Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII. - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-22, 15:54   #3781
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Tulipanko Truskawki dziś jadłaś? ale Ci zazdroszczę, ja bym zjadła nawet te bez smaku Jak wracałam z uczelni widziałam kobitkę z siatką pełną czerwonych truskawek myślałam że padnę tam jak stoję na ich widok. Muszę sobie kupić
melduję, że właśnie pożarłam całą miseczkę i idę po następne jak się cieszę z tych truskawek, uwielbiam je wreszcie będę miała co jeść na śniadanie

zastanawiałam się rano czy pachnieć czymkolwiek, w ostatniej chwili wzięłam Zieloną Herbatkę, ale wywietrzała, zanim zaczął wracać mi węch więc teraz nie pachnę już niczym i chwilowo nie mam ochoty tego zmieniać a, że mnie głowa boli mam świetną wymówkę, żeby sobie zaraz zrobić małe caffe latte
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 15:55   #3782
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
U mnie był straszniasty upał a teraz zaczęło lać jak z cebra

Pachnę Czekoladą z Orzechami Aquoliny I jak tu się odchudzać w takich warunkach
Daigee W której części kraju Ty mieszkasz, ze u Ciebie pada?? U mnie gorąc okropny, duchota i zamglone niebo a padać ni hu hu nie chce znaczy się w rejonie granic Łódzkiego i Śląskiego

Tulipanko zazdroszczę truskawek bardzo bardzo
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 16:03   #3783
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Daigee W której części kraju Ty mieszkasz, ze u Ciebie pada?? U mnie gorąc okropny, duchota i zamglone niebo a padać ni hu hu nie chce znaczy się w rejonie granic Łódzkiego i Śląskiego
Mogłoby trochę popadać, ta cholerna topola by trochę opadła; a tak to mnie nawet w domu terroryzuje. Ostatnio moja Klucha złapała za topolę i zaczęła się nią bawić - zabawa skończyła się w momencie, kiedy topolowy kotek przykleił jej się do nosa

Jezu, ta pogoda nie zachęca absolutnie do niczego.
Pal licho naukę, trudno, najwyżej będę powtarzać trzeci rok (), ale na samą myśl o wyjściu z domu kiszki mi się wywracają. Kumpel od miesiąca męczy mnie o kolejną sesję, ale nie widzi mi się zapylanie w makijażu i szpilkach w 30st. C, oj nie... To chyba ten typ człowieka, do którego nie trafiają żadne, logiczne czy kobiece , argumenty.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 16:04   #3784
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez mementos Pokaż wiadomość
normalnie :P:P:P Najeść się zapachem
Właśnie pożarłam dużą porcję budyniu czekoladowego. Ale jednak mimo wszystko mam jakąś taką blokadę i nie dodałam cukru Nie było złe

Ale już w życiu nie użyję niczego Aquoliny Co za cholerstwo...

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Daigee W której części kraju Ty mieszkasz, ze u Ciebie pada?? U mnie gorąc okropny, duchota i zamglone niebo a padać ni hu hu nie chce znaczy się w rejonie granic Łódzkiego i Śląskiego
Jestem z Pomorza 45km od Gdańska

Przed chwilą takie błyskawice szły aż strach! Jeden piorun chyba w coś przywalił, bo taki był huk, że coś niesamowitego... Ale teraz już nie pada
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 16:05   #3785
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Właśnie pożarłam dużą porcję budyniu czekoladowego.
Za mną chodzi mus czekoladowy... ptasie mleczko, babeczki śmietankowe, torcik bezowy i eklerki toffi.

Taaa, a dupa rośnie
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 16:07   #3786
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Nevado, szybkiej poprawy nastroju życzę Testowałam póki co Constellation i nie widzę różnicy w porównaniu do klasyka Reszta testów dziś wieczorem

Jeszcze raz dziękuję za tyle skarbów
Dzięki
Hmm ja tą różnicę odczuwam ....
Jestem ciekawa jak reszta skarbów Ci się podoba

Aktualnie niczym nie pachnę, nie mam humoru jest strasznie parno ,a przed chwilą przeszła burza....
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 16:12   #3787
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Właśnie pożarłam dużą porcję budyniu czekoladowego. Ale jednak mimo wszystko mam jakąś taką blokadę i nie dodałam cukru Nie było złe

Ale już w życiu nie użyję niczego Aquoliny Co za cholerstwo...

