Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-06, 14:08   #3271
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziewczyny, patrzcie -moje takie będą Za jakieś 3-4 lata
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 525942_386706818043917_671436763_n.jpg (49,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 534386_386231204758145_292781224_n.jpg (52,6 KB, 63 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 14:10   #3272
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, patrzcie -moje takie będą Za jakieś 3-4 lata

faaaaajne
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 14:18   #3273
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Prawda?

Zrobiłam Wam zdjęcia moim włosów w stanie "spoczynku" zrobiłam z 20 a wyszły mi 2 jak zwykle Dla porównania ze zdjęciem z lipca
i dorzucam "wzór" zapuszczania -chyba jestem już na piątym "punkcie"

PS kurde, jakąś plamę mam na sweterku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 418425_330309100350356_1841199003_n.jpg (28,6 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (8,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07837.jpg (34,1 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07845.jpg (45,4 KB, 54 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 19:42   #3274
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, patrzcie -moje takie będą Za jakieś 3-4 lata
Moje będą takie za jakieś 2 lata
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 05:50   #3275
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Prawda?

Zrobiłam Wam zdjęcia moim włosów w stanie "spoczynku" zrobiłam z 20 a wyszły mi 2 jak zwykle Dla porównania ze zdjęciem z lipca
i dorzucam "wzór" zapuszczania -chyba jestem już na piątym "punkcie"

PS kurde, jakąś plamę mam na sweterku
ja byłam między 2 a 3, ale znowu się obcięłam i jestem na 1
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 08:00   #3276
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ja jestem na 4 ale chyba nie bede schodzic z cieniowania...

zreszta i tak mam nadal wiecej farbowanych z przodu niz z tylu
tzn z tylu nic nie mam praktycznie a z przodu pare cm, chociaz i tak sa duzo krotsze wtf?! haha
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 19:20   #3277
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

To ja zaprezentuję mój odrost Sory za włosy ale były po suszeniu (dlatego jest taki busz). Jakość też nie powala. Odrost jest 7 miesięczny.. To już aż 7 miesięcy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1389.jpg (101,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1391.jpg (94,1 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1402.jpg (74,2 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1392.jpg (79,1 KB, 74 załadowań)
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 21:26   #3278
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
To ja zaprezentuję mój odrost Sory za włosy ale były po suszeniu (dlatego jest taki busz). Jakość też nie powala. Odrost jest 7 miesięczny.. To już aż 7 miesięcy
długi już
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 10:43   #3279
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
To ja zaprezentuję mój odrost Sory za włosy ale były po suszeniu (dlatego jest taki busz). Jakość też nie powala. Odrost jest 7 miesięczny.. To już aż 7 miesięcy
na jednym zdjęciu się wydaje jakby sięgał już do ramion, co przy 7 miesiącach jest niemożliwe dziewczyny po ponad roku takich nie mają
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 11:21   #3280
licorne
Rozeznanie
 
Avatar licorne
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 658
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
na jednym zdjęciu się wydaje jakby sięgał już do ramion, co przy 7 miesiącach jest niemożliwe dziewczyny po ponad roku takich nie mają
No właśnie, naprawdę to 7 msc? ;> Bo ja zapuszczam około 5, a nie wyobrażam sobie za dwa miesiące mieć takiego odrostu. Zazdro straszne.
licorne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 12:13   #3281
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Nie farbuję moich włosów od 15 miesięcy i jestem zadowolona z ich długości i zdrowia, natomiast za tydzień idę na potwierdzenie PCO do gina bo od kilku lat zmagam się z wypadaniem i są jeszcze inne problemy. Zobaczymy co ona powie i czy ewentualne leczenie by mi pomogło na baby hair
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-08, 12:14   #3282
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

TwojaKokaina chodzi Ci o 3 zdjęcie? Generalnie mój kolor to wszelkie sprane farby, może dlatego tam jest ciemniejszy.. Miałam blond, zafarbowałam je na kasztanowy brąz raz i dlatego są takie rudo=czerwone gdzieniegdzie a reszta jest blond, no a odrost jest.. normalny.

