Lubelskie panny młode 2016 ! - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-05, 09:58   #1561
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
odrazu czyli po podpisaniu umowy na sale i zaklepaniu terminu slubu?

a jest to Ok jesli nie poprosi sie o swiadkowanie osobiscie? mieszkam za granica i nie bardzo jak mam narazie poprosic osobiscie o to
Od razu po zaręczynach Nie mieliśmy nawet daty

Nie uważam by w takiej sytuacji to był problem
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 08:19   #1562
jive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

My też już po

Suknia - Margarett - połączenie 2 modeli, mimo że z długim rękawem i martwiłam się że będzie mi to przeszkadzać w tańcu, była bardzo wygodna, nic się nie pomięła, nie elektryzowała, mimo że droga jestem bardzo zadowolona z jakości i obsługi w salonie

Welon - butterfly-dodatkislubne.pl - szyty na zamówienie z inspiracji znalezionych na pintereście, przyszedł w ciągu tygodnia, super kontakt, bardzo dobra cena

Buty - baleriny z Wojasa, nie miałam czasu ich wcześniej rozchodzić, ale nic mnie nie obtarły i nie spadały ;-)

Żakiet - z Zalando, żakiet w przystępnej cenie, który na pewno wykorzystam w przyszłości, byłam w nim tylko przed i po ślubie

Dekoracja kościoła - Maya wedding story, mam niestandardowy kształt ławek (wystaje blat, a nie boczna ścianka do góry), ale Pani Maja świetnie sobie z tym poradziła i to najlepsza dekoracja jaką widziałam w tym kosciele

Bukiet - Flovernia - mój największy stres z dnia ślubu, ale zupełnie niepotrzebnie, prześliczny, tylko BARDZO ciężki, https://www.facebook.com/flovernia/p...type=3&theater

Makijaż - Katarzyna Kręglicka, wspaniała osoba, jestem zadowolona, wytrzymał do rana

Fryzura - Magdalena Stodulska-Syroka, świetna fryzura, dokładnie taka, o jaką mi chodziło, wytrzymała 2 dni

Sala weselna - Victoria - polecam, polecam, polecam! piękny wystrój, cała obsługa bardzo pomocna, BARDZO dużo jedzenia w przystępnej cenie, wszystko pyszne, centrum miasta, dzięki czemu goście z Lublina mogli się swobodnie bawić nie spodziewałam się, że będzie aż tak super

Ciasta Tadek - przepyszne, bardzo dobra cena

Tort Creamy - nie wiem czy był piękny, bo widziałam tylko jego tył ;-) ale przepyszny, malinowy z biszkoptem, w Creamy zamówiliśmy także cakepopsy - szybko się rozeszły

Zespół - Simon, parkiet był cały czas (i do końca) pełen, różnorodne piosenki, każdy znalazł coś dla siebie, biesiada była najlepsza na jakiej w życiu byłam super kontakt z gośćmi

Fotograf - Wojtek Witek - wypowiem się, po zobaczeniu zdjęć

Kamerzysta - VideoStudioTDI, na końcowy efekt musimy poczekać, ale zamówiliśmy SameDayEdit - film ze ślubu puszczany o północy - goście byli zachwyceni, my również, tutaj efekt:

