The Secret Circle - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-20, 09:27   #31
SuperSztuka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Manhattan
Wiadomości: 680
Dot.: The Secret Circle

kiedy nowy odcinek ?
SuperSztuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 09:42   #32
soleiasta
Zadomowienie
 
Avatar soleiasta
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 593
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez SuperSztuka Pokaż wiadomość
kiedy nowy odcinek ?
w USA dziś, więc pewnie jutro lub pojutrze będzie na polskich serwerach

dziewczyny nie oglądacie na oryginalnej stronie stacji telewizyjnej?
Wiem, że niektórzy się doczekać nie mogą więc jeśli chcecie oglądać od razu w tych dniach co lecą w USA to polecam tę stronkę
__________________
pick me, choose me, love me...

R.I.P Cristina's shoes!

Malcziki w kulturalnym świecie, seriously?! - więcej tu - mallcziki.blogspot.com
soleiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 09:53   #33
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez shimmmy Pokaż wiadomość
pierwszy odcinek na kolana nie powala, ale w sumie ujdzie. Jako zapychacz mogę oglądać.

a co do tych "specjalizacji".... to brzmi zupełnie jak Kapitan Planeta
No też mi się tak skojarzyło
Cytat:
Napisane przez soleiasta Pokaż wiadomość
w USA dziś, więc pewnie jutro lub pojutrze będzie na polskich serwerach

dziewczyny nie oglądacie na oryginalnej stronie stacji telewizyjnej?
Wiem, że niektórzy się doczekać nie mogą więc jeśli chcecie oglądać od razu w tych dniach co lecą w USA to polecam tę stronkę
Ja na tej stronie nie mogę nic obejrzeć, jest napisane, że ze względu na lokalizację serwera.

PROMO kolejnego odcinka:
http://www.youtube.com/watch?v=FN9E9PEJC6Q
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 11:51   #34
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez soleiasta Pokaż wiadomość
dziewczyny nie oglądacie na oryginalnej stronie stacji telewizyjnej?
Wiem, że niektórzy się doczekać nie mogą więc jeśli chcecie oglądać od razu w tych dniach co lecą w USA to polecam tę stronkę
no tak, ale polskich napisów to ja się tam nie doczekam więc odpada
Cytat:
Napisane przez soleiasta Pokaż wiadomość
w USA dziś, więc pewnie jutro lub pojutrze będzie na polskich serwerach
no i zwiastun mówi że nastepny odcinek w czwartek, a dziś mamy wtorek...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 11:59   #35
SuperSztuka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Manhattan
Wiadomości: 680
Dot.: The Secret Circle

Ja raczej bez napisów też się nie podejmę oglądania . Inne seriale mogę oglądać , ale na ten aż takiego parcia nie mam
SuperSztuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 12:08   #36
soleiasta
Zadomowienie
 
Avatar soleiasta
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 593
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez Madzik14 Pokaż wiadomość
No też mi się tak skojarzyło


Ja na tej stronie nie mogę nic obejrzeć, jest napisane, że ze względu na lokalizację serwera.

PROMO kolejnego odcinka:
http://www.youtube.com/watch?v=FN9E9PEJC6Q
mi odbiera bez problemu owa strona, nawet teraz oglądam na niej jakiś kijowy komediowy serial:/
o właśnie reklamują futerko za 99.99 i proszek do prania
http://tvpc.tv/Channel.php?ChannelID=4262

SuperSztuka - no napisów się tam nie doczekasz

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
no tak, ale polskich napisów to ja się tam nie doczekam więc odpada

no i zwiastun mówi że nastepny odcinek w czwartek, a dziś mamy wtorek...
si moja pomyłka, myślałam o 90210 i za mało kofeiny więc mój mózg źle działa

aa i odnośnie tej strony co podałam, programy można wybierać
__________________
pick me, choose me, love me...

R.I.P Cristina's shoes!

