Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-23, 11:00   #3301
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ciezko pozbywać się tych rzeczy tak już na dobre ...

Ja mam dola jak patrzę jak Ala rośnie,nie mogę dać sobie rady z tym ze już nigdy nie będzie taka słodka pulpasna moja malutka.

Mogłabym mieć trzecie ale mi się nie chce...
nie chce mi się być w ciąży latać po tych lekarzach, potem urodzić ale to pikus bo później trzeba wychować eh...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 14:44   #3302
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Morelle a co tam masz z lamilou? Dziewczęce czy po Borysie?

Ja już powiedziałam - interes zamknięty, żadnego dziecka więcej męża najchętniej na wazektomie bym wysłała


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 15:02   #3303
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Mi jutro przychodzi wkładka do spacerówki jaram się jak nigdy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 16:22   #3304
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

A co zamowilas ??


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 16:23   #3305
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Z bellof czy jak to się tam pisze dedykowana do wózka. Jak przyjdzie dam znac


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 14:13   #3306
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ojej to faktycznie ma humorki.


Za dużo kakao wypiła. Następnego dnia była u sąsiadki. Zapomniałam jej o tym pow. Piła mleko i było ok.

Właśnie rozmawiałam z lekarka. Mam skierowanie na usg brzucha. Krew. Kał i mocz. Oby nic jej nie było.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------



Ja mam od grudnia duży fotelik
Uwielbiam go. Idealnie pasuje nam do kanapy w bmw. Anastazja świetnie w nim siedzi. Super jest. Drugi kupie dla B. Britax Romer evolva 123 sl sic!

Kapcie Anastazja ma ze smyka. Trzewiki ma 2 pary z h&m. Krotkie futrzanr z Elsa i wysokie glany z minnie. Adidasy z Zary. Nie kupuje kolejnych. B kupiłam Lasockiego jak był teraz weekend zniżek. Świetne buty! No i ta cena.

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------



Gratuluję parki

U mnie byla siostra i jednak mam jej nie trzymać ubranek. Ma już 34 lata. Nie ma 1 jajnika. Dom się buduje. Wiec pow ze raczej będą adoptować większe dziecko. Mam nie trzymać ubranek. Wiec chłopięce wyjechały juz do kuzyna żony. Mój chrzesniak będzie miał grudzień /styczeń brata. A dziewczęce musze przesegregowac i oddać sąsiadce. Tez w grudniu będzie miała dziewczynke. Także pozbywam się. Nie mam gdzie tego trzymac. Musze jeszcze sprzedać łóżeczko turystyczne i kołyske. Trochę mi żal. No ale po co mi to. Jeszcze la millou musze przejrzeć i tez zacząć to sprzedawać.

oby na usg bylp wszystko ok.

Dzieki za info odnosnie fotelika. Napisz mi jeszcze czy jak spi w foteliku czy glowa jej do przodu nie opada.

Wczoraj przyszlo zamowienie z limango.
Zostawiam jej kapcie Primingi 26 i trzewiki nieocieplane Primigi 26.
Do odeslania trzewiki ocieplane Richtery - 25 male, ale tez na waską stopę.
Z Zalando mam do odeslania trzewiki nieoceplane Kappa - niedrogie, bo chyba ponizej 120zl, a calkiem fajne. Tylko tutaj wzielam 26 i wkladka identyczna jak Geoxy 25 ktore są za male.

Takze musze jej poszukac juz na spokojnie czegos ocieplanego na jesien/zimę. W tk maxx byly albo za male 25 albo za duze 28. Bede jeszcze tam zagladac to moze cos jeszcze trafie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 15:23   #3307
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Ciezko pozbywać się tych rzeczy tak już na dobre ...

Ja mam dola jak patrzę jak Ala rośnie,nie mogę dać sobie rady z tym ze już nigdy nie będzie taka słodka pulpasna moja malutka.

Mogłabym mieć trzecie ale mi się nie chce...
nie chce mi się być w ciąży latać po tych lekarzach, potem urodzić ale to pikus bo później trzeba wychować eh...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja w ciąży mogę być. Ale nie chce znowu pieluch. Mleka. Wózka. No i chce w końcu pojechać na wakacje. Finanse.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-24, 15:24   #3308
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
A co zamowilas ??


