Kto ma najdłuzszy staż na wizażu??? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-01, 13:30   #61
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

No ja pamiętam chyba z 4 lata temu (może nie całe, niestety nie jestem w stanie skojarzyć), potem już trzeba się było logować (ktoś podszywał się pod Beatę Krajnik i wypisywał jakieś okropieństwa, dokładnie nie pamiętam) Było jeszcze bardzo mało działów, nawet nie wiem czy był KWC, ja pisałam głównie w pytaniach do kosmetyczki
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:31   #62
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Cytat:
Napisane przez Mgiełka
Taż się odezwałam! Całusy!!!

tesknie za Toba i za Twoimi mądrymi radami
Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:33   #63
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Cytat:
Napisane przez palomino
Mgiełka dostała czkawki i przyszla zobaczyc kto ja obgaduje
Wrrrrredota.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:35   #64
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Cytat:
Napisane przez Nutka
tesknie za Toba i za Twoimi mądrymi radami
No widzisz, kiedyś to ja mądra byłam, teraz to już tylko demencja . Zresztą - teraz już mądrych rad nie potrzebujesz .
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:35   #65
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Cytat:
Napisane przez Mgiełka
Wrrrrredota.
mi też jest miło cie znow zobaczyc
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:37   #66
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Red face Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Cytat:
Napisane przez Mgiełka
.

A Cheetah była pierwszą wizażanką, z którą się spotkałam w realu . Kopę lat! Myślałam, że zniknęłaś z Netu, bo na pewne maile nie odpowiadasz...
Oj nie odpowiadam, bo czuje sie obco w TAKIM towarzystwie tak wytrwanych wizazanek A powaznie mowiac to rzucilo mi sie na oczy, ze to w najblizszy weekend..?

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:39   #67
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Cytat:
Napisane przez Mgiełka
Kopę lat! Myślałam, że zniknęłaś z Netu, bo na pewne maile nie odpowiadasz...
No i moja droga, nie kope tylko jakies 2-3 lata. juz nas tak nie postarzaj

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-01, 13:43   #68
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Cytat:
Napisane przez Mgiełka
No widzisz, kiedyś to ja mądra byłam, teraz to już tylko demencja . Zresztą - teraz już mądrych rad nie potrzebujesz .
często wspominam Ciebie ..cieszę się ze ten watek Cie zmusił do odezwania sie
Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:45   #69
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Cytat:
Napisane przez cheetah
Oj nie odpowiadam, bo czuje sie obco w TAKIM towarzystwie tak wytrwanych wizazanek A powaznie mowiac to rzucilo mi sie na oczy, ze to w najblizszy weekend..?

Cheetah
Przeczytaj następnego maila, OK?
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:51   #70
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Cytat:
Napisane przez Nutka
często wspominam Ciebie ..cieszę się ze ten watek Cie zmusił do odezwania sie
Bez przesady, odezwałam się w wątku o prostytutkach . A tak serio - ja się odzywam, ale tylko czasami, parę lat temu wystarczyło co 5 minut odświeżyć stronę wizażu i akurat wpadał jakiś nowy post. Czasem przez 20-30 minut nikt nic nie napisał. Teraz niemożliwe jest bycie na bieżąco. A ja wolałam sobie w nocy coś przemyśleć i odpowiedzieć. Teraz jest duża szansa, że wszystko zostanie w tym czasie powiedziane, albo wątek zamknięty .
Z braku czasu muszę wybierać - albo czytać więcej i się nie odzywać, albo pisać więcej i nie czytać . To ostatnie jest nie w moim stylu (chociaż mam wrażenie, że bardzo w stylu niektórych nowych użytkowników ).
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:53   #71
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Pamiętam jak przez mgłe ten wątek nt. tego żeby Pomadka nie pisała Capsem, i dość dobrze wojenke nt. Lejki, że ocenia zbyt dużo kosmetyków, często przeznaczonych do innej cery niż ma (podważano wiarygodność tych recenzji).
Ja na wizaż trafiłam jesienią 2002 roku, początkowo czytałam tylko artkuły i porady jak wykonać dobry makijaż (bardzo się tym interesowałam i interesuję nadal), potem z ciekawości już w zimie zajrzałam na forum i zarejestrowałam się ostatniego albo przedostatniego dnia grudnia 2002 roku. Czyli niedługo minie 3 rok jak tutaj jestem...A nicka nie zmieniłam, przywiązałam się do niego bardzo.Oj sporo wizażanek się tutaj przewijało, pamiętam też wojny z wizażanką diorek, która zaczeła niszczyć swoje recenzje na KWC, oj wiele się tutaj działo.
Co do obecnego wyglądu strony, to się już przyzwyczaiłam, ale poprzednia stronka była bardziej przytulna i kameralna
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-01, 13:56   #72
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Cytat:
Napisane przez cheetah
No i moja droga, nie kope tylko jakies 2-3 lata. juz nas tak nie postarzaj

