nie bedzie refundacji??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-17, 18:28   #1
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844

nie bedzie refundacji???


wlasnie ogladnelam Fakty i czego sie dowiedzialam? pan Religa zarzadzil ze nie bedzie refundacji na metode in-vitro i na srodki antykoncepcyjne! czy ktos mi wytlumaczy jak mam to rozumiec? bo nie rozumiem. tzn ze od 1 stycznia moj Microgynon juz nie bedzie refundowany?? mam juz teraz robic zapasy czy nie trzeba?
paranoja jakas...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 18:30   #2
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: nie bedzie refundacji???

Hm, czyżby onie wszyscy chcieli zaludniać Polskę na siłę?

Dla mnie to zupełna paranoja...
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 18:33   #3
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: nie bedzie refundacji???

Dla mnie to paranoja :/ Jestem załamana bo też biorę Microgynon,jak myślicie ile on może kosztować jeśli nie bezie refundowany?? Teraz kosztuje ok 8zł chyba taż jakieś zapasy zgromadzę
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 18:47   #4
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: nie bedzie refundacji???

Jeśli posłuchałybyście prof. Religi dokładniej wiedziałybyście w jaki sposób to argumentował: budżet jest ograniczony, więc czasami trzeba wybrać co będzie refundowane a co nie. Chyba wszyscy się zgodzą ze są ważniejsze kwestie i poważniejsze przypadki chorób, które wymagaja refundacji naprawde drogich leków, odgrywające większe znaczenie dla zdrowia - zycia człowieka - niż in-vitro, a tym bardziej antykoncepcja!!
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 18:48   #5
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: nie bedzie refundacji???

A ja słyszałam, że to Marcinkiewicz mówił w r. maryja...
tzn, słyszałam, jak mówił o tym w r. maryja....
tzn nie słycham r. maryja ale na Polsacie puścili ten wywiad z r. maryja


tak czy inaczej to chyba kolejne 10 lat wstecz
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 18:51   #6
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: nie bedzie refundacji???

Cytat:
Napisane przez come fly with me
Jeśli posłuchałybyście prof. Religi dokładniej wiedziałybyście w jaki sposób to argumentował: budżet jest ograniczony, więc czasami trzeba wybrać co będzie refundowane a co nie. Chyba wszyscy się zgodzą ze są ważniejsze kwestie i poważniejsze przypadki chorób, które wymagaja refundacji naprawde drogich leków, odgrywające większe znaczenie dla zdrowia - zycia człowieka - niż in-vitro, a tym bardziej antykoncepcja!!
Jaaaasne, po co dofinansowywać antykoncepcję, przecież biadolenie nad dziećmi wyrzucanymi na śmietnik i marynowanymi w beczkach jest tańsze i łatwiejsze.

A jeżeli pieniędzy jest tak mało, to czemu państwo płaciło za każdą poszczególną szpitalną kaplicę? Kapelanów? Czemu płaci katechetom i wspiera przykościelne instytucje?
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:11   #7
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: nie bedzie refundacji???

Jak to powiedziała moja mam po nastaniu kaczora prezydenta z Polski zrobi się państwo kościelne a moim skromnym zdaniem antykoncepcja powinna być refundowana bo popędu seksualnego nie da się powstrzymać a dośc już mam wiadomości o dzieciach na śmietniskach lub maltretowanych przez wyrodnych rodziców...
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-17, 19:12   #8
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: nie bedzie refundacji???

Weźcie dziewczyny nie straszcie. Kurcze, mój Stediril kosztuje niecałe 3 zł i nie wyobrażam sobie tego inaczej
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:17   #9
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: nie bedzie refundacji???

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Jaaaasne, po co dofinansowywać antykoncepcję, przecież biadolenie nad dziećmi wyrzucanymi na śmietnik i marynowanymi w beczkach jest tańsze i łatwiejsze.
Środowiska, w których dzieci są marynowane, nie obejdzie refundacja antykoncepcji, bo po prostu o niej nie myślą. Podejrzewam, że nawet jeśli byłaby za darmo to i tak zdarzałyby się takie przypadki.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:19   #10
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: nie bedzie refundacji???

Otóż to, przecież służba Bogu nie powinna być interesowna. Co z przysięgą o życiu w ubóstwie i chodzeniu w sandałkach? Niech księża oddadzą swój "mały" budżet, przynajmniej zrzucą trochę tłuszczyku, który od powietrza i modlitwy się nie bierze.
Co do budżetu- wystarczy spojrzeć na pensje polityków, bez komentarza.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:20   #11
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: nie bedzie refundacji???

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Jaaaasne, po co dofinansowywać antykoncepcję, przecież biadolenie nad dziećmi wyrzucanymi na śmietnik i marynowanymi w beczkach jest tańsze i łatwiejsze.