Malcziki w kulturalnym świecie, seriously?! - więcej tu - mallcziki.blogspot.com

Edytowane przez soleiasta
Czas edycji: 2011-09-20 o 12:14
soleiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 12:53   #37
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez soleiasta Pokaż wiadomość
mi odbiera bez problemu owa strona, nawet teraz oglądam na niej jakiś kijowy komediowy serial:/
o właśnie reklamują futerko za 99.99 i proszek do prania
http://tvpc.tv/Channel.php?ChannelID=4262

aa i odnośnie tej strony co podałam, programy można wybierać
aa to ja myślałam, że chodzi Ci o oficjalną stronę CW, a tej strony nie znałam, dzięki
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 16:55   #38
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: The Secret Circle

O Boże, nie cierpię tej kobiety...
Jestem już na 66 stronie (na 109) Tajemnego Kręgu, a Cassie ciągle nie wie że jest czarownicą. Zresztą, na razie nikt się do tego nie przyznał. A bohaterów jest tyle co mrówek. Nie wiem czy ktoś tu zamierza czytać książkę, to może nie będę więcej nic pisać...

Powiem tyle że niektórzy bohaterowie to nawet imiona mają inne. A miasteczko nazywa się "New Salem"
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 17:06   #39
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
O Boże, nie cierpię tej kobiety...
Jestem już na 66 stronie (na 109) Tajemnego Kręgu, a Cassie ciągle nie wie że jest czarownicą. Zresztą, na razie nikt się do tego nie przyznał. A bohaterów jest tyle co mrówek. Nie wiem czy ktoś tu zamierza czytać książkę, to może nie będę więcej nic pisać...

Powiem tyle że niektórzy bohaterowie to nawet imiona mają inne. A miasteczko nazywa się "New Salem"
to długi rozbieg ma ta książka Ty to masz zdrowie z tym czytaniem naszej ulubionej autorki
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 17:12   #40
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez Madzik14 Pokaż wiadomość
to długi rozbieg ma ta książka Ty to masz zdrowie z tym czytaniem naszej ulubionej autorki
Skusiłam się tylko tym, że chciałam rozszyfrować te plakaty. A powinnam uczyć się do testu który mnie czeka Ale ściągnęłam akurat fajne tłumaczenie, wszystko jest składne i ładne, a nie tak jak w Pamiętnikach: "On poszedł krzyczał i nagle skupiła się."
The Secret Circle ma 3 części, ja jestem za połową pierwszej, no ale chyba nikt mi nie powie że całą pierwszą część Cassie nie zna prawdy?

Ehh, nie mogłam się powstryzmać, dodam fragment. Opis osoby która pojawiła się już w serialu:
Cytat:
Miała na sobie cienką biała tunikę, która obnażała ramiona. Wokół jednego ramienia nosiła szeroką obręcz ze srebra z jakimś dziwnym wzorem. Na czole coś w rodzaju diademu z półksiężycem, którego rogi skierowane były w górę. Długie rozpuszczone włosy zdawały się utkane z księżycowego światła.
W dłoni trzymała sztylet.
Wyobrażacie sobie co by było jakby serial dokładnie trzymał się książki?
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2011-09-20 o 17:34
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 18:47   #41
blonde_rebellion
Raczkowanie
 
Avatar blonde_rebellion
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 250
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Skusiłam się tylko tym, że chciałam rozszyfrować te plakaty. A powinnam uczyć się do testu który mnie czeka Ale ściągnęłam akurat fajne tłumaczenie, wszystko jest składne i ładne, a nie tak jak w Pamiętnikach: "On poszedł krzyczał i nagle skupiła się."
The Secret Circle ma 3 części, ja jestem za połową pierwszej, no ale chyba nikt mi nie powie że całą pierwszą część Cassie nie zna prawdy?

Ehh, nie mogłam się powstryzmać, dodam fragment. Opis osoby która pojawiła się już w serialu:

Wyobrażacie sobie co by było jakby serial dokładnie trzymał się książki?
Podziwiam, chciałam to przeczytać, ale dość szybko zrezygnowałam. Jak już dojdziesz do momentu kiedy Cassie się dowie, że jest czarownicą (o ile taki nastąpi )to napisz co z tymi mocami.

