Jaka wyciskarka do soków? - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-20, 07:17   #571
InLight
Przyczajenie
 
Avatar InLight
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 2
Lightbulb Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Witam.
Mam pytanie o wyciskarkę do soku głównie z pokrzywy. Czytałem artykuły i oglądałem filmiki jak sobie radzą urządzenia jednoślimakowe i dwuślimakowe. Jako, że głównie zależy mi na bombach chlorofilowych, to te pierwsze potrafią się zapychać i zatrzymać przy wyciskaniu tego typu ziół, a z kolei te drugie (np model Green Star Elite GSE-5000 200W) ziewnięciem wyciskają je do sucha, a są dużo droższe. Teraz na męską logikę: odpowiedzialna za to jest także moc silnika. Kto z posiadaczy wyciskarki Philips HR1896/70 (na tę poluję), mającej moc 200W (co przewyższa mocą większość "zwykłych" wyciskarek mających po 150W mocy) ma doświadczenie z wyciskaniem tego typu ziół? I jak ta wyciskarka sobie radzi? Jeżeli jest w porządku to nie widzę sensu przepłacać.
Z góry Dziękuję za Pomoc.

Edytowane przez InLight
Czas edycji: 2017-01-20 o 08:17
InLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 11:22   #572
jasiek39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Przeczytałem temat od początku. Dawno nie wdziałem takiej reklamy Kuvingsa i Huroma - ilu ludzi już dało się na to nabrać. Ktoś również nieźle na tym zarobił.

Z obiema markami mam do czynienia w pracy, oczywiście działają, wyciskają sok. W domu mam i używam wyciskarki ELDOM PJ100. Również działa, wyciska sok - różnicy nie zauważyłem. Myją się tak samo, szału nie ma - jak nie zaschnie, to jest znacznie łatwiej. Podejrzewam, że innymi markami będzie podobnie.

Pozdrawiam wszystkich manipulantów.
jasiek39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 21:29   #573
enka_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 19
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Rejestracja na forum i pierwszy post o ulubionym sprzęcie?
Nie ma to jak stracić na wiarygodności w szybki sposób .
Powtórzę: wyciskarki to drogi sprzęt, więc warto stawiać na jakość. Hurom, kuvings i vortex nie bez powodu się tu przewija.
enka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 12:07   #574
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Koleś jest moim idolem
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 12:29   #575
InLight
Przyczajenie
 
Avatar InLight
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 2
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Kupiłem poziomą, wolnoobrotową wyciskarkę z jednym ślimakiem Philips HR1949/20 i to jest strzał w 10.
Radzi sobie z ziołami posiadającymi wiele włókien. Jest świetna.
Przeszedłem na sokoterapię. Więcej energii, więcej zdrowia, więcej wszystkiego
__________________
Oficialny profil muzyczny
https://www.mixcloud.com/inlight/

Edytowane przez InLight
Czas edycji: 2017-02-09 o 12:31
InLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 10:48   #576
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Nie no błagam nie róbmy tu reklamowego spamu....

Wracając do tematu. Kurde kupiłam jakoś z początkiem zeszłego roku tą HH2G. Ogólnie jest super i w ogóle ale strasznie mnie nęci żeby kupić sobie tą nową alphę co robi lody... I nie wiem czy sprzedać tą swoją i kupić nową haha jestem w kropce

Edytowane przez iwonki42
Czas edycji: 2017-02-15 o 10:57
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 19:32   #577
Hankaak
Rozeznanie
 
Avatar Hankaak
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 559
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Hej,
ja szukałam dość długo swojej wyciskarki. Takie do 500zł w ogóle nie brałam pod uwagę. Dlaczego? Jakość wykonania. Z reguły są zrobione z taniego plastiku, dość są też wątpliwe w trwałości, mają krótszą gwarancję, soki też wyciskają średnio i odpady są dość mokre. Moi rodzice mają taką i nie byłam zadowolona. Jak ktoś ma i jest zadowolony - super. Niech działa mu/jej jak najdłużej.

Patrzyłam długo na takie w kwocie 800-1200zł. Chciałam poziomą, z tego powodu, że:
1. mogą służyć też do innych rzeczy, np. mielenie, wyciskanie mleka roślinnego, homogenizacja, mogą robić makarony czy tłoczyć oleje
2. mają mniej części, które mogą się zgubić, popsuć, połamać
3. z reguły jest łatwiejsza w czyszczeniu.

