ryanair dokupywanie bagazu rejestrowanego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-12, 11:13   #1
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331

ryanair dokupywanie bagazu rejestrowanego


Mam kupiony bilet tylko z podrecznym jeszcze nie robilam odprawy online a lece za 4 dni, czy moge dodac bagaz rejestrowany przez net do swojej rezerwacji w takiej samej cenie jak w dniu ktorym kupowalam bilet czy bedzie to kosztowalo duzo drozej? Ktos juz tak robil?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 12:36   #2
_zolza
Zadomowienie
 
Avatar _zolza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 395
Dot.: ryanair dokupywanie bagazu rejestrowanego

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Mam kupiony bilet tylko z podrecznym jeszcze nie robilam odprawy online a lece za 4 dni, czy moge dodac bagaz rejestrowany przez net do swojej rezerwacji w takiej samej cenie jak w dniu ktorym kupowalam bilet czy bedzie to kosztowalo duzo drozej? Ktos juz tak robil?
Przed odprawą możesz w każdej chwili zmienić rezerwację, więc śmiało. Czy kosztuje więcej to nie wiem dokładnie. Wejdź sobie na stronę Ryana i spróbuj. Wyskoczy Ci kwota, którą masz zapłacić, a nie musisz wcale finalizować transakcji Spróbowałabym u siebie, ale właśnie się odprawiłam
_zolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 14:32   #3
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: ryanair dokupywanie bagazu rejestrowanego

Zawsze myślałam, że kosztuje tyle samo, co jakby się kupowało z biletem, ale chyba jednak trochę więcej. Ale możesz dodać w każdej chwili (tzn. chyba na 4 h przed lotem max).
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 20:12   #4
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: ryanair dokupywanie bagazu rejestrowanego

Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
Przed odprawą możesz w każdej chwili zmienić rezerwację, więc śmiało. Czy kosztuje więcej to nie wiem dokładnie. Wejdź sobie na stronę Ryana i spróbuj. Wyskoczy Ci kwota, którą masz zapłacić, a nie musisz wcale finalizować transakcji Spróbowałabym u siebie, ale właśnie się odprawiłam
Ile dni przed odlotem odprawiasz się zazwyczaj? Czy to prawda, że im bliżej dnia wylotu to dostaje się lepsze miejsca?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 20:34   #5
_zolza
Zadomowienie
 
Avatar _zolza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 395
Dot.: ryanair dokupywanie bagazu rejestrowanego

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Ile dni przed odlotem odprawiasz się zazwyczaj? Czy to prawda, że im bliżej dnia wylotu to dostaje się lepsze miejsca?
Trudno powiedzieć, 4-5 dni chyba. Z tymi miejscami to loteria jest, jak zobaczysz podczas odprawy to faktycznie przydzielane są losowo, bo na rysunku są rozmieszczone bardzo nierównomiernie te zajęte i wolne. Odprawiałam się kiedyś z siostrą w tym samym czasie, bo myślałam, że jakoś obok siebie dostaniemy, ale mi przydzieliło 6 rząd od końca (mimo, że na początku były jeszcze wolne), a jej 4 od początku, za który zwykle więcej się płaci i miała też pierwszeństwo wejścia na pokład. Więc nie ma reguły.
Aktualnie wkurza mnie to, że nie mogę się odprawić na lot powrotny, bo jak nie chcę płacić za miejsce to mogę się odprawić najwcześniej 7 dni przed wylotem. Ale kombinują
I do kompletu nie dostałam potwierdzenia mailowego, że wykupiłam transfer na lotnisko Chyba się przestanę lubić z Ryanem
_zolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 20:38   #6
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: ryanair dokupywanie bagazu rejestrowanego

Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
Trudno powiedzieć, 4-5 dni chyba. Z tymi miejscami to loteria jest, jak zobaczysz podczas odprawy to faktycznie przydzielane są losowo, bo na rysunku są rozmieszczone bardzo nierównomiernie te zajęte i wolne. Odprawiałam się kiedyś z siostrą w tym samym czasie, bo myślałam, że jakoś obok siebie dostaniemy, ale mi przydzieliło 6 rząd od końca (mimo, że na początku były jeszcze wolne), a jej 4 od początku, za który zwykle więcej się płaci i miała też pierwszeństwo wejścia na pokład. Więc nie ma reguły.
Aktualnie wkurza mnie to, że nie mogę się odprawić na lot powrotny, bo jak nie chcę płacić za miejsce to mogę się odprawić najwcześniej 7 dni przed wylotem. Ale kombinują
I do kompletu nie dostałam potwierdzenia mailowego, że wykupiłam transfer na lotnisko Chyba się przestanę lubić z Ryanem
Ja właśnie będę chciała odprawić się 2-3 dni przed wylotem, ponieważ lecę tylko w terminie 22-25.08. A słuchaj, jak mam wykupione 4 bilety to przydzielą mi miejsca koło siebie? Bo my lecimy z dziećmi. I też nie chcę płacić za miejsca.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 22:01   #7
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: ryanair dokupywanie bagazu rejestrowanego

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Ile dni przed odlotem odprawiasz się zazwyczaj? Czy to prawda, że im bliżej dnia wylotu to dostaje się lepsze miejsca?
ja zazwyczaj dzien przed wyjazdem tak zeby sie nie stresowac czy jest 4 godziny przed czasem, a z drugiej strony jak zrobie duzo za wczas to zawsze sie boje ze zgubie ten bilet i trzeba bedzie ponownie drukowac. Bo pdf biletu sobie zapisuje.

