*** Zimowe PM! *** - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-21, 19:35   #1
PannaJoanna_91
Raczkowanie
 
Avatar PannaJoanna_91
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 51

*** Zimowe PM! ***


Hejooo!!!

Czy są tu jakieś Szalone Przyszłe Panny Młode, które zdecydowały się na ślub w tej zimnej porze roku?))))

Razem z moim narzeczonym podjęliśmy decyzję o wyborze tej pory i stworzeniu wyjątkowej, świątecznej atmosfery! Choć obaw jest wiele - wierzymy, że się uda! Daj Boże śniegu ze dwie tony!

Zimowe PM łączmy się! ))
PannaJoanna_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 12:02   #2
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Witam. My również zdecydowaliśmy się na ślub zimą. Też marze o śniegu, ale biorąc pod uwagę ostatnie zimy, chyba nie ma na co liczyć Szkoda, bo przynajmniej wiedziałabym, czy kupować jakieś"futerko" czy wystarczy bolerko....a tak to może być -20 stopni, a może być ok 15 stopni i słoneczko...Zastanawiałaś się jak rozwiązać ten problem ?
Poza ubraniem ślub zimą ma same plusy, z niczym nie ma problemów pod względem terminów (sala, orkiestra itp)
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 19:25   #3
PannaJoanna_91
Raczkowanie
 
Avatar PannaJoanna_91
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 51
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Witam. My również zdecydowaliśmy się na ślub zimą. Też marze o śniegu, ale biorąc pod uwagę ostatnie zimy, chyba nie ma na co liczyć Szkoda, bo przynajmniej wiedziałabym, czy kupować jakieś"futerko" czy wystarczy bolerko....a tak to może być -20 stopni, a może być ok 15 stopni i słoneczko...Zastanawiałaś się jak rozwiązać ten problem ?
Poza ubraniem ślub zimą ma same plusy, z niczym nie ma problemów pod względem terminów (sala, orkiestra itp)
Cześć! W końcu ktoś Już myślałam, że tylko my jesteśmy tacy szaleni
Macie już datę? Skąd jesteś?
Ja jeszcze aż w takie szczegóły nie wchodzę, ale pewnie jakiś elegancki płaszcz by się przydał tak czy siak jedyny mój wymóg - nie wyglądać jak yeti
Oj tak, już przy wizycie na sali poczuliśmy ten komfort - cena znacznie obniżona a i zima lepsza niż 40C i wszyscy ociekający potem
PannaJoanna_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 09:13   #4
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Z województwa śląskiego. Mnie nie zależało na konkretnej porze roku, tylko chcieliśmy uwinąć się w miarę szybko, ale zarazem tak, by wszystko jakoś fajnie wyszło. Nie jesteśmy zmuszeni do szybkiego terminu, tylko po prostu nie jestem typem panny młodej, która przez dwa lata będzie dogrywała wszystkie szczegóły, tak żeby kolor papieru toaletowego w wc zgadzał się z "kolorem przewodnim" Teraz podczas organizacji widzę co raz więcej zalet zimy (np. sukienkę da się uszyć w miesiąc a nie czekać pół roku
Na jakim etapie przygotowań jesteście i jak duże planujecie wesele? My jakieś 70 osób. Mamy salę, księdza, zespół, usc, sukienka się szyje, oboje mamy buty ;p Teraz pora na obrączki, zaproszenia i garnitur i generalnie zostaną drobiazgi
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 07:18   #5
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Ja tez bede brala slub zima - w przyszlym roku w grudniu
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 22:04   #6
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Ja też zimówka biorę ślub 21 stycznia 2017 roku, czyli już za chwilę właściwie
zaręczyliśmy się niedawno i tak wypadło, tż chciał w maju, ja myślałam o czerwcu, a potem nagle wpadło mi do głowy - zróbmy to zimą. I tak zostało.
Ale nie robimy typowego wesela, udało nam się znaleźć i dogadać między sobą tak, że robimy skromne przyjęcie dla najbliższych we francuskiej restauracji, a potem mamy zaklepaną salę klubową (ale taki spokojny bar, przychodzą tylko dorośli) z open barem dla znajomych, których nie było na obiedzie i tych młodych z obiadu.

Na razie zaklepaliśmy datę w urzędzie, kupiłam buty, czekam, aż sukienka i bielizna przyjdą Będę robić jeszcze spinkę do butów.

Co do zimna - mam nadzieję, że będzie w miarę słonecznie, śnieg czy nie - nie zależy mi, byle nie było zawieruchy.
I też mam problem, bo w urzędzie się przemęczę w samej sukience, po wyjściu z USC narzucę biały, prosty płaszcz, w restauracji będę mieć na wszelki wypadek sweter puchaty.
W klubie będę mieć już inną sukienkę, też białą, ale już znacznie cieplejszą i zabudowaną.

