To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY] - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-26, 23:37   #181
daqmar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 257
To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

z marsa hihi

a tak serio, to właśnie dlatego to allegro tak nęci... już nie mówie o przypadkach kiedy produkty są sprzedawana za 1/3 swojej wartości, to wtedy nie ma co sie oszukiwać i liczyc na oryginal, ale jak są tańsze o ok.25% to juz korci i nęci i nadzieja wzrasta.

Edytowane przez tulipanka
Czas edycji: 2007-08-04 o 16:08 Powód: post pod postem
daqmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 23:55   #182
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez daqmar
a tak serio, to właśnie dlatego to allegro tak nęci... już nie mówie o przypadkach kiedy produkty są sprzedawana za 1/3 swojej wartości, to wtedy nie ma co sie oszukiwać i liczyc na oryginal, ale jak są tańsze o ok.25% to juz korci i nęci i nadzieja wzrasta.
Dokładnie tak, nikt nie lubi przeplacac, szczegolnie jak porowna sobie ceny z naszych perfumerii z tymi w perfumeriach za granica. A jak na allegro jeszcze ktos sprzedaje taniej i czlowiek widzi pozytywne komentarze zadowolonych klientow to juz wogole neci
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 23:58   #183
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez Basia39
Pomadko ja mam cala liste WIARYGODNI SPRZEDAWCY NA ALLEGRO z forum gazeta "O perfumach", sa na niej rowniez wymienione przez Ciebie osoby.
Oczywiscie wyszukiwalam ich na Alegro i ogladalam oferty oraz komentarze. Czesc z nich juz nie sprzedaje m.in. grycek, a pozostali, coz kazdy ma na swoim co najmniej po kilka negatywnych i neutralnych komentarzy, wiec z nimi jak sie okazuje tez roznie bywa. Chociaz fakt kupujacy tez zdarzaja sie nieuczciwi ... Slonikiem dysponuje w tej chwili tylko mateusz124, ale tak jak pisalam wyzej w poprzednim poscie - 15 negatywow i 22 neutrale ...
To prawda.
Ale zwróciłas uwagę ile Mateusz ma pozytywów?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 00:20   #184
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez Pomadka
To prawda.
Ale zwróciłas uwagę ile Mateusz ma pozytywów?
Jasne, sporasno calkiem, dlatego mnie kusi
Zastanawiam sie, czy kupic u niego, czy na strawberrynet.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 00:34   #185
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

ups, błąd
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 12:06   #186
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez Basia39
Jasne, sporasno calkiem, dlatego mnie kusi
Zastanawiam sie, czy kupic u niego, czy na strawberrynet.
Niestety o Truskawie wiem bardzo mało, dlatego nie zajmę stanowiska.
Ponoć ktoś z Wizażu kupował i był bardzo zadowolony, ale szczegółów nie znam. Przeszukaj forum, może się znajdzie jakaś opinia o TRuskawce.

Oczywicie jak już kupisz, to daj znać. Będziemy się delektować zapachem.

Cytat:
Napisane przez konfiturA
ups, błąd
Konfituro-co TY tam zmajstrowałaś?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 12:29   #187
Vila
Raczkowanie
 
Avatar Vila
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 68
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Otóż pozwole sobie zauważyc, ze Kenzo Słonik to jedna z najczęściej pojawiających się podrób ostatnimi czasy. Są nawet po 30-40,oo zł na Allegro.
Pomadko, chyba źle mnie zrozumiałaś, bo moja wypowiedź w tej sprawie była rozbita na kilka postów. Nie napisałam, że Słonika się nie podrabia, ale że pozostałe produkty oferowane przez tę osobę są raczej "niepodrabiane" (tak jak już pisałam Platinum Egoiste Chanel czy nowy męski Lacoste). I powtórzę jeszcze, że to oczywiście nie oznacza, że ktoś nie może mieć zarówno oryginałów, jak i podrób.
Mam nadzieję, że wyjaśniłam o co mi chodzi
Vila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-27, 12:54   #188
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

A ja bym u Martaperfumy nie kupiła, nie wiem czemu - ufam intuicji a ona mi mówi stop wolałabym zapłacić więcej i kupić u wspomnianego Gregorydka, Mateusza/Rotez2, Szylla, Redsoni, Maciejki39, Dagmary_26, LYSYMA - zrobiłam właśnie przegląd słonikowych aukcji Nie chciałabym ryzykować, lepiej doplacić i być pewnym, bo Słon to najczęściej podrabiany zapach, po co się stresować! Zdjecia Martaperfumy wyglądają dobrze, co jednak nie gwarantuje sukcesu. Ma najpopularniejsze i najczęściej podrabiane zapachy w ilości po kilka sztuk - właśnie Chanel i Lacoste podrabia się naprawdę często (że już nie wspomnę o Acqua di Gio czy granatowym męskim D&G). Nie mówię, ze ma podróbki bo tego nie wiem - może to oryginały, ale ja wolałabym kupić u kogoś innego.

