Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-23, 20:23   #1
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Talking

Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II


Zapraszam do II czesci kontynuacji watku Yves Rocher NOWOŚCI
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 22:48   #2
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Figarro
Nowy zapach marzec 2010
FlowerParty by Yves Rocher
Nuty zapachowe:
pomarańcza,mandarynka,lic zi,róża i wanilia.


Witajcie w nowym wątku - i oby już nadeszła wiosna, o której mi przypomina buteleczka wody Flower Party na zdjęciu..

Buteleczka wygląda niezwykle optymistycznie, jak sama wiosna, o której tak marzymy... Zależy, ile tej wanilii - przy wyraźnej nucie waniliowej u mnie migrena gwarantowana. No cóż, najwyżej oszczędzę na nowym zapachu.

Oszczędzę też może na nowym kremie Serum Vegetal3 pod oczy - muszę powtórzyć test w sklepie, bo chciałabym, zeby się okazało, że to coś innego podrażniło mi spojówki... Jak ja nie lubię zmian ulubionych produktów. Niestety stara wersja tak szybko znikła ze sklepów że nie znalazłam starej wersji składu chemicznego. Coś tak jednak mogli dołożyć.

Dostałam ofertę 9P103RA07 . z nowymi produktami Serum vegetal na znaczkach, w tym zestawy albo z tym nowym kremem pod oczy, albo z kremem korygującym zmarszczki w pędzlu. Rabaty niskie, bardziej atrakcyjne te prezenty, jesli komuś zależy. Przy zakupie SV3 na dzien, cena 97,90 zamiast 109, ale do tego ów krem korygujący zmarszczki w pędzlu - 2,4 ml ;( Albo, krem przeciwzmarszczkowy przywracający blask na dzień lub na noc, plus krem pod oczy, za wszystko 69,90 (sam krem za 79). Poza tym zniżki niby do 50%, ale to 50% jest na szóstej pozycji zamówienia ;( Na pierwszych trzech pozycjach są: 2 w cenie 1, 30%, i znów 2 w cenie 1. A, i za zakup od 49 złotych jest prezent -zestaw toreb podróżnych, tzn. jedna torba na ramie, jedna do ręki, i duża kosmetyczka, a wszystko w kolorze czerwonym (widocznie mamy lubić go na wiosne..)

Już nie mam siły pisać więcej, bo znów mnie łapie przeziębienie.
Chyba znów nic tym razem nie zamówię, bo wprawdzie nowy zielony kremik rewitalizujący baardzo mi odpowiada, ale zima się kończy i nie potrzebuję jeszcze dwóch słoików; natomiast co do kremów SV, to dla siebie kupowałam tylko ten pod oczy, którego już nie ma, a nowy prawdopodobnie mnie podrażnia.
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 08:40   #3
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

a mailing ktoś już dostał na marzec?
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 20:25   #4
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

też dostałam nową ofertę - jak dla mnie nic szczególnego
Chciałam Wam zeskanować ofertę ale jakoś nie mogę

Uf udało się

Edytowane przez ada ada
Czas edycji: 2010-02-24 o 20:56
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 17:21   #5
Douce24
Zadomowienie
 
Avatar Douce24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 559
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

dzięki ada ada - jesteś wielka
__________________
Konsultantka Avon


Z każdym dniem coraz bardziej
K.
supercziroł


Douce24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 19:03   #6
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 20:06   #7
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Czyżby znowu zmieniali opakowania serii Pure Calmille
W ofercie wysyłkowej jest 'Mleczko+Tonik 2w1' w nowym opakowaniu i o większej pojemności - 300ml w promocji za 16,90zł (z 25zł).
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 20:12   #8
aga3304
Zadomowienie
 
Avatar aga3304
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 121
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Czyżby znowu zmieniali opakowania serii Pure Calmille
W ofercie wysyłkowej jest 'Mleczko+Tonik 2w1' w nowym opakowaniu i o większej pojemności - 300ml w promocji za 16,90zł (z 25zł).

