Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-14, 12:07   #2941
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
również kupiłam eve 8w1 zaczełam uzywac 3 dni temu
ja mam plan używać jak któraś dziewczyna tu pisała, pod lakier, tak co 3-4dni, zobaczymy jak się sprawdzi
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 12:19   #2942
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja mam plan używać jak któraś dziewczyna tu pisała, pod lakier, tak co 3-4dni, zobaczymy jak się sprawdzi
ja narazie uzywam tak jak jest napisane w sposób użycia .
a później napewno i pod lakier będe używac.
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 12:24   #2943
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Hej

Czy któraś z Was posiada szczoteczkę do twarzy Clarisonic lub zna osobę, którą ją posiada? Strasznie mnie kusi, ale cena w Sephorze to ponad 6 stów, nie wiem, czy warto
Niestety nie używałam, ale opinie ma naprawdę świetne. Drogie, ale podobno warto Ja bym raczej się nie zdecydowała, moją skórę cudownie oczyszcza z martwego naskórka, zaskórkników i wszelkiego zła peeling enzymatyczny Frutique http://alphanailstylist.pl/100433,fr...ating-gel.html

Dostałam odlewkę od przyjaciołki i się w nim zakochałam. A sporo peelingów i typowych kwasiorów stosowałam. W Polsce nie ma opinii zbytnio http://www.makeupalley.com/product/s...kincare---Face

Cytat:
Napisane przez Anulka82Z Pokaż wiadomość
Witam,
Po nie udanych próbach uzyskania jednolitego koloru na poziomie 10 wyladowałam u fryzjera, gdzie miałam nałozoną farbę alfaparf 10,31 i 0SP + woda 12%. w jakich proporcjach powinnam ich użyć. Nareszcie kolor odrostu nie odróżnia się od reszty

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Zapomniałam dodać, że odrost mam na poziomie 7, ale ciężko się rozjasnia
0SP miesza się tylko z superblondami, tak głosi ulotka. Do zwyklych blondów stosuje się wzmacniacz 000 SSS , ale skoro tak Ci robiła fryzjerka i było ok to nie wiem

Ten oSP miesza się z farbą maksymalnie w stosunku 1:1

Cytat:
Napisane przez jjulitaa Pokaż wiadomość
Wiesz Bunny zupełnie się nie znam na farbowaniu. Pomyślałam, że skoro krótki odrost farba robi mi super, to z długim też sobie poradzi.

Eh nie dawno się pozbyłam rozjaśniacza z końców i na moje włosy działa on tragicznie. Mam cienkie i rzadkie, a po rozjaśniaczu do niczego się nie nadają.

Przepraszam, że tak Cię meczę
Ale czy bym mogła Ci wysłać fotkę włosów jak ten odrost wygląda ? I byś mi podpowiedziała czy jest szansa, że jakaś farba go ruszy
Np. gdybym kupiła oksy 12 i podmieniła w loreal Stockholm
Skoro i tak planujesz dokupić wodę, to może jednak wybierz profesjonalną farbę? Mogą wyjść Tobie taniej niż ten sklepowy Loreal
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 12:26   #2944
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

prawda.
byc moze lepiej jakbys dodala korektor chlodny do farby.

Kochanie, np? Jestem ciemna masa, mi to trzeba jak krowie na rowie wszystko wyłozyc, jaki korektor jak go sie uzywa?



Wrocilam wlasnie z córą ze szczepienia- już śpi. Boże, jaka biedna Ma po tym szpitalu taką traume ,że jak zobaczyła pielegniarke to tak zaczęła płakac histerycznie i kopac, szarpac sie, że nawet sie jej zważyc nie dało We 3 ją trzymałysmy przy szczepieniu, a miała w obie nóżki po raz kłucie.. Aj gdy tylko wyszłysmy-jak ręką odjął, dziecko z uśmiechem itd. Ewidentnie ma traume do lekarzy Naszczęście nast.szczepienie w wieku 5 lat!
Oby tylko nie gorączkowała jeszcze..
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 12:28   #2945
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja się boję tych odżywek miałam 5 w1 czy 6 w1 i mam diamentową, którą właśnie nakładałam ostatnio przez jakiś czas i normalnie paznokcie mi sie na pół zaczęły rozdwajać poczytałam o nich i okazuje się , że więcej osób miało podobnie po niej , więc ląduje w koszu dziękuję bardzo za takie efekty
Wydaje mi się, że to zależy od grubości paznokcia. Jak pomalowałam mojemu TŻ na próbę (on mi się daje do takich eksperymentów), to zniszczyło mu paznokcie, rozdwajały się na potęgę. Z natury ma raczej cieniutką płytkę

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
ja narazie uzywam tak jak jest napisane w sposób użycia .
a później napewno i pod lakier będe używac.
Ja taka mądra nie byłam i robiłam po swojemu Używałam tego dłużej niż tydzień i miałam masakrę, pazury kruszyły się jak po jakiejś ciężkiej chemii. Dopiero jak odrosły w 100% nowe stały się normalne.

Fajne są te odżywki Eveline, ale lepiej z nimi działać ostrożnie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 12:29   #2946
Anulka82Z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 18
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

"0SP miesza się tylko z superblondami, tak głosi ulotka. Do zwyklych blondów stosuje się wzmacniacz 000 SSS , ale skoro tak Ci robiła fryzjerka i było ok to nie wiem

Ten oSP miesza się z farbą maksymalnie w stosunku 1:1"

Dziękuje za odp.
Anulka82Z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 12:52   #2947
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to zależy od grubości paznokcia. Jak pomalowałam mojemu TŻ na próbę (on mi się daje do takich eksperymentów), to zniszczyło mu paznokcie, rozdwajały się na potęgę. Z natury ma raczej cieniutką płytkę

Ja taka mądra nie byłam i robiłam po swojemu Używałam tego dłużej niż tydzień i miałam masakrę, pazury kruszyły się jak po jakiejś ciężkiej chemii. Dopiero jak odrosły w 100% nowe stały się normalne.