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jakbyś coś potrzebowała dla swojej księżniczki to polecam. Tkanina niebo a ziemia w porównaniu do lm. IMG_0945.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 15:28   #3309
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Morelle a co tam masz z lamilou? Dziewczęce czy po Borysie?

Ja już powiedziałam - interes zamknięty, żadnego dziecka więcej męża najchętniej na wazektomie bym wysłała


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie i takie. Różne mam. Teraz wykopalam nowa kure. Śpiwór. Poduszkę motyla i wkładkę do wózka.

Mój by w życiu nie poszedł. Myślę nad wkładka.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
oby na usg bylp wszystko ok.

Dzieki za info odnosnie fotelika. Napisz mi jeszcze czy jak spi w foteliku czy glowa jej do przodu nie opada.

Wczoraj przyszlo zamowienie z limango.
Zostawiam jej kapcie Primingi 26 i trzewiki nieocieplane Primigi 26.
Do odeslania trzewiki ocieplane Richtery - 25 male, ale tez na waską stopę.
Z Zalando mam do odeslania trzewiki nieoceplane Kappa - niedrogie, bo chyba ponizej 120zl, a calkiem fajne. Tylko tutaj wzielam 26 i wkladka identyczna jak Geoxy 25 ktore są za male.

Takze musze jej poszukac juz na spokojnie czegos ocieplanego na jesien/zimę. W tk maxx byly albo za male 25 albo za duze 28. Bede jeszcze tam zagladac to moze cos jeszcze trafie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie. Właśnie na bok. Jak włożylismy fotelik do auta to już wiedzieliśmy ze to jest to. W sklepie młoda idealnie siedziala. Jak juz w aucie było Perfekt. To już wiedziałam że to jest to.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Jakbyś coś potrzebowała dla swojej księżniczki to polecam. Tkanina niebo a ziemia w porównaniu do lm. Załącznik 7728314


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A czemu? Co to za tkanina? Ja byłam bardzo zadowolona ze wszystkiego z la millou
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 15:30   #3310
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Takie i takie. Różne mam. Teraz wykopalam nowa kure. Śpiwór. Poduszkę motyla i wkładkę do wózka.

Mój by w życiu nie poszedł. Myślę nad wkładka.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------



Nie. Właśnie na bok. Jak włożylismy fotelik do auta to już wiedzieliśmy ze to jest to. W sklepie młoda idealnie siedziala. Jak juz w aucie było Perfekt. To już wiedziałam że to jest to.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------



A czemu? Co to za tkanina? Ja byłam bardzo zadowolona ze wszystkiego z la millou

Bambus. Amelka miała to tak mi zapłacala ta wkładkę ze po jednym spacerze ja prałam. I ta zupełnie jest inna w dotyku taka delikatna lm była sztywniejsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 15:59   #3311
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Jakbyś coś potrzebowała dla swojej księżniczki to polecam. Tkanina niebo a ziemia w porównaniu do lm. Załącznik 7728314


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Do tego etapu jeszcze mi daleko

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Takie i takie. Różne mam. Teraz wykopalam nowa kure. Śpiwór. Poduszkę motyla i wkładkę do wózka.



Mój by w życiu nie poszedł. Myślę nad wkładka.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------





Nie. Właśnie na bok. Jak włożylismy fotelik do auta to już wiedzieliśmy ze to jest to. W sklepie młoda idealnie siedziala. Jak juz w aucie było Perfekt. To już wiedziałam że to jest to.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------





A czemu? Co to za tkanina? Ja byłam bardzo zadowolona ze wszystkiego z la millou

Ja tez nie wiem czy mój by poszedł nad wkładka myślałam ale boje się ze będę sobie wkręcać ze ona tam jest i będę ja „czuć” w głowie

Jak będziesz gdzieś wystawiać ogłoszenia to daj znać



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-24, 16:31   #3312
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Bambus z każdym praniem robi się delikatniejszy

Aggs ok
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 11:35   #3313
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Co słychać dziewczyny?

Morelle, jak z tym brzuszkiem u Pestki?

Xzora, my mamy ten większy fotelik juz dość długo. Tzn zmieniliśmy jak Tymi wyrósł ze swojego. Mamy Cybex Solution S i-Fix Classic Beige. Jakos od poczatku kupowaliśmy cybexy.
Jak z humorem u Klaudii?