A jeżeli pieniędzy jest tak mało, to czemu państwo płaciło za każdą poszczególną szpitalną kaplicę? Kapelanów? Czemu płaci katechetom i wspiera przykościelne instytucje?
Dzieci w beczkach i na śmietnikach? No to może dofinansowalibyśmy leczenie psychiki ich rodziców!! Bo tu problemem nie jest brak antykoncepcji - ale brak wyobraźni, rozumu i ludzkich odruchów!

Dlaczego państwo finansuje instytucje kościelne i kaplice? Powiem Ci dlaczego - otóż ma obowiązek zapewnienia kultu religijnego - to prawo wynika z konstytucji RP. I nie chodzi tu wyłącznie o katolicyzm - gdyby była taka potrzeba płaciłoby również katechetom prawosławnym czy protestanckim.
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-17, 19:22   #12
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: nie bedzie refundacji???

Cytat:
Napisane przez rzastin
Środowiska, w których dzieci są marynowane, nie obejdzie refundacja antykoncepcji, bo po prostu o niej nie myślą. Podejrzewam, że nawet jeśli byłaby za darmo to i tak zdarzałyby się takie przypadki.
Co nie zmienia faktu, że jeśli antykoncepcja nie będzie refundowana, to takich przypadków będzie o wiele, wiele więcej.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:22   #13
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: nie bedzie refundacji???

Cytat:
Napisane przez come fly with me

Dlaczego państwo finansuje instytucje kościelne i kaplice? Powiem Ci dlaczego - otóż ma obowiązek zapewnienia kultu religijnego - to prawo wynika z konstytucji RP.
Państwo ma obowiązek zapewnienia swobody wyznawania kultu religijnego, a nie samego kultu, a to jest różnica.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:22   #14
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: nie bedzie refundacji???

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Otóż to, przecież służba Bogu nie powinna być interesowna. Co z przysięgą o życiu w ubóstwie i chodzeniu w sandałkach? Niech księża oddadzą swój "mały" budżet, przynajmniej zrzucą trochę tłuszczyku, który od powietrza i modlitwy się nie bierze.
Co do budżetu- wystarczy spojrzeć na pensje polityków, bez komentarza.
Szydercą być najłatwiej, prawda? szkoda że nie masz pojęcia o funduszach kościelnych, które według Ciebiue są takie "duże". Poza tym co ma refundacja antykoncepcji do Kościoła?
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:27   #15
katii
Raczkowanie
 
Avatar katii
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 478
GG do katii
Dot.: nie bedzie refundacji???

Zgadzam się z Tobą Rzastin. Kiedy to usłyszłam w pierwszym momencie pomyślałam tak samo jak większość osób tutaj, że to głupota (sama biorę tablekti refundowane), ale jakos przemówiłam do mnie arugmentacja prof. Religi, że jeśli ma do wyboru przeznaczyć pieniędze na reanimację jakiegoś pacjetna lub dofinasować tabletki to wybiera reanimację. Niestety myslę tak jak Rzastin nawet gdyby tabletki były za darmo takie zdarzenia jako porzucanie noworodków na śmietnik też by się zdarzały. Niestety życie jest takie, że nie da sie wszytskim dogodzić
__________________
"You don't know what you got until it's gone".



Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne....... tam gdzie chcą


katii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:33   #16
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: nie bedzie refundacji???

Cytat:
Napisane przez come fly with me
Dzieci w beczkach i na śmietnikach? No to może dofinansowalibyśmy leczenie psychiki ich rodziców!! Bo tu problemem nie jest brak antykoncepcji - ale brak wyobraźni, rozumu i ludzkich odruchów!
Leczenie psychiki - tak, to też, oczywiście. Ale problemem JEST brak antykoncepcji, skoro zakazana jest aborcja, pigułki powinny być dostępne dla KAŻDEGO, ich cena powinna być taka, by każdą kobietę było na nie stać - bezrobotną, bezdomną, żonę alkocholika-sadysty, uczennicę...
Problemem JEST brak antykoncepcji, bo jakoś trzeba rozwiązać problem niechcianych ciąż.