Cheetah
Wiesz jak to jest. Jak się jest dzieckiem, to się czeka całe wieki na Boże Narodzenie, a godzina lekcyjna trwa od roku do trzech . Skoro dla mnie 2-3 lata trwały lat 60, to znaczy, że jestem jeszcze baaaardzo młoda . Nie zapominajmy, że jesteś młodsza ode mnie
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 14:01   #73
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Sylwiasta, dziękuję Ci za miłe słowa
Cheetah, jaka szkoda, że się nie odzywasz... a ja zgubiłam do Ciebie adres mailowy, przepadł wraz z kolejnym formatem
Ja wizaż odkryłam w 2002 roku i pamiętam jak mało było uzytkowniczek, jak były ze sobą zaprzyjaźnione i m.in dlatego zajęło mi dokładnie pół roku biernego czytania zanim się zarejestrowałam - nie należę do niesmiałych osób, ale odnosiłam wrażenie, że będę intruzem. W końcu zarejestrowałam się w święta wielkanocne i napisałam pierwsze recenzje (ach jak to dawno temu było). Z tych starszych użytkowniczek pamiętam szefową AgęZ, Magę, Pal, Dominikę, Lejkę, Bunię i Olę Agentkę, Małą Czarną oraz Mgiełkę, z którą czułam więź silną (żeby bestia znów zechciała więcej na forum pisać no!). Pamiętam ataki jakie przypuszczały trolle z gazety i pamietam tysiąc recenzji Lejeczki Naprawdę wizaż był bardzo hermetycznym miejscem wtedy i jakoś brakowało mi śmiałości się wypowiadać... Kurczaki to już trzy lata, od rejestracji w zasadzie dwa i pół Sama dobilam do grona wizażanek o rekordowej ilości recenzji, co było powodem trollowych ataków, dochrapałam się statusu moderatorki i napisałam blisko 4 tysiące postów, przy czym totalnie i kompletnie uzależniłam się od wizażu...
__________________


Edytowane przez Smoczyca
Czas edycji: 2005-11-01 o 14:03 Powód: literówka
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 14:02   #74
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Cytat:
Napisane przez palomino
40??? toz to byl tlum
Standardowym tekstem bylo "jest pierwsza w nocy i straszę sama na wizazu"
Oczywiście ten tekst był możliwy dopiero w późniejszym okresie, kiedy już Zło zamontował nam licznik "buszujących Wizażanek" .
Przedtem można było tylko wołać "Hop, hop! Jest tu ktoś jeszcze, czy znowu jestem sama?"
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 14:08   #75
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

co mi tam... przyznam się, czytam Wizaż od jakichś 4 lat chyba Jednak duuuużo wody w Gangesie upłynęło, zanim odważyłam się zarejestrować, a jeszcze więcej zanim coś napisałam Bałam się, że nie pasuję, dziewczyny wydawały się być ze sobą tak zżyte, że nie chciałam przeszkadzać Nieśmiałe stwory tak mają...
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 14:08   #76
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Pamietam, ze ja przeczytalam pierwsza recenzje Heleny (wlasnie, jak tam bobo?), toz to bylo LATA TEMU!
W ciagu wieczora przeczytalam oczywiscie jej wszystkie recenzje i tylko sie ryki smiechu rozlegaly po mieszkaniu!
Miałam to samo.
Uwielbiam czytać jej recenzje , szkoda, że już rzadziej je pisze.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 14:08   #77
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Ja wizaż odkryłam w 2004 roku i pamiętam jak mało było uzytkowniczek, jak były ze sobą zaprzyjaźnione i m.in dlatego zajęło mi dokładnie pół roku biernego czytania zanim się zarejestrowałam - nie należę do niesmiałych osób, ale odnosiłam wrażenie, że będę intruzem.
Wiesz, że zanim napisałam cokolwiek, przeczytałam WSZYSTKIE wypowiedzi na WSZYSTKICH forach wizażu? Było to o tyle proste, że czytałam wizaż od gdzieś od końca 2001, wobec czego nie miałam dużo do nadrabiania

