Zorganizowac osiemnastkę :o - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-20, 08:41   #1
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Red face

Zorganizowac osiemnastkę :o


Witam
Pierwszy raz przychodzi mi zorganizowac od poczaku do końca imprezę, jako ze staje się dorosła
Za dwa tygodnie chcę zorganizowac razem z kolezanką w jej domu przyjecie dla ok. 25 osób. Rodziców ani moich ani jej angazowac nie bedziemy, chyba ze jesli chodzi o wozenie zakupów.
I moje pytanie do osób, które są wprawione w organizację przyjęc.
Co składa się na udane przyjęcie ?
Na co zwrócic uwagę ?

Wymienię rzeczy o których pomyslalysmy, prosze o porady co jeszcze bedzie potrzebne...
Prośze o naprawde wszystko, co przyjdzie Wam do głowy. Od papieru toaletowego po ozdobienie pokoju ; )
Cięzko mi tez oszacowac liczbe jedzenia w proporcji do osób, moze ktos kto sie zna wie ile schodzi picia itp.
Prosze naprawde o wszystkie uwagi

Menu:
wymyslilysmy dosc fast foodowe :l
10 kg frytek mrozonych, na biezaco robionych w mikrofali przez kumpelę
do tego keczupy
chleb tostowy z serem, zapiekane w piekarniku co pewien czas (sandwicze)
sałatka warzywna
chipsy, prazynki
6 l soków
6 l coca-coli
2 l Tonicu
zastanawiam się nad bardzo ładnym pomysłem
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1196331056
tylko nie wiem z czym zrobic koreczki,bo nie wszystkie widoczne na zdjeciu składniki umiem rozpoznac :p

ciasto marchewkowe (uwielbiane przez znajomych)
jabłecznik
tort

opcjonalnie babeczki (na słodko z budyniem i owocami lub z pieczarkami szpinakiem itp)

Jako ze obie organizatorki jestesmy wegetariankami to chciałam zrobic kotlety sojowe mielone, zeby ludzie przekonali sie ze to nie smakuje papierem :p
no i nasze menu nie musi byc wegetarianskie bo tylko 3 osoby wsrod wszystkich sa wege, ale jakos tak wyszło ze nic z miesa nie uwzgledniłysmy.

+ alkohol (2 kratki piwa, troche wódki i innych trunków)

Z rzeczy praktycznych - baloniki, kubeczki, kielonki (niestety plastikowe bo dla tylu osob szklanych nie da rady znalezc), talerzyki, recznik papierowy.

muzyka z płyt,ew. viva, jest stroboskop

Czy są jakies pomysły na ozdabianie domu, jedzenie, jakies praktyczne rady od Was drogie wizazanki ?
Licze na Wasza pomoc,bo chciałabym miec udane urodziny i boje się wpadki organizacyjnej
Pozdrawiam
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 08:57   #2
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Zorganizowac osiemnastkę :o

Czy Ty i koleżanka macie wspólnych znajomych? To znaczy mam na myśli czy przyjdą ludzie, których znacie obie? Bo od tego też zależy organizacja.
Teraz, może to zabrzmi dosyć banalnie, ale pomyślałyście o jakiś zabawach? Czy chcecie po prostu całą noc tańczyć (to się raczej nie uda, goście będą znudzeni) ? Poza tym, istnieje kilka typowo osiemnastkowych zabaw, czy zwyczajów o których warto wiedzieć wcześniej. Bicie pasem osiemnaście razy po tyłku? Raczej nie dla mnie, ale kto co lubi.
Dalej, moja osobista opinia jest taka, że raczej na tego typu imprezach nie powinno się serwować mięsa. To znaczy, typowo mięsa, np. schabowych. To nie wesele
Nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz, ale 2 kratki piwa na 25 osób, to chyba jednak za mało. Można by też kupić np. szampana, by uczcić o północy dwie solenizantki
trzeba też pomyśleć o tym, aby już wstawieni goście dotarli do domu. Czyli, sprawdzić autobusy, tramwaje czy co tam jeszcze.
To wszystko co na razie przyszło mi na myśl, ale jeszcze pomyślę. Można zaczerpnąć jakiś pomysł z "My sweet 16" - choć prawda, mało kogo stać na takie coś
Aa - i nie zapomnijcie o zaproszeniach (choć dwa tyg. przed to chyba troszkę przy późno)
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 09:06   #3
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Zorganizowac osiemnastkę :o

Ja co prawda robilam 18-tke w klubie, ale z dwiema kumpelami i goscie w ogole byli zadowoleni, ze cos jest do jedzienia mysle, ze u ciebie bedzie na prawde udana zabawa, tylko pilnuj, zeby mieszkanie wyszlo z tego calo

no i wszystkiego najlepszego
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 09:12   #4
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Zorganizowac osiemnastkę :o

