Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-13, 19:12   #1471
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
No właśnie zdziwiło mnie ze z rodziną coś chyba nie tak bo jednak dość często jeździli jak było razem. Szkoda ze faktycznie nie ma nikogo bliskiego kto by jej pomógł z tego wyjść bo to już nieźle creepy się robi.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Jej mama to chyba nawet mieszka na tym samym osiedlu. Jeszcze tuż po rozstaniu to czasem ją woziła i coś tam jej kupowała ale od jakiegoś czasu Weronika o niej nie wspomina. Ciekawe czy coś się zmieni przy okazji nadchodzących świąt.

Mi się wydaje, że Susz zamiast pomocy psychologa postawiła na astrologię/tarota/kamienie oraz psychologię instagramową i tak brnie w to wszystko. Wcale bym się nie zdziwiła jakby to ona od wszystkich się odwróciła, bo chcieli jej przemówić do rozsądku. A że dorosła jest to co jej można zrobić? To też nie jest stan wymagający ubezwłasnowolnienia.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-13, 19:41   #1472
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Jej mama to chyba nawet mieszka na tym samym osiedlu. Jeszcze tuż po rozstaniu to czasem ją woziła i coś tam jej kupowała ale od jakiegoś czasu Weronika o niej nie wspomina. Ciekawe czy coś się zmieni przy okazji nadchodzących świąt.

Mi się wydaje, że Susz zamiast pomocy psychologa postawiła na astrologię/tarota/kamienie oraz psychologię instagramową i tak brnie w to wszystko. Wcale bym się nie zdziwiła jakby to ona od wszystkich się odwróciła, bo chcieli jej przemówić do rozsądku. A że dorosła jest to co jej można zrobić? To też nie jest stan wymagający ubezwłasnowolnienia.
z jej możliwościami finansowymi i czasem , spokojnie mogłaby chodzić na terapie plus zainwestować w siebie (w sensie chodzić na fintess, zrobić prawo jazdy, jakieś dodatkowe studia ).
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-13, 19:50   #1473
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
z jej możliwościami finansowymi i czasem , spokojnie mogłaby chodzić na terapie plus zainwestować w siebie (w sensie chodzić na fintess, zrobić prawo jazdy, jakieś dodatkowe studia ).
Nie każdy musi mieć prawo jazdy, a z tego co kojarzę Weronika ma ukończone studia. Teraz to takie modne robić kolejne kierunki czy co

Ja np. nie lubię siłowni czy chodzenia na fitness i nie wiem czemu niektórym się wydaje, że każdy musi żyć tak jak oni i kochać takie rzeczy.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-13, 20:23   #1474
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie każdy musi mieć prawo jazdy, a z tego co kojarzę Weronika ma ukończone studia. Teraz to takie modne robić kolejne kierunki czy co

Ja np. nie lubię siłowni czy chodzenia na fitness i nie wiem czemu niektórym się wydaje, że każdy musi żyć tak jak oni i kochać takie rzeczy.
Uważam, że niepotrzebnie się spinasz. Tu raczej chodziło o to żeby wymienić co przykładowo mogła by robić. A o prawie jazdy sama Weronika kiedyś wspominała.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-13, 20:26   #1475
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie każdy musi mieć prawo jazdy, a z tego co kojarzę Weronika ma ukończone studia. Teraz to takie modne robić kolejne kierunki czy co

Ja np. nie lubię siłowni czy chodzenia na fitness i nie wiem czemu niektórym się wydaje, że każdy musi żyć tak jak oni i kochać takie rzeczy.
to były tylko przykłady, jest cała masa innych aktywności. Też nie mam prawa jazdy i nie każdy musi mieć ale ona sama kiedyś o tym mówiła. Po prostu dziwię się, że jej się chce całymi dniami siedzieć w domu , wychodzić tylko na zakupy czy paznokcie.

