"Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-31, 21:12   #181
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

pocahontas69- a moze ty wygladasz juz jak super laska i twoj facet nie chce miec chudzielca przyznaj sie!!! A tak w ogole to ile wazysz i przy jakim wzroscie? Mysle ze z 5kg to dasz sobie rade! Trzymam kciuki
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 10:57   #182
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Ah, ja bym Mały Aniołku chciała bardzo wygladac jak super laska ale niestety. Jestem niska, mam 160 cm przy wadze 50-51kg. Mój głowny problem to figura gruszki czyli raczej kragłe uda i zaokraglony brzuszek nawet gdy się wazy "odpowiednio". Myslę że 5kg sprawi że brzuszek się spłaszczy i że nie będę miała takiego problemu z kupnem spodni ( kwestia ud). A jeżeli chodzi o mojego faceta to on nie chce bym chudła żeby mi biust nie zmalał (75C) Ja osobiscie wolałabym miec proporcjonalnie wszystko mniejsze bo taki biust tez w miektórych bluzkach pogrubia, a zwlaszcza takiego malego człowieczka jak ja
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 14:50   #183
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

pocahontas a może lepiej poćwiczyć na brzuch np. 6-kę weidera, silne mięśnie będą go trzymały na płasko
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 08:55   #184
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

lewaloff - próbowałam ten sposób ale 6w to istna masakra- mięśnie mnie bolały tak mocno że ruszac się nie mogłam. chociaz przy odchudzaniu oczywistym jest że trzeba poćwiczyc nad brzuszkiem i udami ( w moim przypadku)
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 14:59   #185
an_lee
Raczkowanie
 
Avatar an_lee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 46
GG do an_lee
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

A może zamiast szóstki ( ja też jej nie ćwiczę bo codziennie to nie miałabym czasu znając życie hihih) ćwiczyć pilatesa? Podobno działa super Ale po diecie na pewno brzuszek zmaleje, z moim tak się stało - jest płaściutki
__________________
"Even the stars look brighter tonight,
nothing's impossible
I still believe in love at first sight
nothing's impossible" DM
an_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 15:09   #186
doda22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 112
GG do doda22 Send a message via Skype™ to doda22
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

ja tez bym sie zapisala ale mieszkam w Hamburgu -Niemcy i niebardzo moge przyjechac na sesje zdjeciowa ;( czy moge bez sesji ?????? prosze o szybka odpowiedz
doda22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 14:35   #187
evvk
Przyczajenie
 
Avatar evvk
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

hej!
ja jestem w trzecim tygodni diety i na razie schudłam ok 4 kg
Do domku kupiłam sobi Twistera za jakieś 30 zł. żeby brzuszek ćwiczyć i zaczełam tą szóstkę weidera ćwiczyć... Zobaczymy ile wytrwam
Wiem że powinnam jeszcze chodzić regularnie na siłownie ale nie mam pojecia gdzie się wybrać Może Wy znacie jakieś miejsce godne polecenia w Krakowie??

Serdecznie Was pozdrawiam!!!
evvk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-03, 19:51   #188
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Cytat:
Napisane przez an_lee Pokaż wiadomość
A może zamiast szóstki ( ja też jej nie ćwiczę bo codziennie to nie miałabym czasu znając życie hihih) ćwiczyć pilatesa? Podobno działa super Ale po diecie na pewno brzuszek zmaleje, z moim tak się stało - jest płaściutki

ale Ci zazdroszcze z tym płaskim brzuszkiem - ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu - to straszie mobilizuje do pracy nad sobą zwłaszcza że jak dostrzegłam miałas na początku większy brzuszek od mojego a teraz masz płaściutki i wyglądasz cudnie ;D dieta+ ćwiczenia = sukces
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 08:52   #189
an_lee
Raczkowanie
 