Na temat strawberry sporo było pisane na forum, sama kupuję od niedawna bo znów mam kartę kredytową i generalnie polecam, choć jak paczkę przechwyci nam Urząd Celny i cło dowali to fajnie nie jest. Ale mają sporo fajnych rzeczy, rarytasów, rzeczy w Polsce niedostępnych i częste promocje. Wysyłka jest błyskawiczna.

A co do negatywów u Mateusza czy Gregorydka to nie zwracam na nie uwagi - w takiej ilości przeprowadzonych transakcji może się zdarzyć jakieś robaczywe jabłko. Sporo komentarzy negatywnych pochodzi z pewnością od konkurencji, a część od osób, które się ewidetnie nie znają
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 14:02   #189
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
A ja bym u Martaperfumy nie kupiła, nie wiem czemu - ufam intuicji a ona mi mówi stop wolałabym zapłacić więcej i kupić u wspomnianego Gregorydka, Mateusza/Rotez2, Szylla, Redsoni, Maciejki39, Dagmary_26, LYSYMA - zrobiłam właśnie przegląd słonikowych aukcji Nie chciałabym ryzykować, lepiej doplacić i być pewnym, bo Słon to najczęściej podrabiany zapach, po co się stresować! Zdjecia Martaperfumy wyglądają dobrze, co jednak nie gwarantuje sukcesu. Ma najpopularniejsze i najczęściej podrabiane zapachy w ilości po kilka sztuk - właśnie Chanel i Lacoste podrabia się naprawdę często (że już nie wspomnę o Acqua di Gio czy granatowym męskim D&G). Nie mówię, ze ma podróbki bo tego nie wiem - może to oryginały, ale ja wolałabym kupić u kogoś innego.

Smoczyca ja zaraz Twoim tropem pobieglam i tak Gregorydek i Szyll nie maja w tej chwili slonika w sprzedazy Radsonia nie ma w tej chwili niczego wystawionego na aukcji, natomiast z pozostalych osob najtanszy jest jednak Mateusz124, a najdrozsza LYSMA. Czyli kolko sie zamyka i znow wracam do Mateusza jesli chodzi o Allegro.

Na temat strawberry sporo było pisane na forum, sama kupuję od niedawna bo znów mam kartę kredytową i generalnie polecam, choć jak paczkę przechwyci nam Urząd Celny i cło dowali to fajnie nie jest. Ale mają sporo fajnych rzeczy, rarytasów, rzeczy w Polsce niedostępnych i częste promocje. Wysyłka jest błyskawiczna.

Smoczyco troche mnie zmartwilas tym urzedem celnym
Pocieszajace jest natomiast ta blyskawiczna przesylka, czy przesylka od nich czasami nie jest rowniez bezplatna bo cos mi sie obilo o uszy, ze wysylaja gratis?

A co do negatywów u Mateusza czy Gregorydka to nie zwracam na nie uwagi - w takiej ilości przeprowadzonych transakcji może się zdarzyć jakieś robaczywe jabłko. Sporo komentarzy negatywnych pochodzi z pewnością od konkurencji, a część od osób, które się ewidetnie nie znają

Tak, masz racje
Dzieki za pomoc i prosze o info w sprawie truskawki
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 14:15   #190
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Basiu faktycznie nie widzę Kenzo u Szylla ani Gregorydka - Szyll na pewno ma, możesz do niego napisać maila i zapytać. Redsonia5 ma teraz 3 strony róznych aukcji ale nie ma Słonia - a byłam pewna, że widzialam u niej, możesz napisać i zapytać.

Co do strawberrynet.com wystarczy że wejdziesz na ich stronę - pisze free shipping. Wysyłka jest za darmo zawsze
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 14:22   #191
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Basiu faktycznie nie widzę Kenzo u Szylla ani Gregorydka - Szyll na pewno ma, możesz do niego napisać maila i zapytać. Redsonia5 ma teraz 3 strony róznych aukcji ale nie ma Słonia - a byłam pewna, że widzialam u niej, możesz napisać i zapytać.