Edytowane przez Sybil_
Czas edycji: 2022-12-13 o 20:28
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-13, 22:01   #1476
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Ale my widzimy tylko ułamek jej życia, bo ja nie wierzę, że to robi całymi dniami.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-13, 22:23   #1477
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie każdy musi mieć prawo jazdy, a z tego co kojarzę Weronika ma ukończone studia. Teraz to takie modne robić kolejne kierunki czy co

Ja np. nie lubię siłowni czy chodzenia na fitness i nie wiem czemu niektórym się wydaje, że każdy musi żyć tak jak oni i kochać takie rzeczy.
Oj, mnie też śmieszy jak ktoś kogoś by wysyłał na studia w ramach relaksu (?!). Nie wiem, jak ludzie w Polsce teraz studiują, że studia to dla nich "aktywność w wolnym czasie". Ja za czasów studiów byłam najbardziej zdyscyplinowana w całym moim życiu i wszystko inne temu podporządkowałam. Pewnie, zależy, gdzie kto studiuje, ale jak widzę takie propozycje, to mnie trochę skręca w środku
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-14, 07:10   #1478
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ale my widzimy tylko ułamek jej życia, bo ja nie wierzę, że to robi całymi dniami.
Dla mnie zawsze ten argument (odnośnie youtuberów) to takie twierdzenie fałszywie prawdziwe. No bo jasne, że pokazują tylko ułamek, ale raczej każdy człowiek pokazywałby ten najciekawszy ułamek.

Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
Oj, mnie też śmieszy jak ktoś kogoś by wysyłał na studia w ramach relaksu (?!). Nie wiem, jak ludzie w Polsce teraz studiują, że studia to dla nich "aktywność w wolnym czasie". Ja za czasów studiów byłam najbardziej zdyscyplinowana w całym moim życiu i wszystko inne temu podporządkowałam. Pewnie, zależy, gdzie kto studiuje, ale jak widzę takie propozycje, to mnie trochę skręca w środku
Normalnie, nie dla każdego studia to trauma i coś pod co trzeba podporządkowywać całe życie. Studenci studiów zaocznych to chyba najlepszy przykład. Zajrzyj sobie na kanał Literaccy, w tym roku 'mama literacka' zaczęła studia z psychologii.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 07:26   #1479
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Z ludźmi którzy żyją z yt i insta jest zazwyczaj tak, że informują odbiorców o wszystkim także oczywiście ja się zgadzam że to wycinek jej życia - jednak z tego co mówi sama Szusz (albo mówiła bo ja przestałam śledzić jej losy) no to poza wyjściem na zakupy czy psem czy odpoczywaniem to o innych aktywnościach nie było mowy - i ona twierdzi że to jest prawdziwe życie.

Czy to źle? Nie, każdy żyje jak chce i spoko.

Od rozwodu jej filmiki źle na mnie działają, nie że się denerwuje ale po prostu jest mi jakoś nieswojo, ona jakoś tak nieskładnie opowiada, co chwilę ten piszczący pies gdzieś lata, no nie.
Nie rozumiem tego że swojego ex uważa za narcyza który ją dręczył a mimo uwolnienia się od niego mam wrażenie że no nie jest jej lepiej. Może ktoś się zna na psychologii i mi to wytłumaczy (i ja się tutaj absolutnie nie nabijam).

Z ciekawości zajrzałam do statystyk i jest kiepsko, łapek w dół jest czasem prawie 2x więcej niż w górę. Nie daje jej to domyślenia?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 08:18   #1480
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Ja Szusz nie oglądam często ale zdarza mi się włączyc jak mam coś do posprzątania, najbardziej zmieniona byla na filmach z exem, i mimo wszystko rozstanie i depresja jest czymś co zmiena priorytety w życiu, nie ocenialaym jej tak surowo.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 08:21   #1481
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

To ja proponuję porównać sobie vlogi Aleandry i Szusz.
U tej pierwszej widać aktywność, dobry montaż i zaangażowanie w to co robi.
Szusz od zawsze kojarzy mi się z bylejakością. Tyle lat na YT a rozwoju jakiegokolwiek zero.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-14, 08:23   #1482
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