Avatar an_lee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 46
GG do an_lee
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Pocahontas dziekuję!!! hihih no ja myslę, ze jak masz brzuszek mniejszy od mojego "dawnego" to na pewno na diecie szybko zrzucisz wszystkie zbędne fałdki Najważniejsze jest to, że jak na razie brzuszek nie zmienia gabarytów więc chyba dieta na mnie dobrze wpłynęła, bo trochę się bałam co będzie po jej zakończeniu ale jest dobrze!!! Buziaki!
__________________
"Even the stars look brighter tonight,
nothing's impossible
I still believe in love at first sight
nothing's impossible" DM
an_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 17:14   #190
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Cytat:
Napisane przez Barbara Dąbrowska Pokaż wiadomość
Jak się miewają moje "laseczki"?
ile ja bym dała żebyscie wznowili tą cudowną akcję i wzięli mnie pod swoje skrzydła... ah...marzenia...
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 07:09   #191
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

kochane wlasnie wrocilam z nart ze slonecznej Italii. Ach jak ja sie tam wyszalalam!!! Od rana do wieczora narty. Wloskie makarony zrobily swoje, przytylam okolo 2 kg, ale widze ze chyba z kilogram z tego to wzrost masy miesniowej, nozki mi sie umiesnily. Teraz chyba z dwa tygodnie sie podietuje zeby zrzucic te kg Ogolnie radze sobie dobrze, trzymam sie dzielnie
Evvk- gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-11, 12:59   #192
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Prześledziłam całą akcję z wami w roli głównej i powiem wam, że aż mnie ściska z radości jak tak o tym wszystkim czytałam, bo to takie wspaniałe uczucie kiedy schudnie się i wygląda we wszystkim cudnie. Nie ukrywam, że zazdroszczę wam tych wspaniałych efektów i szczerze gratuluje tego co osiągnęłyście bo to naprawdę wspaniałe. Podziwiam takich ludzi, którzy mają w sobie tyle silnej woli i są tak bardzo uparci, że dosięgają swoich celów.
Ja tez chciałabym zgubić zbędne kg, z rozmiaru 44 chciałabym zejść do 40 ale brak mi sił (motywację mam patrząc na wasze osiągnięcia, a czytam o tym już nie pierwszy raz). Zawsze mówię sobie od poniedziałku i nadchodzi kolejny poniedziałek, a ja znów przekładam do następnego... nie wiem czy kiedykolwiek mi się uda. Jutro znów będzie poniedziałek i znów założyłam sobie, że tym razem to będzie właśnie ten poniedziałek, ale czy to będzie ten... zapewne będzie tak jak zawsze... Tak czy siak jednak mam nadzieję, że i dla mnie nadejdzie ten dzień kiedy będę tak silna jak wy i zmienie siebie.
Jeszcze raz serdecznie gratuluje i mocno ściskam, naprawdę podziwam was dziewczyny i jestem z was dumna
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 13:25   #193
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Cytat:
Napisane przez Judysia Pokaż wiadomość
Prześledziłam całą akcję z wami w roli głównej i powiem wam, że aż mnie ściska z radości jak tak o tym wszystkim czytałam, bo to takie wspaniałe uczucie kiedy schudnie się i wygląda we wszystkim cudnie. Nie ukrywam, że zazdroszczę wam tych wspaniałych efektów i szczerze gratuluje tego co osiągnęłyście bo to naprawdę wspaniałe. Podziwiam takich ludzi, którzy mają w sobie tyle silnej woli i są tak bardzo uparci, że dosięgają swoich celów.
Ja tez chciałabym zgubić zbędne kg, z rozmiaru 44 chciałabym zejść do 40 ale brak mi sił (motywację mam patrząc na wasze osiągnięcia, a czytam o tym już nie pierwszy raz). Zawsze mówię sobie od poniedziałku i nadchodzi kolejny poniedziałek, a ja znów przekładam do następnego... nie wiem czy kiedykolwiek mi się uda. Jutro znów będzie poniedziałek i znów założyłam sobie, że tym razem to będzie właśnie ten poniedziałek, ale czy to będzie ten... zapewne będzie tak jak zawsze... Tak czy siak jednak mam nadzieję, że i dla mnie nadejdzie ten dzień kiedy będę tak silna jak wy i zmienie siebie.
Jeszcze raz serdecznie gratuluje i mocno ściskam, naprawdę podziwam was dziewczyny i jestem z was dumna
A czemu mowisz sobie ze od poniedzialku? Powiedz sobie rano "od DZIŚ" ja tak zrobilam i szczerze polecam. Efekt zaskoczenia, nawet dla siebie samej jest wskazany. Poprzednio tez mowilam : od pierwszego, od poniedzialku, ok - mam miesiac aby troche schudnac bo pozniej impreza itp, ani razu nie zadzialalo