Przed chwilą takie błyskawice szły aż strach! Jeden piorun chyba w coś przywalił, bo taki był huk, że coś niesamowitego... Ale teraz już nie pada
a Aquolina Pomarańcza i Wanilia pachnie mi jak galaretki w czekoladzie
też chce burzę u mnie burzy ani deszczu ani śladu
Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Za mną chodzi mus czekoladowy... ptasie mleczko, babeczki śmietankowe, torcik bezowy i eklerki toffi.

Taaa, a dupa rośnie
taaa, a ja bym jeszcze babeczki z owocami zjadła
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 16:16   #3788
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
a Aquolina Pomarańcza i Wanilia pachnie mi jak galaretki w czekoladzie
też chce burzę u mnie burzy ani deszczu ani śladu

taaa, a ja bym jeszcze babeczki z owocami zjadła
Ja właśnie ostatnio zakupiłam sobie balsamik Aquoliny Pomarańcza i Wanilia i zdecydowanie najbardziej mi się podoba z tej serii
Rzeczywiście przypomina galaretki w czekoladzie
A co do babeczek z owocami to mój ulubiony deser ,szkoda jednak ,że te babeczki takie małe
Aktualnie czeka mnie kawa - ciśnienie mi spadło i jestem ,,kaput'' idę się aromatyzować tym pięknym zapachem
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 16:17   #3789
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Mogłoby trochę popadać, ta cholerna topola by trochę opadła; a tak to mnie nawet w domu terroryzuje. Ostatnio moja Klucha złapała za topolę i zaczęła się nią bawić - zabawa skończyła się w momencie, kiedy topolowy kotek przykleił jej się do nosa

Jezu, ta pogoda nie zachęca absolutnie do niczego.
Pal licho naukę, trudno, najwyżej będę powtarzać trzeci rok (), ale na samą myśl o wyjściu z domu kiszki mi się wywracają. Kumpel od miesiąca męczy mnie o kolejną sesję, ale nie widzi mi się zapylanie w makijażu i szpilkach w 30st. C, oj nie... To chyba ten typ człowieka, do którego nie trafiają żadne, logiczne czy kobiece , argumenty.
Alergiczka - Kluska znaczy sie

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Właśnie pożarłam dużą porcję budyniu czekoladowego. Ale jednak mimo wszystko mam jakąś taką blokadę i nie dodałam cukru Nie było złe

Ale już w życiu nie użyję niczego Aquoliny Co za cholerstwo...



Jestem z Pomorza 45km od Gdańska

Przed chwilą takie błyskawice szły aż strach! Jeden piorun chyba w coś przywalił, bo taki był huk, że coś niesamowitego... Ale teraz już nie pada
Kusicielka ale prawdę mówiąc budyń to mnie chyba pokonał w taka pogodę Żyję tylko na rozcieńczonym soku z cytryny

To ja chcę na Pomorze w takim razie Gdziekolwiek, żeby tylko nie było tak duszno Bo siedziec pod prysznicem cały dzień mi się nie uśmiecha

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Za mną chodzi mus czekoladowy... ptasie mleczko, babeczki śmietankowe, torcik bezowy i eklerki toffi.

Taaa, a dupa rośnie
Kolejna kusicielka



Żółtek Les Belles się zmył, idę wybrać coś lżejszego - Eclat D'Arpege
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 16:21   #3790
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
a Aquolina Pomarańcza i Wanilia pachnie mi jak galaretki w czekoladzie
też chce burzę u mnie burzy ani deszczu ani śladu

taaa, a ja bym jeszcze babeczki z owocami zjadła
Burza jest fajna Taka klimatyczna mrrrr....

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Kusicielka ale prawdę mówiąc budyń to mnie chyba pokonał w taka pogodę Żyję tylko na rozcieńczonym soku z cytryny

To ja chcę na Pomorze w takim razie Gdziekolwiek, żeby tylko nie było tak duszno Bo siedziec pod prysznicem cały dzień mi się nie uśmiecha
O Boże, ja od jutra też będę na wodzie z cytryną - za karę

Właściwie to cały czas jest u nas duszno Nawet ta burza niewiele pomogła
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 16:26   #3791
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Burza jest fajna Taka klimatyczna mrrrr....