U tej drugiej rozpraszają mnie te białe kreski na oczach i obrysowane dziwnie usta, aczkolwiek też czasem w tle poleci z braku laku. W sumie też takie ☠☠☠☠☠☠☠ety
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 23:42   #1483
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Susz wydaje mi się bardzo smutna, nawet kiedy się uśmiecha, jak robi te swoje schabowe, ale dużo w tym roku przeszła. Z kolei dzisiaj natrafiłam na Wojtek&Julia - młoda dziewczyna i starszy facet... (Ej, ale on chyba był wcześniej z mamą Andziaks? Dobrze mi się kojarzyło, że gdzieś go już widziałam. Co to się tam zadziało. )
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2022-12-17 o 23:51
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 03:52   #1484
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Susz wydaje mi się bardzo smutna, nawet kiedy się uśmiecha, jak robi te swoje schabowe, ale dużo w tym roku przeszła. Z kolei dzisiaj natrafiłam na Wojtek&Julia - młoda dziewczyna i starszy facet... (Ej, ale on chyba był wcześniej z mamą Andziaks? Dobrze mi się kojarzyło, że gdzieś go już widziałam. Co to się tam zadziało. )
Tak ojczym Adziaks
Wojtuś zmienia dziewczyny jak rękawiczki
Rok wcześniej był z Justynką z Austrii która też chciałabyć youtuberką i influeserką. Różnica wieku też 36lat
Między Julcią a Wojtusiem jest 46 lat różnicy. Ona w tym roku zdawała maturę
Julka trochę mi wygląda jak Adziaks 8-7lat temu na początku jej kariery na yt.
Więc wyglądają jak wnuczka z dziadkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez madzil
Czas edycji: 2022-12-18 o 03:53
madzil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 09:10   #1485
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Dla mnie Szusz jest swoistym fenomenem, bo pamiętam, jak już jej filmiki - zupełnie niezmontowane, do bólu nudne - były dla mnie zdziwieniem lata temu, a teraz widzę, jak przewinęłam film z wanną, że poszło to w jeszcze gorszym kierunku. Ona się naprawdę utrzymuje z tego youtube'a - bo aż mnie to zadziwia? Dlaczego wyłączyła komentarze?

Związki z narcyzami bywają trudne, ale moim zdaniem ona dobrze nie robiła, że to wywlekała na kanale publicznym. Jeśli cierpi na depresję, to też rozumiem, ale moim zdaniem humor by jej się poprawił, gdyby może trochę odpoczęła od tych SM i nie nagrywała filmów w wannie.

Szczerze, to youtube'a nie oglądam na bieżąco, nie wiem, czy są obecnie jakieś warte polecenia kanały makijażowe? Ja się zatrzymałam na czasach ciasteczko25 . Lubię czasami puścić msdoncellitę, bo też ma trochę o treningach (choć wolę ćwiczyć z innymi ) i fajną estetykę tych filmów, choć czasami mnie irytuje, ale co do makijażu to jej nie śledzę. Martyna z peachee ma fajne polecenia kosmetyczne, ale ją to oglądam na instagramie i tiktoku, bo youtube'a nie ma (a szkoda).
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 09:21   #1486
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

No tak, na pewno by jej się poprawiło, jakby rzuciła to co robi od X lat, z czego prawdopodobnie żyje, co daje jej jakąś stałość w życiu.


Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 09:27   #1487
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Aga Grzelak i filmik z urodzin jej bananowego chłopaka, nie wiem, ta dziewczyna od jakiegoś czasu działa mi na nerwy. Chwalić się, że było się na Pudelku...hmmm, nie wiem czy jest się czym cieszyć.
Lubiłam jej vlogi podróżnicze, Hawaje ale zastanawiam się, czy warto dla nich subskrybować jej kanał.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 09:31   #1488
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
No tak, na pewno by jej się poprawiło, jakby rzuciła to co robi od X lat, z czego prawdopodobnie żyje, co daje jej jakąś stałość w życiu.


Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
No nie, wywlekanie publicznie wątku swojego nieudanego małżeństwa, obgadywanie małżonka jeszcze przed sprawą rozwodową to świetny pomysł - robić to na youtubie zamiast na terapii. Do tego małżonka, który towarzyszył jej przez X lat przed kamerą i wtedy wszystko było "pięknie". Ja rozumiem, że są w życiu trudne relacje, bo sama tego doświadczyłam, ale nie przyszłoby mi do głowy wywlekać publicznie brudów na kogoś plus to odbiera też jej wcześniejszej autentyczności, bo, z tego co kojarzę piąte przez dziesiąte, to chyba takie komentarze negatywne o Lwie usuwała albo nazywała hejtem.

W końcu aż komentarze musiała wyłączyć, także funkcjonuje w jakiejś iluzji tak naprawdę, idzie w stronę ezoteryki, co owszem, jest szkodliwe i bardzo dobrze zrobiłby jej chociaż krótki odpoczynek od tego, co właśnie robi od wielu lat; ale najwidoczniej ma grono swoich odbiorców, ale ja ją po prostu określam jako fenomen youtube'a - żeby ktoś tak długo funkcjonował, nagrywał coś w stylu, jak to chimnay chyba napisała, "Dnia Świra", nie dbając o montaż, pomysł na ten film, cokolwiek, a był oglądany. Mnie by nikt nie zmusił, żebym jej cały film obejrzała od A do Z, tak chyba wyglądałoby dla mnie piekło - oglądanie tego.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 09:45   #1489
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Aga Grzelak i filmik z urodzin jej bananowego chłopaka, nie wiem, ta dziewczyna od jakiegoś czasu działa mi na nerwy. Chwalić się, że było się na Pudelku...hmmm, nie wiem czy jest się czym cieszyć.

Lubiłam jej vlogi podróżnicze, Hawaje ale zastanawiam się, czy warto dla nich subskrybować jej kanał.
Dawno już jej nie oglądam, właściwie od jej filmu sprzed X lat o makijażu na studniówkę dla nastolatków... Wykonanym kosmetykami z najwyższej półki.
Np. Z tego co pamietam to huda beauty. I mnie to rozwaliło, bo przeciętna 17-18 latka X lat temu miała najwyżej paletę od lovely czy innego wibo, a ta puder huda, paleta huda... I szczycenie się, że to film NA STUDNIÓWKĘ.
Że można sobie odtworzyć tanimi kosmetykami. No to albo film kierujesz do nastolatków, którzy raczej używają tanich, albo robisz normalny tutorial makijazowy dla kobiet z hajsem, a nie, ze uuu, dla nastolatek ale paleta za 300 zł xd
Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez tinkerver2
Czas edycji: 2022-12-18 o 10:40
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-18, 11:50   #1490
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

A ja lubię Agę Grzelak bo nie odpłynęła w bycie słupem reklamowym jak większość makijażowych youtuberek, które co tydzień mają nowe super ulubione i sprawdzone hity jej współprace są przejrzyste i mi nie przeszkadzają, sama Aga jest pozytywna.
Ale jej chłopak to dramat, tragicznie działa mi na nerwy, nie oglądam nic z nim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 12:26   #1491
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
A ja lubię Agę Grzelak bo nie odpłynęła w bycie słupem reklamowym jak większość makijażowych youtuberek, które co tydzień mają nowe super ulubione i sprawdzone hity jej współprace są przejrzyste i mi nie przeszkadzają, sama Aga jest pozytywna.
Ale jej chłopak to dramat, tragicznie działa mi na nerwy, nie oglądam nic z nim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakryczny człowiek. O niej można chociaż powiedzieć, że zapracowała na swój wizerunek, czy to kosmetykami, swoim sklepem czy długoletnim nagrywaniem. A on? Ma dzianego ojca, który jest oszustem, obym się myliła, ale odnoszę wrażenie, że zbiera obserwujących dzięki związkowi z Grzelak.
Jestem skryta jeśli chodzi o uczucia, dlatego ta wylewna miłość na IG czy YT mnie trochę razi.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 14:26   #1492
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Masakryczny człowiek. O niej można chociaż powiedzieć, że zapracowała na swój wizerunek, czy to kosmetykami, swoim sklepem czy długoletnim nagrywaniem. A on? Ma dzianego ojca, który jest oszustem, obym się myliła, ale odnoszę wrażenie, że zbiera obserwujących dzięki związkowi z Grzelak.
Jestem skryta jeśli chodzi o uczucia, dlatego ta wylewna miłość na IG czy YT mnie trochę razi.

