Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-05, 08:11   #3181
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość


Wybrałam opcje odprawy. Szukam pracy.

Zazdroszczę Wam tych drzemek. Pestka od 2 lat nie ma drzemki. Przestała sypiac w domu po roczku. Chodzi spać o 21. Wstaje o 5:15

B chodzi drugi tydzień do żłobka. Zero płaczu. Je. Śpi i bawi się. Panie są w szoku. Jeszcze nie miały takiego dziecka, żeby nie było z nim żadnego problemu na adaptacji.

U mnie to samo. Tyle ze moja wstaje o 8 i zasuwa do 22. Nie mamy nawet sekundy na nic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 08:13   #3182
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ona dużo się sama bawi. Aczkolwiek czasami mam wyrzuty sumienia , że nie bawię się z nią. Ostatnio dlubie cały czas przy kompie w kwestii pracy. Stron itd.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Jutro chyba puszcze ją do żłobka. Własnie myśle. Bierze antybiotyk , ale nic jej już nie jest.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 08:15   #3183
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

No i dochodzi ta kwestia ze nie potrafi zająć się sama a jeśli już to na chwile.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 09:12   #3184
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość


Wybrałam opcje odprawy. Szukam pracy.

Zazdroszczę Wam tych drzemek. Pestka od 2 lat nie ma drzemki. Przestała sypiac w domu po roczku. Chodzi spać o 21. Wstaje o 5:15

B chodzi drugi tydzień do żłobka. Zero płaczu. Je. Śpi i bawi się. Panie są w szoku. Jeszcze nie miały takiego dziecka, żeby nie było z nim żadnego problemu na adaptacji.
Moja Emilka też odkąd skończyła 2,5 roku nie spi w dzień. Pojedynczo jej się zdarzy ale to nie w dzien tylko zaśnie np. Przed 19 i wtedy śpi już do rana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 10:39   #3185
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Morelle, Anusia - strasznie krótko śpią wasze dziewczyny. To Klaudia bez drzemki zasypia ok 20.00 i wstaje o 6.30–7.00.

Morelle - super, ze Borys tak łatwo się zaadoptował.

Dzisiaj w nocy Klaudia zasikała dwa łóżka l. Najpierw swoje, wiec przenioslysmy sie do duzego. Pozniej duże, wiec musialam pozmieniac przescieradla i z powrotem do jej. Tak gleboko spala, ze w ogole sie nie przybudzila przy 2-krotnej zmianie pizamy, przez moment tez spala na dywanie.
Humorki ma rozne. Dzisiaj plakala, bo miala 3 gumki do wlosow, a 4 zaginela. Gumki zaklada sobie na rece i ją mocno odciskują - nie daje sie przekonac ze nie wolno tak robic.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Mam wolne 14.08. Chcialabym gdzies pojechac na 2 noce i nie mam pomyslu.

- Gdzies bez tlumow i blisko - takze celuje wschodnia Polska.
- Klaudie nie lubi spacerowac i od razu chce na rece, a my nie mamy sily jej nosic. Takze zwiedzanie odpada, chodzenie po gorach odpada.
Jakos brak weny. Moze woda, jesli pogoda by dopisala.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 12:46   #3186
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Xzora w Majdanie Sopockim jest Zalew z ratownikami i piaszczystą plażą, otoczony lasem sosnowym, gdybyście mieli ochotę na Roztocze, to może w tamte rejony? Z kolei w Etno Roztocze można przyjechać z namiotem lub wypożyczyć u nich (tylko wcześniej pewnie trzeba spytać czy mają), super miejsce, a obok Zwierzyniec i można wybrać się do Florianki na rowerach, piękna trasa, zamknięta dla ruchu samochodowego (dla dzieci zwykle były do wypożyczenia przyczepki i foteliki w Zwierzyńcu, nie wiem jak przy covid, ale pewnie są też).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 19:02   #3187
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

My w niedziele ruszamy nad morze do Chlapowo k. Władysławowa chciałam żeby było spokojnie bez tłumów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-07, 05:16   #3188
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Xzora w Majdanie Sopockim jest Zalew z ratownikami i piaszczystą plażą, otoczony lasem sosnowym, gdybyście mieli ochotę na Roztocze, to może w tamte rejony? Z kolei w Etno Roztocze można przyjechać z namiotem lub wypożyczyć u nich (tylko wcześniej pewnie trzeba spytać czy mają), super miejsce, a obok Zwierzyniec i można wybrać się do Florianki na rowerach, piękna trasa, zamknięta dla ruchu samochodowego (dla dzieci zwykle były do wypożyczenia przyczepki i foteliki w Zwierzyńcu, nie wiem jak przy covid, ale pewnie są też).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


dzięki za inspiracje. Poszukam noclegu tam, chcialabym wykorzystac tez ten bon z zusu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 13:14   #3189
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
My w niedziele ruszamy nad morze do Chlapowo k. Władysławowa chciałam żeby było spokojnie bez tłumów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


ekstra, udanego wyjazdu

Sprawdzalam i w Majdanie Sopockim nie da sie skorzystac z bonu, za to jest Susiec i Krasnobrod. Musze posprawdzac te noclegi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 13:15   #3190
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
ekstra, udanego wyjazdu