Heh, niezły opis a jakiej osoby on dotyczy?
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others, for beautiful lips, speak only words of kindness, and for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
-Audrey Hepburn
blonde_rebellion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 18:53   #42
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Skusiłam się tylko tym, że chciałam rozszyfrować te plakaty. A powinnam uczyć się do testu który mnie czeka Ale ściągnęłam akurat fajne tłumaczenie, wszystko jest składne i ładne, a nie tak jak w Pamiętnikach: "On poszedł krzyczał i nagle skupiła się."
The Secret Circle ma 3 części, ja jestem za połową pierwszej, no ale chyba nikt mi nie powie że całą pierwszą część Cassie nie zna prawdy?

Ehh, nie mogłam się powstryzmać, dodam fragment. Opis osoby która pojawiła się już w serialu:

Wyobrażacie sobie co by było jakby serial dokładnie trzymał się książki?
Może to o czarodziejce z księżyca?
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 19:03   #43
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez blonde_rebellion Pokaż wiadomość
Jak już dojdziesz do momentu kiedy Cassie się dowie, że jest czarownicą (o ile taki nastąpi )to napisz co z tymi mocami.
jupi, udało się, 77 strona. ale jeszcze nie wiem jak zareagowała, bo czytam na bieżąco.
z mocami będzie problem, bo w książce krąg tworzy... 12 osób. więc zostaną one bardziej rozczłonkowane niż w serialu. no ale może dowiem się "co może" Cassie.
Cytat:
Napisane przez blonde_rebellion Pokaż wiadomość
Heh, niezły opis a jakiej osoby on dotyczy?
zgaduj zgadula
Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Może to o czarodziejce z księżyca?
to było moje pierwsze skojarzenie, diadem + księżyc = Czarodziejka z Księżyca
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 20:13   #44
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
jupi, udało się, 77 strona. ale jeszcze nie wiem jak zareagowała, bo czytam na bieżąco.
z mocami będzie problem, bo w książce krąg tworzy... 12 osób. więc zostaną one bardziej rozczłonkowane niż w serialu. no ale może dowiem się "co może" Cassie.

zgaduj zgadula

to było moje pierwsze skojarzenie, diadem + księżyc = Czarodziejka z Księżyca
Kurde, nie lubię kiedy w książce jest za dużo bohaterów, bo zdążę zgubić wątek zanim skojarzę kto to był ten Jasiek, Stasiek, Zdzisiek xD
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 20:28   #45
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Kurde, nie lubię kiedy w książce jest za dużo bohaterów, bo zdążę zgubić wątek zanim skojarzę kto to był ten Jasiek, Stasiek, Zdzisiek xD
ja taki problem mam z filmami, ale akurat w tej książce autorka pisze monologi o każdej postaci, rozczula się nad ich "oczami zielononiebieskimi, przenikającymi się niczym fale morza skąpanego w letnim słońcu" i nie dość że pamiętam kto jest kim, to nawet kolor oczu, włosów czy nawet kształt nosa znam

mogę napisać jeszcze co nieco... w książce Cassie to straszna "boidupa". w serialu jest odważna jak Xena. Diana niczym Bóg, miłosierna ale i stanowcza za to Faye to prawdziwa wredna suka. no i jest pozostała szóstka która w serialu nie występuje... co ciekawsze nie ma postaci Melissy, ale wydaje mi się że ona skupia w sobie dwie koleżanki Diany. i jedna z nich mówi, że najlepiej współpracuje jej się z ziemią. a wszystkimi przewodniczy tymczasowo (nie wiem jeszcze czemu) Diana. i to ona ma najwięcej mocy.

a teraz wisienka na koniec: oni wszyscy mieszkają na jednej ulicy od 300 lat i... są ze soba spokrewnieni. tworzą związki między sobą, aby być czystej krwi. póki co wychodzi na to, że Cassie jest mieszańcem - jej ojciec był człowiekiem.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2011-09-20 o 20:35
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 20:48   #46
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: The Secret Circle