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Mgiełkę, z którą czułam więź silną
Nawzajem . Co prawda troszkę mnie martwi ten czas przeszły...

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
(żeby bestia znów zechciała więcej na forum pisać no!).
Bestia? I kto to pisze . Smoczyco, jak załatwisz tam u góry, że mi już sufity nie będą na glowę spadać, to ja obiecuję, że część wolnego czasu, którym wtedy będę dysponować przeznaczę na pisanie na wizażu
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 14:16   #78
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Smoczyco, Ty wiesz, ze mam identyczne wspomnienia? I jeszcze pamietam Trojke, czyli Mala Kasie, ktora od jakiegos czasu znowu sie udziela na wizazu
Pamietam Ole i Tygrysa, ciekawe co tam u Nich slychac i jak cora sie miewa masz jakies informacje na ten temat?A u Malej Czarnej?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 14:23   #79
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Cytat:
Napisane przez Noor
Miałam to samo.
Uwielbiam czytać jej recenzje , szkoda, że już rzadziej je pisze.
Spoko - ja juz szykuje siatke ochronna na monitor w oczekiwaniu recenzji kosmetykow ciazowych /anty rozstepy i takie tam /

__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-01, 14:27   #80
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Cytat:
Napisane przez Mgiełka
Nawzajem . Co prawda troszkę mnie martwi ten czas przeszły...
Bestia? I kto to pisze . Smoczyco, jak załatwisz tam u góry, że mi już sufity nie będą na glowę spadać, to ja obiecuję, że część wolnego czasu, którym wtedy będę dysponować przeznaczę na pisanie na wizażu
Yyyy, ten czas przeszły to tak mi się niefortunnie wyrwał, więź takowoż nadal istnieje Mgielko magiczna z tym wolnym czasem to wiem jak jest, niestety robota, robota i jeszcze raz robota
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 15:31   #81
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Pod tym nickiem jestem zarejestrowana juz ponad dwa lata ale zagladam tu od prawie trzech. Rzeczywiscie kiedys skromny byl nasz wizaz. Malo uzytkownikow, malo dzialow, zupelnie inne forum.
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 16:05   #82
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Ja tez z tych starszych stazem Od maja 2003. Mialam co prawda ok polroczna przerwe, kiedy to Wizaz przechodzil ostatnia metamorfoze i mi sie nie podobal (tak tak.. ale juz sie przyzwyczailam ) , a ja mialam mase roboty (szkola, praca, mgr) i rzadko tu zagladalam nie mowiac o pisaniu. Od kilku miesiecy czytam znowu codziennie, czasem cos skrobne.. Pamietam, jak kiedys (ze 2 lata temu) weszlam tu noca i bylam jedyna i napisalam nawet posta na te okolicznosc Pamietam swoj pierwszy post "Hodowla mezczyzny" i pierwszy raz na czacie, kiedy to pierwsza Wizazanka, ktora do mnie zagadala byla Pal
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 16:32   #83
girlka
Raczkowanie
 