O Boże, ja od jutra też będę na wodzie z cytryną - za karę

Właściwie to cały czas jest u nas duszno Nawet ta burza niewiele pomogła
Widać zaczęłam dietować się wcześniej niż Ty
A burzę uwielbiam ale tylko oglądaną przez okno. Dla mnie to jedno z bardziej magicznych zjawisk w naturze
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 16:26   #3792
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Ja właśnie ostatnio zakupiłam sobie balsamik Aquoliny Pomarańcza i Wanilia i zdecydowanie najbardziej mi się podoba z tej serii
Rzeczywiście przypomina galaretki w czekoladzie
A co do babeczek z owocami to mój ulubiony deser ,szkoda jednak ,że te babeczki takie małe
Aktualnie czeka mnie kawa - ciśnienie mi spadło i jestem ,,kaput'' idę się aromatyzować tym pięknym zapachem
ja miałam próbkę żelu pod prysznic i koniecznie muszę kupić sobie dużą butlę aż się chciało w siebie wgryźć, jak się myło
babeczki uwielbiam i też zdecydowanie uważam, że są za małe i zazwyczaj jest ich za mało widziałam ostatnio gotowe spody do babeczek i zastanawiam się czy nie spróbować samej je zrobić, tylko boję się, że jak zwykle coś namieszam
ja właśnie aromatyzuję się latte (i piję rzecz jasna też, nie tylko wącham )

ja w czasie burzy zawsze wyłażę na balkon przez okno nic nie czuć, a przecież wtedy pięknie pachnie
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 16:28   #3793
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Smiem twierdzić, ze niebardzo jako dumna posiadaczka ponad 50 ml Może i ja dziwna jestem ale mnie one pasują właśnie na ciepełko, nie na zimne dni

Edit: No i nie wytrzymałam Pachnę żółtymi Les Belles mmmm
No więc właśnie Myszołapko!!! Jestem tego samego zdania, że one są wyjątkowo ciepłolubne . Takie słodkie ale jednocześnie soczyste. PYCHA!!! Idealny letni zapach. Zadziwiły mnie opisy na KWC, że na zimno, że szyprowe (bleh...) . Dobrze, że przeczytałam to wszystko po poproszeniu o próbkę, bo chyba nie zdecydowałabym się.
Kocham zielone pomidorki, a teraz kocham też żółtki. Są po prostu przepiękne ! Chyba dołożę Panu Perfumenowi zamówienie; tak za jedną przesyłką ...
A co do trwalości, mam nadzieję, że nie podzielę Twojego losu Malinko, chociaż zielone pomidorki nie rokują najlepiej...


Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Dzisiaj EC.
Jak sie ciesze, ze jestem w Polsce, taka ladna pogoda. Lubie slonce i cieplo. A u mnie na wyspie dalej leje i zimno
Bylam u fryzjera, scielam wlosy i wyprostowalam loki, ale tylko na dzisiaj.
Wizyta u fryzjera (ale tylko dobrego) zawsze poprawia mi humor. Poza tym nikt mnie ze znajomych nie poznawal, ale przypuszczam, ze to tylko za sprawa prostych wlosow i duzych slonecznych okularow.
A popoludnie i wieczor spedze w cienu w ogrodzie.... w towarzystwie mojej kochanej rodzinki...


Nie znam zielonych pomidorkow, ale zoltek i Belle de Piernik na mojej skorze wrecz powalaja trwaloscia. Mniam! Mam nadzieje, ze na twojej beda pachniec rownie dlugo.
Mariolu, a z jakiej Ty wyspy Koleżanko przybyłaś, jeśli wolno spytać (Irlandia?) ? W Polsce faktycznie, cieplutko.
Pomidorki piękne-polecam , żółtki też (nie umiałabym powiedzieć które wspanialsze ). Do obu pałam miłością, a teraz dzięki Tobie nie spocznę, dopóki nie poznam mr Piernika . Ale może poczekam z tym do jesieni ?
Chciałabym ,żeby okazały się trwałe, ale nawet jeżeli będzie inaczej , zasługują na wielkie uznanie .
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 16:30   #3794
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Widać zaczęłam dietować się wcześniej niż Ty
A burzę uwielbiam ale tylko oglądaną przez okno. Dla mnie to jedno z bardziej magicznych zjawisk w naturze
Eeee tam. Ja się odchudzam całe życie :/ Mam to po mamie

Zgadzam się - burza to coś magicznego
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 16:33   #3795
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Właśnie pożarłam dużą porcję budyniu czekoladowego. Ale jednak mimo wszystko mam jakąś taką blokadę i nie dodałam cukru Nie było złe

Ale już w życiu nie użyję niczego Aquoliny Co za cholerstwo...



