Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 20:10   #871
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dziewczyny, znalazłam coś takiego: http://japoniacodzienna.blox.pl/2009...ponek-cz1.html

Pewnie dla Was to żadne nowości, ale fajnie poczytać I chyba cały blog jest godny uwagi

Edytowane przez chabrowykocyk
Czas edycji: 2010-03-05 o 20:10 Powód: Literówka
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 23:27   #872
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Scrub z zielonej herbaty:

http://www.youtube.com/watch?v=DPhDkXCg3j8
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 10:44   #873
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Dzięki

Hmm dziewczyny,może wy mi coś doradzicie.
Moim problemem który się niedawno pojawił są takie suche placki na twarzy.Mają może pół centymetra średnicy i jest ich z 3 lub 4.Nie widać ich,gdy użyję pudru,ale o nałożeniu różu nie ma mowy,bo od razu wygląda to tak,jakbym miała plamy na twarzy

Skóra w miejscu tych suchych placków trochę się łuszczy i jest lekko zaczerwieniona.No i co to może być?
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 11:55   #874
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
Dzięki

Hmm dziewczyny,może wy mi coś doradzicie.
Moim problemem który się niedawno pojawił są takie suche placki na twarzy.Mają może pół centymetra średnicy i jest ich z 3 lub 4.Nie widać ich,gdy użyję pudru,ale o nałożeniu różu nie ma mowy,bo od razu wygląda to tak,jakbym miała plamy na twarzy

Skóra w miejscu tych suchych placków trochę się łuszczy i jest lekko zaczerwieniona.No i co to może być?
Może jakaś egzema Ja tak miałam od Cevikapu czasami. Pomogła wit. E wyciśnięta z kapsułki, ale w jednym miejscu ciągle mi się odnawia. 16 marca idę do dermatolga to pokażę to miejsce.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 12:06   #875
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Może jakaś egzema Ja tak miałam od Cevikapu czasami. Pomogła wit. E wyciśnięta z kapsułki, ale w jednym miejscu ciągle mi się odnawia. 16 marca idę do dermatolga to pokażę to miejsce.
Nie biorę Cevikapu ani żadnych tabletek.Dzięki,spróbuję z tą witaminą E.
Jak już wrócisz od dermatologa,to napisz co i jak
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 12:29   #876
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
Dzięki

Hmm dziewczyny,może wy mi coś doradzicie.
Moim problemem który się niedawno pojawił są takie suche placki na twarzy.Mają może pół centymetra średnicy i jest ich z 3 lub 4.Nie widać ich,gdy użyję pudru,ale o nałożeniu różu nie ma mowy,bo od razu wygląda to tak,jakbym miała plamy na twarzy

Skóra w miejscu tych suchych placków trochę się łuszczy i jest lekko zaczerwieniona.No i co to może być?
czy skóra w tym miejscu piecze, swędzi? nie jestem specjalistką, ale jeśli tak, to dla mnie wygląda to na jakąś alergię - u mnie tak objawia się atopowe zapalenie skóry
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 14:20   #877
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Też mi to wygląda na AZS...
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 22:01   #878
Senso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 297
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dziewczynki, czytam was czasem i właśnie od was dowiedziałam się o maseczce z sody oczyszczonej Wiem, że stosujecie filtry, ale powiedzcie mi czy po tej maseczce ja tez muszę stosować? Założyłam wątek z tym pytaniem i odpowiedziała mi jedna z wizażanek, że raczej nie muszę. Ciekawi mnie jakie wy macie zdanie na ten temat.Pozdrawiam
Senso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 00:24   #879
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

O właśnie a propos maseczki z sody. Co po niej najlepiej nałożyć na twarz? Tonik i krem nawilżający?
I jak długo można ją trzymać na buzi?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 05:15   #880
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
czy skóra w tym miejscu piecze, swędzi? nie jestem specjalistką, ale jeśli tak, to dla mnie wygląda to na jakąś alergię - u mnie tak objawia się atopowe zapalenie skóry
Nie piecze ani nie swędzi.Po prostu jest sucha i delikatnie się łuszczy.
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 07:38   #881
merila
Raczkowanie
 
Avatar merila
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 279
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
Nie piecze ani nie swędzi.Po prostu jest sucha i delikatnie się łuszczy.
A używasz kwasów?