Avatar girlka
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 343
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Ja chyba też należe do tych z dłuższym stażem,ale udzielam się malutko (tylko 163 posty ale i tak sie ciesze że już tak dłuuugo tu jestem bo to genialna stronka. Nie udzielam sie ale pamietam dużo starszych(stażem) wizażanek:Agentke Ole, Babcie, Lejke, Agę BJ, Smoczyce->to osoby najbardziej udzielające się.
Pozdrawiam wszystkie starsze(stażem) wizażanki
girlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 16:51   #84
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

ja zaczęłam swoją przygodę z Wiazażem rok temu wtedy jeszcze był w starej formie,lubiłam czytać posty Sarenki stwierdziłam że skoro są tu tak mądre i miłe osoby to warto sie przyłączyć niestety zauważyłam że wiele "starych" Wizażanek zakończyło swoją aktywnośc wraz z nowym Wizażem,szkoda
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 16:51   #85
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Cheetah, jaka szkoda, że się nie odzywasz... a ja zgubiłam do Ciebie adres mailowy, przepadł wraz z kolejnym formatem
Oj, a u mnie sporo sie dzialo i nadal sie dzieje W pracy nie mam czasu na wizaz, a w domu juz mi sie nie chce wlaczac komputera

Ale obiecuje poprawe

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 16:51   #86
gagatek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Galicja
Wiadomości: 123
Wyślij wiadomość przez ICQ do gagatek GG do gagatek Wyślij wiadomość przez Yahoo do gagatek
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

no tak... ja podobnie...zresztą odkrycie Wizaż.pl to był taki szok, że długo trwały moje opory przed "rejestracją". a potem nastąpiła zmiana graficzna i też jakoś długo sie przystosowywałam...
a teraz zaglądam często, oj często, ale jestem raczej obserwatorem...
gagatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 16:53   #87
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Cytat:
Napisane przez Mgiełka
Przeczytaj następnego maila, OK?

Ok, bede czekac na maila. W razie czego dodam tez zaraz numer gg, wiec pewnie tam bedzie mnie mozna zlapac od czwartku [jak wroce do w-wy]

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 18:08   #88
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

W sumie mam dość dlugi staż nie wiem czy nie siedze tu od początku... (zarejestrowalam sie duuużo później - na początku neibylo to wymagane... pozatym z moją "pewnością siebie"... ). Ale jak widać po ilości postów, dość rzadko sie udzielam. Więc nei sądzę żeby ktokowliek mnie kojarzył nigdy nie uprawiałam prywaty i wlasciwie nigdy się do nkogo nei zblizyłam ani nikomu nei dalam sie poznać bliżej. Rzadko też udzielalam rad bo sądzilam, że się do trgo nei nadaję... Wolałam stanowisko obserwatora i ucznia W sumie do dzis tak jest. Jak było... myślę, ze dziewczyny włąściwie juz wsyztsko opowiedzialy. Z tego co pamiętam, na forum najpierw jedynym facetem byl Złośliwiec, później dołączył Tygrys Ale może kogoś nie zauważyłam Zresztą wszystko pamiętam jak przez mgłę (z moją pamiecią nie jest najlepiej )
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 18:14   #89
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Heh kiedyś bylo nie do pomyślenia żeby jakiś wątek mial 2000 odpowiedzi Czy choćby 89 ( jak ten w tej chwili)... (albo ja ich nie pamiętam )

Edytowane przez PannaX
Czas edycji: 2005-11-01 o 19:08
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 18:38   #90
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kto ma najdłuzszy staż na wizażu???

Cytat:
Napisane przez mech
co mi tam... przyznam się, czytam Wizaż od jakichś 4 lat chyba Jednak duuuużo wody w Gangesie upłynęło, zanim odważyłam się zarejestrować, a jeszcze więcej zanim coś napisałam Bałam się, że nie pasuję, dziewczyny wydawały się być ze sobą tak zżyte, że nie chciałam przeszkadzać Nieśmiałe stwory tak mają...
Oj mają tak, mają...

Ja też bardzo długo się czaiłam, zanim zarejestrowałam się i zaczęłam cokolwiek pisać.
Stary Wizaż podobał mi się bardzo - z ogromną przyjemnością tu zaglądałam, czytałam recenzje w KWC, Wasze rozmowy - czasem miałam wrażenie, że uprawiam niemalże podglądactwo, ale nie miałam odwagi wtargnąć w to zgarne towarzystwo.
Później Wizaż rozrósł się niepostrzeżenie i ja dołączyłam do kilku tysięcy anonimowych użytkowników.
Podziwiam szefostwo i moderatorów za to, że dbają o rozwój tego portalu i pilnują tu porządku , przyznać jednak muszę, że wolałam ten stary, intymny Wizaż, choć byłam tylko jego obserwatorem .

.
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.