Pisanie postów na forach-pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-31, 17:49   #1
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477

Pisanie postów na forach-pytanie


Witam.Mam mozliwosc dostania pracy (jak w temacie) maialabym pisac posty,do 40 dziennie. Nie wiem dokladnie co polega na takiej pracy.Mam pisac jako kto? ,,podszywac,, sie czy co? pracował ktos w ten sposob juz?
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 17:51   #2
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Pisanie postów na forach-pytanie

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Witam.Mam mozliwosc dostania pracy (jak w temacie) maialabym pisac posty,do 40 dziennie. Nie wiem dokladnie co polega na takiej pracy.Mam pisac jako kto? ,,podszywac,, sie czy co? pracował ktos w ten sposob juz?
Może tzw. "marketing szeptany"? Jeśli tak, to dziwię się firmom, że to stosują, bo jest to bardzo łatwe do wykrycia i tylko zniechęca potencjalnych klientów.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 08:18   #3
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Pisanie postów na forach-pytanie

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Witam.Mam mozliwosc dostania pracy (jak w temacie) maialabym pisac posty,do 40 dziennie. Nie wiem dokladnie co polega na takiej pracy.Mam pisac jako kto? ,,podszywac,, sie czy co? pracował ktos w ten sposob juz?
moze nie chodzi o marketing szeptany, a o cos takiego, ze np jakas firma ma swoje forum i masz tam pisac posty? zeby zwiekszac aktywnosc na forum?
wiem, ze istnieja firmy zajmujace sie czyms takim jak pisanie na forach.

chodzi tu o to, ze jak jakis temat nie "zyje" to wchodzisz i poszesz cos tam i go podbijasz i zwracasz na niego uwage, bo ktos widzi ze cos nowego sie pojawilo i wchodzi sprawdzic.
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 10:48   #4
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Pisanie postów na forach-pytanie

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
moze nie chodzi o marketing szeptany, a o cos takiego, ze np jakas firma ma swoje forum i masz tam pisac posty? zeby zwiekszac aktywnosc na forum?
wiem, ze istnieja firmy zajmujace sie czyms takim jak pisanie na forach.

chodzi tu o to, ze jak jakis temat nie "zyje" to wchodzisz i poszesz cos tam i go podbijasz i zwracasz na niego uwage, bo ktos widzi ze cos nowego sie pojawilo i wchodzi sprawdzic.

Możliwe,że masz rację.Muszę sie doinformować trochę. tylko,że Pani z którą rozmawiałam mówiła ,ze na jeden temat napisać dziennie jakieś 40 postów.Mam poprsotu wymyślać cos... Praca nie jest trudna,pieniądze też w miarę przyzwoite,ale nie chciałabym robić cos nieetycznego... z resztą ,chyba tylko ja sie martwię w dzisiejszych czasach by uważac na rzeczy nieetyczne.Może spróbuję.
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 15:45   #5
ikonka10
Raczkowanie
 
Avatar ikonka10
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 344
Dot.: Pisanie postów na forach-pytanie

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Możliwe,że masz rację.Muszę sie doinformować trochę. tylko,że Pani z którą rozmawiałam mówiła ,ze na jeden temat napisać dziennie jakieś 40 postów.Mam poprsotu wymyślać cos... Praca nie jest trudna,pieniądze też w miarę przyzwoite,ale nie chciałabym robić cos nieetycznego... z resztą ,chyba tylko ja sie martwię w dzisiejszych czasach by uważac na rzeczy nieetyczne.Może spróbuję.
też się zastanawiam nad etyką w tej pracy. i w ogóle nad jej sensem. bo praca bardzo latwa, a jak kasa jest niezła z tego co coś podejrzanego musi być. nie oszukujmy się-dziś w Polsce nie ma nic za darmo
__________________
Zielona Wyspa

ikonka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 18:17   #6
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Pisanie postów na forach-pytanie

Cytat:
Napisane przez ikonka10 Pokaż wiadomość
też się zastanawiam nad etyką w tej pracy. i w ogóle nad jej sensem. bo praca bardzo latwa, a jak kasa jest niezła z tego co coś podejrzanego musi być. nie oszukujmy się-dziś w Polsce nie ma nic za darmo

Właśnie.Praca bezsensowna,ale płatna,a za takie pisanie o niczym to ja mogę i dostawać nawet połowę tego.
Pracy szukam już od września i taka oferta po prostu spadła mi z nieba.Chyba nie będę się zamartwiała ,że robię coś nieetycznego tylko wezmę sie do pracy.
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.