Jak myślicie- czy Diane będzie się mściła na Cassie, gdy okaże się że ona i jej chłopak mają się ku sobie ? (jestem pewna, ze za kilka odcinków będzie wielka miłość)
Ciekawe czy wtedy też będzie taka dojrzała
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 07:54   #47
SuperSztuka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Manhattan
Wiadomości: 680
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Jak myślicie- czy Diane będzie się mściła na Cassie, gdy okaże się że ona i jej chłopak mają się ku sobie ? (jestem pewna, ze za kilka odcinków będzie wielka miłość)
Ciekawe czy wtedy też będzie taka dojrzała
Możliwe
A ktoś mi wytłumaczy końcówkę ? Mi się wydaje , że ten koleś , który ma zatarg z ojcem tego yyyy nie pamiętam , właściciela baru to może być ojciec Cassie i jednak żyje
SuperSztuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 09:10   #48
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Jak myślicie- czy Diane będzie się mściła na Cassie, gdy okaże się że ona i jej chłopak mają się ku sobie ? (jestem pewna, ze za kilka odcinków będzie wielka miłość)
Uważam, że zmienią jej postać; że Diana przejdzie jakąś zmianę. Nie wydaje mi się, żeby scenarzyści zostawili ją w spokoju i przez cały czas robili z niej tę dobrą i odpowiedzialną.
Cytat:
Napisane przez SuperSztuka Pokaż wiadomość
Możliwe
A ktoś mi wytłumaczy końcówkę ? Mi się wydaje , że ten koleś , który ma zatarg z ojcem tego yyyy nie pamiętam , właściciela baru to może być ojciec Cassie i jednak żyje
Już pisałyśmy wcześniej. Źli wybijają dobrych (Źli: boski Charles i Dawn. Dobrzy: matka Cassie i ojciec Adama) Nie wiem, czy to ma coś wspólnego z potencjalnym byciem ojcem Cassie. Mimo wszystko ja będę obstawać za tą opcją Ewentualnie ojciec Cassie był bogiem zła i teraz boski i Dawn torują drogę do powrotu jego z zaświatów Chociaż ja nie życzę sobie gorszych charakterów od boskiego Charlesa, on ma być najgorszy!
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 17:19   #49
blonde_rebellion
Raczkowanie
 
Avatar blonde_rebellion
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 250
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
ja taki problem mam z filmami, ale akurat w tej książce autorka pisze monologi o każdej postaci, rozczula się nad ich "oczami zielononiebieskimi, przenikającymi się niczym fale morza skąpanego w letnim słońcu" i nie dość że pamiętam kto jest kim, to nawet kolor oczu, włosów czy nawet kształt nosa znam

mogę napisać jeszcze co nieco... w książce Cassie to straszna "boidupa". w serialu jest odważna jak Xena. Diana niczym Bóg, miłosierna ale i stanowcza za to Faye to prawdziwa wredna suka. no i jest pozostała szóstka która w serialu nie występuje... co ciekawsze nie ma postaci Melissy, ale wydaje mi się że ona skupia w sobie dwie koleżanki Diany. i jedna z nich mówi, że najlepiej współpracuje jej się z ziemią. a wszystkimi przewodniczy tymczasowo (nie wiem jeszcze czemu) Diana. i to ona ma najwięcej mocy.

a teraz wisienka na koniec: oni wszyscy mieszkają na jednej ulicy od 300 lat i... są ze soba spokrewnieni. tworzą związki między sobą, aby być czystej krwi. póki co wychodzi na to, że Cassie jest mieszańcem - jej ojciec był człowiekiem.
I każdy członek kręgu jest postacią pierwszoplanową, ma swoją historię itd.? Bo jeśli tak to ja bym się trochę pogubiła, no i za duża ilość bohaterów jest czasem wnerwiająca
Ale tak ogólnie to w ogóle wciąga ta książka, czy nie da się jej przełknąć tak samo jak vd?
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others, for beautiful lips, speak only words of kindness, and for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
-Audrey Hepburn
blonde_rebellion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 19:42   #50
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez blonde_rebellion Pokaż wiadomość
I każdy członek kręgu jest postacią pierwszoplanową, ma swoją historię itd.? Bo jeśli tak to ja bym się trochę pogubiła, no i za duża ilość bohaterów jest czasem wnerwiająca
Ale tak ogólnie to w ogóle wciąga ta książka, czy nie da się jej przełknąć tak samo jak vd?
zostało mi ostatnie 10 stron, przeczytałam ją w 2 dni więc jak na tą autorkę chyba jest nieźle to znaczy skończyłam pierwszą część, VD na początku też było znośne... zobaczymy co dalej, ale Tajemny Krąg ma tylko 3 części więc może pani Smith nie zdążyła się rozpędzić ze swoją wyobraźnią.
choć są niektóre momenty co się ciągną jak flaki z olejem, gdy się rozczula na 2 strony nad kolorem włosów kogoś tam.