Tylko wpadłam na pomysł, nie wiem, czy wypali - znalazłam na aukcji białe legginsy... z futerkiem od środka, z podwyższonym stanem. Tak sobie myślę, że jak będzie bardzo zimno, to je założę pod sukienkę, o ile nie będzie się to odznaczać.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

A, a jak z butami? Będziecie mieć bardziej zabudowane czy szpilki? Ja się zdecydowałam na zwykłe, białe obcasy, na 8cm ale waham się, czy nie powinnam mieć jednak jakichś botków.

Edytowane przez 201701261449
Czas edycji: 2016-10-02 o 22:04
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 12:22   #7
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Ja idę w zwykłych szpilkach. Nawet mi do głowy nie przyszło, żeby kupować jakieś botki/kozaki bo po pierwsze według mnie są paskudne a po drugie nie chce kupować butów na raz.
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-11, 19:39   #8
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: *** Zimowe PM! ***

hej ho, witajcie!
My też zdecydowaliśmy się na zimę. Początkowo miał być sierpień, ale siostra TŻ się wtryniła ze ślubem w maju tego samego roku, więc przesunęliśmy na grudzień, żeby portfele to udźwignęły

30.12.2017
Dopiero zaczynamy wszystkiego szukać
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 09:42   #9
noja88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Witam,proszę o wyrozumiałość. To moje pierwsze forum My mamy datę 14 stycznia i przygotowania idą pełną parą. Fajnie że jest nas więcej. W rodzinie było wielki zdziwienie jak się dowiedzieli że ślub zimą
noja88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 17:46   #10
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Cytat:
Napisane przez noja88 Pokaż wiadomość
Witam,proszę o wyrozumiałość. To moje pierwsze forum My mamy datę 14 stycznia i przygotowania idą pełną parą. Fajnie że jest nas więcej. W rodzinie było wielki zdziwienie jak się dowiedzieli że ślub zimą
a ja mam wywalone, że ludziom zima się nie podoba.
Nie chcę czekać kolejnego roku na to, żeby rezerwować salę. Mi zima nie przeszkadza, usługodawców jest łatwiej znaleźć za przyzwoitą kwotę a i okres zimowy może być piękny
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 11:42   #11
noja88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Ja też nie chciałam tyle czekać. U nas wyszło to spontanicznie. Mąż powiedział że mamy kase to może wesele zrobimy i tak zaczeły sie przygotowania. My jesteśmy już 9 lat po cywilnym a synio ma 8. Będzie starszym obrączki niósł
noja88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-23, 12:07   #12
PannaJoanna_91
Raczkowanie
 
Avatar PannaJoanna_91
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 51
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
hej ho, witajcie!
My też zdecydowaliśmy się na zimę. Początkowo miał być sierpień, ale siostra TŻ się wtryniła ze ślubem w maju tego samego roku, więc przesunęliśmy na grudzień, żeby portfele to udźwignęły

30.12.2017
Dopiero zaczynamy wszystkiego szukać

Hejka! Witam wszystkie nowe zimowe PM

Anemone, wygląda na to, że bierzemy ślub w tym samym dniu!
Początkowo udzielałam się na forum PM 2017, ale dziewczyny tam nadały srogie tempo, a ja nie mam czasu na czytanie 40 str wpisów dziennie, więc może tutaj uda nam się stworzyć jakiś ciekawy wątek o umiarkowanej intensywności hehe

Jak tam Wasze przygotowania?
My już mamy salę, foto i Dj-a, teraz jesteśmy na etapie video - ceny są porażające za filmy, które nam się podobają, ale nie poddajemy się, szukamy dalej

Jutro rano jedziemy do kościoła wpisać się na termin i obgadać jak to tam wygląda
PannaJoanna_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 18:53   #13
noja88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Ja jestem sama z przygotowaniami bo mój za granicą.
U nas zapowiedzi już poszły,ja mam nauki zaliczone a mojemu ksiądz powiedział żeby przed weselem przyszedł i się ,,załatwi,,
Wszędzie gdzie czytam to w lokalu dają upust a u nas jeszcze od nas cena idzie w górę.
Sala jest śliczna więc warto mimo wszystko zapłacić.
Myślałyście o grzanym winie przy wejściu do lokalu zamiast szampana???????????
noja88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 13:07   #14
PannaJoanna_91
Raczkowanie
 