I tak, ostatni raz włosy farbowałam 4-5 czerwca (nie pamiętam dokładnie), wtedy na brązowo i od tamtej pory nie farbuję. A na ostatnim zdjęciu najlepiej widać ile go mam. Postaram się zrobić lepszej jakości zdjęcia jutro to Wam pokażę dokładnie ile tego odrostu mam.. A może mi jakoś włosy szybko rosną czy coś, bo w sumie od spodu jak bym zrobiła zdjęcie to widać dużo ciemnych. No, i mogę zmierzyć ile go mam.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 14:11   #3283
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ale dzisiaj zimno przynajmniej u mnie, niby wahania od -6 do -8 ale palce mi przymarzały początkowo do kierownicy jak by było z -15.
Pamiętam, jak w ubiegłym roku styczeń-luty mrozy dochodziły do -17...
Byłam dzisiaj zakupach z mamą i już straciłam nadzieję (poszukiwałam czegoś w rodzaju kożuszka ekologicznego, takiego dłuższego ale nie za kolana aż) Byłam na rynku, w kilku sklepach i na koniec w centrum handlowym i myślałam, że będę musiała wrócić na rynek i kupić drogi, ładny, ciepły kożuszek który miał niestety wielki minus, bo czułam się w nim staro i jakoś tak... potężnie a jestem drobna. Na szczęście w ostatnim sklepie znalazłam to czego szukałam (dokładnie w Housie) i to w dodatku przeceniony bo zostały 2 ost. "S".
Mój uśmiech mało nie sięgał od ucha do ucha, pierwszy raz kupiłam coś jasnego na zimę i myślę, że to bardzo dobry wybór.
Szkoda tylko, że jestem jeszcze trochę chora a głosem mogę podrabiać smerfy...

Tak sypiecie motywacjami swoimi, to ja pokażę swoje, na które jakiś czas temu natrafiłam.
Jednak przy tym 2 zdjęciu, wolałabym mieć nieco krótsze np. tak do zapięcia guzika od rękawa płaszcza tej pani. Tak czy siak, cieszą moje oko

ps. czujecie już świąteczną atmosferę? Ja już powoli tak, zwłaszcza widząc taki biały obrazek za oknem i "rozwijające" się dekoracje w sklepach. Lubię taki klimat, jutro jadę jeszcze na zajęcia, co prawda wrócę bardzo późno, ale potem już tylko błogie lenistwo i przygotowania do świąt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ed7c.jpg (48,7 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 82dd.jpg (41,1 KB, 84 załadowań)
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2012-12-08 o 14:13
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 14:15   #3284
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
To ja zaprezentuję mój odrost Sory za włosy ale były po suszeniu (dlatego jest taki busz). Jakość też nie powala. Odrost jest 7 miesięczny.. To już aż 7 miesięcy
Gratulacje Odrost na 3 zdjęciu wydaje się na prawdę wielki, ale może to kwestia światła i tak jak pisałaś poprzednich farb.
Tak czy siak, również zazdroszczę
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 19:18   #3285
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
TwojaKokaina chodzi Ci o 3 zdjęcie? Generalnie mój kolor to wszelkie sprane farby, może dlatego tam jest ciemniejszy.. Miałam blond, zafarbowałam je na kasztanowy brąz raz i dlatego są takie rudo=czerwone gdzieniegdzie a reszta jest blond, no a odrost jest.. normalny.

I tak, ostatni raz włosy farbowałam 4-5 czerwca (nie pamiętam dokładnie), wtedy na brązowo i od tamtej pory nie farbuję. A na ostatnim zdjęciu najlepiej widać ile go mam. Postaram się zrobić lepszej jakości zdjęcia jutro to Wam pokażę dokładnie ile tego odrostu mam.. A może mi jakoś włosy szybko rosną czy coś, bo w sumie od spodu jak bym zrobiła zdjęcie to widać dużo ciemnych. No, i mogę zmierzyć ile go mam.
na 4tym rzeczywiście normalna długość na 7 miesięcy. 3 zdjęcie myli przez światło zapewne
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 19:44   #3286
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Witam, zastanawia mnie fakt, że niemal każda kobieta miała lub ma zafarbowane włosy. Wiele z nich ma piękne naturalne włosy a jednak decydują się na ich ufarbowanie. Dlaczego tak jest? Mamy piekne włosy a niszczymy je farbami. Potem szukamy dobrych odżywek, by je wzmocnić.
Ja na przykład żałuję, że zrobiłam sobie pasemka, od tej pory moje włosy nie są już tak zdrowe i piekne jak przed ich farbowanie. Farbuję już 12 lat, a byłam szatynką , moje włosy były zdrowe i naturalne. Z czego to wynika, że świadomie sobie niszczymy naturalne piękno?
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 20:21   #3287
licorne
Rozeznanie
 
