Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-14, 19:02   #3061
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Calineczka na deptaku macie 2x Bosko, gdybyście mieli ochotę na lody, to polecam! 🤩 ParZone na Krakowskim na śniadanie lub deser super sprawa, ale nie mają kącika dla dzieci w razie czego.
Nie pamiętam czy Ci pisałam, za Nałęczowem polecana jest restauracja Łubinowe Wzgórze, ja osobiście nie byłam jeszcze, zobacz sobie w necie, ma ponoć fajną strefę dla dzieci - możecie np. po śniadaniu pojechać do Nałęczowa, na obiad z odpoczynkiem do Łubinowego Wzgórza i potem do Kazimierza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Morelle wysłałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-15, 06:01   #3062
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Sill

Ja podobieństwa nie widzę może tylko na tym zdjęciu co jest noworodek - przez włosy
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 11:35   #3063
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Wyprosiłam miejsce w przedszkolu polprywatnym dla Ami! Ależ sie cieszę. Ma super opinie. Jakas pani, ktorej dziecko dostało się nie podpisała umowy na czas, a ze ja wydzwaniałam do nich 2 razy dziennie to babka powiedziała mi, że mam przyjechac. I podpisałam dzis umowę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 12:39   #3064
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Wyprosiłam miejsce w przedszkolu polprywatnym dla Ami! Ależ sie cieszę. Ma super opinie. Jakas pani, ktorej dziecko dostało się nie podpisała umowy na czas, a ze ja wydzwaniałam do nich 2 razy dziennie to babka powiedziała mi, że mam przyjechac. I podpisałam dzis umowę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wracasz do pracy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-18, 06:46   #3065
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Emmos gratuluję.

Dziewczyny u mnie zalamka. Zaczynam myśleć, że nie nadaje się na matkę. Nie daje sobie rady z młodą. Od kilku tygodni jest non stop wycie i jeczenie. Kubek nie ten. Jeść nic nie będzie. Wycierac się po siku nie będzie. Rąk nie będzie myć. Wycierać w ręcznik tez nie. Bije ciągle małego. Wyrywa mu zabawki. Wczoraj nawet nie umiała się bawić z koleżanką, która do niej przychodzi. Co 5 min był wrzask. W kółko mówi to samo. Jakieś zwroty które sobie utrwalila. Jak wyje to nic się nie dowiesz co chce. Z tz juz nawet ze sobą nie rozmawiamy. Mieliśmy mieć psychologa w tym tyg. Czekałam 3 Mc. Nie było lekarki. Kolejna we wrześniu.
Za 2 tyg wraca do żłobka. Nie wiem czy będzie gorzej. Czy w ogóle może być gorzej. Czy coś się poprawi. Ja juz mam dość. Zaczynam mieć myśli typy po co mi to było....
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-18, 06:53   #3066
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Emmos gratuluję.

Dziewczyny u mnie zalamka. Zaczynam myśleć, że nie nadaje się na matkę. Nie daje sobie rady z młodą. Od kilku tygodni jest non stop wycie i jeczenie. Kubek nie ten. Jeść nic nie będzie. Wycierac się po siku nie będzie. Rąk nie będzie myć. Wycierać w ręcznik tez nie. Bije ciągle małego. Wyrywa mu zabawki. Wczoraj nawet nie umiała się bawić z koleżanką, która do niej przychodzi. Co 5 min był wrzask. W kółko mówi to samo. Jakieś zwroty które sobie utrwalila. Jak wyje to nic się nie dowiesz co chce. Z tz juz nawet ze sobą nie rozmawiamy. Mieliśmy mieć psychologa w tym tyg. Czekałam 3 Mc. Nie było lekarki. Kolejna we wrześniu.
Za 2 tyg wraca do żłobka. Nie wiem czy będzie gorzej. Czy w ogóle może być gorzej. Czy coś się poprawi. Ja juz mam dość. Zaczynam mieć myśli typy po co mi to było....

Kochana nie martw się mam to samo. Nie jesteśmy w stanie zapanować nad Amelka. Tylko ze ona raczej ma tak od zawsze a nie od jakiegoś cZasu. Jak dostanie histerii nie ma opcji rozmowy będzie się drzeć żeby mnie zagłuszyć. Co prawda u nas nie ma bicia ale histeria jest na porządku dziennym.
Ja to aż wstydzę się wyjść z domu bo jak mi zrobi awanturę to cała wieś słyszy. Mój mąż znowu jest ta oaza spokoju a ja ni cholery nie mam już do niej cierpliwości pewnie dlatego ze dłużej z nią opcuje. Jak ktoś mi powie ze z noworodkiem sobie nie radzi to życzę powodzenia ze starszakiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 07:47   #3067
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Morelle - moze Pestka jest znudzona + jej i wasze nerwy + etap nie (Klaudia tez to przechodzi).
Moze jakas wycieczka/plac zabaw/ urozmaicenie dnia?