Cytat:
Napisane przez chabrowykocyk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znalazłam coś takiego: http://japoniacodzienna.blox.pl/2009...ponek-cz1.html

Pewnie dla Was to żadne nowości, ale fajnie poczytać I chyba cały blog jest godny uwagi
Na razie przejrzałam tego bloga tylko pobieżnie, jedynie przeczytałam artykuł o urodzie Japonek, ale może jak znajdę trochę czasu, to bardziej się w niego [w bloga] zagłębię;p Fajnie, że dałaś linka
__________________
CEL:
>> 54 kg <<

Edytowane przez merila
Czas edycji: 2010-03-07 o 07:43
merila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 08:21   #882
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez merila Pokaż wiadomość
A używasz kwasów?
Nie używam,mam zupełnie prostą pielęgnację o której już pisałam parę stron wcześniej-naturalne mydło,oliwka Hipp,czasem peeling z brązowego cukru i zielonej herbaty,mleko jako maseczka.Już mnie do szału te plamki doprowadzają,nie mogę nałozyć różu
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 09:06   #883
Senso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 297
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
O właśnie a propos maseczki z sody. Co po niej najlepiej nałożyć na twarz? Tonik i krem nawilżający?
I jak długo można ją trzymać na buzi?

Ja nałożyłam Humektan Muszę sobie kupić ocet jabłkowy, żeby przywrócić odpowiednie PH. Jest rewelacyjna na pory, pozatym miałam syfka i go wyciągnęła. Tylko nikt mi nie odpisał co z tymi filtrami

Edytowane przez Senso
Czas edycji: 2010-03-07 o 09:19 Powód: błąd nazwy
Senso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 09:49   #884
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Senso Pokaż wiadomość
Ja nałożyłam Humektan Muszę sobie kupić ocet jabłkowy, żeby przywrócić odpowiednie PH. Jest rewelacyjna na pory, pozatym miałam syfka i go wyciągnęła. Tylko nikt mi nie odpisał co z tymi filtrami
Będę musiała spróbować Co ile stosuje się tą maseczkę...?
A jakie było twoje pyt. dot. filtrów?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 10:13   #885
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Senso pytała, czy trzeba ich używać przy sodzie. Moim zdanie nie jest to konieczne, no chyba, że się nią podrażnisz.
Ogólnie to wreszcie muszę się zabrać za filtry Ale to drogie, tłuste i się świeci
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 10:46   #886
Senso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 297
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Senso pytała, czy trzeba ich używać przy sodzie. Moim zdanie nie jest to konieczne, no chyba, że się nią podrażnisz.
Ogólnie to wreszcie muszę się zabrać za filtry Ale to drogie, tłuste i się świeci

Na szczęście mnie nie podrażnia, ale ja mam cerę tłustą. Wczoraj zrobiłam ją pierwszy raz. Skóra gładziutka i nawet syfek wyciągnięty. Pory zmniejszone o 70% Właśnie pytałam czy trzeba te filtry tak jak i po kwasach, w sumie to soda w końcu Ale polecam wam, szczególnie tym z tłustą cerą

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Wiecie co, ja to mam przebarwienia na prawym policzku i zamierzam stosować jeszcze maseczkę cynamonową ale tym razem OSTROŻNIE. Pewnie słyszałyście już o niej..
Moja pierwsza przygoda z nią zakończyła się potwornym poparzeniem, chyba z mies. dochodziłam do siebie. Ale chce ją stosować teraz punktowo,tylko w te miejsca, w których mam przebarwienia. Boje się kwasów, pozatym trzeba je zamawiać:/ Podobno ta maseczka wybiela takie dziadostwa. Oby
Senso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 10:51   #887
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dziewczyny, gdzie kupujecie sodę?
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 10:56   #888
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

W sklepie spożywczym

Uch, mój pierwszy post tutaj, a ja tak ni z gruchy, ni z pietruchy. Podglądam was od dłuższego czasu, wasza sodowa maseczka i dokładny demakijaż ratują moją cerę. Także dziękuję i witam

