Najtańsze wycieczki objazdowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-14, 10:50   #1
MMZ17
Raczkowanie
 
Avatar MMZ17
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 37

Najtańsze wycieczki objazdowe


Hej !

Wybieram się w wakacje na oboz do Hiszpanii , ale postanowiłam jak najmniej czasu spędzić w swoim mieście , dlatego szukam różnych ciekawych TANICH ofert , coś w stylu objazdówka.
Mam 17 lat , nie zarabiam na siebie , a rodzice opłacą tylko Hiszpanie , więc muszą mi starczyć moje oszczędności , troche śmieszne , ale szukam czegoś w granicach 500 zł.
Chodzi chociażby o 2 dni w Paryżu albo Londynie , Grecji , Turcji , bez znaczenia w sumie , no oprócz Włoch i Hiszpanii bo tam już byłam.
Albo może jakieś ciekawe miejsce w Polsce ?
MMZ17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 15:07   #2
rybkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 38
Dot.: Najtańsze wycieczki objazdowe

Jesteś nieletnia więc może być ciężko:/ bo jeśli chodzi o objazdówki które organizowane przez biura podróży to na pewno są "dla dorosłych" i za ok. 500 zł możesz pojechać na kilka dni do Pragi albo Wiednia albo Budapesztu. Opcją tanich wakacji zawsze jest też autostop i couchsurfing, ale to też raczej opcja dla pełnoletnich:/
rybkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 14:47   #3
Joesefin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 111
Dot.: Najtańsze wycieczki objazdowe

Rodzice cię tak puszczą samą w świat? Jak się by uparł to mozna tanio pojechać do Berlina, Budapesztu, czy Wiednia. Ale faktycznie może skup się na Polsce - byłaś już w Poznaniu, Wrocławiu, Toruniu czy Zamościu?? Piękne polskie miasta, które warto zwiedzić!
Joesefin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.