Powodzenia i kciuki trzymam
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 20:51   #194
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Dzięki Viris. Nie wiem czemu zawsze jest od poniedziałku, od pierwszego itp zawsze jak coś mam zacząć to robie to od poniedziałku lub od 1, taki głupi nawyk. Jutro też mój poniedziałek Chyba już nie wierzę samej sobie w te poniedziałki ale jakoś to będzie. Może masz racje nie uda się poniedziałek, to zacznę od wtorku w sumie to mogę od dziś
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 15:19   #195
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Mnie tak zmotywowało, że pobiegłam truchtem do SetPointu i od wczoraj ruszyłam z dietą Uprasza się o trzymanie kciuków

będę Was informować na bieżąco o wynikach, bo mam co zrzucać oj mam
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 10:13   #196
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
Mnie tak zmotywowało, że pobiegłam truchtem do SetPointu i od wczoraj ruszyłam z dietą Uprasza się o trzymanie kciuków

będę Was informować na bieżąco o wynikach, bo mam co zrzucać oj mam
na moje kciuki mozesz liczyc
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 21:29   #197
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
Mnie tak zmotywowało, że pobiegłam truchtem do SetPointu i od wczoraj ruszyłam z dietą Uprasza się o trzymanie kciuków

będę Was informować na bieżąco o wynikach, bo mam co zrzucać oj mam
Na mnie możesz także liczyć!!!!!
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 09:01   #198
an_lee
Raczkowanie
 
Avatar an_lee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 46
GG do an_lee
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Hej dziewczyny!!!! No i na mnie też możecie liczyć!!!! hihhi Ja w końcu zmobilizowałam się do treningów, bo choć waga się trzyma to trzeba nieco zadbać o to by w przyszłości nic nie przybyło hihihih teraz biegam!!! mam nadzieję że nie dostanę zapalenia płuc hahahah
__________________
"Even the stars look brighter tonight,
nothing's impossible
I still believe in love at first sight
nothing's impossible" DM
an_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 12:51   #199
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Dziewczynki Kochane, wiem że Was zamęczam tymi pytaniami o dietę ale muszę znac odpowiedz jeszcze na dwa pytanka Po pierwsze : Czy możecie powiedziec jakie bylo ograniczenie kaloryczne w waszej diecie w kazdym z tygodni? (Podaje przykład o co mi chodzi : 1-2 tydzien dieta 1000kcal , 3-4 tydzien dieta 1200 kcal itd. ) bo nie wiem czy trzeba się katowac dietą 700 kcal czy takie 1000kcal ( a może i więcej wystarczy) . No i drugie zasadnicze pytanie - jak często w tygodniu uprawiałyscie sport, co to było ( czy np musiałyscie się katowac morderczym biegami czy wystarczyła dużo mniej męcząca jazda na rowerze) no i oczywiscie ile czasu trwał ten wysiłek fizyczny i jaką miał intensywność.
Jak będziecie miały chwilę to bardzo proszę o odpowiedz. ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ!
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 13:39   #200
an_lee
Raczkowanie
 
