupic skoro polecasz i ma dobre opinie na KWC.

Bo mam problem z przetluszczajacymi sie wlosami + lupiez.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 10:21   #1451
pessahson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 76
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

też mam przetłuszczające się włosy, myję głowę codziennie
miałam ten szampon fitomedu do włosów przetłuszczających się i zdaję się że wysuszył mi włosy, natomiast z odżywki jestem bardzo zadowolona
myślę, że następnym razem kupię szampon do włosów suchych, one wszystkie są ziołowe a zioła jedna trochę wysuszają więc myślę, że ten do suchych i tak będzie ok
pessahson jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 13:00   #1452
zuczang
Raczkowanie
 
Avatar zuczang
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 307
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

http://www.kosmetykanaturalna.pl/fito_dystrybutorzy.php Tu jest lista dystrybutorów.Myślę,że bardziej niż w aptekach warto poszukać w sklepach zielarskich(a teraz jest ich coraz więcej,ku uciesze części Wizażanek).Tego do tłustych nie próbowałam,na razie używam do suchych i jestem w pełni zadowolona,bałam się przesuszenia włosów,zupełnie niepotrzebnie.
__________________


zuczang jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 19:55   #1453
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

ja dziś zakupiłam szampon Pharmaceris do włosów tłustych. zobaczymy jak się bedzie sprawował
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:13   #1454
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Hey dziewczyny mam przetluszczajace sie wlosy zawsze uzywalam szamponow wlasnie do takich wlosow i nic niepomagaly i ostatnio mama kupila szampon do wlosow suchych i lamliwych umylam nim bo akurat niebylo innego i o dziwo wlosy byly dluzej swieze i lepiej wygladaly dziwne.... z kadzym tak jes ?
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 07:38   #1455
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Mi troche pomaga na przetluszczajace sie wlosy(wysusza tam gdzie sie przetluszaja)->http://www.holbex.pl/content/view/25/25/
Troche drogi bo 25 zl ale 100 tabletek a bierze sie 1 tabletke dziennie.
Ale ten preparat tez ma minusy -troche wysusza cere i kiedys mi sie luszczyla po nim.

Ale na wlosy ladnie dziala.

Ogolnie slyszalam ze dobre sa preparaty z cynkiem na takie wlosy jak mamy.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 12:15   #1456
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Mi też przetłuszczają się włosy. Przez 2 lata prostowałam włosy prawie codziennie. Od ok. miesiąca moje włosy tak się zaczeły przetłuszczać, że myję je rano, a po południu już są tłuste od 2 tyg juz nie prostuje wlosow. ale problem dalej taki sam.
jakos pol roku temu, gdy wlosy mi sie tez tak strasznie przeetluszczaly, a gdy bylam chora i siedzialam w domu ok 3 tyg, nie mylam wlosow i tak jak jakas wizazanka na 1 str powiedziala, ze tak czytala w gazecie ii... mi to pomoglo mialam spokoj az do teraz mylam wtedy wlosy tak co 5 dni. ale do szkoly, na ulice itp nie moge chodzic z tlusta glowa !
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 09:50   #1457
izuleczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 163
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Bardzo prosze o pomoc.Mam przetluszczajace sie wlosy ale sa zniszczone farbowaniem.Jezeli uzywam kosmetykow do wlosow tlustych sa jak siano jesli uzywam do wlosow zniszczonych po kilku godzinach sa tluste.Prosze pomozcie co mam zrobic???Jakich kosmetykow powinnam uzywac???
izuleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 12:56   #1458
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez izuleczek Pokaż wiadomość
Bardzo prosze o pomoc.Mam przetluszczajace sie wlosy ale sa zniszczone farbowaniem.Jezeli uzywam kosmetykow do wlosow tlustych sa jak siano jesli uzywam do wlosow zniszczonych po kilku godzinach sa tluste.Prosze pomozcie co mam zrobic???Jakich kosmetykow powinnam uzywac???
Po pierwsze przeczytac watek i poszukac informacji na forum, ktorych znajdziesz na pewno bardzo duzo
Jesli nie podchodza Ci szampony do wlosow przetluszczajacych sie jak i zniszczonych to moze warto byloby powoli przyzwyczaic wlosy do mycia delikatnymi srodkami jak np niektore dzieciece szampony czy lekkie odzywki. Jest nadzieja ze skora glowy sie unormuje i nie bedzie sie tak bardzo przetluszczac. O reszte wlosow warto zadbac odzywkami i maskami, o ktorych w skrocie mozesz poczytac tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250381
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 01:56   #1459
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Płukanka na nadmierne przetłuszczanie się włosów z aspiryny i octu winnego:
http://www.stylistka.pl/uroda/fryzur...-oczysci-wlosy
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 10:29   #1460
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Trochę przycichło na wątku ostatnimi czasy. Czyżby koniec problemów z przetłuszczaniem?