Jestem z Pomorza 45km od Gdańska

Przed chwilą takie błyskawice szły aż strach! Jeden piorun chyba w coś przywalił, bo taki był huk, że coś niesamowitego... Ale teraz już nie pada
Jakie mam szczescie, ze slodycze lubie tylo w perfumach
Jesli chodzi o kulinaria, to moimi ulubionymi lakociami sa....ogorki kiszone

Daigee, tos Ty (prawie ) moja "ziomalka" Jesli mozna zapytac, to w ktora str. te 45 km od Gdanska?
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 16:35   #3796
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
No więc właśnie Myszołapko!!! Jestem tego samego zdania, że one są wyjątkowo ciepłolubne . Takie słodkie ale jednocześnie soczyste. PYCHA!!! Idealny letni zapach. Zadziwiły mnie opisy na KWC, że na zimno, że szyprowe (bleh...) . Dobrze, że przeczytałam to wszystko po poproszeniu o próbkę, bo chyba nie zdecydowałabym się.
Kocham zielone pomidorki, a teraz kocham też żółtki. Są po prostu przepiękne ! Chyba dołożę Panu Perfumenowi zamówienie; tak za jedną przesyłką ...
A co do trwalości, mam nadzieję, że nie podzielę Twojego losu Malinko, chociaż zielone pomidorki nie rokują najlepiej...
Szypry podobno są, ale mój a raczej nasze nosy ich tam nie wyczuwają I kochamy te same dwa zapachy Dzisiaj psiknęłam specjalnie na skórę lekka tłustą od balsamu, a raczej bardziej tłustą niż zazwyczaj i lipa też kiepska trwałość, muszę chyba zrobić zapas bo w takim tempie używają i jednych i drugich wykończę je w połowie lata, bo żółtki moim zdaniem dobrze komponują się z letnimi wieczorami

__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 16:38   #3797
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Szypry podobno są, ale mój a raczej nasze nosy ich tam nie wyczuwają I kochamy te same dwa zapachy Dzisiaj psiknęłam specjalnie na skórę lekka tłustą od balsamu, a raczej bardziej tłustą niż zazwyczaj i lipa też kiepska trwałość, muszę chyba zrobić zapas bo w takim tempie używają i jednych i drugich wykończę je w połowie lata, bo żółtki moim zdaniem dobrze komponują się z letnimi wieczorami

żółtki też mi się ogromnie podobały, miałam je kupić, ale są tak nietrwałe, że zrezygnowałam ale nigdy bym nie pomyślała, że w nich szypry można wywąchać

idę poczytać o Zielonych Pomidorkach
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 16:43   #3798
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
żółtki też mi się ogromnie podobały, miałam je kupić, ale są tak nietrwałe, że zrezygnowałam ale nigdy bym nie pomyślała, że w nich szypry można wywąchać

idę poczytać o Zielonych Pomidorkach
Kasiu służę próbką w razie czego
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 16:45   #3799
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Formalności mieszkaniowe już prawie załatwone... teraz nic tylko wydawać pieniądze i się urządzać....... Czeka mnie remont aaaa
Cieszę się, ale z drugiej strony jestem bardzo niecierpliwa i boję się, że mi wszystko gdzieś ucieknie. Do psychologa się chyba najpierw udam
I chyba jednak Was nie opuszczę, bo już mój mąż zadba o to, żebym miała dostęp do moich "forumków" jak to określił Jedyne co to czasu będę mieć mniej.
A ja sobie pachnę beztrosko i na luzie- Oui Lancome
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 17:04   #3800
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Jakie mam szczescie, ze slodycze lubie tylo w perfumach
Jesli chodzi o kulinaria, to moimi ulubionymi lakociami sa....ogorki kiszone

Daigee, tos Ty (prawie ) moja "ziomalka" Jesli mozna zapytac, to w ktora str. te 45 km od Gdanska?