każdy członek kręgu postacią pierwszoplanową nie jest, ale, niech pomyślę, rzadko pisze że Cassie była gdzieś sama lub tylko z Adamem/Dianą. zwykle jest "Cassie przyszła na miejsce z Asia, Basią, Kasią, Zosią, Stasiem i Zbyszkiem. Asia powiedziała "oj", Basia powiedzała "aj", Zosia powiedziała "lubię to" itd...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 23:13   #51
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez blonde_rebellion Pokaż wiadomość
W sumie to masz rację, ale co do wiedźm to też je akceptuję, są jeszcze w miarę naturalne (Mówię tu o takich wiedźmach typu Bonnie z VD, czy coś w stylu HP, ale np. wątek lafayetta z TB trochę mnie śmieszy), ale jakieś anioły, demony, duchy i inne dziwactwa to już nie dla mnie, dlatego nie lubię książek L.J Smith.


....
Rozwiniesz skrót? Ja uwielbiam seriale/filmy/książki o czarownicach. Nawet bardziej niż o wampirach

Co do Secret Cicle - oglądam, jak większość tutaj, ze względu na twórców. W sumie 1 odcinek VD też mnie nie zachwycił - poczekamy zobaczymy.
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 23:25   #52
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Rozwiniesz skrót? Ja uwielbiam seriale/filmy/książki o czarownicach. Nawet bardziej niż o wampirach
chyba chodziło o Harrego Pottera
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 00:28   #53
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: The Secret Circle

aaaa, ok, dobra Nie popisałam się inteligencją, wybaczcie
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 18:22   #54
blonde_rebellion
Raczkowanie
 
Avatar blonde_rebellion
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 250
Dot.: The Secret Circle

Heh, dokładnie, chodziło o Harrego Pottera
Z seriali o czarownicach to kojarzą mi się jeszcze Charmed
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others, for beautiful lips, speak only words of kindness, and for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
-Audrey Hepburn
blonde_rebellion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 18:38   #55
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: The Secret Circle

Skończyłam I część i jajo Nie dowiedziałam się tego co chciałam wiedzieć o podziale mocy. Za to uwaga uwaga - matka Cassie nie zginęła, żyje i ma się dobrze, po prostu obie przeprowdziły się do babki. A Cassie znalazła się w kręgu przypadkiem, bo ktoś zamordował wcześniejszą kandydatkę na ostatnie wolne miejsce.

Czyli trzeba czekać na serial, żeby to się wyjaśniło
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 20:44   #56
blonde_rebellion
Raczkowanie
 
Avatar blonde_rebellion
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 250
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Skończyłam I część i jajo Nie dowiedziałam się tego co chciałam wiedzieć o podziale mocy. Za to uwaga uwaga - matka Cassie nie zginęła, żyje i ma się dobrze, po prostu obie przeprowdziły się do babki. A Cassie znalazła się w kręgu przypadkiem, bo ktoś zamordował wcześniejszą kandydatkę na ostatnie wolne miejsce.

Czyli trzeba czekać na serial, żeby to się wyjaśniło
W serialach zawsze uśmiercają rodziców, bo tak jest po prostu łatwiej.
Ale z tego co piszesz wywnioskowałam, że książka nie jest zbyt powalająca...
Pewnie serial zrobią lepszy, mam przynajmniej taką nadzieję
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others, for beautiful lips, speak only words of kindness, and for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
-Audrey Hepburn
blonde_rebellion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 23:29   #57
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: The Secret Circle