Aggs, Ola

Wpadam tu czasem, ale mam spadek energii ostatnio...

Chciałam kupic jakies lepsze trzewiki dla Ami, chodzi w takich zarowych, ale średnie są. Powiem Wam, ze z rozmiarem 27 to jest pustkowie dosłownie. I kurtki na zimę tez nie ma, nic mi sie nie widzi ostatnio. Macie już kupione?

Byłam w tym tygodniu na spotkaniu z panią w przedszkolu i pękałam z dumy, serio. Oprocz tego, ze nie je prawie nic, to same pochwały Amcia zebrała. Bedzie miała najdłuższy tekst na przedstawienie, bo mową, zasobem słów, wykracza podobno poza swoją grupę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 20:38   #3314
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Lipcówki 2017 cz. 14

Mieliśmy jutro jechać do Zakopanego, ale M zadzwonił do mnie rano, ze powiat tatrzanski bedzie od jutra w strefie czerwonej i ze nie chce jechac. Wiec musialam anulowac rezerwacje
W poniedzialek bylam u zielarki. Moja sąsiadka mi ją polecila, bo jej bardzo pomogla na alergie, tez wielu osobom ktore ona zna, a ja sie mega męczę z dolegliwosciami pokarmowymi. No i wedlug niej mam jakąś enterobakterie, gliste ludzką... a do tego niby hpv i wirusa opryszczki... W sumie to nie wiem co o tym myslec. Kuracje ziolami przeprowadzę wedlug jej wytycznych, zobaczymy czy pomoze...
Juz wiecej nie pije kawy. Zle na mnie dziala. Ja pilam glownie zieloną herbate na pobudzenie, ale ta zielarka mowila, ze ona wychladza organizm i od wtorku pilam kawe. Dzisiaj mnie mega bolala głowa, chcialo mi sie wymiotowac. Ledwo dalam rade pracowac.

Klaudia dzisiaj i wczoraj miala calkiem dobry humor. Za to przedwczoraj przeszla samą siebie.
Jak dojezdzalysmy z przedszkola do domu to zaczela plakac, ze ona do domu nie chce i ze chce do Ali. Nie chciala wyjsc z auta, w domu dalej placz. Uśpiłam ją na 30min. Przy pobudce placz, probowalam ją zabawiac, placz. Dalam jej tablet (zawsze yt byl wybawieniem w skrajnych sytuacjach). Chciala Peppa Pig. Włączyłam, zaczela plakac, ze nie ta. Powiedzialam, zeby sama wlaczyla sobie co chce. Prawie rzucila tabletem. Znowu zabawianie. W koncu zaczela ukladac cyferki, od 18.30 jej sie humor poprawil, zasnela o 20.00 i rano juz miala dobry humor.

Kurtki udalo mi sie super kupic dla Klaudii na ten rok.
Ma softshell z Lidla na taką pogode jak dzisiaj.
Wczoraj kupilam jej kurtke przejsciową w sklepie sportowym. Wiatroszczelna. Ona niby jest narciarska, ale moim zdaniem na zime za cienka, typowa przejsciowka. Cos ok 79zl kosztowala. Mają jeszcze byc spodnie do kompletu do niej, ale nadal czekają na dostawe.
A tydzien temu jak bylam w tk maxx to zobaczylam fajną kurtke na zime i jej kupilam. Ciepla, na mrozy super, dluzsza.

Brawa dla Ami, w ogole super, ze tak szybko sie odnalazla w przedszkolu. Dzisiaj jak bylysmy na basenie to pani z recepcji mowila, ze jej synek, ktory nie chodzil do zlobka caly miesiac plakal. Kolezanki syn przez pierwsze tygodnie wymiotowal ze stresu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2020-10-01 o 20:40
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 20:42   #3315
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Kurczę dałaś mi do myślenia. Właśnie tak mam ze notorycznie boli mnie głowa ... wstaje rano i z automatu mam ból głowy wpierw myślałam ze może z głodu bo jadłam jak jadłam ale teraz temat ten wyregulowalam i nadal boli mnie głowa i przy tym mam mdłości


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 16:17   #3316
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Kurczę dałaś mi do myślenia. Właśnie tak mam ze notorycznie boli mnie głowa ... wstaje rano i z automatu mam ból głowy wpierw myślałam ze może z głodu bo jadłam jak jadłam ale teraz temat ten wyregulowalam i nadal boli mnie głowa i przy tym mam mdłości


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

u mnie to na 100%, bo mialam takie akcje z bolem glowy jak pilam kawe. Po odstawieniu w ogole mnie bol glowy nie dopadal, w ogole inny komfort zycia. No, ale jak pojawia sie niewyspanie i trzeba sie dobudzic to pilam, bo i ja bardzo lubie smak kawy.

