Co zrobić aby wyglądać chociaż przeciętnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-01, 23:27   #1
henry16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5

Co zrobić aby wyglądać chociaż przeciętnie?


Witam! Wiem, że nie grzeszę urodą i dlatego chciał bym się was poradzić jakie wady we mnie widzicie i najważniejsze, czyli co z nimi mogę zrobić...
Pierwszą wadą na pewno będą za duże usta i trądzik. Co do trądziku to już podjąłem leczenie. Oto moje zdjęcie.

P.s. Proszę tylko bez głupich komentarzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg henry.jpg (31,7 KB, 785 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-10-02 o 09:06 Powód: zal:zdjecia do zalacznika.Regulamin
henry16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 23:41   #2
Ann1994
Raczkowanie
 
Avatar Ann1994
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 172
Dot.: Co zrobić aby wyglądać chociaż przeciętnie?

Po co szukasz wad?
Ja do niedawna też szukałam, ale życie w świadomości, że jest się pięknym, jest o wiele lepsze. Mimo że tez urodą nie grzeszę
Po pierwsze:głowa do góry!

Hm. Próbowałeś kiedyś zapuścić włosy? Kręcą Ci się, czy są proste? Tak, czy siak, radziłabym Ci je zapuścić. fajnie byś wyglądał w takiej prostej grzywce, lekko na bok, dość długiej, pocieniowanej.
Co do dużych ust to może warto uczynić z nich swoją zaletę?
A z trądzikiem nie jest źle, widuję gorsze o wiele przypadki.

Myślę że zmiana fryzury naprawdę wystarczy!
Ann1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 23:53   #3
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Co zrobić aby wyglądać chociaż przeciętnie?

Trądzik minie tylko powalcz z nim troszkę.
i tak jak koleżanka wyżej pomyślałabym nad dłuższymi włosami - wydaje mi się, że będziesz też poważniej wyglądał.

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:52 ----------

Trądzik minie tymbardziej, że zacząłeś z nim walczyć Powodzenia!
i tak jak koleżanka wyżej pomyślałabym nad dłuższymi włosami - wydaje mi się, że będziesz też poważniej wyglądał.
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 00:07   #4
kbb19800
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Co zrobić aby wyglądać chociaż przeciętnie?

na tradzik - mydlo siarkowe, przesusza i dziala antybakteryjnie; jesli przesusza za mocno, mozna stosowac raz dziennie, albo co 2 dni, stosownie do potrzeb - cena mniej niz 10 zl
do smarowania na noc - aknederm, substancja czynna to kwas azelainowy, przeciwtradzikowy i przeciw przebarwieniom - cena okolo 20 zl
na dzien - la roche posay toleriane fluide - nie jest to krem leczniczy, ale nawilzajacy do skory tlustej, bardzo dobry - cena to kilkadziesiat zl, ale np. dla mnie jest to jedyny krem, ktory mnie nie uczula, takze polecam
Przy leczeniu tradziku nie wolno sie opalac.
przyjzalabym sie tez, czy te pryszcze nie sa alergiczne, np, czy nie wychodza po uzyciu jakiegos kosmetyku (proszku do prania) czy zjedzeniu czegos
mozesz tez uzywac leczniczego makijazu, ale wiem, ze wiele osob nie toleruje makijazu u mezczyzn

a propos urody - usta sa ok, ja lubie duze usta u mezczyzn
Urody dodaje zdrowie - czyli zdrowa skora, wysportowana sylwetka; uwaga, Pudzian to nie jest wzor, raczej rzuc okiem na zdjecia przedwojennych atletow, umiesnionych i smuklych jednoczesnie; polecam dobra diete, to moze pomoc tez na tradzik.

Kolory ubran - czerwony i rozowy jest niewlasciwy, bo podkresla czerwony odcien skory. Polecam niebieski, czarny, moze tez zielony. Zmierz i popatrz w lustro, jak wyglada w tym odcieniu skora. Jesli bedzie wygladac ladniej, to kupuje.