Tak, jest zmiana
W salonach stacjonarnych były chyba po 12zł (ale ręki nie dam uciąć)
Też dostałam dziś ofertę.... szału nie ma

Ulotki ze sklepu nadal nikt nie dostał?
__________________



aga3304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 20:35   #9
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez aga3304 Pokaż wiadomość
Tak, jest zmiana
W salonach stacjonarnych były chyba po 12zł (ale ręki nie dam uciąć)
Też dostałam dziś ofertę.... szału nie ma

Ulotki ze sklepu nadal nikt nie dostał?
O, to muszę się przejść do salonu Może przy okazji będą już mieli Księgę Urody na 2010 rok
Też czekam na ulotkę- oby jakąś sensowną ofertę dali ze względu na Dzień Kobiet

Nawiązując do zmiany opakowań, to z 7 lat temu miałam taki przezroczysty tonik w żelu z serii Bio-Calmille i był doskonały! Buzia była po jego użyciu taka gładka, oczyszczona, nie kleiła się i ten delikatny zapach To był mój ulubiony kosmetyk z YR...
To ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...jazu-tonik.htm
Niestety odkąd zmienili opakowania, nazwę oraz formułę to już nie to samo
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 22:59   #10
kasia2780
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 236
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

ada ada jaki jest nr oferty, której wrzuciłaś skany?
kasia2780 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 23:10   #11
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Nawiązując do zmiany opakowań, to z 7 lat temu miałam taki przezroczysty tonik w żelu z serii Bio-Calmille i był doskonały! Buzia była po jego użyciu taka gładka, oczyszczona, nie kleiła się i ten delikatny zapach To był mój ulubiony kosmetyk z YR...
To ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...jazu-tonik.htm
Niestety odkąd zmienili opakowania, nazwę oraz formułę to już nie to samo
Dołączam się do ubolewań. I dla mnie to był numer jeden w demakijażu Nie dość, że świetnie zmywał wszystko, łącznie z oczami, to jeszcze nie podrażniał i rewelacyjnie odświeżał. I ten zapach
Mogliby w tym YR iść po rozum do głowy i przywrócić w końcu dokładnie ten sam skład, co wtedy
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 08:06   #12
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez kasia2780 Pokaż wiadomość
ada ada jaki jest nr oferty, której wrzuciłaś skany?
MIMOSA podawała wcześniej 9P103RA07, ale przez stronkę nie wchodzi
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 12:10   #13
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dołączam się do ubolewań. I dla mnie to był numer jeden w demakijażu Nie dość, że świetnie zmywał wszystko, łącznie z oczami, to jeszcze nie podrażniał i rewelacyjnie odświeżał. I ten zapach
Mogliby w tym YR iść po rozum do głowy i przywrócić w końcu dokładnie ten sam skład, co wtedy
hmmm nei mialam tego toniku w zelu..
ale jesli chodzi o demakijaz w formie zelowej bardzo a to bardzo chwale sobie to :https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...ijazu-oczu.htm

mam juz druga tubke, jedyny po ktorym nie piekna mnie oczy (wrazliwa cera,a teraz i soczewki) genialnie rozpuszcza caly makijaz oczu no i tani..


a tak w ogole nadal nikt nie dostal mailingu marcowego? zastanawiam sie co przysla..?
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 12:53   #14
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dołączam się do ubolewań. I dla mnie to był numer jeden w demakijażu Nie dość, że świetnie zmywał wszystko, łącznie z oczami, to jeszcze nie podrażniał i rewelacyjnie odświeżał. I ten zapach
Mogliby w tym YR iść po rozum do głowy i przywrócić w końcu dokładnie ten sam skład, co wtedy
Ja go używałam do oczyszczania twarzy wtedy, kiedy nie chciało mi się myć zwykłym żelem+wodą
Te kilka lat temu praktycznie się nie malowałam
Racja, mogliby przywrócić, nie pogniewałabym się

Cytat:
Napisane przez marlen92 Pokaż wiadomość
a tak w ogole nadal nikt nie dostal mailingu marcowego? zastanawiam sie co przysla..?
Dziś listonosz nie miał nic dla mnie... Pewnie w następnym tygodniu przywiezie
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 13:18   #15
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Czy te duze opakowania nie sa produkowane tylko z okazji 50-lecia?
Wiem, ze widzialam w ubieglym miesiacu szampon, albo zel pod prysznic Hamamelis w takim ekstra duzym opakowaniu.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 14:45   #16
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Czyżby znowu zmieniali opakowania serii Pure Calmille
W ofercie wysyłkowej jest 'Mleczko+Tonik 2w1' w nowym opakowaniu i o większej pojemności - 300ml w promocji za 16,90zł (z 25zł).
Ciekawe czy promocja dotyczy tylko oferty wysyłkowej? Akurat w marcu mam zamiar kupić 'Mleczko+Tonik 2w1', tylko że ja kupuje tylko w sklepach stacjonarnych. Ostatnio jak byłam w YR na początku lutego to seria Pure Calmille miała "starą" szatę graficzną.