Sprawdzalam i w Majdanie Sopockim nie da sie skorzystac z bonu, za to jest Susiec i Krasnobrod. Musze posprawdzac te noclegi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mi udało się znalezc miejscowe z tym bonem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 15:51   #3191
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ja chciałam pobrać bon ale nie mam tej zakładki a jestem rodzicem który pobiera 500+ bo taki był warunek. Muszę zadzwonić na infolinie i jeśli dzwonienie tam będzie wyglądać jak telefon na infolinie ZUS to bardzo bardzo mi się nie chce tego robić myślałam że wyskoczymy gdzieś na weekend we wrześniu ale ciekawe czy po wakacjach nie wprowadza znowu obostrzeń i tak to się wszystko skończy 🥵


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-07, 19:56   #3192
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Czytałam dziś o tym ze wiele osób ma z tym problem a jak wiadomo załatwienie coś w zusie graniczy z cudem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 22:47   #3193
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anusia, miłego wypoczynku Może z Amcią nie bedzie tak źle, pogoda zapowiada Wam się cudowna, wiaderka, łopatki jej daj i heja do wody
Amelka nabrała masy na kwarantannie

Xzora, nad morzem było super Ami miała tyle atrakcji, że padała ze zmęczenia i spala do 10 rano jak nigdy. Mnie tez mimo 2 dzieci udało się trochę odpocząć. Nie było to leżenie plackiem na plazy cały dzień, ale narzekać też nie mogę Tylko pogoda taka średnia, 3 dni to takie zimnawe powiedzmy. Jesli chodzi o mieszkanie to na razie jest stan surowy, niedługo wchodzi ekipa wykończeniowa, projekt wnętrza mamy już od dawna
Aaa No i najgorsze, w drodze powrotnej zepsuł nam sie samochód. 150km od Lodzi, autostrada, ciemna noc. Koszmar. Całe szczęście, ze miałam termos z wodą na mleko dla Tymka.

Amelka tez chodzi mi od czerwca pozniej spac. Zasypia przed 22 przez co nie mam czasu tylko dla siebie. Ona długo zasypiała ok 20 i wtedy siedałam do albumu czy książki. Bardzo mi to odpowiadało. A to, ze wstaje pozniej tez mnie nie bardzo cieszy, bo i tak Tymek wstaje pierwszy.

Xzora, a nie jeździcie z Klaudia rowerami? Moze to by było rozwiązanie, jeśli nie lubi spacerować.

Morelle, to akurat fota z najzimniejszego dnia naszego pobytu. Tymek wytrwał do zachodu słońca tylko 3 razy a w ogole to kurcze on nie znosi nosidła. Ami to pamietam zaraz zasypiała na plazy w nosidle, a Tymonka nie da sie nosic w ogole.

Powodzenia ze znalezieniem pracy.

Ale czad z tym żłobkiem, idealne dziecko z Borysa Z moim ancymonkiem to by babki sobie chyba nie poradziły
Współczuje kłótni z tż odnośnie wychowania dzieci. To musi byc strasznie demotywujące. Musicie usiąść i pogadać, bo jeszcze długie lata wychowywania przed Wami przeciez!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 04:36   #3194
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ciezko widzę ten wyjazd. Nie dość ze zejście do plazy mamy przez klif i 200 schodków o wózku można zapomnieć. Ali kupiłam nosidło ale nie wiem jak z Amelka będzie ... ona chodzić nie lubi. Na plaże będzie musiała dojść bo mamy blisko potem wrazie do zwiedzania wezmę od Ali wózka spacerówkę a Ale w nosidło. Dobrze ze wózek 3w1 mamy taki w miarę kompaktowy i lekki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 08:21   #3195
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Emmos ale pech!! Czekaliście na lawetę? Co się popsuło?
Faktycznie pogoda ostatnio nie rozpieszczała, dopiero teraz daje czadu. Ja przyjechałam na weekend z Bartkiem, bo mąż i tak w pracy, a rodzice siedzą od tygodnia tu na urlopie. Zapowiada się upalnie.

