puszki, może dobre do decou? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Decoupage

Notka

Decoupage Pod-forum decoupage to miejsce przygotowane specjalnie dla miłośników tej techniki. Lubisz decoupage? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-24, 08:48   #1
indra
Przyczajenie
 
Avatar indra
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 22
GG do indra

puszki, może dobre do decou?


Witam serdecznie, potraficie robić cudeńka deco nie mogę się nadziwić jak wchodzę na forum. Sama nie mam jeszcze żadnych dokonań w tej dziedzinie, choć przymierzam się coraz bardziej do kupienia podstawowych potrzebnych materiałów i stworzenia jakiegoś dziwactwa. Na razie jednak przychodzę do Was z propozycją, czy może nie przydały by się wam puszki do ozdabiania deco? Moja córcia pije specjalne mleczko, które kupuję właśnie w takich puszkach, mam ich w domu już tak dużo, że nie mieszczą się w szafce, a jakoś ciągle szkoda mi wyrzucić, bo wydaje mi się, że mogą się na coś przydać Puszek ciągle mi przybywa, bo kupuję mniej więcej ok 7 opakowań na miesiąc
Puszka po zdjęciu obwoluty z nazwą wygląda tak jak na zdjęciu
wys: 12 cm
średnica: 10 cm
wieczko jest plastikowe.

Myślę, że można z tych puszek zrobić jakieś pojemniczki do kuchni, skarbonki albo jakieś inne cuda. Co o nich sądzicie?

Nie wiem czy dobrze umieściłam tu ten post, czy nie powinien być w wymianach, ale tam widziałam same ciuszki, kosmetyki albo hand made a puszki to nic z tych rzeczy

Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana, chętnie wymienię się za jakieś drobiazgi na te puszki. (chodzi o rzeczy niedrogie, bo podejrzewam, że taka puszka też byłaby niedroga, a więc jakieś drobne kosmetyki, zabawki dla córci, biżu hand made i takie różne dziwactwa )Proszę pisać na wizaż, lub gg 350 77 22 Kinga.

Pozdrawiam serdecznie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010002.JPG (29,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010003.JPG (29,3 KB, 7 załadowań)
indra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 12:07   #2
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: puszki, może dobre do decou?

Ja jestem zainteresowana.Napisze wiad.na privat.
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Decoupage


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.