Edytowane przez saks
Czas edycji: 2010-03-07 o 10:58
saks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 10:58   #889
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
W sklepie spożywczym
Haha, to było głupie pytanie.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 11:28   #890
pszczolka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 42
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Ja również pielęgnację włosów skróciłam do minimum.
Włosy myję odżywką, obecnie mam balsam syossa repair. Ok. 2 razy w tygodniu nakładam treściwszą maskę albo oliwę z oliwek i wtedy tylko myję babydream'em. Do tego raz w tygodniu do odżywki dodaję cukier i robię peeling skalpu.
Od czasu jak fructis wywołał u mnie łupież staram się przestawić na delikatniejszą pielęgnację. )
Co za bzdura! Odżywka nigdy dokładnie nie umyje Ci włosów! Do tego służy szampon. Jeżeli szampon Fructis spowodował u Ciebie łupież, to powinnaś była kupić jakiś łagodniejszy szampon w aptece. Niestety szampony z drogerii często mają to do siebie, że są mocno chemiczne i drażniące. Apteczne kosmetyki są łagodniejsze, mają mniej składników, często wogóle nie zawierają barwników i substancji zapachowych.

Sory, że odpowiadam na post sprzed kilku miesięcy ale zbulwersowała mnie ta wypowiedź Zboczenie zawodowe. Pozdrawiam!
pszczolka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 11:51   #891
Senso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 297
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez pszczolka007 Pokaż wiadomość
Co za bzdura! Odżywka nigdy dokładnie nie umyje Ci włosów! Do tego służy szampon. Jeżeli szampon Fructis spowodował u Ciebie łupież, to powinnaś była kupić jakiś łagodniejszy szampon w aptece. Niestety szampony z drogerii często mają to do siebie, że są mocno chemiczne i drażniące. Apteczne kosmetyki są łagodniejsze, mają mniej składników, często wogóle nie zawierają barwników i substancji zapachowych.

Sory, że odpowiadam na post sprzed kilku miesięcy ale zbulwersowała mnie ta wypowiedź Zboczenie zawodowe. Pozdrawiam!
Oj nie zgodzę się z tym, sama myję odżywką <mam kręcone> i są rewelacyjne. O myciu odżywką jest oddzielny wątek, wiele mądrości za i przeciw.. Jeśli komuś to odpowiada, to nie widzę problemu

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Tylko trzeba pamiętać, że nie każda odżywka się do tego nadaje- bez silikonów, uboga w składzie.
Senso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 12:18   #892
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
Dzięki

Hmm dziewczyny,może wy mi coś doradzicie.
Moim problemem który się niedawno pojawił są takie suche placki na twarzy.Mają może pół centymetra średnicy i jest ich z 3 lub 4.Nie widać ich,gdy użyję pudru,ale o nałożeniu różu nie ma mowy,bo od razu wygląda to tak,jakbym miała plamy na twarzy

Skóra w miejscu tych suchych placków trochę się łuszczy i jest lekko zaczerwieniona.No i co to może być?
Moim zdaniem, powinnaś pójść do dermataloga. Ja tak miewam na początku wiosny, wreszcie wzięłam skierowanie na testy alergologiczne, zamierzam jeszcze wybrać się do dermatologa.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 13:08   #893
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, powinnaś pójść do dermataloga. Ja tak miewam na początku wiosny, wreszcie wzięłam skierowanie na testy alergologiczne, zamierzam jeszcze wybrać się do dermatologa.
Kurczę,boję się iść do tego dermatologa.To,co uczynił na twarzy mojego TŻ przechodzi ludzkie pojęcie...
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 13:18   #894
Senso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 297
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
Kurczę,boję się iść do tego dermatologa.To,co uczynił na twarzy mojego TŻ przechodzi ludzkie pojęcie...

Może masz liszaje! Albo alergiczne podłoże z czegoś Ja też miałam coś takiego i polecili mi maść hydrocortizolum czy coś takiego< hydrokortisan się wymawia> i tabletki alertec i pomogło
Senso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 13:19   #895
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Za chwilę idę sobie zrobić maseczkę z sody.

Zastanawiam się tylko, czy użyć po niej kremu na dzień (lekko tłusta konsystencja) czy kremu na noc (100% nawilżający). A może (skoro maseczka jest zasadowa) przetrzeć buzię płynem do demakijażu Garniera? Niby się nadaje tylko do przecierania oczu, ale widzę, że w składzie ma wodę jabłkową, więc może to pomoże przywrócić dobre PH skórze? Jak myślicie?