Ja jak tylko moge to ustepuje Klaudii - tez nie chce wycierac pupy papierem, musi byc konkretna miseczka i lyzeczka.
No a jak nie moge ustapic to jest placz a potem na spokojnie tlumacze.
Ostatnio nie chciala myc zebow.

Zlobek uwielbia i ostatnie trzy dni jak ją odbierałam to płakała w aucie ze chce do żłobka Musialam tlumaczyc ze zamykają i ze ciocie i dzieci idą do domów.
W ogole Klaudia ma intensywne dni teraz - zlobek/ koniki/ rower, koledzy i kolezanki (na naszej ulicy jest kilkoro dzieci w podobnym wieku)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-21, 07:50   #3068
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dzięki dziewczyny.

Wydaje mi się , że jest znudzona. Dzieci pod blokiem ma. Bawi się z nimi co dziennie. Na spacery chodzimy. Konie i sarny ma też codziennie. Byliśmy w lesie. W Oławie. Ciągle coś robimy. Ale widzę , że za mało wychodzilysmy na miasto przez koronę. Boi się dźwięków. Odkurzacza od zawsze. Szumu wiatru. Teraz również suszarki do rąk.

Może dziś uda nam się pojechać do loops world. Od tygodnia ciagle pada. Do sąsiadki nie pójdzie się bawić bo dziewczynka ma temp.

Od środy miałam wycięte dni z życiorysu. Przyjechała mama zdawać egzaminy online. Mega się umeczylam z nią. Mało co wiedziała. Ju nie ten wiek. Aczkolwiek chyba wzystko zdalysmy.

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Calineczka na deptaku macie 2x Bosko, gdybyście mieli ochotę na lody, to polecam! 🤩 ParZone na Krakowskim na śniadanie lub deser super sprawa, ale nie mają kącika dla dzieci w razie czego.
Nie pamiętam czy Ci pisałam, za Nałęczowem polecana jest restauracja Łubinowe Wzgórze, ja osobiście nie byłam jeszcze, zobacz sobie w necie, ma ponoć fajną strefę dla dzieci - możecie np. po śniadaniu pojechać do Nałęczowa, na obiad z odpoczynkiem do Łubinowego Wzgórza i potem do Kazimierza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Morelle wysłałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A i Borys chodzi sam w końcu

Tylko dalej chodzi po meblach
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 11:42   #3069
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Jak Pestka ma atrakcje pod domem i dzieci, to juz bardzo duzo. A jak dojdzie zlobek to juz calkiem
Gratulacje dla mamy za zdanie! wiek na pewno wplywa na minus jesli chodzi o uczenie sie, ale przede wszystkim brak praktyki. Mozg to miesien i w kazdym wieku mozna poprawic zapamietywanie ćwicząc go. Ja mame namawiam zeby sobie aplikacje do nauki ang zainstalowala.
Ja juz jakies 35 lekcji przerobilam i widze ze latwiej mi teraz zapamietywac nowe angielskie slowka, ale tez nawet rzeczy z zycia codziennego dzieki tej nauce.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 13:29   #3070
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Brawa dla Borysa

U Was wszystkich widzę intensywnie ja jestem tak zdechła ze po pracy nigdzie się nie ruszam a w weekend jak na złość pada.. 🥵


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 17:08   #3071
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

IMG_0339.jpg
Siemka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-23, 17:10   #3072
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 10:52   #3073
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anusia, ale słodziak
Pytałaś czy wracam do pracy, nie wracam

Morelle, współczuję i łączę sie w bolu, bo Amelka tez mi ostatnio odstawia przedstawienia. Dziwi mnie to bardzo, bo ma duzo wiecej atrakcji i zajęć niż przez ostatnie kilka miesiecy. Np wczoraj histeria na cały blok, bo ona sie bedzie kąpać w spodniach. No ludzie. Ona naprawdę była grzeczna przez ostatnie conajmniej pol roku, a od 2 tygodni każdego dnia histeryzuje bez powodu. Zauważyłam też, że z wyjątkiem rysowania w domu nie potrafi się niczym dluzej pobawić. Znudziły ją chyba te zabawki, ktore ma. Tymek też nie pomaga. Rozwala jej puzzle, zabiera książki, gdy ona ogląda. Oczywiście prośba o to, żeby układała na stole kończy się płaczem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 19:15   #3074
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Załącznik 7720053
Siemka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
śliczna

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Brawa dla Borysa

U Was wszystkich widzę intensywnie ja jestem tak zdechła ze po pracy nigdzie się nie ruszam a w weekend jak na złość pada..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

w twoim stanie zdechłość to raczej norma masz w planach l4?