Avatar an_lee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 46
GG do an_lee
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Pocahontas69 będę pierwsza z odpowiedzią hihihi Szczerze to nie pamiętam jak było z kalorycznością w pierwszym tygodniu zdaje mi się że 1000 kalorii. Może Sylwia lub Gosia pamiętają. Potem rzeczywiście po troszku zwiększałyśmy dawkę kalorii.
Natomiast jeśli chodzi o sport ,to tak szczerze ja nie uprawiałam go za wiele. Chodzi przede wszystkim o to, żeby przy niskooenergetycznej diecie nie zasłabnąć i nie zaszkodzić sobie nadmiernym wysiłkiem fizycznym. Mnie pani dietetyk zalecała 2 góra 3 razy w tygodniu umiarkowany wysiłek fizyczny. Żadnego katowania się. Miałam mało czasu więc ćwiczyłam bardzo bardzo mało. Głównie ćwiczenia Pilatesa albo zestawy z Shape albo skakanka.
Starałam się ćwiczyć 2 razy w tygodniu. Nie oblewały mnie siódme poty, ćwiczyłam powoli i dokładnie. Czas wysiłku średnio pół godziny do godziny.A schudłam i tak. Zdecydowanie więcej ćwiczę teraz, ale ja po prostu to lubię, więc to dla mnie frajda. Pozdrowionka!
__________________
"Even the stars look brighter tonight,
nothing's impossible
I still believe in love at first sight
nothing's impossible" DM
an_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 22:28   #201
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

No ja tez mam problem z okresleniem tego jaka kalorycznosc miala moja dieta :/ wiem ze 1600kcal to byla moja optymalna porcja chyba do tego zeby nie przytyc a troche chudnac. Tak mowila dietetyczka,zreszta tak naprawde duzo nie mowila, po prostu kazala stosowac diete. Pewnie tajemnica dietowa Ja przez polowe diety cwiczylam duzo- 3-4 razy w tygodniu. Z poczatku jezdzilam rowerem po gorach- 30km dziennie, intensywne plywanie na basenie, czasem aerobik godzinny w domku, siatkowka, tenis, wspinaczka sciankowa i oczywiscie duzo milosci Troche tego bylo. niestety pozniej czasu braklo i moze troche tez checi- przyszly zimne dni. Nie lubie zima uprawiac sportow-no oprocz nart bo to uwielbiam Teraz czekam z utesknieniem na wiosne.
Pocahontas69- a tobie jak idzie dieta? mam nadzieje ze chociaz troche ci pomoglysmy.
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 12:22   #202
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

AN_LEE , MAŁY ANIOŁKU - JESTEŚCIE MEGA KOCHANE!!! Ogromny buziak dla Was za pomoc! Dajecie mi wsparcie a to jest bardzo ważne chcialabym mieć takie przyjaciólki jak Wy...

A jeżeli chodzi o dietę to jest coraz lepiej, u mnie najgorzej jest z psychiką -> żeby nie traktować "złego" jedzenia jak nagrodę i żeby nie uważać że jestem gorsza bo krąglejsza od innych.
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 13:21   #203
fleo
BAN stały
 
Avatar fleo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 98
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Pocahontas69 z tą ilością kalorii to dokladnie nie pamiętam wie, że nie mogła ona przekraczać 1600kcl choć w pierwszych tygodnich napenwo byla mniejsza .
Napewno dasz rade i nie traktujmy tego jako diety, wyliczania kalorii czegoś nieprzyjemnego, ale jako zmiane stylu życia, i to taka która ma na celu tylko nasze dobro a nie zrobienie na krzywdy. Wszystko kwestia psychiki i złych przyzywczajń, a i je można łatwo i na stałe zmienic, potrzeba tylko troszke silnej woli i wsparcia od strony innych.
Dlatego trzymam mocno za Ciebei kciuki i jakobys miala jakies pytanka albo wątpliowsci pisz
fleo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 11:21   #204
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

fleo ;* ;D A dzisiaj właśnie jedna koleżanka powiedziała że ostatnio schudłam <jupi> Po takim komplemencie od razu mam ochotę jesc tylko warzywa hihi
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 14:08   #205
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