Niestety nie mam kremu nawilżającego na dzień. Może polecicie mi jakiś? Na dzień stosuję matujący krem YvesRocher - bardzo dobry, ale chyba po tak wysuszającej maseczce lepiej go nie stosować. Tak mi się wydaje.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 14:31   #896
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Ogólnie to wreszcie muszę się zabrać za filtry Ale to drogie, tłuste i się świeci
Na początek wypróbuj BD jest tani... mnie nie zapycha, naprawde chroni, tylko zostawia tlusty film- ale to jak każdy..
Ja zaczynam czaić się na avene, bo trochę obawiam się stosować BD przy dużym słoncu (makijaz szybko spływa...). Tyle tylko, ze na avenke mnie nie stać
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 14:59   #897
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Za chwilę idę sobie zrobić maseczkę z sody.

Zastanawiam się tylko, czy użyć po niej kremu na dzień (lekko tłusta konsystencja) czy kremu na noc (100% nawilżający). A może (skoro maseczka jest zasadowa) przetrzeć buzię płynem do demakijażu Garniera? Niby się nadaje tylko do przecierania oczu, ale widzę, że w składzie ma wodę jabłkową, więc może to pomoże przywrócić dobre PH skórze? Jak myślicie?

Niestety nie mam kremu nawilżającego na dzień. Może polecicie mi jakiś? Na dzień stosuję matujący krem YvesRocher - bardzo dobry, ale chyba po tak wysuszającej maseczce lepiej go nie stosować. Tak mi się wydaje.
przetrzyj tonikiem i zastosuj ten nawilżający. Poza tym napisałaś dwa sprzeczne zdania więc średnio rozumiem:Zastanawiam się tylko, czy użyć po niej kremu na dzień i Niestety nie mam kremu nawilżającego na dzień. To w końcu zastanawiasz się czysto teoretycznie czy jak?
Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Na początek wypróbuj BD jest tani... mnie nie zapycha, naprawde chroni, tylko zostawia tlusty film- ale to jak każdy..
Ja zaczynam czaić się na avene, bo trochę obawiam się stosować BD przy dużym słoncu (makijaz szybko spływa...). Tyle tylko, ze na avenke mnie nie stać
Właśnie tej tłustości się obawiam. Walczę z okropnie tłustym nosem i czołem i jest to dla mnie poważny problem - więc dokładanie sobie tłustości moim zdaniem trochę mija się z celem A może właśnie BD pomoże mi w mojej walce? Jak u Ciebie wpłynął na przetłuszczanie? Cena zachęcająca, a ja powoli zaczynam poszukiwac jakiegoś filtra...
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 15:02   #898
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja mam filtr Lirene i byłby świetny (dorze się wchłania, nie tłuści za bardzo - ze skrobią jest w porządku) ale nie wiem, czego dodać do skrobii, żeby zniwelować bielenie, bo pomimo że jestem blada to jednak wyglądam z filtrem jak trup
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 15:05   #899
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
przetrzyj tonikiem i zastosuj ten nawilżający. Poza tym napisałaś dwa sprzeczne zdania więc średnio rozumiem:Zastanawiam się tylko, czy użyć po niej kremu na dzień i Niestety nie mam kremu nawilżającego na dzień. To w końcu zastanawiasz się czysto teoretycznie czy jak?
Bo ten krem na dzień nie jest nawilżający, tylko lekko tłusty i boję się, że może zapchać. Natomiast nawilżający krem jest tylko na noc. Zatem nie mam kremu na dzień, który nie byłby tłusty ale nawilżający.

Faktycznie użyłam skrótu myślowego.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 15:37   #900
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Właśnie tej tłustości się obawiam. Walczę z okropnie tłustym nosem i czołem i jest to dla mnie poważny problem - więc dokładanie sobie tłustości moim zdaniem trochę mija się z celem A może właśnie BD pomoże mi w mojej walce? Jak u Ciebie wpłynął na przetłuszczanie? Cena zachęcająca, a ja powoli zaczynam poszukiwac jakiegoś filtra...
Też mam ten problem co Ty (generalnie to zauważyłam, ze oby dwie jesteśmy takie 'tłuste', w sensie, ze się szybko przetluszczamy- wiadomo o co chodzi )
Ja smaruję się BD, czekam z jakieś 15min (cera sie błyszczy) i nakładam na to podkład (zmatowiony efekt). W rezultacie buzia zaczyna sie błyszczec tak jakbym filtru nie stosowała..
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.