IMG_1596871218.635468.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 12:07   #3196
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Ciezko widzę ten wyjazd. Nie dość ze zejście do plazy mamy przez klif i 200 schodków o wózku można zapomnieć. Ali kupiłam nosidło ale nie wiem jak z Amelka będzie ... ona chodzić nie lubi. Na plaże będzie musiała dojść bo mamy blisko potem wrazie do zwiedzania wezmę od Ali wózka spacerówkę a Ale w nosidło. Dobrze ze wózek 3w1 mamy taki w miarę kompaktowy i lekki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Do taty na barana niech Amcia wchodzi Tymek na szczęście w wozku cały dzien moze siedzieć i nie narzeka. Ami na nogach, wiec z tym nie było problemu. Chociaz po plazy nie raz wozek pchałam. W ogole Amelka codziennie była w takim „małpim gaju” pol godziny, a moj cierpliwy syn patrzył na nia z wózka przez siatkę i nawet nie pisnął. Do plazy mielismy tyle co wyjsc, wiec nie raz szlam do pokoju, bo czegos zapomniałam. A teraz w tym nowym mieszkaniu mamy zejście zaraz obok budynku. W ogole mam pomysł na dobry biznes jakby ktos chciał - firma zarządzająca apartamentami. Wiecie, ze nie mozemy znaleźć nikogo kto zajmie sie wynajmem za mniej niz 30% zarobku...

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Emmos ale pech!! Czekaliście na lawetę? Co się popsuło?
Faktycznie pogoda ostatnio nie rozpieszczała, dopiero teraz daje czadu. Ja przyjechałam na weekend z Bartkiem, bo mąż i tak w pracy, a rodzice siedzą od tygodnia tu na urlopie. Zapowiada się upalnie.

Załącznik 7724304


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kochana pieknie Wam sie weekend zapowiada. Odpoczywajcie ile sie da. A jak sie czujesz? Minęły mdłości?
Czekaliśmy na lawetę 2h(miała byc godzina) i auto zastępcze. Dzieci nam sie pobudziły, wyły, ze chcą wysiąść. Nie moglismy, bo auta tylko fruwały obok nas. Potem w zastępczym Tymek zasnął, a Ami zle sie czuła. Na głodna jechała, wiec nie wymiotowała, ale i tak było mega ciezko. Poszla pompa oleju podobno, chociaz w serwisie stwierdzili, ze to 50% ze nic wiecej sie nie zepsuło i ze moze okazać sie, ze cały silnik jest do wymiany. Nowy 45tys. Śmiech na sali. Auto z 2015r z salonu, gwarancja minęła w grudniu 19r.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 12:18   #3197
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Lipcówki 2017 cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Do taty na barana niech Amcia wchodzi Tymek na szczęście w wozku cały dzien moze siedzieć i nie narzeka. Ami na nogach, wiec z tym nie było problemu. Chociaz po plazy nie raz wozek pchałam. W ogole Amelka codziennie była w takim „małpim gaju” pol godziny, a moj cierpliwy syn patrzył na nia z wózka przez siatkę i nawet nie pisnął. Do plazy mielismy tyle co wyjsc, wiec nie raz szlam do pokoju, bo czegos zapomniałam. A teraz w tym nowym mieszkaniu mamy zejście zaraz obok budynku. W ogole mam pomysł na dobry biznes jakby ktos chciał - firma zarządzająca apartamentami. Wiecie, ze nie mozemy znaleźć nikogo kto zajmie sie wynajmem za mniej niz 30% zarobku...




Kochana pieknie Wam sie weekend zapowiada. Odpoczywajcie ile sie da. A jak sie czujesz? Minęły mdłości?
Czekaliśmy na lawetę 2h(miała byc godzina) i auto zastępcze. Dzieci nam sie pobudziły, wyły, ze chcą wysiąść. Nie moglismy, bo auta tylko fruwały obok nas. Potem w zastępczym Tymek zasnął, a Ami zle sie czuła. Na głodna jechała, wiec nie wymiotowała, ale i tak było mega ciezko. Poszla pompa oleju podobno, chociaz w serwisie stwierdzili, ze to 50% ze nic wiecej sie nie zepsuło i ze moze okazać sie, ze cały silnik jest do wymiany. Nowy 45tys. Śmiech na sali. Auto z 2015r z salonu, gwarancja minęła w grudniu 19r.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tez pchałam wózek nie raz po piachu ale weź zobacz jakie będziemy mieć zejście na plaże IMG_0441.jpg
W każdym razie nosidło piękna sprawa jestem zakochana