pocahontas69- ciesze sie bardzo ze dajemy ci wsparcie wlasnie o to tutaj chodzi, mam nadzieje, ze bedziemy sie wszystkie razem wspierac do konca Sylwia ma racje- ta dieta ma zmienic nasz styl zycia, trzeba sie przestawic na inne zywienie, aby po skonczonej diecie uniknac ponownego przybrania na wadze.
Ach tak, komplementy sa bardzo mile i skuteczne, bo w moim przypadku mobilizowaly mnie podwojnie
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 14:01   #206
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

czas na pierwszy meldunek,
po 11 dniach diety spadło ze mnie 2.5 kg tłuszczu , zatrzymało mi za to 1 kg wody, co zapewne jest efektem spraw babskich .

następny meldunek 9 marca oczywiście kciuki trzymajcie nadal!
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 20:52   #207
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

mniami mniam gratulacje wielkie oby tak dalej oby tak dalej No tak meldunek 9 marca, chyba to niezbyt trafny pomysl- dzien po dniu kobiet- no wiecie czekoladki od ukochanego hehe (żart) Fajnie ze sie meldujesz, to na pewno cie bardziej zmobilizuje Tylko nie zapominaj o tym, bedziemy cie na bierzaco kontrolowac i cie wspierac hehe Apropo czekoladek to jutro przyjezdza moj TZ och mam nadzieje, ze nie przywiezie niczego slodkiego
Dziwnie mi sie pisze, nie moe sie przyzwyczaic do nowego designu. Wolalabym fiolet zamiast zielonego Całuski dziewczynki!
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 12:40   #208
evvk
Przyczajenie
 
Avatar evvk
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Gratulacje lewaloff!!
Ja jestem pod koniec 7 tygodnia diety i jak na razie zeszło mi 6.5 kilo...(zbliżam się do półmetku )
Jak sobie poradziłaś z dniami płynnymi? Mam jeszcze jedno pytanko: jakie pomiary Ci robia na kontrolnych wizytach? Bo ja chodze do odziału w Katowicach i tam mi pokazują tylko wagę i poziom tłuszczu w procentach a o takich cudeńkach jak kilogramy wody zatrzymane w organiźmie to mi nikt nie mówił...

Mocno trzymam kciuki oby tak dalej
evvk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 12:08   #209
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

Cytat:
Napisane przez evvk Pokaż wiadomość
Gratulacje lewaloff!!
Ja jestem pod koniec 7 tygodnia diety i jak na razie zeszło mi 6.5 kilo...(zbliżam się do półmetku )
Jak sobie poradziłaś z dniami płynnymi? Mam jeszcze jedno pytanko: jakie pomiary Ci robia na kontrolnych wizytach? Bo ja chodze do odziału w Katowicach i tam mi pokazują tylko wagę i poziom tłuszczu w procentach a o takich cudeńkach jak kilogramy wody zatrzymane w organiźmie to mi nikt nie mówił...

Mocno trzymam kciuki oby tak dalej

evvk gratulacje ja mam za sobą jakieś 10% kuracji (17 dni)

dni płynne to pewnie jakieś tortury, które Magda szykuje dla mnie na później

w nowej siedzibie mają nowe analizatory (od niedawna), które pokazują masę ciała, ile jest mięśni, ile tłuszczu a ile wody. się staje na tym boso i chwyta dodatkowo łapkami i potem to ustrojstwo wypluwa oskarżycielski paragon. A o tej zatrzymanej wodzie wiem z analizy wyników z poszczególnych wizyt.
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 14:27   #210
asiulek04
Raczkowanie
 
Avatar asiulek04
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 141
Dot.: "Schudnij z nami!"- akcja Wizaż.pl i SetPoint

gratulacje dziewczyny!! ja z diet probowalam SB i powiem wam ze sa efekty, chcialam do niej teraz od marca wrocic ale planuje bardzo duzo ruchu i boje sie zebym nie przegiela wiec znajoma z fitnessu polecila mi inna diete oparta na ryzu, rybach i warzywach, bez chleba i makaronow oraz bez owocow.
asiulek04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.