A mi sie wydaje, ze co do alkoholu, lepiej zdecydowac sie albo na piwo albo na wodke Nie ma co mieszac! Poza tym jak moj rocznik robil 18tki, to kazdy cos ze soba przynosil - zazwyczaj pilismy wodke.
Nie robilismy zadnych zabaw, wkoncu na 18tkach sa zawsze najlepsi znajomi, to zabawa zawsze byla przednia.
Co do jedzenie to wydaje mi sie, ze najlepszym rozwiazaniem na tego typu imrezy to bigos czy bogracz - bo szybko i dla wszystkich mozna to przyzadzic. Jakos nie wyobrazam sobie, ze ktoras z kolezanek odgrzewalaby te frytki czy tosty.

Zreszta wszystko zalezy od towarzystwa w jakim sie obracasz i jakie macie zwyczaje. 18tki zazwyczaj nie odbiegaja od "zwyklych" imprez, poza tym, ze jest "szampan" i bicie po tylku o polnocy

Co do zaproszen to wydaje mi sie, ze to zbedne, ale to juz zalezy od zwyczajow.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 09:12   #5
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Zorganizowac osiemnastkę :o

wydaje mi sie ze wszystko bardzo fajnie zaplanowalas tylko nie przesadzaj z roznorodnoscia alkoholu, wodka i piwo wystarcza, lepiej zeby nikt nie zaliczyl zgona i zeby mieszkanie przetrwalo
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 09:26   #6
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Zorganizowac osiemnastkę :o

tak, zapomniałam dodac szampana.chyba 5 butelek kupujemy.
Alkoholu jest mało, ale zaznacze znajomym ze jest go mało i ze trzebaby przyniesc wiecej swojego, z reszta tak zazwyczaj sie robi na domówkach
Zaproszenia juz dostarczone

znajomi sa 10osob wspolne, reszta to polowa moi polowa jej.
boje sie ze moga sie nie dogadac, wiec trzebaby jakas integracyjna zabawe chyba wymyslic
myslalam tez moze o twisterze jesli nie chcieli by tanczyc, aleto 4osobowa zabawa :/
i najwazniejsze- kazdy bedzie przychodzil troche o innej porze pewnie, bo ludzie saz roznych czesci miasta.
Nie bedzie prawdopodobnie duzego słotu przy ktorym mogliby wszyscy usiasc,a tylko szwedzki bufet.
Jak zorganizowac zapoznanie wszystkich ze soba ?

Z powrotem nie ma kłopotu, sa autobusy nocne, kilka osob nocuje, bo dom jest duzy.

Dzieki juz za odzew
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 09:38   #7
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Zorganizowac osiemnastkę :o

Przede wszystkim... Nie warto się męczyć nad ozdabianiem pokoju, balonami itd, bo nikogo to nie interesuje ;P

Co do jedzenia - musi być go trochę, i nie same frytki Ale też nie jakieś kombinowane, coś prostego. Na 18stkach które odwiedziłam było mnóstwo sałatek, ciasta, pieczone podudzia z kurczaka. Na początku wszyscy omijają to, ale szybko zgłodnieją i będą siedzieć przed miską z kurczakami i pożerać :P

Co do alkoholu - zależy co towarzystwo lubi... Ja mam wstręt do wódki np i źle bym się czuła na imprezie, na której od wszystkich byłoby czuć wódą Aaale... Kup kilka szampanów, 0,7 albo 1l wódki, ze 20 piw i finito, a reszcie powiedz że alkohol we własnym zakresie Te alkohole to tak awaryjnie jakby się skończyły (a zawsze się kończą i biega się do sklepu), poza tym wszystko ląduje w lodówce i jest "wspólne"

Ale przede wszystkim, zadbaj o rozrywkę tego mi brakowało na tych imprezach właśnie, że postawili jedzenie, alkohol, i bawcie się od 20 do 2. Jakieś konkursy, coś, co ożywi ludzi. To podstawa
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 10:18   #8
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Zorganizowac osiemnastkę :o

Ja niedawno organizowałam 18. ale na sali i niestety (albo właściwie stety, bo wyszło naprawdę super) z zaangażowaniem rodziców.