Avatar PannaJoanna_91
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 51
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Nieeee, grzane wino na wejście to chyba nie jest dobry pomysł, przecież nie każdy je lubi, a poza tym grzane wino to raczej musi być w jakiś kubolkach, jakoś tego nie widzę przy śpiewaniu sto lat
PannaJoanna_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 13:16   #15
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Grzane wino to słaby pomysł
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 19:54   #16
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Według mnie również nie jest to dobry pomysł... Po kubeczku grzańca na wejściu, po kielichu do obiadu i połowa gości nie wytrwa do deseru
Dodatkowo grzańca trzeba pić w jakimś kubeczku jak koleżanka stwierdziła... będziecie rzucać glinianym dzbanuszkiem zamiast kieliszkiem? I pomyśl o plamie na sukni jak nie dopijesz winka a będziesz rzucać tym kubeczkiem...ojj
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 18:00   #17
noja88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: *** Zimowe PM! ***

W naszym regionie przy wejściu do lokalu rodzice witają chlebem i solą oraz wódeczką. A więc będziemy rzucać kieliszki.
Przy wejściu do lokalu nie chce szampana bo z racji pory roku życzenia będą w lokalu a poza tym nie będą nam stolat śpiewać w płaszczach :lol
noja88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 16:27   #18
PannaJoanna_91
Raczkowanie
 
Avatar PannaJoanna_91
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 51
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Cytat:
Napisane przez noja88 Pokaż wiadomość
W naszym regionie przy wejściu do lokalu rodzice witają chlebem i solą oraz wódeczką. A więc będziemy rzucać kieliszki.
Przy wejściu do lokalu nie chce szampana bo z racji pory roku życzenia będą w lokalu a poza tym nie będą nam stolat śpiewać w płaszczach :lol
A przed wejściem na salę nie masz szatni?
U nas wszyscy się rozpłaszczą, wejdą na salę i dopiero będzie powitanie to raczej nie zajmie więcej niż 10 min

Wtedy para młoda zawsze może wejść na końcu "przez próg" jak już wszyscy będą na nią czekać na sali
PannaJoanna_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 19:04   #19
noja88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: *** Zimowe PM! ***

A u was jak idą przygotowania,dostaliście zniżki z racji pory roku???????
noja88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-02, 20:31   #20
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Cytat:
Napisane przez noja88 Pokaż wiadomość
A u was jak idą przygotowania,dostaliście zniżki z racji pory roku???????
póki co, mamy salę i tu zniżka była spora

Normalnie mają 165 zł/os a dali nam 160 zł/os i wiejski stół (15 zł/os) gratis
Plus wesele będzie na większej sali i nie mamy minimalnej ilości gości, a w sezonie wymagają 110 Dla nas na plus, bo będziemy prosić 120-130 osób
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 12:46   #21
PannaJoanna_91
Raczkowanie
 
Avatar PannaJoanna_91
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 51
Dot.: *** Zimowe PM! ***

To nasza zniżka była spora - z 230 za os. na 175 i brak minimalnej liczby osób, też wymagają na 110 a u nas będzie ok. 70

Byliśmy dzisiaj na targach ślubnych w Krk i mam miliooooony ulotek xD
PannaJoanna_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 14:05   #22
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Cześć,

Jak miło że powstał zimowy wątek Ja jestem na etapie poszukiwania miejsca i ustalania daty. Mam nadzieję, że ze względu na off sezon, uda nam się zaklepać termin w styczniu 2018

Dzisiaj znaleźliśmy piękny obiekt, ale na razie nie zapeszam, trzymajcie kciuki to może będę mieć się czym chwalić O ile cena nie zwali nas z nóg U nas będzie kameralnie, ok 50 osób.
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 14:35   #23
agaaacisko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 49
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Czesc wam; ) to ja też sie moze do was dopisze jako zimowa PM fajnie bedzie powymieniac sie uwagami a byc moze latwiej niz na fotum PM2018 wiec w sumie mi zawsze marzył się ślub w okresie bożonarodzeniowym ale stanęło na terminie karnawalowym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agaaacisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 10:50   #24
PannaJoanna_91
Raczkowanie
 
Avatar PannaJoanna_91
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 51
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Cześć,

Jak miło że powstał zimowy wątek Ja jestem na etapie poszukiwania miejsca i ustalania daty. Mam nadzieję, że ze względu na off sezon, uda nam się zaklepać termin w styczniu 2018