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 12:22   #3198
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anusia, o kurde nie no z wózkiem maskara.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Jakie nosidło masz? Ja swoje oddam bratowej, bo juz raczej Tymka nie przekonam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 12:27   #3199
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Anusia, o kurde nie no z wózkiem maskara.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I to nie jest tak ze to się kończy jak widać na zdjęciu tego jest więcej ;(

Jest jedno proste zejście obok ale przez wąwóz to różnie może być z nawierzchnia bo nie jest utwardzona kolejne zejście to żeby zejść musiałam bym wypić %% na trzeźwo bym się bała tak strome stare schody i jeszcze jest jedno płaskie zejście wybetonowane ale daleko od nas No zobaczymy w realu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Taka bida edyszyn z kinderkrafta ale miało super opinie i wcale się nie dziwie. Nie chciałam inwestować bo my tylko wózkowi a i tak teraz podróżować to trochę strach wiec pewnie zakup jednorazowy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-08, 17:51   #3200
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Emmos, łoł, to oby się okazało ze to jednak tylko ta pompa ogromny pech ze tak Was w trasie złapało, współczuje stresów.

Ja się czuje już dużo lepiej, mam 17+5, od 2,5tyg nie wymiotuje nudności najczęściej rano ale z różną intensywnością wiec da się żyć. brzuch mi wywaliło jak w 22tyg pierwszej ciąży kiedy miałam już z 6kg na plusie a teraz jestem na zero bo nadrobiłam dopiero stracone 2kg

Anusia, omg ile schodów!! Powodzenia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 18:12   #3201
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Emmos, łoł, to oby się okazało ze to jednak tylko ta pompa ogromny pech ze tak Was w trasie złapało, współczuje stresów.

Ja się czuje już dużo lepiej, mam 17+5, od 2,5tyg nie wymiotuje nudności najczęściej rano ale z różną intensywnością wiec da się żyć. brzuch mi wywaliło jak w 22tyg pierwszej ciąży kiedy miałam już z 6kg na plusie a teraz jestem na zero bo nadrobiłam dopiero stracone 2kg

Anusia, omg ile schodów!! Powodzenia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Liczę ze przez te schody zgubie co nie co


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 06:37   #3202
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anusia byłam na tej plaży w zeszłym roku raz, wybraliśmy się z Władysławowa Ja wchodziłam tym wejściem przez wąwóz, a schodami wracałam Łucja była u mnie w nosidełku na plecach. Piękne miejsce Schodów nie pamiętam traumatycznie, ze śmiechem wchodziłam, no ale tylko raz tam byliśmy, nie codziennie Jeśli będzie dużo ludzi, możecie próbować podjeżdżać samochodem na inne plaże, na przykład między Władysławowem, a Chałupami była trochę mniej oblegana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 06:52   #3203
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Emmos straszne. Co to było za auto? Dobrze , że to za Wami.

U nas lepiej. Jest ponad 30 st. Cały weekend siedzimy na basenie. W Oławie jest świetny odkryty basen. Mnóstwo atrakcji dla dzieci i płacimy tylko za mnie.

Jutro mam badania okresowe. W środę podpisuje wypowiedzenie. W czw umówiłam sie do psychologa odnośnie Pestki.

Za 2 tyg może pojedziemy do Stalowej. Tz mama ma 70 urodziny. Sama zaproponowałam. Tylko Tz nie moze wziąć urlopu. Będzie pracował zdalnie. Musze poszukać co tam można z dziećmi robić. Jak narazie znalazłam 1 sale zabaw. Słabo.

Z bonu teraz nie skorzystamy bo i tak trzeba mieć na takich wyjazd dodatkową gotówkę, a bez pracy nie chce wydawać pieniędzy. Zresztą teraz są wszędzie tłumy. Chcemy jechac w zimie w góry.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 10:18   #3204
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Emmos - co do chodzenia z Klaudią - rower to trochę gabaryt, ale moze hulajnoga by sie sprawdziła. No i wózek byłby fajną opcją jeśli dalaby sie do niego wsadzic.
Współczuje przygody na autostradzie. Oby z autem nie było nic poważnego.

Morelle - ciesze sie, ze u was lepiej, wypoczywajcie na basenie.
My mamy basen na podworku, Klaudia od rana w nim sie pluskala, pozniej juz we trojke w nim lezelismy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 22:00   #3205
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Emmos - co do chodzenia z Klaudią - rower to trochę gabaryt, ale moze hulajnoga by sie sprawdziła. No i wózek byłby fajną opcją jeśli dalaby sie do niego wsadzic.
Współczuje przygody na autostradzie. Oby z autem nie było nic poważnego.