Ja też czekam na mailing marcowy.

Edytowane przez Makobratek
Czas edycji: 2010-02-26 o 14:48
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 16:30   #17
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość

Nawiązując do zmiany opakowań, to z 7 lat temu miałam taki przezroczysty tonik w żelu z serii Bio-Calmille i był doskonały! Buzia była po jego użyciu taka gładka, oczyszczona, nie kleiła się i ten delikatny zapach To był mój ulubiony kosmetyk z YR...
To ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...jazu-tonik.htm
Niestety odkąd zmienili opakowania, nazwę oraz formułę to już nie to samo
Ja też to chyba pamiętam. Prehistoria To się chyba trochę inaczej nazywało (Calmille?
..) , cała seria była biało-zielona bez koloru żółtego i oprócz rumianku zawierała np. betainę i była przeznaczona też dla cery wrażliwej. Pamiętam genialny krem, taki chyba półtłusty, lekko ochronny, który używałam długo. Potem zmienili formułę, wycofując te składniki dla wrażliwców, boję się, że dodając coś jeszcze, i stworzyli nową serię Active Sensitive. Od tego czasu używam żelu do demakijażu oczu AS, bo po Bio-Calmille oczy mnie piekły (nie było tego wcześniej...) W sumie było to logiczne, bo wielu alergików uczulonych jest na rumianek właśnie, natomiast osoby młode o cerze normalnej potrzebowały własnej serii. Było to tylko niekorzystne z innego powodu.. cóż, cera wrażliwa musi oznaczać: kieszeń pojemna.. .

Edytowane przez mimosa
Czas edycji: 2010-02-26 o 16:40
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 22:57   #18
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez marlen92 Pokaż wiadomość
hmmm nei mialam tego toniku w zelu..
ale jesli chodzi o demakijaz w formie zelowej bardzo a to bardzo chwale sobie to :https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...ijazu-oczu.htm

mam juz druga tubke, jedyny po ktorym nie piekna mnie oczy (wrazliwa cera,a teraz i soczewki) genialnie rozpuszcza caly makijaz oczu no i tani..
Aż się przyjrzę tej Viperce. Kiedyś próbowałam jakiegoś ich żelu do demakijażu, ale wieki temu i mi nie pasował Ale to był jakiś ze świetlikiem, a ten jest z algami widzę.

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Ja go używałam do oczyszczania twarzy wtedy, kiedy nie chciało mi się myć zwykłym żelem+wodą
Te kilka lat temu praktycznie się nie malowałam
Racja, mogliby przywrócić, nie pogniewałabym się
Ano, ano, wtedy i ja się nie malowałam za bardzo, ale zawsze tusz i jakieś cienie były. No i krem koloryzujący

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Ja też to chyba pamiętam. Prehistoria To się chyba trochę inaczej nazywało (Calmille?
..) , cała seria była biało-zielona bez koloru żółtego i oprócz rumianku zawierała np. betainę i była przeznaczona też dla cery wrażliwej. Pamiętam genialny krem, taki chyba półtłusty, lekko ochronny, który używałam długo. Potem zmienili formułę, wycofując te składniki dla wrażliwców, boję się, że dodając coś jeszcze, i stworzyli nową serię Active Sensitive. Od tego czasu używam żelu do demakijażu oczu AS, bo po Bio-Calmille oczy mnie piekły (nie było tego wcześniej...) W sumie było to logiczne, bo wielu alergików uczulonych jest na rumianek właśnie, natomiast osoby młode o cerze normalnej potrzebowały własnej serii. Było to tylko niekorzystne z innego powodu.. cóż, cera wrażliwa musi oznaczać: kieszeń pojemna.. .
Ooo, ten krem i ja pamiętam, o ile mówimy o tym samym. W różowawej tubce, i on chyba się zwał ochronnym na zimę. Genialny był. Ten na zaczerwienienia z Active Sensitive też jest super, ale tamten i był w tubce i miał taką przyjemną, kołderkową konsystencję.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 05:37   #19
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez ada ada Pokaż wiadomość
MIMOSA podawała wcześniej 9P103RA07, ale przez stronkę nie wchodzi
Wchodzi, wchodzi...... z pominięciem cyfry 9, czyli P103RA07
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 09:21   #20
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Wchodzi, wchodzi...... z pominięciem cyfry 9, czyli P103RA07
no to może uaktywnili bo w dniu otrzymania oferty strona nie przyjmowała nr. to fajnie bo uważam to za bardzo wygodne i nie trzeba się kurczowo trzymać narzuconej kolejności przy zamawianiu tak wiem że pierwszą cyfrę się omija
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 09:43   #21
Douce24
Zadomowienie
 