Edytowane przez jive
Czas edycji: 2016-11-09 o 08:32
jive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 10:59   #1563
Butterfly0008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 48
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Karolisiek, możesz sobie sprawdzić hotel Inbetween pod Lublinem w Jastkowie. Ma ładną nowoczesną salę i 40 osób Ci bez problemu pomieści. Cenę musisz uzgodnić indywidualnie bo to już zależy od tego na jakie menu się zdecydujesz, czy będziesz chciała ozdobić stoły itp. Braliśmy ten lokal pod uwagę na wesele ale w końcu robiliśmy imprezę w poza Lublinem, w okolicach męża. Na fb jest trochę zdjęć sali jakbyś chciała zerknąć https://www.facebook.com/hotelinbetween/?fref=ts
Butterfly0008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 18:35   #1564
patka91lbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez zormaj Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Dołączyłam dzisiaj do forum, bo chciałabym się wypytać, czy któraś z Was ma może jakieś doświadczenia/opinie/COKOLWIEK na temat wesela w hotelu Piano na Jana Pawła? Baaardzo poważnie rozważamy to miejsce z narzeczonym, bo w zasadzie wszystko nas tam kieruje - ślub będzie w kościele św. Rodziny, dwa kroki obok hotelu, moi rodzice mieszkają natomiast naprzeciwko kościoła (sama wizja "pochodu" gości mi się już podoba ). Mieszkanie moich rodziców jest bardzo małe i dodatkowym plusem byłaby możliwość przygotowywania się w hotelu. Do tego proponują tam jeszcze dość niskie ceny, a menu, które otrzymałam w propozycji, wygląda naprawdę fajnie. Problem jest tylko jeden - jest tam oddzielna sala jadalna i oddzielna taneczna - i naprawdę są ODDZIELNE. Nie są połączone otwartym przejściem czy czymś podobnym, mają zupełnie oddzielne wejścia. Naprawdę mnie to martwi i zastanawiam się, czy nie zepsułoby to wesela, dlatego ciekawa jestem opinii, bo póki co ciężko jest jeszcze cokolwiek znaleźć w internecie, jako że jest to stosunkowo nowe miejsce.

Pozdrowienia

znajomi robili tam wesele, nie wiedzieli, czy to była kwestia nagłośnienia tego konkretnego dnia, czy tam jest tak w ogóle, ale w sali jadalnej praktycznie nie było słychać muzyki i było tak cicho... nie mniej ich wesele trwało do 7 rano jeżeli się zdecydujecie to proponuję zadbać o jakieś radio ze spokojną muzyką w sali jadalnianej, im tego bardzo brakowało. Poza tym jedzenie bardzo dobre
patka91lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 20:40   #1565
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Jive, fajny filmik, śliczny bukiet i sukienka fajnie ze sie z nami podzielilas filmikiem
mam pytanie przy okazji czy poza filmem zmontowanym i np teledyskiem ktory jest w ofertach u kamerzystow , dostaje sie rowniez caly material sfilmowany ale bez montazu? czy to zalezy od firmy?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 09:12   #1566
Julitta22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 17
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

to jest ten hotel na drodze do warszawy? Mijałam go ostatnio i nawet miałam ochotę zajrzeć do środka bo prezentował się całkiem ciekawie. Powstał chyba dość niedawno, nie?
Julitta22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 07:58   #1567
Butterfly0008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 48
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Tak, to chyba ten hotel. Nie jestem pewna ale wydaje mi się że jest dość świeży. Możliwe nawet że remont skońcyli w tym roku ale głowy nie dam. W maju już na pewno działał
Butterfly0008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-15, 12:29   #1568
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez Butterfly0008 Pokaż wiadomość
Karolisiek, możesz sobie sprawdzić hotel Inbetween pod Lublinem w Jastkowie. Ma ładną nowoczesną salę i 40 osób Ci bez problemu pomieści. Cenę musisz uzgodnić indywidualnie bo to już zależy od tego na jakie menu się zdecydujesz, czy będziesz chciała ozdobić stoły itp. Braliśmy ten lokal pod uwagę na wesele ale w końcu robiliśmy imprezę w poza Lublinem, w okolicach męża. Na fb jest trochę zdjęć sali jakbyś chciała zerknąć
Ja właśnie tego hotelu NIE polecam na małe przyjęcia. Mieliśmy tam robić nasze wesele na około 50 osób i początkowo managerka zapewniała, że mamy wyłączność tylko na naszą imprezę. Potem okazało się, że obok w tym samym czasie będzie wesele na 150 osób z orkiestrą. A nie ma tam oddzielnych sal, tylko ścianki działowe. Podobno dźwiękoszczelne, ale jak powiedzieliśmy, że chcemy to sprawdzić to zaczęły się problemy. Kilka razy się umawialiśmy, żeby sprawdzić akustykę w czasie imprez i zawsze w ostatniej chwili managerka dzwoniła, żeby przełożyć. Wszystkie eventy były albo odwoływane albo odbywały się bez muzyki Po 4 miesiącach daliśmy sobie spokój, a managerka nawet się nie odezwała od wiosny. A mieliśmy tam rezerwację. Za to wesela na 100-200 osób robią bardzo chętnie i moi znajomi nie mieli żadnych problemów.
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 13:15   #1569
MakowaPanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Inbetween jest piękny, byłam w środku i robi wrażenie, ale nie robią małych wesel raczej od 150 w górę. Byliśmy oprowadzeni super. Sala jest prześliczna. troszkę mały parking jak na taki lokal w którym można zrobić wesela na ponad 350 osób.
MakowaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 11:57   #1570
aichi
Raczkowanie
 