Co do jedzenia, to z doświadczenia wiem, że najważniejsze jest jakieś ciepłe danie na początku. Jeśli nikt Wam nie pomoże w "gotowaniu", to może podajcie na początek te frytki+surówkę//sałatkę+te kotley sojowe. Potem możecie podać kanapki (czy te sandwicze) i jakieś przekąski. I tak najbardziej schodzą czipsy. Z ciastem bym nie przesadzała, ja się naoglądałam talerzy z ciastami nietkniętych na 18. znajomych, więc sama zrezygnowałam. Był tylko tort - właśnie, zastanów się kiedy podacie? Ja nie chciałam na początku, bo było ciepłe danie i podałam o północy jak na weselach. Był to średnio udany pomysł - tzn. wyglądało świetnie ale jak ktoś był już mocniej wstawiony, to nie chciał jeść. A na początku samej imprezy był szampan i toast.

Z ozdabianiem rzeczywiście nie przesadzaj, kup jakieś balony i wystarczy. Ale nakryj ładnie stoły, to ważne. Jeśli robisz imprezę w domu, to może rzeczywiście pomyśl o jakichś grach. Może uda Ci się karaoke zrobić? Tylko jak jeszcze nie będą bardzo pijani.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 14:28   #9
izuleczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 163
Dot.: Zorganizowac osiemnastkę :o

mENU FAJNE ALE ZDECYDOWANIE ZA MALO PICIA.PO PIERWSZE JEST GORACO I CHCE SIE PIC A PO DRUGIE PICIE BEDZIE JAKO POPIJACZ WIEC MUSI BYC GO WIECEJ.
izuleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 14:33   #10
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Zorganizowac osiemnastkę :o

U nas toast się robi o 12 i potem jest bicie pasem ale to dotyczy chłopaków mnie by w zyciu nikt nie próbował dotknąc
Z reguły tort jest na początku, ale u mnie chyba bedzie o 12.

Musi byc na pewno cos na początek co rozkręci imprezę, połączy i pozna ludzi z trzech różnych srodowisk.
Ma ktos propozycje jakis zabaw integracyjnych dla młodzieży ?
Chociazby cos zebypoznac imiona innych, cokolwiek

wymyslilam ze mozekazdy na wejsciu napisze karteczke z imieniem i nazwiskiemimalutko o sobie.potem wszystkie wruzcimy razem i bedzie losowanie. kto wylosuje karteczke musi wskazac kto wg niego pasujedo opisu z karteczki moze byc troche smiechu

Ale licze na Was mam jeszcze sporo czasu na wymyslenie
wyjezdzam jutro, ale czekam na propozycje ktore rozwaze zaraz po przyjezdzie
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 16:32   #11
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Zorganizowac osiemnastkę :o

Cytat:
Napisane przez izuleczek Pokaż wiadomość
mENU FAJNE ALE ZDECYDOWANIE ZA MALO PICIA.PO PIERWSZE JEST GORACO I CHCE SIE PIC A PO DRUGIE PICIE BEDZIE JAKO POPIJACZ WIEC MUSI BYC GO WIECEJ.


No wlasnie ciezko mi przewidziec przy takiej ilosci osob odpowiednia ilosc zwykłego picia
Ale faktycznie lepiej zeby zostalo bo przeciez i tak sie zuzyje potem, niz zeby bylo za mało.Tym bardziej, ze sklepu w poblizu nie bedzie otwartego :/
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 16:39   #12
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Zorganizowac osiemnastkę :o

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
No wlasnie ciezko mi przewidziec przy takiej ilosci osob odpowiednia ilosc zwykłego picia
Ale faktycznie lepiej zeby zostalo bo przeciez i tak sie zuzyje potem, niz zeby bylo za mało.Tym bardziej, ze sklepu w poblizu nie bedzie otwartego :/
na pewno kazdy wypije po kilka szklanek, liczac ze nawet po 5 to juz daje 1 litra picia na glowe, rayz ilosc osob...
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 16:45   #13
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Zorganizowac osiemnastkę :o

Chyba do makro zgrzewkami kupic pojade
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 16:59   #14
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Zorganizowac osiemnastkę :o

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Chyba do makro zgrzewkami kupic pojade
to bedzie najlepiej i najtaniej a napoje alkoholowe, mzoesz powiedziec ze we wlasnym zakresie- bo nie wiadomo co kto lubi, np piwo jest tyle rodzajow, kazdy pije inne
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 17:03   #15
Anzelina
Raczkowanie
 
Avatar Anzelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 272
Dot.: Zorganizowac osiemnastkę :o

Ja miałam z moim byłym na 700 osób w klubie, 1/3 szkoły była zaproszona i nasi znajomi. Fajne czasy były, ale to było milion lat temu