Ja mialam z Paryza do Krakowa jakies super miejsce na przodzie, az sie zdenerwowalam czy mi czasem nie doliczyli za rezerwacje, ale nie tak wylosowalam. Teraz nie wiem jest mi wszystko jedno i tak ryanair to dla mnie latajacy macdonald (te gustowne plastiki) ale w 2 godziny to nawet na stojaco bym dala rade. Wazne ze samoloty sa duze i malo rzucaja pasazerami. Aha kolo mnie siedziala jakas laska co niby wydrukowala bilet razem z chlopakiem wiec rezerwacja w tym samym czasie, ale on dostal miejsce w innej czesci samolotu, wiec nawet wspolna rezerwacja i odprawa nie gwarantuje miejsc obok siebie.

Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
I do kompletu nie dostałam potwierdzenia mailowego, że wykupiłam transfer na lotnisko Chyba się przestanę lubić z Ryanem
ja nie mam alternatywy tylko ryanair z tanich lin jezdzi na interesujacej mnie trasie, podobno tez easy jet ale zawsze jak patrze na ceny to jest wyraznie drozej. A na lotnisko jade normalnie autobusem podmiejskim w Krakowie co prawda jest co godzine ale mozna sobie sprawdzic rozklad jazdy przez net i wyjsc na konkretny, do tego przystanek mam zaraz kolo domu a koncowy praktycznie przy plycie lotniska, wiec nawet taxi blizej nie podjezdza i nie ma za duzo noszenia, z kolei w Paryzu korzystam z tym autobusow lotniskowych z beauvais do Paryza i tam juz w komunikacji miejskiej moj TZ bedzie musial po mnie wyjsc, bo sobie nie poradze z bagazem na tylu schodach.

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;47275131]Zawsze myślałam, że kosztuje tyle samo, co jakby się kupowało z biletem, ale chyba jednak trochę więcej. Ale możesz dodać w każdej chwili (tzn. chyba na 4 h przed lotem max).[/QUOTE]
no nie mow, moj bagaz mial pojechac osobno w samochodzie ze znajomymi, ale oni w koncu w ogole nie jada przez Paryz i nie dalo im sie go podrzucic.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 22:47   #8
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: ryanair dokupywanie bagazu rejestrowanego

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Ja właśnie będę chciała odprawić się 2-3 dni przed wylotem, ponieważ lecę tylko w terminie 22-25.08. A słuchaj, jak mam wykupione 4 bilety to przydzielą mi miejsca koło siebie? Bo my lecimy z dziećmi. I też nie chcę płacić za miejsca.
Lepiej zaplacic i miec spokoj, moich znajomych posadzilo oddzielnie od dziecka i facet, ktory obok nich kolezanki siedzial zamienil sie miejscami z ich synem.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 11:49   #9
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: ryanair dokupywanie bagazu rejestrowanego

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Lepiej zaplacic i miec spokoj, moich znajomych posadzilo oddzielnie od dziecka i facet, ktory obok nich kolezanki siedzial zamienil sie miejscami z ich synem.
A to się dokupuje przy odprawie on-line? Bo kurcze lecimy z dwojgiem dzieci (5 i 7 lat) i byłoby bardzo niedobrze gdyby nas wszystkich rozdzielili. Nawet nie myślałam, że tak może być. Fuck! No ale co się dziwić- tanie latanie. A ile kosztuje oznaczenie miejsca?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 10:49   #10
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: ryanair dokupywanie bagazu rejestrowanego

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
A to się dokupuje przy odprawie on-line? Bo kurcze lecimy z dwojgiem dzieci (5 i 7 lat) i byłoby bardzo niedobrze gdyby nas wszystkich rozdzielili. Nawet nie myślałam, że tak może być. Fuck! No ale co się dziwić- tanie latanie. A ile kosztuje oznaczenie miejsca?
my placilismy 5£ od osoby w jedna strone za te zwykle miejsca, sa tez i po 10£, to te co maja wieksza przestrzen na nogi. Wydaje mi sie, ze przy odprawie online powinno to byc, ja jak juz kupowalam bilety to zarezerwowalam.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 14:20   #11
sis87
Raczkowanie
 
Avatar sis87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 107
Dot.: ryanair dokupywanie bagazu rejestrowanego

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Lepiej zaplacic i miec spokoj, moich znajomych posadzilo oddzielnie od dziecka i facet, ktory obok nich kolezanki siedzial zamienil sie miejscami z ich synem.
Jeżeli leciesz Ryanairem, to co do zasady, mając aż 4 miejsca, powinni Was usadzić razem. Tzn, to jest system automatyczny, więc jeżeli będą wolne miejsca obok siebie, to powinniście je dostać.
sis87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 16:57   #12
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: ryanair dokupywanie bagazu rejestrowanego

Cytat:
Napisane przez sis87 Pokaż wiadomość
Jeżeli leciesz Ryanairem, to co do zasady, mając aż 4 miejsca, powinni Was usadzić razem. Tzn, to jest system automatyczny, więc jeżeli będą wolne miejsca obok siebie, to powinniście je dostać.
Czyli z tego wniosek, że lepiej odprawić się jak najszybciej?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-14 17:57:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.