Emmos - kupilismy tego Cybexa co masz. Tylko czarno szary.
Britax Romer mial ograniczenie do 35kg, a z Klaudią bardzo mozliwe, ze osiagnie tą wage zanim bedzie miala 150cm. Takze, to ze Cybex bez ograniczenia wagowego i ta wkladka zeby glowa nie opadala mnie przekonala do niego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 16:21   #3317
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
u mnie to na 100%, bo mialam takie akcje z bolem glowy jak pilam kawe. Po odstawieniu w ogole mnie bol glowy nie dopadal, w ogole inny komfort zycia. No, ale jak pojawia sie niewyspanie i trzeba sie dobudzic to pilam, bo i ja bardzo lubie smak kawy.

Emmos - kupilismy tego Cybexa co masz. Tylko czarno szary.
Britax Romer mial ograniczenie do 35kg, a z Klaudią bardzo mozliwe, ze osiagnie tą wage zanim bedzie miala 150cm. Takze, to ze Cybex bez ograniczenia wagowego i ta wkladka zeby glowa nie opadala mnie przekonala do niego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To bardzo możliwe bo właśnie po kawie tez się niezbyt czuje ... muszę zrobić detoks od kawy. Tez planuje zakup tego cybexa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 17:44   #3318
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Mieliśmy jutro jechać do Zakopanego, ale M zadzwonił do mnie rano, ze powiat tatrzanski bedzie od jutra w strefie czerwonej i ze nie chce jechac. Wiec musialam anulowac rezerwacje
W poniedzialek bylam u zielarki. Moja sąsiadka mi ją polecila, bo jej bardzo pomogla na alergie, tez wielu osobom ktore ona zna, a ja sie mega męczę z dolegliwosciami pokarmowymi. No i wedlug niej mam jakąś enterobakterie, gliste ludzką... a do tego niby hpv i wirusa opryszczki... W sumie to nie wiem co o tym myslec. Kuracje ziolami przeprowadzę wedlug jej wytycznych, zobaczymy czy pomoze...
Juz wiecej nie pije kawy. Zle na mnie dziala. Ja pilam glownie zieloną herbate na pobudzenie, ale ta zielarka mowila, ze ona wychladza organizm i od wtorku pilam kawe. Dzisiaj mnie mega bolala głowa, chcialo mi sie wymiotowac. Ledwo dalam rade pracowac.

Klaudia dzisiaj i wczoraj miala calkiem dobry humor. Za to przedwczoraj przeszla samą siebie.
Jak dojezdzalysmy z przedszkola do domu to zaczela plakac, ze ona do domu nie chce i ze chce do Ali. Nie chciala wyjsc z auta, w domu dalej placz. Uśpiłam ją na 30min. Przy pobudce placz, probowalam ją zabawiac, placz. Dalam jej tablet (zawsze yt byl wybawieniem w skrajnych sytuacjach). Chciala Peppa Pig. Włączyłam, zaczela plakac, ze nie ta. Powiedzialam, zeby sama wlaczyla sobie co chce. Prawie rzucila tabletem. Znowu zabawianie. W koncu zaczela ukladac cyferki, od 18.30 jej sie humor poprawil, zasnela o 20.00 i rano juz miala dobry humor.

Kurtki udalo mi sie super kupic dla Klaudii na ten rok.
Ma softshell z Lidla na taką pogode jak dzisiaj.
Wczoraj kupilam jej kurtke przejsciową w sklepie sportowym. Wiatroszczelna. Ona niby jest narciarska, ale moim zdaniem na zime za cienka, typowa przejsciowka. Cos ok 79zl kosztowala. Mają jeszcze byc spodnie do kompletu do niej, ale nadal czekają na dostawe.
A tydzien temu jak bylam w tk maxx to zobaczylam fajną kurtke na zime i jej kupilam. Ciepla, na mrozy super, dluzsza.