Rzastin - pewnie by się zdarzały, ale wg mnie rzadziej, nie byłoby tylu patologicznych rodzin - tatuś pijący i bijący, zacharowana kobieta, która nie ma co włożyć do garnka i ośmioro zaniedbanych dzieci, a następne w drodze

[QUOTE=come fly with me]Dlaczego państwo finansuje instytucje kościelne i kaplice? Powiem Ci dlaczego - otóż ma obowiązek zapewnienia kultu religijnego - to prawo wynika z konstytucji RP. I nie chodzi tu wyłącznie o katolicyzm - gdyby była taka potrzeba płaciłoby również k
Cytat:
Napisane przez come fly with me
atechetom prawosławnym czy protestanckim.
Bardzo jestem ciekawa, w którym miejscu, podaj proszę.
Poza tym - jakie prawo nakazuje wspierać kościelne przybudówki, fundacje i instytucje? Finansować remonty kościołów, plebani, import samochodów, oddawać najlepsze grunty za złotówkę? Fundować księżowskie emerytury, oddawać kościołowi ośrodki opieki, budynki zabrane w czasach zaborów?
Jeżeli uważasz, że państwo tak samo traktuje wszystkie wyznania, to żyjesz chyba w innym kraju niż ja.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:33   #17
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: nie bedzie refundacji???

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Co nie zmienia faktu, że jeśli antykoncepcja nie będzie refundowana, to takich przypadków będzie o wiele, wiele więcej.
Od razu zaznaczam, że nie jestem przeciwniczką refundacji środków antykoncepcyjnych.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:36   #18
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: nie bedzie refundacji???

Come fly - szydercą? Raczej trzeźwo myślącą osobą.
Fundusze kościelne nie są duże. Są gigantyczne i mogę podać wiele przykładów na to, jak w zastraszającym tempie się powiększają, ze szkodą dla nas wszystkich. Co jak co, ale dbać o kasę polski kościół potrafi jak mało kto. To największy beneficjent przemian ustrojowych po 1989 roku.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:37   #19
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: nie bedzie refundacji???

Przepraszam bardzo, ale czego spodziewałyście się po protegowanych Rydzyka i jego radia. Cudu, że jednak zmądrzeje?
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-17, 19:41   #20
katii
Raczkowanie
 
Avatar katii
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 478
GG do katii
Dot.: nie bedzie refundacji???

tak tylko, że akurat Religa wcale nie był związany z partią Kaczyńskich wręcz pzreciwnie z Tuskiem, gdy rezygnował ze startu w wyborach swoje poparcie przekazywał Jemu. Uparcie twierdzi, że gdy będzie musiał podjąc jakąkolwiek decyję niezgodna z własnym sumieniem i przekonaniem zrzeknie się funkcji ministra zdrowia
__________________
"You don't know what you got until it's gone".



Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne....... tam gdzie chcą


katii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:42   #21
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: nie bedzie refundacji???

alez ogladalam uwaznie i wiem o argumentacji pana Religi. owszem - jest bardzo ladna i popieralabym gdybym w to wierzyla - tylko jakos nie chce mi sie wierzyc, ze na takie cele pojda te pieniadze... chyba trace wiare w to panstwo...

tez uwazam, ze jezeli ustawa aborcyjna jest tak surowa to chociaz ta antykoncepcja powinna byc refundowana... bo jednak chce miec jakas mozliwosc planowania ciazy (a badzmy szczerzy - metoda kalendarzykowa nie jest wiarygodna i skuteczna ) na razie nie stac mnie na dzieci, a jednak nie chcialabym zyc w celibacie...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:44   #22
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: nie bedzie refundacji???

Cytat:
Napisane przez come fly with me
Szydercą być najłatwiej, prawda? szkoda że nie masz pojęcia o funduszach kościelnych, które według Ciebiue są takie "duże". Poza tym co ma refundacja antykoncepcji do Kościoła?
Można wiedzieć na czym opierasz swoje wiadomości na temat naszego ubogiego i zapewne jeszcze prześladowanego Kościoła?
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:44   #23
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: nie bedzie refundacji???

[QUOTE

jakie prawo nakazuje wspierać kościelne przybudówki, fundacje i instytucje? Finansować remonty kościołów, plebani, import samochodów, oddawać najlepsze grunty za złotówkę? Fundować księżowskie emerytury, oddawać kościołowi ośrodki opieki, budynki zabrane w czasach zaborów?
Jeżeli uważasz, że państwo tak samo traktuje wszystkie wyznania, to żyjesz chyba w innym kraju niż ja.[/QUOTE]

Hymm... wiesz wydaje mi się ze Państwo wcale nie jest takie hojne wobec Kościoła. A jeśli swoje wiadomości na te tematy czerpiesz wyłącznie z naszych jakże "prokatolickich" mediów, to może warto zasięgnąć informacji "u źródła", więc chociażby w swoim parafialnym kościele. Zapewniam Cię że sytuacja wcale nie jest tak różowa... ale cóż "propaganda" działa i jak widać - dobrze działa, bo wielu w nią wierzy. Nie wybielam jednocześnie Kościoła i Duchownych, zdarzają się jakieś tragiczne przypadki - księży którzy obnoszą się ze swoim dobytkiem, ale nie można generalizować!

