hormony???krosty grudki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-09, 22:10   #1
SREBRNA PANI ZIMA
Przyczajenie
 
Avatar SREBRNA PANI ZIMA
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: L B N
Wiadomości: 23
Exclamation

hormony???krosty grudki


witam ,dziewczyny nie moge znalesc watku wiec zakladam .potrzebuje pomocy waszych opinii ,moze kturas przeszla taki problem lub ma...
moj problem to mam okropne krosty gule na policzkach i zuchwie.robi sie krostka a wokol niej wielki kolko zapalne.gdy naciagne tez skore widac wtedy rope.biore tab antyk.w marcu lub kwietniu bedzie 3lata i wszystko bylo ok.od ponad roku zrobil sie straszny tradzik i stan zapalny skory.codzien mam nowa gule dochodze do wniosku ze moze to problem hormonalny bo antybiotyk nie pomugl rozne masci zele tez nie momagaja.wizyte u dermatologa mam pon koniec grudnia dopiero eh.czy myslicie ze po 2 latach ladnej skory moglo mi sie cos zmienic w hormonach?czy kturas ma taki problem po zrobieniu badan np wyszlo ze ma zaduzo jakiegos hormonu?jesli bede miec problemy z hormonami co mi grozi?nie bede mogla zadnych tab anty.brac??boje sie ze cos jest nie tak ze mna nie wienm czym to jest spowodowane zmienilam juz tab na syndi 35 to podobienstwo do diane35 na tradzik ale narazie wzielam 9 tab wiec niewiadomo czy jest efekt.sluchajcie mam tez problem ze mam bardzo duzo zaskornikow takich fuuu ogromnych ze jak wycisne go to slychac jak wyleci(haha smiesznie to nazwalam ale to prawda)potem zostaje wielka dziura..wszystkie krosty po wycisnieciu zawieraja takiego wielkiego wagra rope albo krew..czy myslicie ze moja skora moze sie oczyszcza w taki drastyczny sposob?poprostu robi sie zapalenie zaskornika ktury przeskadza zatkanemu porowi..nie moge oczyscic skory bo mam bardzo duze zapalenie .one wogle nie blednieja nie wiem czemu jak sie zrobia to wogle nie znikaja..boje sie tych hormonow ale musze cos z soba zrobic wygladam tragicznie a mam 21 lat placze przez to.slyszalam o leku izotek brala kturas?co myslicie poradzcie !!! dzieki z gory
SREBRNA PANI ZIMA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 07:54   #2
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: hormony???krosty grudki

Oo
Po pierwsze cudem doczytałam twojego posta, bo dawno nie widziałam tak niechlujnej i niepoprawnej pisowni... (i pomyśleć, że masz 21 lat, a poziom ortografii minimalny) Ale ja nie o tym...
Po drugie mam rozumieć, że dopiero od kilku dni bierzesz Diane?
Jeśli tak, to nie dziw się nagłego wysypu trądziku, bo właśnie przez pierwsze 3 miesiące skóra będzie się oczyszczała i wszystkie świństwa spod skóry będą wyłazić.
Jeśli to Diane zamieniłaś na syndi, to dziwne, bo wydawało mi się, że to diana działa głównie na cerę, ale w sumie nie znam się zbytnio na syndi.
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 12:34   #3
SREBRNA PANI ZIMA
Przyczajenie
 
Avatar SREBRNA PANI ZIMA
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: L B N
Wiadomości: 23
Dot.: hormony???krosty grudki

smieszy mnie to ze ludzi irytuje pisownia sorry ale to przesada ! czy ja musze pisac ą ę przez bibulke?? chyba nie oto chodzi ja pisze ze mam problem i prosze o pomoc a wyjezdzasz mi tu ze ja pisze nie tak jak ty bys chciala bo ja mam 21 lat ,i co z tego?? wiele osob tak pisze i kazdemu zwracasz uwage?jesli tak tylko pogratulowac ...napisalam wszystko jak chcialam i jesli ci sie nie podoba to po co odp?nie wiem skad ci sie urwalo ze biore diane skoro napisalam ze biore syndi ,a diane to zamienik syndi czyli to samo ale mniejsza o to.lekarz mi nic takiego nie powiedzial i w ulotce tez nie pisze ze ma sie cos nasilac..on nie leczy,nie oczyszcza tylko chamuje powstawanie nowych..PROSZE O OPINIE NA TEMAT PROBLEMU A NIE CZEPIANIA SIE SZCZEGOLOW ...