Niestety, w miarę solidnie wyglądał mi tylko philips, mają chyba 2 czy 3 modele w tej cenie. Odpadły z dwóch powodów: mały otwór wlotowy i mała podstawka, i tak nie do końca wierzyłam ślimakom - jakieś delikatne mi się wydawały.

No to zaczęłam patrzeć na coś droższego - jakis hurom się pojawił, wpadła też mi w oko Omega i jej Sana. Trochę się wahałam, postawiłam na Sanę, hurom jakoś nie przekonał mnie głośnością silnika, poza tym w poziomych to ma tylko dwa modele i nigdzie ich nie widziałam "na żywo".
I tak wiedziałam, że soku z banana nie da mi żadna wyciskarka (a przynajmniej przeglądając opinie, chyba żadna sobie z nim nie radzi, nawet dwuślimakowe - co potwierdzam, mam dostęp do takiej...) więc na odstrzał szły zielone liście.
Droga. Niestety. Czy super zadowolona jestem? Wg mnie lepiej wyciska soki niż ta za 350zł, - odrzutki od marchwi są bardziej suche, sok z zielonych liści też wyciska lepiej, mniej soku wydobywa się tam, gdzie nie powinien
Jakość? Też ok, aczkolwiek za tą cenę spodziewałabym się trochę lepszych materiałów - na ślimaku. Łatwo się czyści, soki robi dość szybko, ma większy wlot niż Philipsa aczkolwiek tak trzeba soczyste owoce wrzucać pojedynczo w kawałkach. Gwarancja na silnik 10 lat, na części 2 lata. Super. Silnik cichy, bardziej niż moja nowa suszarka do włosów czy stara lodówka
Czy polecam? Tak, polecam.
Czy jednak warto wydawać 1600zł na sokowirówkę? Myślę że i warto i nie warto. Owszem, lepsza jakakolwiek niż żadna i picie soków naturalnych świeżych z jakiejkolwiek niż z żadnej. Ale... Dość dużo wyciskarek, z wyższej półki ma:
- lepszej jakości wykonanie - chodzi o te plastiki i ich jakość, gumy uszczelniające i itd.
- soki są bardziej (łopatologicznie mówiąc) drobnocząsteczkowe przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich właściwości, co za tym idzie - są łatwiej wchłaniane i więcej z tych soków bierzemy
- takie wyciskarki mniej nagrzewają soki w czasie ich wyciskania
- mają lepsze warunki gwarancyjne
- nie są firm no name

Jeśli stać Cię, by dołożyć 2-3 stówy więcej, kup lepszej jakości. Ja nie żałuję. Naprawdę - bardziej na tym zaoszczędzisz. Taka moja konkluzja.
__________________
Trenuję siłę woli, gdy mięśnie mówią nie...
Hankaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-17, 10:19   #578
Martyna_172
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 6
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

hej nie wiem czy słyszałyście o takiej firmie REDMOND? Ja ostatnio kupiłam wyciskarkę tej firmy, koleżanka mi poleciła, że taka super i była promocja walentynkowa prawie polowe mniej kosztowała. Jestem w fazie testów ale powiem wam, że wcześniej miałam Zelmera i ona nawet nie postoi przy tej. Super cicha to po pierwsze po drugie nie marnuje tyle owoców, po trzecie robi soki a nie papki i po czwarte daje rade wszystkim owocom oprócz granatu. Brałam ją ze strony : https://multicooker.pl/katalog/ofert...ynki_z_remond/

Patrze ze przedłużyli promocję, także gdyby ktoś był zainteresowany to polecam
Martyna_172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 13:57   #579
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Tak, tak słyszeliśmy wszędzie się chamsko reklamują
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 14:33   #580
Martyna_172
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 6
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
Tak, tak słyszeliśmy wszędzie się chamsko reklamują
Ja taką mam i o takiej moge napisać, miałam też Zelmera wiec mam porównianie. Mi się podoba i tyle w temacie. Nie jestem pracownikiem REDMONDA wiec nie mam z tego jakis korzyści. Po prostu jest warta zakupu.
Martyna_172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-18, 22:38   #581
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez Martyna_172 Pokaż wiadomość
Ja taką mam i o takiej moge napisać, miałam też Zelmera wiec mam porównianie. Mi się podoba i tyle w temacie. Nie jestem pracownikiem REDMONDA wiec nie mam z tego jakis korzyści. Po prostu jest warta zakupu.
Tak tak
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-20, 08:27   #582
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Oczywiście, że wszyscy w to wierzymy ;]
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 09:41   #583
najsuper
Przyczajenie
 
Avatar najsuper
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 21
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
Nie no błagam nie róbmy tu reklamowego spamu....