Avatar aichi
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 46
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Kochane, rozglądam się za kamieniami Swarovskiego - chciałabym zakupić i wykorzystać do ręcznie robionych ozdób na swoje wesele, ale im więcej czytam, tym bardziej nie wiem, gdzie kupić 100% oryginał. Proszę o podpowiedzi, bo zgłupieję
aichi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 20:47   #1571
mycha2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 25
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Hej, a może któraś z Was polecić krawcową, która szyje suknie ze zdjęcia? Nie chodzi mi o salon, bo tam ceny są zabójcze tylko o krawcową, która szyje suknie sama w domu. Lublin i okolice

Jeśli tak to proszę o wiadomość prywatną


Pozdrawiam
mycha2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-30, 09:41   #1572
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Hej dziewczyny, z tej strony lubelska PM, ale dopiero 2019 Mam pytanie - czy znacie jakieś sale do 150 osób w stylu rustykalnym? Wstępnie wybraliśmy Diamentową w Wilkołazie, bo w porównaniu do tego, co jest w naszych okolicach, jest jedyną sensowną, ale to nie do końca nasz styl. Przeszukałam internet, ale niewiele udało mi się znaleźć, większość takich sal znajduje się w Warszawie itp. Pomożecie?
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 14:50   #1573
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

http://www.diamentowa.com.pl/galeria
masz na mysli?
a gdzie tam styl rustykalny? bo sala i na zewnatrz to styl nowoczesny
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 16:33   #1574
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
http://www.diamentowa.com.pl/galeria
masz na mysli?
a gdzie tam styl rustykalny? bo sala i na zewnatrz to styl nowoczesny
To i właśnie piszę, że to nie ten styl Wybraliśmy ją, bo w naszej okolicy jest mega bieda z salami, większość to remizy albo ogólna beznadzieja ale jeszcze umowy nie podpisaliśmy, wciąż szukamy czegoś lepszego

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 22:02   #1575
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

a skąd jestes? znaczy w jakiej okolicy i do ilu km chcecie ślub i wesele? daj jakis pnkt zaczepny w obrębie którego moge Ci co polecic
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 17:14   #1576
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

od Lublina w stronę Kraśnika - wesele może być nawet w obrębie do 50-70 km, jeśli miejsce będzie tego warte
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 00:32   #1577
MargaretHagar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 54
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

http://www.marzanna.pl/ a tutaj?
MargaretHagar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 12:25   #1578
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Hmmm a może Siwy Dym w Celejowie? albo ogólnie coś w okolicach Kazimierza? np. Szczekarkówka w Wilkowie.
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 13:41   #1579
patka91lbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Ja właśnie tego hotelu NIE polecam na małe przyjęcia. Mieliśmy tam robić nasze wesele na około 50 osób i początkowo managerka zapewniała, że mamy wyłączność tylko na naszą imprezę. Potem okazało się, że obok w tym samym czasie będzie wesele na 150 osób z orkiestrą. A nie ma tam oddzielnych sal, tylko ścianki działowe. Podobno dźwiękoszczelne, ale jak powiedzieliśmy, że chcemy to sprawdzić to zaczęły się problemy. Kilka razy się umawialiśmy, żeby sprawdzić akustykę w czasie imprez i zawsze w ostatniej chwili managerka dzwoniła, żeby przełożyć. Wszystkie eventy były albo odwoływane albo odbywały się bez muzyki Po 4 miesiącach daliśmy sobie spokój, a managerka nawet się nie odezwała od wiosny. A mieliśmy tam rezerwację. Za to wesela na 100-200 osób robią bardzo chętnie i moi znajomi nie mieli żadnych problemów.
znajomi już po? Jak wrażenia?
patka91lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-02, 14:58   #1580
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Hmmm a może Siwy Dym w Celejowie? albo ogólnie coś w okolicach Kazimierza? np. Szczekarkówka w Wilkowie.
Ta Szczekarkówka jest super Dziękuję bardzo Właśnie o coś takiego mi chodzi
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do