Edytowane przez SREBRNA PANI ZIMA
Czas edycji: 2010-12-10 o 12:37
SREBRNA PANI ZIMA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 15:44   #4
beasz26
Raczkowanie
 
Avatar beasz26
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 253
Dot.: hormony???krosty grudki

Lekarz dal Ci syndi 35 (lek antyandrogenny) ma wieksza ilosc hormonow i drugi skladnik leku(octan)ma hamowac androgeny, ktore powoduja trądzik, łojotok itp. Teoretycznie powinien pomoc, ale na efekty trzeba czekac czasem dlugo to zalezy od organizmu min. 3 miesiace do pol roku nawet. Jest wątek o syndi 35 lub diane 35 maja ten sam sklad i tam dziewczyny dziela sie informacjami jak te leki dzialaja.
beasz26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 21:47   #5
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: hormony???krosty grudki

ę i ą to pestka, ale jeśli nie zauważasz błedów przy "kturas" czy "pomugl" to już większy problem.
Może masz to gdzieś, ale jesteś już osobą dorosłą i wypadałoby, abyś poprawnie posługiwała się swoim ojczystym językiem, bo kiedyś przyjdzie ci napisać jakieś oficjalne podanie i ludziom nawet nie będzie się chciało czytać takich szyfrów...
Sporo osób skacze też z bloków, i co, pobiegniesz za nimi?
+ nie zauważyłaś, że podałam dwie wersje przyjmowania tabletek? Oo

Edytowane przez Ewelinka_00
Czas edycji: 2010-12-10 o 21:48
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 18:07   #6
SREBRNA PANI ZIMA
Przyczajenie
 
Avatar SREBRNA PANI ZIMA
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: L B N
Wiadomości: 23
Dot.: hormony???krosty grudki

sluchaj to nie twoj problem jak ja pisze i o moje podania sie nie martw to internet a nie podanie chyba to jest roznica?? jesli cie razi nie odp proste a nie sie wymadrzasz.a jak bym nie potrafila inaczej to co nie moge korzystac z fora bo bledy zrobilam???tyle w temacie

beasz26 dzieki
SREBRNA PANI ZIMA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 18:22   #7
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: hormony???krosty grudki

Ja ci tylko zwracam uwagę, że robisz masakryczne błędy, przez co twoje posty czyta się fatalnie.
Ale cóż, lepiej robić z siebie "święta krowę" i nie szanować przez to osób, które będą czytały twoje posty.
Życzę ci tylko, by twoja niechęć do korzystania ze słownika nie spowodowała, że ktoś oleje to, co piszesz albo nie będzie chciała ci udzielić pomocy/rady czy to na forum czy w życiu codziennym.
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 20:48   #8
SREBRNA PANI ZIMA
Przyczajenie
 
Avatar SREBRNA PANI ZIMA
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: L B N
Wiadomości: 23
Dot.: hormony???krosty grudki

dzieeeki za***ista jestes... zeby tak tobie ktos nie pomogl jak bedziesz miec problem jak sie nie spodoba styl twoich wypowiedzi ...........a no i w zyciu codziennym oczywiscie vice versa

Edytowane przez SREBRNA PANI ZIMA
Czas edycji: 2010-12-13 o 20:49
SREBRNA PANI ZIMA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 20:06   #9
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: hormony???krosty grudki

A ja mam pytanie, czy dermatolog może wypisać skierowanie na badanie poziomu hormonów? Proszę o odp
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 11:49   #10
megi140
Przyczajenie
 
Avatar megi140
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: hormony???krosty grudki

Witam.

Pilnie kupię SYNDI 35 ! proszę o kontakt : megi140@op.pl
megi140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.