Myślę, że powinnaś pomyśleć i zapasie papieru toaletowego - to na domówkach w większym kalibrze podstawa
__________________
Kto biednemu zabroni żyć bogato?
Klikajcie proszę - http://pajacyk.pl
Anzelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 17:09   #16
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Zorganizowac osiemnastkę :o

i o miskach
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 17:47   #17
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zorganizowac osiemnastkę :o

hmm, z moich wspomnień osiemnastkowych:
-najszybciej schodzi zwykłe picie, cola i soki, ale dobrze też kupić kilka butelek zwykłej wody. na początek koniecznie duże ciepłe danie, najlepiej zwykłe obiadowe. te fast foody nie wydają mi się dobrym pomysłem z tego względu, że stale ktoś by musiał siedzieć w kuchni, myślę, że lepiej podać najpierw duże danie a za kilka godzin ewentualnie coś z tego, co wymieniłaś. sałatka to dobry pomysł, najlepiej zrobić dwie, na osiemnastkach zawsze najbardziej mi smakowały
-co do alkoholu to dobrze, żeby było wszystko, najczęściej ludzie piją wódkę i piwa, ale możesz też kupić kilka butelek wina,
-lepiej zaprosić gości na późniejszą godzinę, np 20 a nie 18, żeby tak się nie dłużyło, na początku może być sztywno, ludzie będą trzymać się w znajomym gronie
-jak już dziewczyny pisały warto pomyśleć o jakichś grach czy zabawach, bo raczej całą noc nie będziecie tańczyć,
-koniecznie trzeba pomyśleć nad miejscem do spania dla kilku osób-możliwe, że ktoś gorzej się poczuje
na osiemnastki często jeździłam nawet do 60 km, wsiadaliśmy większą grupą w pekaesa, spaliśmy u solenizanta, powrót był następnego dnia a najczęściej zostawało się jeszcze na obiad
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'

Edytowane przez laylaaa
Czas edycji: 2008-08-20 o 18:25
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 17:58   #18
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Zorganizowac osiemnastkę :o

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
hmm, z moich wspomnień osiemnastkowych:
-najszybciej schodzi zwykłe picie, cola i soki, ale dobrze też kupić kilka butelek zwykłej wody. na początek koniecznie duże ciepłe danie, najlepiej zwykłe obiadowe. te fast foody nie wydają mi się dobrym pomysłem z tego względu, że stale ktoś by musiał siedzieć w kuchni, myślę, że lepiej podać najpierw duże danie a za kilka godzin ewentualnie coś z tego, co wymieniłaś. sałatka to dobry pomysł, najlepiej zrobić dwie, na osiemnastkach zawsze najbardziej mi smakowały
-co do alkoholu to dobrze, żeby było wszystko, najczęściej ludzie piją wódkę i piwa, ale możesz też kupić kilka butelek wina,
-lepiej zaprosić gości na późniejszą godzinę, np 20 a nie 18, żeby tak się nie dłużyło, na początku może być sztywno, ludzie będą trzymać się w znajomym gronie
-jak już dziewczyny pisały warto pomyśleć o jakichś grach czy zabawach, bo raczej całą noc nie będziecie tańczyć,
-koniecznie trzeba pomyśleć nad miejscem do spania dla kilku osób-możliwe, że ktoś gorzej się poczuje
albo bedzie z peryferii miasta
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 18:57   #19
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Zorganizowac osiemnastkę :o

Kilka osób nocuje, to na pewno. Dom wielki wiec nawet wszyscy mogliby spac :d

Z papierem, to chyba kupię paczke i styknie

Impreza zaplanowana na 21:00 chociaz dokładna godzine wyznacza przyjazd autobusu z wiekszoscia zaproszonych

To zwieksze jeszcze sporo liczbe napojów bezalkoholowych.

Dzieki za wszystkie podpowiedzi, czekam na wiecej podczas mojej nieobecnosci
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 19:59   #20
kewiniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 36
GG do kewiniec
Dot.: Zorganizowac osiemnastkę :o

witam jestem wolontariuszem . Mam chodzic do domów starców. Właśnie sie zastanawiam jakie zabawy (zorganizowanie czasu ) moge im zaproponowac...nei mam pojecia co wymyslec...
pomozecie ??
__________________
ZYJ CHWILĄ!!!!!!
kewiniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 21:12   #21
makieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Zorganizowac osiemnastkę :o

Mam do Was pytanie. Postanowiłam z dwiema przyjaciółkami że zrobimy wspólną 18 w czerwcu. Mamy wspólnych znajomych i nie chcemy żeby była huczna. Zaprosimy około 25 osób. Chcemy to zrobić w jakimś klubie. Mam tu na myśli to, że chcemy znaleźć klub z dwiema salami. Jedną mniejszą w której zrobiłybyśmy urodziny a w drugiej była by normalna impreza niezależna od nas. Niestety nie mamy pomysłu jaki klub byłby dobry... Co Wy o tym myślicie? Dodam że jesteśmy z Warszawy.
makieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.