Morelle - ciesze sie, ze u was lepiej, wypoczywajcie na basenie.
My mamy basen na podworku, Klaudia od rana w nim sie pluskala, pozniej juz we trojke w nim lezelismy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

My mamy też na dole basen, ale to dla dzieci. No i jednak to nie to samo jak na się dom. Nie chce mi się chodzić góra dół. Tutaj jest super plac wodny. Zjeżdżalnie itd. Dziś młoda odważyła się zjeżdżać.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 22:56   #3206
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

My mamy taki nie duży pompowany basen dla Julka z mała zjeżdżalnia zawsze to trochę ochłody. Dziś byliśmy u sąsiadów popluskać się w takim większym stelażowej. ( niestety w tym roku za długo się zastanawialiśmy bo mielismy kupić nowy No i teraz już chyba nir warto 🤷☠♀️ chyba ze na jakiejś promocji się jeszcze uda i będzie na przyszły rok ) chce w ogóle Julka zapisać na basen bo widzę ze mu się bardzo podoba to samo było na wakacjach przy basenie w hotelu. Nurkuje i ogólnie jest aż za śmiały może udało by się go nauczyć pływać 🤷☠♀️

Mieszko to słodziak, nie mamy dużych problemów z dwójka Julek czasem bywa zazdrosny ale nie jest to jakoś uciążliwe i staramy się panować nad sytuacja od września tez idzie do przedszkola ciekawe jak zniesie zmianę trochę grupy i Pań.

Planuje się z nim tez wybrać w tygodniu na odkryty basen No ostatnio byłam sama z Mieszkiem i super odnowili, jest fajna kafejka i plac zabaw leżaki i w ogóle fajnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-15, 19:55   #3207
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

IMG_0585.jpg
Pozdrawiamy z nad Bałtyku. Jutro już wracamy troszkę smutno ale już męczący był ten urlop. Schody pokonały nas ostatniego dnia już każde z nas miało dosyć. Sill wąwóz malowniczy ale myślałam ze zostawię w nim Amelkę cała drogę krzyczała ze ona nie będzie tedy szła aż ludzie się nad nią litowali ale i tak w kwestii chodzenia dała radę a ile się przy tym nakrzyczała...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 09:15   #3208
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Załącznik 7724977
Pozdrawiamy z nad Bałtyku. Jutro już wracamy troszkę smutno ale już męczący był ten urlop. Schody pokonały nas ostatniego dnia już każde z nas miało dosyć. Sill wąwóz malowniczy ale myślałam ze zostawię w nim Amelkę cała drogę krzyczała ze ona nie będzie tedy szła aż ludzie się nad nią litowali ale i tak w kwestii chodzenia dała radę a ile się przy tym nakrzyczała...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

hej, mimo tych schodów wspomnienia będą na pewno miłe!
my długi weekend spedzilisny w okolicach domu - glownie spotkabua ze znajomymi. ich dziećmi
Nawet wypoczęłam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 13:23   #3209
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Powiem Wam, że Borys nas zadziwia. Ma rok i 3 Mc. Prócz podstawowych słów mówi : okno, echo, psik psik, wow, butelka, autobus, peppa, bye bye. Normalnie jestem w szoku.

Byłam pokazać młodej przedszkole z zewnątrz i płac zabaw. Juz się nie może doczekać. Niestety lub stety trafiła do starego budynku, który jest w oficynie. Plac zabaw to jest starszy niż ja. Wygląda obskornie, ale podobno ma świetną opiekę i jedzenie. Lepszą niż w nowym budynku. Nie mam na to wpływu. Nie wiedzialam, że mają dwa budynki.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 09:12   #3210
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że Borys nas zadziwia. Ma rok i 3 Mc. Prócz podstawowych słów mówi : okno, echo, psik psik, wow, butelka, autobus, peppa, bye bye. Normalnie jestem w szoku.

Byłam pokazać młodej przedszkole z zewnątrz i płac zabaw. Juz się nie może doczekać. Niestety lub stety trafiła do starego budynku, który jest w oficynie. Plac zabaw to jest starszy niż ja. Wygląda obskornie, ale podobno ma świetną opiekę i jedzenie. Lepszą niż w nowym budynku. Nie mam na to wpływu. Nie wiedzialam, że mają dwa budynki.

Super, ze Borys tak szybko rozwinął słownictwo.
No i ze Pestka nie może się doczekac przedszkola. Klaudia niby mówi, ze chce isc, ale wiem, ze bez płaczu się nie obędzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-27 17:24:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.