Dziewczyny, oglądałyście już?
Moje spostrzeżenia:
1. Wkurza mnie ta Cassie, naiwniara. Matka ją ostrzegała przed "przyjaciółmi", a ona tego samego wieczoru tworzy krąg z prawie obcymi jej osobami.
2. Matka Faye - bo to zła kobieta była Co ona i ten jej koleżka kombinują.
3. Co miało znaczyć, gdy dziadek Faye powiedział, że nie wiadomo co uwolni z siebie krąg? Jak myślicie, jakieś ciemne moce?
4. Adam to ciota, już drugi raz czaił się na Cassie, a do Diany, że ją kocha i buzi buzi. Może i jest przystojny, ale póki co to nieładnie z jego strony tak działać na 2 fronty.
5. Wydaje mi się, że Diana będzie tą najbardziej podłą ...
6. Ogólnie to wszyscy są jacyś tacy anemiczni...
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 00:06   #58
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: The Secret Circle

Nuuuuuuuudaaaaaaa była podczas drugiego odcinka.
Ale przynajmniej zrobili to, co stało się dopiero pod koniec książki Też na pustyni, też pod "przywództwem" Diany. A i incydent z Faye w książce był podobny.
Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Wkurza mnie ta Cassie, naiwniara. Matka ją ostrzegała przed "przyjaciółmi", a ona tego samego wieczoru tworzy krąg z prawie obcymi jej osobami.
Ale chyba akurat żadna z osób obecnego kręgu nie jest zła
Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Co miało znaczyć, gdy dziadek Faye powiedział, że nie wiadomo co uwolni z siebie krąg? Jak myślicie, jakieś ciemne moce?
ja myślę że właśnie to Dawn kombinuje. podejrzewam że ona i Charles podsunęli całej szóstce informację, że muszą związać krąg. bo coś na tym skorzystają. może odzyskają dzięki dzieciom swoje moce?
młodzi myślą że robią dobrze, a tak naprawdę rozpętają burze. no przynajmniej mam nadzieje, że od tego momentu będzie ciekawiej

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Adam to ciota, już drugi raz czaił się na Cassie, a do Diany, że ją kocha i buzi buzi. Może i jest przystojny, ale póki co to nieładnie z jego strony tak działać na 2 fronty.
tyle że to zwykle w serialach się sprzedaje no i co ma zrobić? przeznaczenie, nie może tego zmienić, niczym Tristan i Izolda w książce mówi że kocha je obie z tym że tam to Cassie pierwsza na niego poleciała. i oboje postanawiają się opanować, nic nie mówić Dianie a Adam stwierdza że chce być z Dianą.
w serialu podobają mi się te pękające żarówki i latarnie przy nich

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że Diana będzie tą najbardziej podłą ...
eee, niee prędzej to Faye odbije, no przynajmniej tak było w książce

ogólnie to szkoda mi Diany i tej książkowej i tej serialowej. w końcu pewnie sama odkryje co mówią gwiazdy i przeznaczenie. a Diana w serialu jest śliczna ogólnie aktorzy całej szóstki mi się podobają, no może oprócz Nicka i Melissy - tacy bezpłciowi.
a no i jestem już pewna że Adam maluje oczy
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 12:53   #59
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: The Secret Circle

Przede wszystkim:
Myślałam, że Ethan zginął, a tu patrzę, jest w knajpie. No, ale ok. Odcinek dziwny, w ogóle nie wiem, o co chodzi w tym serialu
Oczywiście najbardziej drażniącą rzeczą jest dla mnie przyszłość Adama i Cassie zapisana w gwiazdach - oraz sam Adam, którego chętnie bym skopała za jego zagrywki.

Ja sądzę, że Diana przejdzie jakąś przemianę, może się okaże prawdziwą córeczką tatusia A co do boskiego Charlesa: niestety obawiam się, że będzie jedynie pionkiem w grze, a ten zły-najgorszy dopiero nadejdzie Oczywiście pewnie to będzie ojciec Cassie. A szkoda, cały czas powtarzam: chciałabym, żeby to on był tym najniebezpieczniejszym.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 12:57   #60
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Przede wszystkim:
Myślałam, że Ethan zginął, a tu patrzę, jest w knajpie.
było w I odcinku pokazane że złapał w końcu oddech i przeżył
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.