Mam takie pytanie. Czy ktoś może próbował myc włosy płynem do higieny intymnej? Słyszałam, że to podobno bardzo pomaga, ale nie znam żadnych konkretów i nie wiem czy warto próbowac.
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:37   #1461
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Ja nie próbowałam
Moje włosy najwolniej przetłuszczają się po szamponie pokrzywowym Eva Natura.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 12:50   #1462
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Witam , ja mam tez ten problem długo miałam spokoj gdy brałam tabl antykoncepcyjne, w marcu je odstawiłqm i po 2 miesiacach zaczało sie- włosy myje codziennie teraz szamponem cece szwedzkiej firmy i do tego odzywka w płynie na poczatku było lepiej tzn do połowy nastepnego dnia włosy wygladały ok teraz troszke gorzej tak was czytam dziewczyny i moze faktycznie zmienie szampon np pharmaceris do skory wrazliwej i od czasu do czasu ce ce do tłustej co o tym myslicie?
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 13:51   #1463
LLuuLLLa
Raczkowanie
 
Avatar LLuuLLLa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lulowo
Wiadomości: 389
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

hej dziewuszki przepraszam, że się wchrzaniam, ale ja również muszę myć codziennie i chciałam się zapytać czy macie jakiś szampon, którym będę mogła myć codziennie?
__________________

LLuuLLLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 15:17   #1464
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez LLuuLLLa Pokaż wiadomość
hej dziewuszki przepraszam, że się wchrzaniam, ale ja również muszę myć codziennie i chciałam się zapytać czy macie jakiś szampon, którym będę mogła myć codziennie?
Moze jakis lagodny szampon dla dzieci - np. Bebi Barwy albo Nivea Baby? A po jakims czasie mycie odzywka -> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=267906
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 14:57   #1465
LLuuLLLa
Raczkowanie
 
Avatar LLuuLLLa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lulowo
Wiadomości: 389
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

chyba jednak kupię jakiś szampon do włosów dla dzieci i jak na razie nie będę się bawić odżywką b. dziękuję
__________________

LLuuLLLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 16:13   #1466
sylwenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

A czy któraś z was stosowała szampon Polytar Liquid?
sylwenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 16:14   #1467
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez LLuuLLLa Pokaż wiadomość
chyba jednak kupię jakiś szampon do włosów dla dzieci i jak na razie nie będę się bawić odżywką b. dziękuję
Nie ma za co Zanim jednak kupisz szampon dla dzieciakow, poczytaj troche o tym, ktory z nich jest naprawde lagodny Niektore szampony maja bowiem gorsze sklady niz te dla 'doroslych' i wcale do delikatnych nie naleza
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 17:52   #1468
LLuuLLLa
Raczkowanie
 
Avatar LLuuLLLa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lulowo
Wiadomości: 389
ok szastasz tymi dobrymi radami, że aż strach a masz może jakiś na myśli, co? bo ja jeszcze żadnych takich dla dzieciów nie używałam więc nie mam rozeznania...

Cytat:
Napisane przez sylwenka Pokaż wiadomość
A czy któraś z was stosowała szampon Polytar Liquid?
jeżeli chodzi o mnie to
__________________


Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-09-04 o 23:31
LLuuLLLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 19:46   #1469
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez LLuuLLLa Pokaż wiadomość
ok szastasz tymi dobrymi radami, że aż strach a masz może jakiś na myśli, co? bo ja jeszcze żadnych takich dla dzieciów nie używałam więc nie mam rozeznania...
A tam od razu szastam U gory napisalam Ci dwa przykladowe - Bebi Barwy i Nivea baby z proteinami. Ten pierwszy jest ostatnio czesto polecany na wizazu, drugi dopiero testuje, ale wlosy sa po nim calkiem ladnie blyszczace i miekkie (nawet mamie sie o dziwo podoba ). Z takich lagodnych to jeszcze Babydream z Rossmanna i Hipp. Tyle narazie przychodzi mi do glowy Moze wybierzesz cos dla siebie
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 20:20   #1470
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwenka Pokaż wiadomość
A czy któraś z was stosowała szampon Polytar Liquid?

Ja krótko stosowałam. Ten z dziegciem w brązowej butelce. śmierdział strasznie, ale z tego co pamiętam to na przetłuszczanie pomagał, tylko skóra głowy mnie po nim bardziej swędziała
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 21:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.