Brawa dla Ami, w ogole super, ze tak szybko sie odnalazla w przedszkolu. Dzisiaj jak bylysmy na basenie to pani z recepcji mowila, ze jej synek, ktory nie chodzil do zlobka caly miesiac plakal. Kolezanki syn przez pierwsze tygodnie wymiotowal ze stresu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wypowiem się na ten temat, bo akurat temat zielarstwa i innych tego rodzaju dziedzin jest mi bliski. Mój dziadek, gdy coś takiego stwierdza, ZAWSZE każe iść zrobić badania pod tym kątem. Zioła to też nie jest takie nic dla organizmu.

U mnie na bóle głowy pomaga wyłącznie nastawienie zrotowanej miednicy...
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 20:55   #3319
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Xzora, jak kuracja? Jak się czujesz? Długo musisz ją stosować? Jakie zioła przyjmujesz?

Wiesz, że jak czytam czasem o zachowaniu Klaudii to jakbyś Amelkę opisywała. Mam na myśli te niefajne zachowania.

Amelka znowu chora. Od poniedziałku siedzi w domu. Ma straszny kaszel w nocy. W dzien jest ok. Bylismy uclekarza, na szczęście osłuchowo czysto. Gorączki tez nie ma. Tymon sie trzyma.

Co do przedszkola, to tak, mega szybko się zaadaptowała, pani mowila, ze były sytuacje, ze Amelka podchodziła do płaczących dzieci i mowila im, zeby nie płakały, bo w przedszkolu jest duzo zabawek i beda się bawic

Ja rowniez jestem zadowolona z tego fotelika. Ale głównie dlatego, ze po 3 miesiącach jazdy nie jest...zabrudzony

Przeprosiłam się ponownie z Mrugałą i kupiłam Amelce trzewiki.

Dziewczyny, czy z depresja poporodowa miałyście do czynienia?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-08, 19:01   #3320
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Zrezygnowałam z kawy i juz mi lepiej, glowa nie boli.

Kuracja - tutaj poki co staram sie za bardzo nie cieszyc, bo to kilka dni i roznie moze byc, ale jak przez ostatnie tygodnie mialam caly czas mega wzdety brzuch wieczorami, tak teraz mam plaski. A tak plaski jak dzisiaj rano to juz nie pamietam kiedy byl.
Takze jest efekt na duzy plus, chociaz to moze byc chwilowe. Jak w sierpniu zmienilam diete to mialam przez 2 tyg plaski, a potem objawy wrocily.
Teraz troche tez zmienilam diete, bo nie jadlam ziemniakow, kukurydzy, a skoro zielarka powiedziala ze moge jesc, to rzucilam sie na jedzenie chipsow, frytek i chrupek kukurydzianych. No i nie jem cukru. Kuracja ma trwac 2 miesiace, a potem mam miec kolejną, leczenie na ok 6mcy.

Ziola to taka mieszanka na bazie alkoholu, wlasciwie jest ich kilka. Takie dosyc pospolite typu kwiat koniczyny, koper, stokrotka itd. One sie Joalis nazywają.

Emmos - czyli twoja Ami też charakterna. Zdrowia dla niej, biedna z tym kaszlem.

Steves - nawet myslalam o tym, zeby potwierdzic diagnoze badaniami, ale tak czytalam ze glista ludzka nie zawsze wychodzi w badaniach, hpv to pewnie tez zalezy jaki rodzaj... Uznalam, ze nie bede wnikac i zobaczymy. W sumie to za wiele do stracenia nie mam - czulam sie fatalnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Z depresją poporodową do czynienia nie mialam.
Chociaz teraz z perspektywy czasu jak sobie przypomne moj stan psychiczny dopoki Klaudia nie poszla do zlobka to chyba jakis lekki stan depresyjny mogl byc...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 19:09   #3321
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Xzora, jak kuracja? Jak się czujesz? Długo musisz ją stosować? Jakie zioła przyjmujesz?

Wiesz, że jak czytam czasem o zachowaniu Klaudii to jakbyś Amelkę opisywała. Mam na myśli te niefajne zachowania.