Wracając do tematu. Kurde kupiłam jakoś z początkiem zeszłego roku tą HH2G. Ogólnie jest super i w ogóle ale strasznie mnie nęci żeby kupić sobie tą nową alphę co robi lody... I nie wiem czy sprzedać tą swoją i kupić nową haha jestem w kropce
Jaki problem, kupuj nową Tamta na pewno się sprzeda na jakimś allegro czy coś jak masz wszystkie kwity

Edytowane przez najsuper
Czas edycji: 2017-02-20 o 09:43
najsuper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 14:13   #584
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Chyba dojrzewam do tej decyzji Nawet nie tyle z własnej woli co lubego który się strasznie podjarał. Ja z lodów to tylko sorbety od czasu do czasu najchętniej cytrynowy A zakochałam się w alphie haa gold rose od kiedy ktoś tu pisał... ta grupa to zło wcielone! hehe

Edytowane przez iwonki42
Czas edycji: 2017-02-20 o 14:16
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-26, 08:28   #585
Aaabecanka
Zadomowienie
 
Avatar Aaabecanka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 306
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Aż się rzygać chce jak się czyta ten marketingowy bełkot.
Mam wyciskarkę od pół roku marki no-name powiedzmy za 600zł, pionową (3 sita solidne wykonanie gwarancja 2 lata w anchuan). Postanowiłem podzielić się swoją opinią. Sprawdza się dobrze, robię sok co 3 dni (ok 3 litrów), odkładam do lodówki i piję litr dziennie. Soki robię przeważnie z warzyw, staram się ograniczą owoce ze względu na dużą ilość cukru (burak cz, marchew, seler, seler naciowy, nać pietruszki, pietruszka, kapusta). Żeby nie było tak słodko mam jeden problem, przy robieniu soku z naci strasznie się zapycha. Przy robieniu soków z miękkich jabłek zbyt dużo pulpy, ale to inny temat. Jabłka muszą być twarde i soczyste. Proszę o opinie jak wygląda sprawa wyciskanie soku z naci itp. w wyciskarkach jedno ślimakowych poziomych i dwu ślimakowych. Z góry dziękuję za odpowiedź
__________________
Impossible is nothing



Don't wish for it, work for it !
Aaabecanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-26, 11:11   #586
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Moj hurom bez problemu wyciska nac, wyciskam głównie nac pietruszki i nałogowo jarmuz.

Tak naprawdę zdarzy mu się jedynie przyblokowac na marchewce i buraku, ale przycisk wstecz od razu załatwia temat.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 19:37   #587
doriks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Witam
Przeczytałam wątek ale jednak potrzebuję porady w kwestii doboru sprzętu za kilkaset złotych. Z racji że jestem studentką i mieszkam w akademiku zależałoby mi na tym by było to niewielkie urządzenie który wyciśnie sok głównie z warzyw (marchewka, seler czy burak), by łatwo je czyścić. Oczywiście nie stanowi dla mnie problemu krojenie warzyw
Nie wiem czy nie za wiele wymagam od współczesnej techniki ale jeśli istnieje taki sprzęt to bardzo proszę o poradę
W domu mam Zelmera i jak jestem to piję soczki codziennie, na studiach bardzo mi tego brakuje
doriks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 11:47   #588
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Ja za kilkaset to rozejrzałabym się za juiceme czy greenisem one są nawet nawet jeśli chodzi o trochę niższą półkę. Co do wyciskania włoknistych, wszystko gładko idzie, jak wepchasz naraz za dużo to każdemu się przytnie. A na marchewce i buraku nie zdażyło mi się zaciąć. Na buraku czasami śmiesznie piszczy ale to wina ocierania burakiem o pokrywe a nie sprzętu
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 13:31   #589
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Widzieliście nową wyciskarkę bez mycia: http://www.juisir.com/machine
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-11, 13:57   #590
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

cześć, czytam wątek i widzę, że dużo z Was poleca Hurom albo Kuvings. A co myślicie o firmie SKG?

Np

http://www.euro.com.pl/wyciskarki-wo...skg-2059.bhtml

Czy ona się różni od Huroma i Kuvingsa?