Avatar licorne
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 658
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez apows Pokaż wiadomość
Witam, zastanawia mnie fakt, że niemal każda kobieta miała lub ma zafarbowane włosy. Wiele z nich ma piękne naturalne włosy a jednak decydują się na ich ufarbowanie. Dlaczego tak jest? Mamy piekne włosy a niszczymy je farbami. Potem szukamy dobrych odżywek, by je wzmocnić.
Ja na przykład żałuję, że zrobiłam sobie pasemka, od tej pory moje włosy nie są już tak zdrowe i piekne jak przed ich farbowanie. Farbuję już 12 lat, a byłam szatynką , moje włosy były zdrowe i naturalne. Z czego to wynika, że świadomie sobie niszczymy naturalne piękno?
Myślę, że każda ma inny powód. Większość Polek ma kolor "mysi blond", który jest po prostu nudny, a przynajmniej taki się wydaje. A poza tym kobiety potrzebują zmian, po prostu.
licorne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 10:36   #3288
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Fajnie ze watek odzyl, milo widziec "stare" uczestniczki! U mnie minal 13 miesiac, wlosy dorosly do dlugosci 5-6 (z obrazka Kat) ale chyba wroce do poziomu 4, bo chce miec juz tylko swoje.
Anngeli - pamietam, ze bylas pierwsza osoba, ktora bardzo milo powitala mnie na tym watku i bardzo mnie motywowalas do zapuszczania naturalek a teraz co?
Padlo tu pytanie po co farbujemy wlosy. Teraz, od kiedy tego nie robie, sama sie zastanawiam, po jaka Anielke tyle latto robilam?
Sama nie wiem, chyba zaczelo sie od tego, ze kolezanka zasugerowala, ze ladnie byloby mi w kasztanowym brazie i tak sie ta mysla zasugerowalam, ze w koncu zafarbowalam. Potem byl rudy, czarny, rozne odcienie brazu, proby rozjasnienia - ciagle mialam nadzieje, ze znajde kolor, w ktorym bede wygladac najlepiej.
I wiecie co - znalazlam ten kolor - teraz, po powrocie do naturalek . Swietnie sie czuje w moim kolorze i chyba dopiero jak zaczne powaznie siwiec pomysle o farbie. (Choc kto wie, widzialam tez sporo kobiet z siwymi wlosami, ktore wygladaly fantastycznie, wiec - czemu nie?). Szkoda tylko, ze ta swiadomosc przyszla dopiero po latach wydawania kasy na farby i niszczenia wlosow i zdrowia .
__________________


Be the change you want to see in the world!

Edytowane przez Konwalia11
Czas edycji: 2012-12-09 o 11:40
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 10:58   #3289
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

u mnie 13.12 miną dopiero 4 miesiące bez farbowania...
właśnie zmierzyłam odrost, ma ok. 5,5cm takim tempem to długich naturalek nie doczekam się nigdy..

Edytowane przez moooniek
Czas edycji: 2012-12-09 o 11:03
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 11:58   #3290
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Siostra zmierzyła mi ile mam odrostu i mam.. aż 15 cm Czyli włosy rosną mi ok. 2cm na miesiąc. W sumie to nawet nie myślałam, że mi tyle rosną, a w sumie kucyka mam całego swojego (w sensie włosy przy głowie)..
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 12:04   #3291
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

wczoraj pozbyłam się 3 cm farbowańców, więc coraz bliżej celu
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 13:45   #3292
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Prawda?

Zrobiłam Wam zdjęcia moim włosów w stanie "spoczynku" zrobiłam z 20 a wyszły mi 2 jak zwykle Dla porównania ze zdjęciem z lipca
i dorzucam "wzór" zapuszczania -chyba jestem już na piątym "punkcie"

PS kurde, jakąś plamę mam na sweterku
ale Ci szybko rosną i pięknie się błyszczą
a ten "wzór" to nie jest przypadkiem tak, że się patrzy na niego w pionie? i wtedy by wychodziło, że są 3 etapy w zależności od rodzaju wyjściowej fryzury. I końcowy efekt "przyrostu" wynika z tego jakie było cięcie na początku, przynajmniej ja tak widzę ten obrazek

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
wczoraj pozbyłam się 3 cm farbowańców, więc coraz bliżej celu
braawo
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 15:03   #3293
Earl_Grey
Raczkowanie
 