A propos powodzenia u kobiet, to cuda dziala pewnosc siebie (ale nie arogancja), posiadanie zainteresowan, pasji. Mezczyzna gentleman to jest marzenie kobiet. Traktuj kobiety dobrze, badz uczciwy, a zapewniam cie, ze beda sie bily o ciebie. Nie zwalaj niepowodzen na wyglad. Ja przypominam sobie, ze u mnie w klasie najbrzydsza dziewczyna byla szanowana, mimo ze byla zezowata i z wada nog, oraz wielkim nosem. Po prostu byla pewna siebie i uwazala, ze zasluguje na dobre traktowanie. Jednoczesnie warto sie pogodzic z tym, ze nie kazdej dziewczynie sie spodobasz. trudno, takie jest zycie. Jak nie bedzie twoja dziewczyna, to moze chociaz dobra kolezanka.
kbb19800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 02:38   #5
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Co zrobić aby wyglądać chociaż przeciętnie?

Dopóki nie wyleczysz trądziku nie podkreślaj go ubiorem, tj. unikaj czerwoych, pomarańczowych, różowych ubrań.

Też bym Ci doradzała próbę zapuszczenia włosów. Wydaje mi się, że masz proste włosy, więc możesz układać fajne fryzury - w zależności od ich długości.

No i podstawowa rada: więcej uśmiechu!

Zbyt krytycznie do siebie podchodzisz.

---------- Dopisano o 03:38 ---------- Poprzedni post napisano o 03:37 ----------

A duże usta to może być tylko atut!
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 07:17   #6
Polinka277
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 181
Dot.: Co zrobić aby wyglądać chociaż przeciętnie?

jeee tam, nie badz taki surowy dla siebie sam fakt, ze pozbedziesz sie tradziku i zadbasz o cere bedzie juz bardzo duzym plusem)) a o reszte sie nie martw, bo na pewno kiedys uznasz, ze sa to Twoje atuty
Polinka277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 12:33   #7
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co zrobić aby wyglądać chociaż przeciętnie?

hmm bez przesady, nie jest tak źle jak piszesz, masz np bardzo ladne oczy i regularne rysy, co juz nadaje twarzy jakiejś atrakcyjności. Obserwuję sobie ostatnio mężczyzn w tramwajach i niestety zbyt urodziwi to oni nie są, w większości zapuszczeni, źle ubrani, o takich nijakich twarzach...
szczerze piszę, a nie żeby pocieszyć. parę pytań:
-czy nie masz przypadkiem wady zgryzu? tj. górne zeby za bardzo wypchnięte do przodu?
- czy krosty, które Ci wyskakują pozostawiają na twarzy blizny samoistnie czy to od rozdrapywania ich?
-jak wygląda twój zarost gdy sie nie ogolisz parę dni? jest w miarę kompletny bez dziur?

włosy powinieneś zapuścić lekko nad uszami, w taki sposób, żeby je lekko maskowały. z uszami nie ma tragedii, ale zawsze coś tak można poprawić.

jesli zarost jest kompletny, to możesz nosić brodę na całej twarzy tzw. kilkudniowy zarost, to zamaskuje duże usta, jesli ich nie lubisz. mi się one podobają, tylko wydaje mi się, że wypchnięte są do przodu przez zęby.
ile masz wzrostu?

na trądzik szczerze polecam Atrederm na początek 0,025% jest to preparat na receptę, retinoidowy, który skutecznie leczy trądzik, złuszcza blizny, zapobiega powstawaniu zaskórników. na początku może być gorzej, bo spod skóry zaczną wychodzi ukryte syfy, ale potem to jest bajka.
minus jest taki, ze skóra na początku widocznie się łuszczy, ale takie jest działanie leku i warto przez to przejść.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

dobrze Ci w czerwonym, ale noś go tylko wtedy, gdy nie masz na twarzy wyprysków. wszelkie takie kolory bardziej podkreślają to co jest na twarzy .
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 12:40   #8
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641
Dot.: Co zrobić aby wyglądać chociaż przeciętnie?

Trądzik da się wyleczyć.