Kurde, najgorsze że ja jestem łakoma najbardziej na słodycze, ale słonym i kwaśnym kąskom też nie popuszczę To jest po prostu przekleństwo

Te 45km od Gdańska będzie w kierunku południowym - Tczew, a weekendowo kolejne 13km czyli wioseczka Subkowy Ale ...ciii...
A Ty skąd jesteś? Teraz to już chyba na stałe w Szwecji?
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 17:07   #3801
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Kurde, najgorsze że ja jestem łakoma najbardziej na słodycze, ale słonym i kwaśnym kąskom też nie popuszczę To jest po prostu przekleństwo

Te 45km od Gdańska będzie w kierunku południowym - Tczew, a weekendowo kolejne 13km czyli wioseczka Subkowy Ale ...ciii...
A Ty skąd jesteś? Teraz to już chyba na stałe w Szwecji?
Teraz na stale mieszkam w z Krainie Muminkow , a w Polsce 25 lat mieszkalam w Trojmiescie (Gdynia/Gdansk Oliwa)
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 17:16   #3802
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Teraz na stale mieszkam w z Krainie Muminkow , a w Polsce 25 lat mieszkalam w Trojmiescie (Gdynia/Gdansk Oliwa)
W Gdyni mieszka część mojej rodziny. Bardzo lubię to miasto Jest wspaniałe w każdym calu Super byłoby studiować na tamtejszej Akademii Morskiej - sami faceci Ale chcą zdaną matmę na maturze, a to już ponad moje siły
Może takie niedyskretne pytanie, .... ale zaryzykuję
Czemu zdecydowałaś się wyjechać na stałe ? Kochany mężczyzna, ciekawsza praca... ?
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 17:30   #3803
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
W Gdyni mieszka część mojej rodziny. Bardzo lubię to miasto Jest wspaniałe w każdym calu Super byłoby studiować na tamtejszej Akademii Morskiej - sami faceci Ale chcą zdaną matmę na maturze, a to już ponad moje siły
Może takie niedyskretne pytanie, .... ale zaryzykuję
Czemu zdecydowałaś się wyjechać na stałe ? Kochany mężczyzna, ciekawsza praca... ?
Chronologicznie: najpierw studia (stypendium), pozniej praca lepiej platna niz w Polsce i w koncu mezczyzna, ktory kocha Szwecje i namowil mnie na pozostanie tutaj
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 17:33   #3804
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Klasyczne ILA, któergo już od dawna nie czuję.

Poza tym boli mnie lewy oczodów i oko, kiedy mrugam okiem i już sobie wkręcam jakieś potworności...
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 17:33   #3805
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

I umiesz już płynnie mówić po szwedzku ? Jeśli tak to naprawdę szczerze podziwiam
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 17:36   #3806
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
I umiesz już płynnie mówić po szwedzku ? Jeśli tak to naprawdę szczerze podziwiam
Radze sobie
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 17:38   #3807
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Teraz na stale mieszkam w z Krainie Muminkow , a w Polsce 25 lat mieszkalam w Trojmiescie (Gdynia/Gdansk Oliwa)
Ojj, kraina Muminków to Finlandia!...
Szwecja jest "odpowiedzialna" za dzieci z Bullerbyn
Kattarino, niezmiennie Ci zazdroszczę tej Szwecji, ogromnie za nią tęsknię

A w temacie - pachnę od wielu dni zakochaną męczennicą czyli ILA Fleur de Passion.
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 17:47   #3808
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Ojj, kraina Muminków to Finlandia!...
Szwecja jest "odpowiedzialna" za dzieci z Bullerbyn
Kattarino, niezmiennie Ci zazdroszczę tej Szwecji, ogromnie za nią tęsknię

A w temacie - pachnę od wielu dni zakochaną męczennicą czyli ILA Fleur de Passion.
W swiadomosci moich polskich znajomych, kraina Muminkow jest Szwecja i ja sie z tym nie spieram Zawsze tak podpisuja korespondencje do mnie

Ja Szwecje toleruje, ale zebym ja darzyla szczegolnie namietna milosca... tego nie moge powiedziec
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 17:47   #3809
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Kasiu służę próbką w razie czego
dziękuję pięknie za propozycję ale nie będę Cię na próbkę naciągać, bo po lekturze składu większość składników - morela, róża, konwalia, frezja, mech zupełnie nie moja jest, obawiam się, że to jednak nie zapach dla mnie
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 17:55   #3810
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
dziękuję pięknie za propozycję ale nie będę Cię na próbkę naciągać, bo po lekturze składu większość składników - morela, róża, konwalia, frezja, mech zupełnie nie moja jest, obawiam się, że to jednak nie zapach dla mnie
Wedle życzenia, ale jakbyś kiedyś jednak zechciała powąchać to się zgłaszaj
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.