Przypomianm że dyskusja dotyczy tematu antykoncepcji! dlaczego zazwyczaj wszelkie winy zwalane są od razu na Kościół i dochody Księży? Paranoja...
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:45   #24
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: nie bedzie refundacji???

Cytat:
Napisane przez rzastin
Środowiska, w których dzieci są marynowane, nie obejdzie refundacja antykoncepcji, bo po prostu o niej nie myślą. Podejrzewam, że nawet jeśli byłaby za darmo to i tak zdarzałyby się takie przypadki.
dokładnie! osoby, które wyrzucają dzieci na śmietnik, nie stosowałyby antykoncepcji, niezależnie od ceny! bo żeby stosować antykoncepcję, trzeba myśleć! a jak ktoś myśli, to nie wyrzuci bezbronnego człowieczka na śmietnik!

wg mnie, skoro brakuje środków w budżecie, to antykoncepcja nie powinna być refundowana kosztem ważniejszych leków. mówię to z pełną świadomością osoby, która również na ten cel wydaje pieniądze. były czasy, kiedy wydawałam te pieniądze z ciężkim sercem, jednak wolę to, niż żeby np. moja mama ze swoją pensją czy babcia ze swoją emeryturą, chore na serce, tarczycę (czyli leki do końca życia) miały płacić za swoje leki kilka razy więcej.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:45   #25
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: nie bedzie refundacji???

Cytat:
Napisane przez katii
Uparcie twierdzi, że gdy będzie musiał podjąc jakąkolwiek decyję niezgodna z własnym sumieniem i przekonaniem zrzeknie się funkcji ministra zdrowia
tylko juz wiemy, ze Religa mowi co innego a robi co innego. popieral Tuska, a co zrobil? hmmm czy to bylo zgodne z jego sumieniem? moze poprostu zalezy mu tylko na stolku dlatego nie bedzie robil niczego wbrew pogladam PIS zeby tego stolka nie stracic.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:45   #26
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: nie bedzie refundacji???

A propos oddawania Kościołowi gruntów Złośnico, to te co im za caratu zabrali, już są chyba oddane Myślę, że czas cofnąć się do czasów Mieszka
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:52   #27
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: nie bedzie refundacji???

Jeśli chodzi o brak refundacji środków antykoncepcyjnych, to dla mnie naprawdę paranoja i cofnięcie się o krok w rozwoju w porówaniu do innych krajów UE.
Ale co do nie refundowania zapłodnień in-vitro to jestem z tego bardzo zadowolona i całym sercem popieram, bo nie rozumiem dlaczego przeciętny Kowalski miałby płacić za fanaberie ludzi którym się chce dzidziusia Co jak co, ale bez dzieci spokojnie da się przezżyć i refundacja metody in-vitro moim zdaniem byłaby jednym z bardziej poronionych pomysłów!
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:52   #28
katii
Raczkowanie
 
Avatar katii
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 478
GG do katii
Dot.: nie bedzie refundacji???

ja tylko staram się przytoczyć to co mówił Religa i chcę Mu wierzyc w to co mówi, jeszcze resztki wiary w ludzi mi zostały po tym co się ostatnio dzieje w naszej Polsce. wole tłumaczyć sobie, że pieniądze zaoczszczedzone na antykoncepcji będą pzrenzaczone na innych pacjentów,a nie znajdą sobie miejsca na kontach i portfelach polityków. Nie wiem, z czego to wynika, ale mimo wszystko wierzę JESZCZE ludziom(ciekawe jak długo to jeszcze potrwa )
__________________
"You don't know what you got until it's gone".



Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne....... tam gdzie chcą


katii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:55   #29
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: nie bedzie refundacji???

Cytat:
Napisane przez katii
Nie wiem, z czego to wynika, ale mimo wszystko wierzę JESZCZE ludziom(ciekawe jak długo to jeszcze potrwa )
ja juz niestety nie. w szczegolnosci tym ktorzy nazywaja siebie politykami...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:55   #30
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: nie bedzie refundacji???

Cytat:
Napisane przez nan
Można wiedzieć na czym opierasz swoje wiadomości na temat naszego ubogiego i zapewne jeszcze prześladowanego Kościoła?
Oczywiście - jestem katoliczką. Współpracuję bardzo blisko z Kościołem. M.in w organizacji wspomagającej kobiety, które "mają problem z ciążą" i w środowisku rodzin patologicznych. Znam naprawdę dobrze srodowisko księży. Ale podkreślam - nie znaczy to że wychwalam wszystkie działania księży i Kościoła. Z O. Rydzykiem na przykład w wielu kwestiach zgodzić się nie mogę.
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.