Co do strawberrynet.com wystarczy że wejdziesz na ich stronę - pisze free shipping. Wysyłka jest za darmo zawsze
Ehh wolalam sie upewnic co do tej gratisowej wysylki, w dzisiejszych czasach nigdy nic nie wiadomo ...
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-27, 15:09   #192
Sieczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 822
To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

http://allegro.pl/show_item.php?item=74259898


http://allegro.pl/show_item.php?item=74409997

Edytowane przez tulipanka
Czas edycji: 2007-08-04 o 16:07 Powód: post pod postem
Sieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 19:45   #193
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

A co sadzicie o sprzedawcy o nicku jasia_ia?
Ma sporo Theoremy 30 ml - nie ukrywam, że też kupiłam...
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 19:50   #194
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez AniaM69
A co sadzicie o sprzedawcy o nicku jasia_ia?
Ma sporo Theoremy 30 ml - nie ukrywam, że też kupiłam...
Aniu możesz być spokojna, ta pani ma sklepik niedaleko mojej pracy, nie raz tam kupowałam zanim odkryłam, że na allegro wystawia
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:10   #195
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

dzięki Rybko ależ mi ulżyło...
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:16   #196
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez AniaM69
dzięki Rybko ależ mi ulżyło...
Widzę, że wspomniana przez nas Pani to przedsiębiorcza osoba , od wczoraj cena wzrosła o 5 zł
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:44   #197
eowyn
Raczkowanie
 
Avatar eowyn
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

no wlasnie, setka Esencii de Duende tez podrozala, o 20 zl

Wreszcie znalazlam dzis tester Theoremy w Poznaniu, ale odnowilam tez znajomosc z pomaranczowym sweterkiem SR i jakos teraz o nim bardziej przychylnie zaczelam myslec...
eowyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 21:44   #198
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez AniaM69
A co sadzicie o sprzedawcy o nicku jasia_ia?
Ma sporo Theoremy 30 ml - nie ukrywam, że też kupiłam...

Kupowałam od niego ja i Elve jest jak najbardziej ok
Ale z nami korespondował facet, nie kobieta
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 02:17   #199
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez olcia7
Wracając do tematu testerów, to nie wiem skąd tyle testerów i na taką skalę.
Jakiś czas temu się masochistycznie rozglądałam po zagranicznych sklepach internetowych. Większość z nich oferuje do sprzedaży również testery, oczywiście taniej (niektóre też sprzedają próbki). W każdym sklepie w Stanach i Rosji widziałam oferowane do sprzedaży testery.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-28, 07:30   #200
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez Mgiełka
Jakiś czas temu się masochistycznie rozglądałam po zagranicznych sklepach internetowych. Większość z nich oferuje do sprzedaży również testery, oczywiście taniej (niektóre też sprzedają próbki). W każdym sklepie w Stanach i Rosji widziałam oferowane do sprzedaży testery.
Słyszałam też, że gdzieś tam u nas ktoś kupił jakieś pojedyncze egzemplarze w sklepie (pozbywali się), ale masowo chyba u nas się testerów nie sprzedaje...Ale dziwię się, że próbki sie sprzedaje w sklepach... to raczej z założenia ma być bezpłatne? Ale może się mylę..
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 07:58   #201
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: To już szczyt!!! allegro i bezczelni sprzedawcy...

Ja nie jestem przeciwniczką sprzedawania podróbek na allegro. Ale na prawdę niewielu użytkowników zaznacza, ze to nie są oryginalne produkty. Są też tacy, którzy nie piszą nic. Jednak niestety większość pisze "oryginał" - co wyprowadza mnie z równowagi. Po co? Jezeli ktoś chce kupić podróbkę to nie mozna mu tego zakazać, sprzedazy również. Jesli oczywiscie nie ma notki, że to oryginał.
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 08:03   #202
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: To już szczyt!!! allegro i bezczelni sprzedawcy...

Cytat:
Napisane przez taszkin
Jednak niestety większość pisze "oryginał" - co wyprowadza mnie z równowagi. Po co? Jezeli ktoś chce kupić podróbkę to nie mozna mu tego zakazać, sprzedazy również. Jesli oczywiscie nie ma notki, że to oryginał.
Albo jest to bardziej zagmatwane, np pisze "oryginalnie zapakowane". Takie dwuznaczności są wkurzające. Musisz być prorokiem i myśleć co może to znaczyć i co ktoś chciał przez to powiedzieć. Nikt nie napisze oficjalnie - podróbka, bo nielegalne jest sprzedawanie podróbek.... trzeba czytać między wierszami i być ostrożnym jak cholera.
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 09:32   #203
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: To już szczyt!!! allegro i bezczelni sprzedawcy...

Tak, zgadzam się Ale nie wiedziałam, sprzedawanie podróbek jest całkowicie nielegalne.W hipermarketach na takich luźnych straganach sprzedają podróbki. Podróbki bo w identycznych opakowaniach ale za 30-40 zł nie rozumiem tego...
ale popieram. Bo kazdy wie co kupuje i nikt nie wciska kitu, ze to oryginały. ( moze jest zmieniona literka w nazwie albo inny szczegol, ale na pierwszy rzut oka tego na prawde nie widać)
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 10:28   #204
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: To już szczyt!!! allegro i bezczelni sprzedawcy...