Edytowane przez mariamarysienka
Czas edycji: 2016-12-02 o 15:06
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 18:09   #1581
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez patka91lbn Pokaż wiadomość
znajomi już po? Jak wrażenia?
Jeszcze przed, ale na razie zadowoleni z kontaktu i oferty. Wy też tam robicie?
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 19:54   #1582
mycha2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 25
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez mycha2017 Pokaż wiadomość
Hej, a może któraś z Was polecić krawcową, która szyje suknie ze zdjęcia? Nie chodzi mi o salon, bo tam ceny są zabójcze tylko o krawcową, która szyje suknie sama w domu. Lublin i okolice

Jeśli tak to proszę o wiadomość prywatną


Pozdrawiam
ponawiam pytanie
mycha2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 20:04   #1583
Kolorowa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 19
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez mycha2017 Pokaż wiadomość
Hej, a może któraś z Was polecić krawcową, która szyje suknie ze zdjęcia? Nie chodzi mi o salon, bo tam ceny są zabójcze tylko o krawcową, która szyje suknie sama w domu. Lublin i okolice

Jeśli tak to proszę o wiadomość prywatną


Pozdrawiam

ponawiam pytanie
cześć,

też poproszę o info
pzdr
Kolorowa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 21:38   #1584
patka91lbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

tak, z tym, że u nas jest planowana spora impreza, już nawet sobie z panią menago porozkminialiśmy jak ścianki pozasuwać, żeby mieć jak najwięcej prywaty a przy tym, by goście nie utopili się w przestrzeni. Nasza sytuacja jest o tyle komfortowa, że poza tą salą możemy zaadaptować też część restauracyjną, więc praktycznie od części hotelu gdzie jest recepcja + bar jesteśmy odgrodzeni.Pani menager też zaproponowała wiele ułatwień, bo mieliśmy wątpliwości, więc póki co jesteśmy zadowoleni, ale najważniejsze są dwa tygodnie przed ślubem i sama noc przyjęcia, więc zobaczymy czy dalej będzie tak super oby tak.
patka91lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 10:49   #1585
urszulawazny2111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Witam,

Bezpłatnie odstąpię przepiękną sale weselna, nawet na 300 osób, w hotelu Agit (Lublin, ul. Wojciechowska), w doskonałym terminie 24.06.2017 rok. Więcej informacji udzielę pod numerem telefonu 608851622 lub w odpowiedziach pod postem.

Pozdrawiam,
Urszula Ważny
urszulawazny2111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 11:51   #1586
MakowaPanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Hmmm a może Siwy Dym w Celejowie? albo ogólnie coś w okolicach Kazimierza? np. Szczekarkówka w Wilkowie.
Ja co do Siwego Dymu mam bardzo mieszane uczucia, bo bardzo brzydko potraktowali nas na restauracji. Chcieli nas przekręcić mocno na rachunku. Może przy weselach jest inaczej.
MakowaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 13:36   #1587
Jolaaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Jeżeli chodzi o miejsce na wesele to polecam sprawdzić http://maciejowka.net.pl/kontakt.php. Byłam tam na weselu i było fantastycznie. Bardzo ładna sala wykończona w drewnie, dobra akustyka, super jedzenie i obsługa pierwsza klasa. Osoby tam pracujące wiedzą jak obrać sale z gustem i nie ma tandety. Moja siostra też byla na tym weselu i wspólnie z narzeczonym zarezerwowali ten lokal na przyszły rok na swoje wesele. także czeka mnie przynajmniej jeszcze jedna impreza w tym miejscu
Jolaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 12:35   #1588
corf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Lubelskie panny młode 2016 !

Jeżeli któraś z Was szuka dekoracji sali lub kościoła to z czystym sumieniem mogę polecić kwiaciarnie Rikka na ul Jutrzenki. Znają się na rzeczy. Bukeity i dekoracje przepiękne, trwałe, świeże, pachnące po prostu idealne!!! Wszystko tak jak zaplanowałam! Ceny też mają dobre, bo porównywałam z innymi kwiaciarniami lubelskimi i nigdzie indziej nikt nie podpowiedział mi tylu ważnych rzeczy.
corf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-13 13:35:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.