Dzisiaj znaleźliśmy piękny obiekt, ale na razie nie zapeszam, trzymajcie kciuki to może będę mieć się czym chwalić O ile cena nie zwali nas z nóg U nas będzie kameralnie, ok 50 osób.
Cytat:
Napisane przez agaaacisko Pokaż wiadomość
Czesc wam; ) to ja też sie moze do was dopisze jako zimowa PM fajnie bedzie powymieniac sie uwagami a byc moze latwiej niz na fotum PM2018 wiec w sumie mi zawsze marzył się ślub w okresie bożonarodzeniowym ale stanęło na terminie karnawalowym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cześć dziewcyzny!!!! ))
Fajnie, że dołączacie, może faktycznie uda nam się stworzyć fajny wątek ale bez takiego pędu jak na innych

My już mamy datę - 30.12.2017 <3, salę, kościół, dj-a, foto i video, czyli wszystko co chcieliśmy załatwić w tym roku. Na razie trochę spokoju
PannaJoanna_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 11:57   #25
agaaacisko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 49
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Fantastyczna data PannaJoanna_91 Moja wymarzona; ) tylko u nas ceny nas odstraszyly... a jak to u was wygląda? Życzą sobie coś więcej za weselicho w takim dniu?
Indecorum - ja ciągle słyszę ze mój termin jest nietypowy i jak na razie żaden z wykonawców nie powiedział ze ma zajęty. A nawet jedna z firm foto-wideo napisala ze to za wcześnie na rezerwację i mam napisać w okolicach kwietnia; )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agaaacisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 17:16   #26
PannaJoanna_91
Raczkowanie
 
Avatar PannaJoanna_91
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 51
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Cytat:
Napisane przez agaaacisko Pokaż wiadomość
Fantastyczna data PannaJoanna_91 Moja wymarzona; ) tylko u nas ceny nas odstraszyly... a jak to u was wygląda? Życzą sobie coś więcej za weselicho w takim dniu?
Indecorum - ja ciągle słyszę ze mój termin jest nietypowy i jak na razie żaden z wykonawców nie powiedział ze ma zajęty. A nawet jedna z firm foto-wideo napisala ze to za wcześnie na rezerwację i mam napisać w okolicach kwietnia; )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Absolutnie nie mamy zniżkę na sali z 220 na 175 U każdego usługodawcy też dało się utargować parę stów za termin
PannaJoanna_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 20:41   #27
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Cytat:
Napisane przez PannaJoanna_91 Pokaż wiadomość
My już mamy datę - 30.12.2017 <3, salę, kościół, dj-a, foto i video, czyli wszystko co chcieliśmy załatwić w tym roku. Na razie trochę spokoju
Ale super! Wszystko co najważniejsze

Cytat:
Napisane przez agaaacisko Pokaż wiadomość
Indecorum - ja ciągle słyszę ze mój termin jest nietypowy i jak na razie żaden z wykonawców nie powiedział ze ma zajęty. A nawet jedna z firm foto-wideo napisala ze to za wcześnie na rezerwację i mam napisać w okolicach kwietnia; )
A który dokładnie termin?
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 10:23   #28
Candy_eM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Cześć dziewczyny!
Ja też chętnie dołączę jako zimówka
Jesteśmy razem kilka lat. Decyzje o ślubie w przyszłym roku podjęliśmy dość spontanicznie, więc oprócz upatrzonej sali nie mamy jeszcze nic...
Candy_eM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 13:51   #29
agaaacisko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 49
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość


A który dokładnie termin?
stanęło na ostatniej sobocie karnawału tj. 10.02.2018. jakoś tak spontanicznie. A teraz zastanawiamy się czy nie lepiej trochę wcześniej w styczniu...

Cytat:
Napisane przez Candy_eM Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Ja też chętnie dołączę jako zimówka
Jesteśmy razem kilka lat. Decyzje o ślubie w przyszłym roku podjęliśmy dość spontanicznie, więc oprócz upatrzonej sali nie mamy jeszcze nic...
Cześć; ) fajnie ze nas przybywa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez PannaJoanna_91 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie mamy zniżkę na sali z 220 na 175 U każdego usługodawcy też dało się utargować parę stów za termin
Teraz zauważyłam ten post. No to to jest zniżka! Nam w lokalach proponują 5, 10 %. wiec wstępnie mamy zaklepana sale z cateringiem bo wychodzi sporo taniej. Ale moze źle szukałam.... u DJ mamy spora zniżkę, na fotografa i kamerzysta jeszcze się nie zdecydowaliśmy ale tu też są jakieś zniżki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agaaacisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 14:24   #30
PannaJoanna_91
Raczkowanie
 
Avatar PannaJoanna_91
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 51
Dot.: *** Zimowe PM! ***

Ja teraz zmagam się z poszukiwaniem fryzjerki ślubnej najlepiej z dojazdem w Krakowie, mam jedną na oku ale wciąż szukam co by sobie wybrać
PannaJoanna_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-25 10:16:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.