Avatar Earl_Grey
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 119
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, patrzcie -moje takie będą Za jakieś 3-4 lata
Woooow, też takie chcę I pewnie będę miała, właśnie za 3-4 lata
Ogólnie włosy mam w miarę długie, bo gdzieś do łopatek, ale co z tego, jak w tym jest może 6 cm moich naturalnych.
Ścinać to nie zamierzam, bo wolę siebie w długich włosach - i te dosyć długo zapuszczałam, ale końcówki to obowiązek, bo dosyć szybko się rozdwajają. Chciałabym już mieć całe swoje, bo widzę wyraźną różnicę w kondycji odrostu i tych które są farbowane. Może ewentualnie jak odrost będzie sięgał do ramion, to zetnę całkiem farbowańce, no ale mam jeszcze dużo czasu do zastanowienia.
Kryzysy przychodzą do mnie regularnie, przynajmniej raz w miesiącu. Ale własnie wtedy oglądam jakieś stare fotografie na których miałam jeszcze naturalne włosy i jakoś to idzie do przodu. Mam nadzieję, że mnie nie pokusi, żeby pofarbować.
W ogóle nie jestem w stanie powiedzieć ile mam odrostu dokładnie, bo z różną prędkością rosną mi te włosy, dlatego ciężko mi stwierdzić jaki jest miesięczny przyrost. Ale liczę, ze ampułki z Joanny z rzepą na wzmocnienie, które ostatnio wcieram w skalp, coś im tam pomogą Została mi już ostatnia ampułka. A na potem kupiłam już jakiś olejek z papryką, który ma podobno pobudzić porost - no zobaczymy. A wy stosujecie coś na szybszy porost? Poza drożdżami i olejkiem Khadi, o których ktoś wcześniej wspominał
Earl_Grey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 08:10   #3294
peyton_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Nie farbuję moich włosów od 15 miesięcy i jestem zadowolona z ich długości i zdrowia, natomiast za tydzień idę na potwierdzenie PCO do gina bo od kilku lat zmagam się z wypadaniem i są jeszcze inne problemy. Zobaczymy co ona powie i czy ewentualne leczenie by mi pomogło na baby hair
Jedynym sposobem na PCO są tabletki antykoncepcyjne bądź zabieg, której nazwy nie pamiętam, ale jest on wykonywany w ostateczności. Osobiście życzę Tobie abyś nie miała tego świństwa ( u mnie niestety stwierdzono PCO), bo włosy za jakiś czas będą Twoim najmniejszym problemem. Rok temu też robiłam na to badania, bo włosy wypadały mi garściami, cerę miałam jak radar, wielka czerwona i na dodatek w krostach. Brałam anty i tak mi zniszczyło wątrobę, że szkoda słów. Jeżeli diagnoza się potwierdzi, pójdź do naprawdę dobrego specjalisty bo ja nie biorę już 4 miesiąc anty a zadnych objawów PCO nie mam. Byłam u 4 i każdy mówił to samo - PCO. Poszłam do 5 ( już wtedy przestałam brać anty) i pani doktor powiedziała mi, że teraz co 2 lekarz stwierdza PCO ( a przecież nie zawsze zmiany hormonalne i inne objawy to PCO, to może być stres, długotrwały wysiłek czy nawet dieta). Teraz czekam na rozwój wydarzeń, bo nie chce dołączyć do grupy PCO kobiet Jeszcze raz życzę powodzenia !
peyton_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 09:09   #3295
Earl_Grey
Raczkowanie
 
Avatar Earl_Grey
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 119
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Siostra zmierzyła mi ile mam odrostu i mam.. aż 15 cm Czyli włosy rosną mi ok. 2cm na miesiąc. W sumie to nawet nie myślałam, że mi tyle rosną, a w sumie kucyka mam całego swojego (w sensie włosy przy głowie)..
Co ty z nimi robisz, że tak rosną jak szalone? Coś wcierasz? Łykasz jakieś witaminki?
Kurcze, mi to rosną średnio centymetr na miesiąc, choć teraz to ciężko stwierdzić, bo granica odrostu nie jest wyraźna.