Avatar Douce24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 559
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Wczoraj nareszcie dostałam moją pierwszą paczusie
Miniaturka Ming Shu piękna !! I akurat mogę ją dostać jeśli złoże zamówienie za 49 trzeba się postarać żeby za tyle było
A torby w paski przepiękne
__________________
Konsultantka Avon


Z każdym dniem coraz bardziej
K.
supercziroł


Douce24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 12:42   #22
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Oferty z tym kodem rzeczywiście nie dało się wykorzystać przez net parę dni temu, wiem bo sama też dostałam i próbowałam.
A takie przekręty z wybraniem sobie pierwszej zniżki 50% faktycznie przechodzą? Byłoby fajnie bo nie mam ochoty zamawiać 2 w cenie 1. Tylko przez internet nie da się chyba z tych toreb zrezygnować na rzecz kosmetyku za 59zł
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:14   #23
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Zrobiłam eksperyment. Złożyłam zamówienie z oferty przez stronę, wybierając takie zniżki i w takiej kolejności, jak mi sie podobało.
Zobaczymy - na pewno poinformuję tu o rezultatach eksperymentu (Dlaczego mi się wydaje, że po dwóch tygodniach zadzwonię do nich i okaże się, że żadnego zamówienia nie było? Przecież zdarzyło mi się to dotychczas tylko dwa razy...) Nie potrzebuję tych rzeczy na prezent, mam luz, mogę sobie spekulować... W razie czego to ja zaoszczędzę.
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 07:30   #24
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

ostatnio tak zamawiałam z oferty z kuferkiem i dostałam emalia zwrotnego więc nie mogą mi powiedzieć że nie mają mojego zamówienia w tygodniu powinno się okazać to także zdam relację. Jak je przyjęli to niech realizują
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 07:30   #25
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Mam pytanie.... Jeśli w ofercie nie występuje dany produkt, a chciałabym go jednak zamówić bo potrzebny mi jest do kompletu z innym , to ryzykować i wpisać kod , czy nie robić tego bo zamówienie nie przejdzie. Nie chcę zamawiać przez internet bo planuję zamiast waliz zamówić jakiś kosmetyk, a o ile się orientuję to zamówienia internetowe nie mają opcji wolnego wyboru.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 08:47   #26
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez ada ada Pokaż wiadomość
ostatnio tak zamawiałam z oferty z kuferkiem i dostałam emalia zwrotnego więc nie mogą mi powiedzieć że nie mają mojego zamówienia w tygodniu powinno się okazać to także zdam relację. Jak je przyjęli to niech realizują
Ja nie dostałam maila zwrotnego, mimo że uaktualniłam mój adres mailowy. Zobaczymy...