Chce kupić coś porządnego do 2000zł. Zalezy mi na BPA free i aby miał duży otwór do wtłaczania, możliwość robienia musów i łatwa w czyszczeniu.
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 09:33   #591
Hankaak
Rozeznanie
 
Avatar Hankaak
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 559
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
cześć, czytam wątek i widzę, że dużo z Was poleca Hurom albo Kuvings. A co myślicie o firmie SKG?

Np

http://www.euro.com.pl/wyciskarki-wo...skg-2059.bhtml

Czy ona się różni od Huroma i Kuvingsa?

Chce kupić coś porządnego do 2000zł. Zalezy mi na BPA free i aby miał duży otwór do wtłaczania, możliwość robienia musów i łatwa w czyszczeniu.
Wygląda sensownie, ale nie wiem czy ona Ci zrobi mus. Takie właściwości mają już poziome wyciskarki, ale tam z dużym otworem wtłaczania jest gorzej.
__________________
Trenuję siłę woli, gdy mięśnie mówią nie...
Hankaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 20:04   #592
motylenachwile
Przyczajenie
 
Avatar motylenachwile
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 27
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Widzieliście nową wyciskarkę bez mycia: http://www.juisir.com/machine
Śmiesznie wygląda jak przybysz z kosmosu. Ciekawe czy ma opcję przestawiania klarowności, czy lodów, czy tylko jeden tryb...
motylenachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 14:51   #593
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Śmieszna, nie wiem ale jakoś tak nie jestem do końca przekonana, wolałabym zobaczyć taką najpierw na żywo.

Przyznam się, zgreszyłam, zamówiłam tą alphę a hh2g odsprzedaję znajomej z pracy, trochę taniej ale i tak będę mięć prawię na całą nową
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 17:25   #594
motylenachwile
Przyczajenie
 
Avatar motylenachwile
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 27
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Grunt, że dużo na tym nie straciłaś. Gorzej jakbyś miała bujać się ze sprzedażą pół roku, a jak odrazu to i spokojna głowa. Jak tamta tak Ci się podoba to czemu nie, pieniądze są od tego żeby je wydawać prawda ?
motylenachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 18:26   #595
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Otóż to. Wiem, że jakbym nie kupiła to albo bym się wykończyła cały czas o niej myśląc i wyrzygiwując sobie... A tak jutro odrazu wrzucę fotki i się pochwalę Nakupowałam dzisiaj już nawet mrożonych owoców i cytryny na zapas, żeby klepać sorbety
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 10:00   #596
motylenachwile
Przyczajenie
 
Avatar motylenachwile
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 27
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Może i tak. Którą tą alphę wzięłaś Haa czy Hz?
motylenachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 15:00   #597
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Aaaa przyszła! Tak jak pisałam gdzieś na paru stronach wcześniej, Alpha HZ rose gold <3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170320_155547.jpg (77,9 KB, 57 załadowań)

Edytowane przez iwonki42
Czas edycji: 2017-03-31 o 11:50
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 21:25   #598
anulka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 153
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Iwonki42 piękna ta twoja wyciskarka, mi się podoba hz czerwone wino, albo haa czarny mat) wogóle to w rzeczywistości wyglądają dużo lepiej niż online.
A odnośnie ostatniego z pytań o sok z banana, to hurom świetnie sobie radzi. Oczywiście na zamkniętej manetce w połączenie z twardszym składnikiem

Edytowane przez anulka13
Czas edycji: 2017-03-20 o 21:26
anulka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 09:13   #599
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Dzięki. Czarna też piekna i w sumie bardziej do wszystkiego pasuje ale ja się uparłam na tą i już, musiałam mieć. W tej jeszcze banana nie próbowałam więc się nie wypowiem bo mam od wczoraj ale nawet w hh2g dawało radę robić więc to chyba żadne przeciwskazanie.
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 17:48   #600
Aaabecanka
Zadomowienie
 
Avatar Aaabecanka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 306
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Ja się zdecydowałem na wyciskarkę poziomą jednoślimakową i jestem dużo bardziej zadowolony niż z pionowej, którą wcześniej miałem. Chodzi głównie o warzywa naciowe, ale jest też prostsza w myciu.
Pozdrawiam serdecznie
__________________
Impossible is nothing



Don't wish for it, work for it !
Aaabecanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-13 15:21:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.