Zapuściłabym włosy, ogoliła wąsik i uśmiechnęla się. Ubieraj się w stonowane kolory, wybieraj dobre jakosciowo ubrania.
__________________
Aga walczy o idealną sylwetkę !
-> cel: 54 kg

moje recenzje -> https://wizaz.pl/kosmetyki/recenzent...ent=boangelina
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 13:40   #9
henry16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Dot.: Co zrobić aby wyglądać chociaż przeciętnie?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
-czy nie masz przypadkiem wady zgryzu? tj. górne zeby za bardzo wypchnięte do przodu?
- czy krosty, które Ci wyskakują pozostawiają na twarzy blizny samoistnie czy to od rozdrapywania ich?
-jak wygląda twój zarost gdy sie nie ogolisz parę dni? jest w miarę kompletny bez dziur?
ile masz wzrostu?
-Mam, ale niedawno wyleczyłem sobie wszystkie zęby i niedługo będę miał zakładany aparat.
-Raczej się pilnuje, żeby nie rozdrapywać, ale raczej blizny mi nie zostają.
-Co do zarostu to jeszcze mam taki nastoletni meszek
-170 cm
henry16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 18:16   #10
jasza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 97
Dot.: Co zrobić aby wyglądać chociaż przeciętnie?

Dobrze dziewczyny radzą, przydałyby się dłuższe włosy. Masz bardzo ładne oczy i sympatyczną twarz. Ale mam wrażenie, że masz wadę ortodonyczną/ortognatyczną. Tak jakby to była niewielka retrogenia? Nie jestem pewna. Jeżeli będziesz mieć aparat to się wszystko powinno ładnie wyrównać
A tak swoją drogą to jak już będziesz trochę starszy to pomyśl o delikatnej, wystylizowanej bródce, pasowała by Ci. Na razie wąsik potraktuj maszynką.
Życzę Ci powodzenia w walce z trądzikiem. pamiętaj o cierpliwości i systematyczności
jasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 20:07   #11
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Co zrobić aby wyglądać chociaż przeciętnie?

Jesteś jeszcze młody, więc się zmienisz.
Trądzik - minie, uda Ci się go wyleczyć. A co do zębów, zgryzu - naprawdę doby ortodonta może zdziałać cuda! Po leczeniu ortodontycznym zmienia się (w niektórych,np.u mnie) dość widocznie kształt twarzy - na lepsze. To i usta wtedy nie będą stanowiły takiego problemu
A włosy, faktycznie nieco bym zapuściła. Poza tym za jakieś 3 lata dojrzejesz, pewnie już zdejmiesz aparat i nie poznasz osoby z tego zdjęcia, które wkleiłeś.
Powodzenia!
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 22:30   #12
kiniaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 58
Dot.: Co zrobić aby wyglądać chociaż przeciętnie?

ja mogę doradzić przede wszystkim w kwestii włosów..więc tak jak dziewczyny pisały zapuść trochę,podrosną to wycieniować u dobrego fryzjera i nosić lekko "potargane"..a ogólnie powiem Ci tak wez się za trądzik i uśmiech młody..samoakceptacja to podstawa..a na marginesie to pierwsze na co zwróciłam uwagę to Twoje oczyto jest na pewno Twój atut
kiniaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 15:28   #13
henry16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Dot.: Co zrobić aby wyglądać chociaż przeciętnie?

Dziękuję wszystkim za pomoc. Dzięki wam się dowartościowałem Tylko jeszcze jak by można teraz usunąć ten temat?
henry16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 15:37   #14
Stillady
Raczkowanie
 
Avatar Stillady
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Co zrobić aby wyglądać chociaż przeciętnie?

Rzeczywiście włosy przydałyby sie troche dłuższe, a co do ust... myślałeś o wąsach? Myśle, że wyglądałbyś interesująco.
__________________
http://twoje-stroje.blog.onet.pl

http://stillady.blogspot.com - mój blog o modzie - ZAPRASZAM
Stillady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 14:06   #15
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Co zrobić aby wyglądać chociaż przeciętnie?