Amelka znowu chora. Od poniedziałku siedzi w domu. Ma straszny kaszel w nocy. W dzien jest ok. Bylismy uclekarza, na szczęście osłuchowo czysto. Gorączki tez nie ma. Tymon sie trzyma.

Co do przedszkola, to tak, mega szybko się zaadaptowała, pani mowila, ze były sytuacje, ze Amelka podchodziła do płaczących dzieci i mowila im, zeby nie płakały, bo w przedszkolu jest duzo zabawek i beda się bawic

Ja rowniez jestem zadowolona z tego fotelika. Ale głównie dlatego, ze po 3 miesiącach jazdy nie jest...zabrudzony

Przeprosiłam się ponownie z Mrugałą i kupiłam Amelce trzewiki.

Dziewczyny, czy z depresja poporodowa miałyście do czynienia?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja widziałam u osoby w mojej rodzinie. To matka tej dziewczynki co Ci opowiadałam ze jest niejadkiem.

Wyglądało to tak ze ona sobie wszystko inaczej wyobrażała a potem ja przerosła rzeczywistość. Zaczęło się od porodu miała cc tragicznie ja zniosła nic nie była w stanie zrobić sama ani przy sobie ani przy małej, doszły problemy z karmieniem. Tak to wyglądało ze ona przez 3 tygodnie leżała w łóżku jedynie co była w stanie zrobić to użyć laktator a ktoś inny musiał zajmować się dzieckiem i to była jej siostra bo tata średnio sobie radził przy noworodku. Widać było ze jest taka nieobecna, szczęście ze obeszło się bez pomocy lekarza jak nauczyli się zajmować mała tak wszystko minęło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 12:46   #3322
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Ja widziałam u osoby w mojej rodzinie. To matka tej dziewczynki co Ci opowiadałam ze jest niejadkiem.

Wyglądało to tak ze ona sobie wszystko inaczej wyobrażała a potem ja przerosła rzeczywistość. Zaczęło się od porodu miała cc tragicznie ja zniosła nic nie była w stanie zrobić sama ani przy sobie ani przy małej, doszły problemy z karmieniem. Tak to wyglądało ze ona przez 3 tygodnie leżała w łóżku jedynie co była w stanie zrobić to użyć laktator a ktoś inny musiał zajmować się dzieckiem i to była jej siostra bo tata średnio sobie radził przy noworodku. Widać było ze jest taka nieobecna, szczęście ze obeszło się bez pomocy lekarza jak nauczyli się zajmować mała tak wszystko minęło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Albo i niekoniecznie szczęście. Depresja sobie tak nie idzie, potem może się objawiać np. w wyolbrzymionym lęku, gdy dziecko choruje. Niestety znam temat od podszewki i przerabiam go powtornie...
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 12:50   #3323
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Albo i niekoniecznie szczęście. Depresja sobie tak nie idzie, potem może się objawiać np. w wyolbrzymionym lęku, gdy dziecko choruje. Niestety znam temat od podszewki i przerabiam go powtornie...

Pewnie masz racje ale ja w to nie wnikam nie jesteśmy na tyle blisko żeby udzielać sobie rad. Kiedyś coś tam zasugerowałam i tak zrobili po swojemu i tak wiec jest jak jest.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 17:20   #3324
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Jak sądzicie czy te buty nadadzą się na nasza jesień? Nie pytam czy ładne bo o gustach się nie dyskutuje ale zastanawiam się czy ta podeszwa nie jest za cienka ale w sumie w mrugalach tez taka była. Czy może szukać butów z na tzw traktorze ? IMG_1055.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 10:08   #3325
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Jak sądzicie czy te buty nadadzą się na nasza jesień? Nie pytam czy ładne bo o gustach się nie dyskutuje ale zastanawiam się czy ta podeszwa nie jest za cienka ale w sumie w mrugalach tez taka była. Czy może szukać butów z na tzw traktorze ? Załącznik 7729644