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Mam pytanie.... Jeśli w ofercie nie występuje dany produkt, a chciałabym go jednak zamówić bo potrzebny mi jest do kompletu z innym , to ryzykować i wpisać kod , czy nie robić tego bo zamówienie nie przejdzie. Nie chcę zamawiać przez internet bo planuję zamiast waliz zamówić jakiś kosmetyk, a o ile się orientuję to zamówienia internetowe nie mają opcji wolnego wyboru.
Trudno powiedzieć. Produkt, którego nie ma na stanie, po prostu nie wchodzi i zawsze to widzisz (ja chciałam np. ten stary krem pod oczy SV, na stronie jest kod, teoretycznie można kupić za 100% ceny, ale w zamówieniu nie wszedł jako nieobecny w magazynie.) Bywało w przeszłości, że ryzykowałam wpisując kod produktu którego nie było w ofercie i przechodził i dostałam paczkę. Ale dwa razy nie dostałam paczki i w tej chwili już nie potrafię powiedzieć co tam było tak w szczegółach. Tak, przez internet nie ma opcji kosmetyku za 55 zł. Ale mnie się akurat te walizy podobały - dzięki kolorowi łatwe do szukania w luku bagażowym autobusu... A to że pewnie niezbyt mocne... i tak jakbym kupowała nowe, poszłabym do Tesco. Niestety.
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 10:14   #27
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Ja nie dostałam maila zwrotnego, mimo że uaktualniłam mój adres mailowy. Zobaczymy...

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------



Trudno powiedzieć. Produkt, którego nie ma na stanie, po prostu nie wchodzi i zawsze to widzisz (ja chciałam np. ten stary krem pod oczy SV, na stronie jest kod, teoretycznie można kupić za 100% ceny, ale w zamówieniu nie wszedł jako nieobecny w magazynie.) Bywało w przeszłości, że ryzykowałam wpisując kod produktu którego nie było w ofercie i przechodził i dostałam paczkę. Ale dwa razy nie dostałam paczki i w tej chwili już nie potrafię powiedzieć co tam było tak w szczegółach. Tak, przez internet nie ma opcji kosmetyku za 55 zł. Ale mnie się akurat te walizy podobały - dzięki kolorowi łatwe do szukania w luku bagażowym autobusu... A to że pewnie niezbyt mocne... i tak jakbym kupowała nowe, poszłabym do Tesco. Niestety.
Konkretnie to chciałam dokupić mleczko Evidence w promocji 50%. W ofercie z fioletowym kuferkiem było, a w tej z walizkami nie ma. Promocje w obu ofertach bardzo podobne, więc tak sobie kombinuję przymierzając się do złożenia zamówienia. Podejrzewam, że na stanie z pewnością mają. Chyba jednak nie będę ryzykować , poczekam na mailing marcowy, zobaczymy co tam nam zaoferują. W końcu mleczko mogę nabyć w sklepie na miejscu. Dzięki za odp.

Edytowane przez basia296
Czas edycji: 2010-02-28 o 10:16
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 14:08   #28
Kociakkk
Raczkowanie
 
Avatar Kociakkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 247
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

już się nie moge doczekać mailingu na marzec!!!!!!!! codziennie wypatruje listonosza i nic
Kociakkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 11:57   #29
jagoda86
Przyczajenie
 
Avatar jagoda86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 27
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cześć dziewczyny

Ja dostałam hopla na punkcie YR w tamtym roku ale jakoś dopiero w styczniu tego roku założyłam sobie kartę stałego klienta a w lutym pierwsze zamówienie wysyłkowe i tak się zastanawiam bo z karty stałego klienta jeszcze mi żadna oferta do domku nie przyszła pisałam do Bok-a a tam mi odp. że jeszcze raz wyślą moją prośbe o zniżki a przecież karte juz mam i to nawet na 2-gim poziomie jestem katalog z oferty wysyłkowej dostałam w paczce z blankietem zaproszenia dla koleżanki ja tym razem nic nie zamówiłam tylko pod koleżanke się podpiełam podobno po upływie dwóch miesięcy od złożeniA PIERWSZEGO ZAMÓWIENIA dostane oferte wysyłkwą do domku. napiszcie mi cośik na te temat bo jestem nowa w tych wysyłkach i moim skromnym zdaniem powinni taką broszurke informacyjną do każdego pierwszego zamówienia dołanczać bo tak to człowiek nie wie co ile ma to przychodzic i kiedy.Ja nawet nie jestem pewna czy mi przyjdzie ta ulotka z KSK i oferta wysyłkowa
jagoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 16:49   #30
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Aż się przyjrzę tej Viperce. Kiedyś próbowałam jakiegoś ich żelu do demakijażu, ale wieki temu i mi nie pasował Ale to był jakiś ze świetlikiem, a ten jest z algami widzę.
to czekam na sygnal, czy Ci tez pasuje,bo ja jestem naprawde zadowolona,delikatne oczy,a nic a nic nie piecze ;]
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.