Emmos - to tak jak u mnie, histeria za histerią. Odbieram Klaudie ze zlobka - płacz, bo chce byc w żłobku. Potem płacz ze nie mam soku tylko wodę (nie kupuje teraz bo juz doszlo do tego, ze w ogole wody nie chciala tylko sam sok). Potem placz ze za mało jej nałożyłam jedzenia, mimo ze nałożyłam pełny talerz... Na szczescie potem zwykle idzie na dwór i potem jest już ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 20:19   #3075
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Myślałam ze tylko ja walczę z sokiem. Od kiedy jest dwójka Amelka ma troszkę poluzowane kwestie żywieniowe ale doszło właśnie do tego ze nie chciała pic wody i już myślałam ze przegrałam ta walkę a dziś Amelka na pytanie taty czy chce wodę czy sok odpowiedziała „wode bo jest zdrowa a Ty pij sok” ale urosłam w piórka ze moje codzienne tłumaczenie coś dało. Widzi ze ja pije bo jestem na detoxie i pije codziennie 2l i jej tak tłumaczyłam myślałam ze grochem o ścianę a tu jednak sukces


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Brawa dla Borysa

U Was wszystkich widzę intensywnie ja jestem tak zdechła ze po pracy nigdzie się nie ruszam a w weekend jak na złość pada..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Aggs Ty zdychasz w ciąży a ja po...

Te kobiety mnie zamordują jedna typ słodkiego diabełka a druga słodki aniołek. Już mam tyle cukru w życiu ze aż nie słodzę

W tym tygodniu już x raz piorę matę i wózek Jak Ala je i nie daj Boże Amelka ja przestraszy nagle krzycząc albo coś jej upadnie to ta wszystko mi zwraca masakra jakaś.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 06:02   #3076
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Załącznik 7720053
Siemka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodziak

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Anusia, ale słodziak
Pytałaś czy wracam do pracy, nie wracam

Morelle, współczuję i łączę sie w bolu, bo Amelka tez mi ostatnio odstawia przedstawienia. Dziwi mnie to bardzo, bo ma duzo wiecej atrakcji i zajęć niż przez ostatnie kilka miesiecy. Np wczoraj histeria na cały blok, bo ona sie bedzie kąpać w spodniach. No ludzie. Ona naprawdę była grzeczna przez ostatnie conajmniej pol roku, a od 2 tygodni każdego dnia histeryzuje bez powodu. Zauważyłam też, że z wyjątkiem rysowania w domu nie potrafi się niczym dluzej pobawić. Znudziły ją chyba te zabawki, ktore ma. Tymek też nie pomaga. Rozwala jej puzzle, zabiera książki, gdy ona ogląda. Oczywiście prośba o to, żeby układała na stole kończy się płaczem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas jest odwrotnie. Ona zabiera mu książki. Wszystkie małe puzzle itd są pochowane. Może je tylko układać jak B śpi.

---------- Dopisano o 07:00 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
śliczna




w twoim stanie zdechłość to raczej norma masz w planach l4?

Emmos - to tak jak u mnie, histeria za histerią. Odbieram Klaudie ze zlobka - płacz, bo chce byc w żłobku. Potem płacz ze nie mam soku tylko wodę (nie kupuje teraz bo juz doszlo do tego, ze w ogole wody nie chciala tylko sam sok). Potem placz ze za mało jej nałożyłam jedzenia, mimo ze nałożyłam pełny talerz... Na szczescie potem zwykle idzie na dwór i potem jest już ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czyli standard u wszystkich naszych dzieci.

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Myślałam ze tylko ja walczę z sokiem. Od kiedy jest dwójka Amelka ma troszkę poluzowane kwestie żywieniowe ale doszło właśnie do tego ze nie chciała pic wody i już myślałam ze przegrałam ta walkę a dziś Amelka na pytanie taty czy chce wodę czy sok odpowiedziała „wode bo jest zdrowa a Ty pij sok” ale urosłam w piórka ze moje codzienne tłumaczenie coś dało. Widzi ze ja pije bo jestem na detoxie i pije codziennie 2l i jej tak tłumaczyłam myślałam ze grochem o ścianę a tu jednak sukces


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------




Aggs Ty zdychasz w ciąży a ja po...

Te kobiety mnie zamordują jedna typ słodkiego diabełka a druga słodki aniołek. Już mam tyle cukru w życiu ze aż nie słodzę

W tym tygodniu już x raz piorę matę i wózek Jak Ala je i nie daj Boże Amelka ja przestraszy nagle krzycząc albo coś jej upadnie to ta wszystko mi zwraca masakra jakaś.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Współczuję.

U nas oboje tylko woda.