Ilsa Lund, poczytałam o tym PCO, i też życzę powodzenia, oby wszystko poszło po twojej myśli
Earl_Grey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 11:19   #3296
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Siostra zmierzyła mi ile mam odrostu i mam.. aż 15 cm Czyli włosy rosną mi ok. 2cm na miesiąc. W sumie to nawet nie myślałam, że mi tyle rosną, a w sumie kucyka mam całego swojego (w sensie włosy przy głowie)..
nie chce mi się wierzyć, żeby tka rosły bez żadnej suplementacji i wcierek
włosy rosną srednio ok. 1 cm na miesiąc, więc powinnaś miec ponad 7 cm, a nie 15

Ilsa - zdrowiej nam, trzymam kciuki za Ciebie
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 12:18   #3297
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

A wg mnie to możliwe, że ma już 15cm.
Niektórzy chyba mają takie geny bo nie wiem na co innego "zgonić".
Widzę to po mojej mamie, której podcinam włosy między kolejnym pójściem do fryzjera.
Ale najlepszym wskaźnikiem jej przyrostu jest właśnie odrost, miała dość ciemne włosy ale przez pojawiające się siwe zrobiła się na blond, żeby ich tak nie było widać.
Jednak większa część odrastających włosów to średni brąz, jakiś czas temu była u fryzjera na pokrycie odrostu i teraz się jej tak przyglądam i ma taki wielki, że ja takiego po 3 miesiącach nie będę miała i muszę jej znów ufarbować...
Jej jedynym suplementem może być chyba zielona harbata którą pije codziennie i czasami jak jej się przypomni to napije się ze mną pokrzywy.
Niczego nie wciera, niczego nie łyka, w dodatku ma problemy z tarczycą a włosy rosną jak szalone...
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 18:00   #3298
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Nic nie wcieram i nic nie łykam. Kiedyś jak wpadłam w włosomaniactwo to piłam pokrzywe, jadłam drożdże w tabletkach, CP itd. ale to było dawno i po tym tylko zauważyłam że włosy zaczęły mi się wszędzie pojawiać więc przestałam brać. A teraz tak szczerze to nic nie robię z włosami. Nie widziałam takich mega efektów po olejowaniu itd. więc się zniechęciłam. Dlatego sama jestem zdziwiona
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 20:08   #3299
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
ale Ci szybko rosną i pięknie się błyszczą
a ten "wzór" to nie jest przypadkiem tak, że się patrzy na niego w pionie? i wtedy by wychodziło, że są 3 etapy w zależności od rodzaju wyjściowej fryzury. I końcowy efekt "przyrostu" wynika z tego jakie było cięcie na początku, przynajmniej ja tak widzę ten obrazek
dziękuję
możliwe w sumie można i tak i tak

A byłam dziś u mojej fryzjerki. Ostatni raz Najlepsza fryzjerka jaką poznałam zwija interes i się wyprowadza obcięła mi z tyłu z 2 cm, zostało mi tylko trochę farbowańców na "grzywce".
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 21:15   #3300
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
Jedynym sposobem na PCO są tabletki antykoncepcyjne bądź zabieg, której nazwy nie pamiętam, ale jest on wykonywany w ostateczności. Osobiście życzę Tobie abyś nie miała tego świństwa ( u mnie niestety stwierdzono PCO), bo włosy za jakiś czas będą Twoim najmniejszym problemem. Rok temu też robiłam na to badania, bo włosy wypadały mi garściami, cerę miałam jak radar, wielka czerwona i na dodatek w krostach. Brałam anty i tak mi zniszczyło wątrobę, że szkoda słów. Jeżeli diagnoza się potwierdzi, pójdź do naprawdę dobrego specjalisty bo ja nie biorę już 4 miesiąc anty a zadnych objawów PCO nie mam. Byłam u 4 i każdy mówił to samo - PCO. Poszłam do 5 ( już wtedy przestałam brać anty) i pani doktor powiedziała mi, że teraz co 2 lekarz stwierdza PCO ( a przecież nie zawsze zmiany hormonalne i inne objawy to PCO, to może być stres, długotrwały wysiłek czy nawet dieta). Teraz czekam na rozwój wydarzeń, bo nie chce dołączyć do grupy PCO kobiet Jeszcze raz życzę powodzenia !
Cytat:
Napisane przez Earl_Grey Pokaż wiadomość
Ilsa Lund, poczytałam o tym PCO, i też życzę powodzenia, oby wszystko poszło po twojej myśli
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość

Ilsa - zdrowiej nam, trzymam kciuki za Ciebie
kochane jesteście, nie dziękuję i czekam do piątku :< a jeszcze muszę po drodze dostać okres właśnie boję się bo oprócz tabletek anty metodą jest albo obcinanie kawałka jajnika albo robienie takich dziurek w jajniku brzmi super
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.