Cytat:
Napisane przez Stillady Pokaż wiadomość
Rzeczywiście włosy przydałyby sie troche dłuższe, a co do ust... myślałeś o wąsach? Myśle, że wyglądałbyś interesująco.
o w życiu. nie widzę go za nic w wąsach


Cytat:
Napisane przez henry16 Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystkim za pomoc. Dzięki wam się dowartościowałem Tylko jeszcze jak by można teraz usunąć ten temat?
nie da rady możesz jedynie edytować całość - ale możesz za to dostać bana
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 16:17   #16
henry16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Dot.: Co zrobić aby wyglądać chociaż przeciętnie?

Cytat:
nie da rady możesz jedynie edytować całość - ale możesz za to dostać bana
A nie da się zrobić wyjątku bo nie chcę, że by ktoś ze znajomych to zobaczył
henry16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 13:49   #17
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Co zrobić aby wyglądać chociaż przeciętnie?

Cytat:
Napisane przez henry16 Pokaż wiadomość
A nie da się zrobić wyjątku bo nie chcę, że by ktoś ze znajomych to zobaczył
to usuń tylko swoje zdjęcie
wejdź w edycje posta i tam gdzieś powinno być
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 12:33   #18
henry16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Dot.: Co zrobić aby wyglądać chociaż przeciętnie?

Cytat:
Napisane przez Sylvviiaa Pokaż wiadomość
to usuń tylko swoje zdjęcie
wejdź w edycje posta i tam gdzieś powinno być
Tylko jest problem bo nie mogę edytować swoich postów

P.s. Prosił bym bardzo administratora o usunięcie zdjęcia.
henry16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 13:43   #19
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Co zrobić aby wyglądać chociaż przeciętnie?

Polecam pregulamin "metamorfoz".
Cytat:
Cytat:
1. Na forum Metamorfozy nie ma możliwości usuwania zdjęć i edytowania postów.
Spowodowane jest to ustawicznym niszczeniem wątków:
-ktoś zakłada wątek, zamieszcza zdjęcie(a) oraz pytania
- otrzymuje odpowiedź, wyjaśnienia i pomoc od Wizażanek
-ktoś usuwa zdjęcia oraz pytania
-wątek jest zniszczony i bezwartościowy - nie wiadomo o co w nim chodzi
Dlatego zanim zamieścisz swoje zdjęcie na tym forum, pomyśl dwa razy. Potem nie ma odwrotu.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 19:50   #20
nienormalna 89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20
Dot.: Co zrobić aby wyglądać chociaż przeciętnie?

Na prawdę nie jest źle, kolego Nie wiem czy to jeszcze przeczytasz, ale na prawdę przy odrobinie wysiłku będziesz mógł wyglądać całkiem nieźle.

Nie czytałam rad dziewczyn, więc mogę którąś podpowiedź powielić, ale co tam

1. coś, co mnie jako dziewczynę zawsze odpycha - dziewiczy wąsik. Dbaj o to, żeby go nie było, to na prawdę wygląda nieestetycznie.

2. trądzik wylecz i nie ma problemu

3. będziesz miał aparat, więc zębami też się nie martw czy zgryzem, bo w trakcie noszenia aparatu wad nie widać (sama kiedyś nosiłam)

4. zapuść i jakoś ładnie ścieniuj (znaczy fryzjer, nie Ty) włosy, tak za ucho z jakąś grzywką na bok, ale subtelną - nie a'la emo, poprzeglądaj jakieś katalogi z męskimi fryzurami i wybierz odpowiednią. Pewnie masz proste włosy, więc nie powinno być problemu z doborem. A grzywka dlatego, że masz wysokie czoło i takie ścięcie jest właśnie polecane.

5. nie noś ubrań o jaskrawych kolorach, żółcie, zielenie, pomarańcze. Do rudych włosów pasują ciemne stylizacje, które podkreślają ogień na głowie Czarne koszule, jeansy, jakieś ładne buty (nie ograniczaj się do adidasów, może coś bardziej eleganckiego?)

Myślę, że jak się zastosujesz do tych pięciu rad to powinno być całkiem fajnie Powodzenia
nienormalna 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.