Wie może ktoś ile on ma lat?
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 16:35   #1493
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Też mam wrażenie, że on ma kupe hajsu ale teraz zamarzyła mu się sława i podczepia się pod Agę - z drugiej strony Aga ma pomysły i wkłada dużo pracy w kanał więc dodatkową gotówką może iść w dużo większe projekty, młodzież chyba teraz gustuje w tego typu treściach? Mnie np jako rozrywka zupełnie nie bawi obklejanie super drogiego auta naklejkami ale już testy dziwnego jedzenia jak najbardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-19, 08:41   #1494
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
wie może ktoś ile on ma lat?
28.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-25, 09:17   #1495
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

W temacie Szusz. Bardzo mi jej szkoda. Oglądam ja od początku, chociaż od 2 lat raczej przewijam niż oglądam.
Zazdroscilam jej stylu życia. Ale w tym momencie smutno mi. Ona jest według mnie po prostu samotna. Nawet jak się do tego nie przyzna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-25, 12:44   #1496
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
W temacie Szusz. Bardzo mi jej szkoda. Oglądam ja od początku, chociaż od 2 lat raczej przewijam niż oglądam.
Zazdroscilam jej stylu życia. Ale w tym momencie smutno mi. Ona jest według mnie po prostu samotna. Nawet jak się do tego nie przyzna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie przyzna bo traktuje wszystkich jak wrogów.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-26, 10:44   #1497
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Nie przyzna bo traktuje wszystkich jak wrogów.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
i najciekawsze jest to, że swoich widzów traktuje też tak.. prowadzi kanał "Lifestylowy" i ma wyłączone komentarze.. przecież to chyba na tym polega własnie, komunikacja z widzami
strasznie niesymaptyczne babsko
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-26, 13:35   #1498
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

szkoda mi jej bo pamiętam ja na początku "kariery". Teraz widać że jest bardzo samotna i całe jej życie to nagrywanie. Zajada emocje bardzo przytyła. Widać że kasa i wystawne życie szczęścia nie daje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 10:01   #1499
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
szkoda mi jej bo pamiętam ja na początku "kariery". Teraz widać że jest bardzo samotna i całe jej życie to nagrywanie. Zajada emocje bardzo przytyła. Widać że kasa i wystawne życie szczęścia nie daje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tego to ja osobiście nie widzę, ogólnie nie jestem fanką jej urody od nigdy, ale sylwetkę ma akurat według mnie ładną i ogólnie jest zadbana. Tylko na jej miejscu bym zrezygnowała z tak jasnego blondu, ale co kto lubi.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 12:12   #1500
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No tego to ja osobiście nie widzę, ogólnie nie jestem fanką jej urody od nigdy, ale sylwetkę ma akurat według mnie ładną i ogólnie jest zadbana. Tylko na jej miejscu bym zrezygnowała z tak jasnego blondu, ale co kto lubi.
Czy bardzo to nie. Pamiętam że po rozejściu z mężem sporo schudła i wyglądała świetnie, teraz powoli wraca do tamtej wagi. W tych włosach jej totalnie nie do twarzy, kojarzy mi się z fryzurą jakiejś Karynki (choć jej styl ubraniowy też mi się tak kojarzy), według mnie kiedyś lepiej się ubierała

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 12:46:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.