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

one wyglądają na takie mało pogodoodporne, ale moze to wrazenie
co do podeszwy - jakby bylo zimno to filcowa wkładka do butłw zalatwilaby sprawe, albo są takie co dół mają aluminiowy a górę z welny. Tylko musi byc wystarczajacy luz w bucie zeby za ciasno nie bylo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 10:11   #3326
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
one wyglądają na takie mało pogodoodporne, ale moze to wrazenie
co do podeszwy - jakby bylo zimno to filcowa wkładka do butłw zalatwilaby sprawe, albo są takie co dół mają aluminiowy a górę z welny. Tylko musi byc wystarczajacy luz w bucie zeby za ciasno nie bylo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Właśnie nie wiadomo jak to z ta pogoda. Na mokro mamy lekko ocieplane kaloszki ale znowu ta skóra zamszowa to faktycznie mało praktyczna na jesień jeszcze się Zastanowię


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 14:46   #3327
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Hej u mnie jak zawsze dużo się dzieje. 3 tydz siedzę z chorymi dziećmi. Juz nie daje rady . Ze zdrowymi czasami jest ciężko co dopiero z chorymi. Nie spie 3 tydz. Oboje mają duszacy kaszel w nocy. Na przemian. Zero temp. Oslychowo czysto. Anastazja nawet nie miała kataru 2 tyg. Inhalacje nic nie dają. Syrop na alergie. Juz nie wiem co im jest. Miałam nadzieję, że w środę juz pójdą. Ale dziś rano znowu kaszel. Jeszcze tz od jutra ma pracować zdalnie bo ktoś w biurze ma koronę. Teraz znowu nie będzie mu się chciało specjalnie dzieci wozić.

Młodej zdążyłam zrobić wszystkie badania prócz usg brzucha. Wszystko ok.

Ile bierzecie Wit d?

Byłam z mloda u psychologa. Ok. 3 wizyty. Jak była w przedszkolu było cudnie. Teraz jak siedzi w domu to znowu wróciły Historie. A raczej jeczenie zamiast normalnej mowy. Czasami robi krzywdę B. Gdzieś go szturchnie albo uszczypnie. Calusy i tulenie tez jest. No ale zazdrość przemawia.
Staram się ich traktować na równi ale to jej jeczenie wykańcza mnie juz.
Borys jak do tej pory to złote dziecko. Bardzo dużo mówi. Pije z kubka. Pokazuje na nocnik. Rok szybciej. Wiecznie się śmieje. Jedyne co to od kilku dni nie sypia juz w dzień. Więc pewnie skończyło się.

Szukam pracy i idzie mi to bardzo słabo.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 21:43   #3328
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anusia, dziękuję za odpowiedz. Jest podobnie do tego co piszesz, tylko tata ogarniający wszystko.

Mnie te buty nie przekonują, tzn są sliczne, ale wlasnie raczej na ładna jesienna pogodę, jako jedne z wielu.

Morelle, u nas tez kaszel, suchy nocny. Tymek sie zaraził, Ami drugi tydzien w domu. Poza tym innych objawów brak.
U nas tez różnie w relacjach miedzy dziecmi. Jest masa przytulania itp, ale bywa tak, ze Amelka odpycha brata. On jest natomiast charakterny bardzo, jak papuga powtarza jej zachowania, przez co odpycha ją/ciągnie za włosy. A od tego to juz krótka droga do bójki. Tłumacze jak krowie na granicy obojgu i mam wrażenie, ze ostatnio jest ciut lepiej, zobaczymy.
Dobrze, ze mam psa, z ktorym trzeba wychodzić, dla mojego zdrowia psychicznego te spacery teraz są zbawienne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Morelle, ja daje swoim dzieciom teraz taką, czasem psikam 2 razy nawet


https://m.ceneo.pl/66935736;pla?se=Y...hoCyscQAvD_BwE


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 08:37   #3329
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Morelle - zdrowia dla dzieci, oby ten kaszel jak najszybciej przeszedł!
Pestka pewnie znudzona stad to jęczenie + potrzebuje uwagi.
U nas Klaudia miala sobotę mega aktywną, a w niedziele była złotym dzieckiem. Całą niedziele spedzilismy w domu i było super, a zwykle trzeba bylo gdzies pojechac bo jej sie nudzilo.

Dobrze, ze o wit D piszesz. Mam cos w domu, musze zaczac jej podawac.

Co do pracy - kciuki!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 08:44   #3330
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Kurde ja tez zapomniałam o wit D

Poluje teraz na takie

Właśnie w zeszłym roku ta jesień była inna a tu od razu z wysokich temperatur niskie ze słońca deszcz... IMG_1064.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-27 17:24:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.