Cytat:
Napisane przez taszkin
Tak, zgadzam się Ale nie wiedziałam, sprzedawanie podróbek jest całkowicie nielegalne.W hipermarketach na takich luźnych straganach sprzedają podróbki. Podróbki bo w identycznych opakowaniach ale za 30-40 zł nie rozumiem tego...
ale popieram. Bo kazdy wie co kupuje i nikt nie wciska kitu, ze to oryginały. ( moze jest zmieniona literka w nazwie albo inny szczegol, ale na pierwszy rzut oka tego na prawde nie widać)
Właśnie taka "zmieniona literka w nazwie" czyni już produkt legalnym. Zakazana jest sprzedaż podróbek, które wyglądają dokładnie jak oryginał (czyli go udają), a już coś bardzo, bardzo podobnego (nawet nie do odróżnienia na pierwszy rzut oka) jest zgodne z prawem. W supermarketach stoją zapachy, których opakowania są wyraźnie stylizowane na inne, wysokopółkowe (nie wiem jak z samymi kompozycjami, bo nie wąchałam), ale jednak nie jest to ksero, więc prawo tego nie ściga (moim zdaniem jest to ułomnością prawa, ale domyślam się, że istnieje silne lobby, któremu
zależy na utrzymaniu obowiązujących przepisów).
Zakazane jest także silne upodabnianie znaku graficznego (logo) do innego, bardziej znanego na przykład, ale już podobne brzmienie nazwy ujdzie, niestety.

Edytowane przez pixie7
Czas edycji: 2005-11-28 o 23:40
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 21:14   #205
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

widzę że nie jestem jedyna na szczęscie . Za każdym razem jak wskakuje na allegro staram sie wykosić po kilka sztuk "oryginalnie zapakowanych" perfum a lbo wycofanych ze sklepu itp. To syszyfowa praca, ale cóz.... każdy ma swojego moralnego bzika hehehehe
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 22:16   #206
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Piszecie tu o perfumach, tych orginalnych lub nie...A ja chciałam się zapytać też o inne kosmetyki. Zauważyłam, że na allegro jest bardzo duzo błyszczyków czy też cieni z Maybelline lub L'oreal. Moje pytanie brzmi: Skąd oni to mają? Często jest to kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt sztuk o różnych kolorach. Sprzedawcy zazwyczaj to okręg Zachodniopomorski. Naprawde dziwni mnie to. Przywożą je w ilościach hurtowych z Niemiec? Skołowana też jestem:/


Co do perfumów...nie kupuje tam żadnych, na orginalne ze sklepu też mnie nie stać, wiec kupuje avonowskie. Kupiłam na Allegro, koleś wystawiał 160 sztuk...Niestety do mnie nie dotarły. Zgłosiłam sprawe do allegro, ale NIGDY sie do mnie nie odezwali, pisałam też do tego kolesia, co prawda zgłosił na poczte reklamacje ale na tym kontakt sie urwał....To było prawie rok temu:/
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 22:56   #207
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez Domina
Co do perfumów...nie kupuje tam żadnych, na orginalne ze sklepu też mnie nie stać, wiec kupuje avonowskie. Kupiłam na Allegro, koleś wystawiał 160 sztuk...Niestety do mnie nie dotarły. Zgłosiłam sprawe do allegro, ale NIGDY sie do mnie nie odezwali, pisałam też do tego kolesia, co prawda zgłosił na poczte reklamacje ale na tym kontakt sie urwał....To było prawie rok temu:/
Z tego co napisalas wynika, ze albo wogole nie wyslal przesylki albo zaginela na poczcie, wtedy pewnie zlozyl reklamacje odebral 130 PLN i do Ciebie juz sie nie odezwal, ehhh ...
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 23:25   #208
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez Domina
Co do perfumów...nie kupuje tam żadnych, na orginalne ze sklepu też mnie nie stać, wiec kupuje avonowskie. Kupiłam na Allegro, koleś wystawiał 160 sztuk...Niestety do mnie nie dotarły. Zgłosiłam sprawe do allegro, ale NIGDY sie do mnie nie odezwali, pisałam też do tego kolesia, co prawda zgłosił na poczte reklamacje ale na tym kontakt sie urwał....To było prawie rok temu:/
Dlaczego odpuściłaś? Trzeba walczyć o swoje. Oszukał Cię ewidentnie
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 09:53   #209
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

A moze prezent od cioci z USA ???

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74722359
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 12:29   #210
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez Basia39
A moze prezent od cioci z USA ???

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74722359
Okazja sezonu
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.