Mieliśmy szczepienie. B nic po pneumo. Anastazja 1 dzień temp bo Bexero.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 15:26   #3077
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Xzora, na zwolnienie chce iść jak najpóźniej, myślałam koło listopada. Mam fajna prace, minutę od domu, jak złe się czuje to pracuje krócej, nadrabiam trochę w domu wieczorem. Mam nadzieje ze w ciągu 2-3tyg mdłości ustąpią, zaczęłam 12tc..

Anusia, jeszcze z 10 lat i będzie lepiej ja nie wiem jak sobie dam radę z dwójką, tzn to wszystko wydarzyło się świadomie ale i tak jestem przerażona


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 15:29   #3078
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Xzora, na zwolnienie chce iść jak najpóźniej, myślałam koło listopada. Mam fajna prace, minutę od domu, jak złe się czuje to pracuje krócej, nadrabiam trochę w domu wieczorem. Mam nadzieje ze w ciągu 2-3tyg mdłości ustąpią, zaczęłam 12tc..

Anusia, jeszcze z 10 lat i będzie lepiej ja nie wiem jak sobie dam radę z dwójką, tzn to wszystko wydarzyło się świadomie ale i tak jestem przerażona


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kiedy prenatalne ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 16:02   #3079
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Jutro


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-25, 16:33   #3080
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Oczekujemy wieści i trzymamy kciuki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-26, 09:58   #3081
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Jutro


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


kciuki! podziwiam za chęci do pracy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-26, 17:08   #3082
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Wszystko Ok, parametry w normie 90% ze będzie drugi syn

Żegnajcie kokardki, sukieneczki i falbanki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-26, 17:10   #3083
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Wszystko Ok, parametry w normie 90% ze będzie drugi syn

Żegnajcie kokardki, sukieneczki i falbanki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

90% to sporo ale ... zawsze jest te 10 albo do 3 razy sztuka

Gratulacje niech rośnie zdrowo a miałam Ci napisać ze mam przeczucie u Ciebie na syna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-26, 17:26   #3084
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Coś Ty, interes zamykam 🤣
Jakoś muszę się oswoić z myślą 3 facetów w domu

A mi większość mówiła ze będzie córka bo tak kiepsko się czuje :P


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-26, 18:38   #3085
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Coś Ty, interes zamykam
Jakoś muszę się oswoić z myślą 3 facetów w domu

A mi większość mówiła ze będzie córka bo tak kiepsko się czuje :P


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie tez druga ciąża gorsza od pierwszej a mam córki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Miałam przypadek od strony babci gdzie chcieli mieć syna i mieli .... 7 córek i ósmego syna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-26, 20:13   #3086
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Aggs, synusie są super Niech zdrowo rośnie, bardzo mnie cieszą Wasze ciąże

Moj Tymi stawia dzisiaj torcik z okazji roczku

Dziewczyny jakieś pomysły na prezenty na 3 urodziny?
Myślałam m.in. o czymś takim, ale jeszcze babcie i moj brat chcą podpowiedzi...

https://gryizabawki.pl/k,ks_868463,B...hoC1NcQAvD_BwE

Śmiać mi sie chce jak czasem czytam o Waszych dzieciach i okazuje się, że u nas sytuacja jest niemalże taka sama. Mam teraz soczki na mysli. Od kiedy Ami dostała, z wodą jest duzo gorzej. A tak ją chwaliłam do niedawna, że tyle wody każdego dnia wypija.

Morelle, Amelka układa tylko małe puzzle, więc musiałabym jej wszystkie schować. To by dopiero była awantura.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-26, 21:04   #3087
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Sto lat

Z zapowiedzianych prezentów Amelka dostanie karetkę barbie i lego wesołe miasteczko ( numer 10840)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 10:44   #3088
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Sto lat

Z zapowiedzianych prezentów Amelka dostanie karetkę barbie i lego wesołe miasteczko ( numer 10840)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 10:54   #3089
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Sto lat maluchu pięknego dzieciństwa ❤️

Anusia, aż tak zdeterminowana na córkę nie jestem 🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 11:52   #3090
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dziewczyny potrzebuje porady odnośnie komandora. Zrobiłam trzy projekty ale nie mogę się zdecydować który lepszy i bardziej praktyczny. Będzie on w naszej sypialni i tam muszę wszystko zapakować od ciuchów po pościele ręczniki itp.

Możecie spojrzeć i cos doradzić. Do poniedziałku musze potwierdzić a ja siedzę i zmieniam coś co chwilę.
Miało być łatwe urządzanie a ja nie mogę się zdecydować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200625_232833.jpg (68,8 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200625_232805.jpg (73,3 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200625_232752.jpg (77,1 KB, 73 załadowań)
darietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-27 17:24:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.