Fajne są te odżywki Eveline, ale lepiej z nimi działać ostrożnie
No ja ogólnie juz kiedys duzo czytałam o tych odżywkach i stwierdziłam '' napewo ich nie kupie '' a teraz jak poszłam do pracy to taki mi się kruszą/łamią itd. że pytałam kolezanek czy czegos uzywają i dwie mi poleciły tą eve 8w1. No więc ją kupiłam i '' testuję '' ;D
mam nadzieje że u mnie nie napsoci za bardzo a raczej wzmocni moje paznokcie bo nijak ich zapuscic nie moge (i to wcale nie jakiś meeega długich bo takich nie lubie )
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 13:00   #2948
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
No ja ogólnie juz kiedys duzo czytałam o tych odżywkach i stwierdziłam '' napewo ich nie kupie '' a teraz jak poszłam do pracy to taki mi się kruszą/łamią itd. że pytałam kolezanek czy czegos uzywają i dwie mi poleciły tą eve 8w1. No więc ją kupiłam i '' testuję '' ;D
mam nadzieje że u mnie nie napsoci za bardzo a raczej wzmocni moje paznokcie bo nijak ich zapuscic nie moge (i to wcale nie jakiś meeega długich bo takich nie lubie )
Ja strasznie długo leczyłam pazurki po tej odżywce. Z tą odżywką jest tak, że nie dla każdego ona będzie dobra Trzeba samemu wypróbować, a jeśli krzywdy nie robi to używać bo odżywka sama w sobie efekt daje boski. Ja jej używać nie mogę, ale moja koleżanka już gdzieś od dwóch lat używa non stop i ma szpony piękne. Ja ostatnio lubuje się w odżywce czosnkowej, trochę śmierdzi, ale efekty wow
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 13:04   #2949
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Moje z natury sa słabe...niby pracuje w biurze ale przy takich tonach papierów bardzo często się łamią i to przy samym opuszku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 13:15   #2950
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja mam plan używać jak któraś dziewczyna tu pisała, pod lakier, tak co 3-4dni, zobaczymy jak się sprawdzi
ja używam pod lakier nie lubię mieć niepomalowanych paznokci, więc inaczej u mnie nie przeszłoby wiecie, że mój Tż mi powiedział ostatnio, że nigdy nie widział niepomalowanych moich paznokci

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja mam to samo
ucieło mi Twój tekst na moją odpowiedź chodziło mi o ten kołtun na mokro i dred od chusty
niestety, zazdroszczę tym co nie mają z tym problemu

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2013-11-14 o 13:22
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 13:18   #2951
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja używam pod lakier nie lubię mieć niepomalowanych paznokci, więc inaczej u mnie nie przeszłoby wiecie, że mój Tż mi powiedział ostatnio, że nigdy nie widział nie pomalowanych moich paznokci

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------



niestety, zazdroszczę tym co nie mają z tym problemu
też tak mam :/. i to nie tylko gdy zaczyna się zima (chusty itp) ja mam tak czesto w lato nawet jak sie nosi tylko t-shirt czy coś :/
Przez to zazwyczaj odechciewa mi sie nosic rozpuszczonych włosow mimo że uwielbiam miec rozpuszczone
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 13:19   #2952
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



ja się boję tych odżywek miałam 5 w1 czy 6 w1 i mam diamentową, którą właśnie nakładałam ostatnio przez jakiś czas i normalnie paznokcie mi sie na pół zaczęły rozdwajać poczytałam o nich i okazuje się , że więcej osób miało podobnie po niej , więc ląduje w koszu dziękuję bardzo za takie efekty


umieram ... @ mnie nawiedziła
też czytałam i widziałam skutki jakie wyrządziły np. że po tej 8w1 zieleniała płytka
ja używam pod lakier, i dla mnie super, znajome też sobie chwalą, nawet moja nastoletnia kuzynka już przestała obgryzać paznokcie dzięki niej a gorzki paluszek nie pomagał

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
też tak mam :/. i to nie tylko gdy zaczyna się zima (chusty itp) ja mam tak czesto w lato nawet jak sie nosi tylko t-shirt czy coś :/
Przez to zazwyczaj odechciewa mi sie nosic rozpuszczonych włosow mimo że uwielbiam miec rozpuszczone
właśnie latem robi się u mnie czasami coś podobnego ale to przy ogromnym upale wtedy poci sie od włosów rozpuszczonych szyja kark
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 13:25   #2953
jjulitaa
Raczkowanie
 
Avatar jjulitaa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 60
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Niestety nie używałam, ale opinie ma naprawdę świetne. Drogie, ale podobno warto Ja bym raczej się nie zdecydowała, moją skórę cudownie oczyszcza z martwego naskórka, zaskórkników i wszelkiego zła peeling enzymatyczny Frutique http://alphanailstylist.pl/100433,fr...ating-gel.html

Dostałam odlewkę od przyjaciołki i się w nim zakochałam. A sporo peelingów i typowych kwasiorów stosowałam. W Polsce nie ma opinii zbytnio http://www.makeupalley.com/product/s...kincare---Face


0SP miesza się tylko z superblondami, tak głosi ulotka. Do zwyklych blondów stosuje się wzmacniacz 000 SSS , ale skoro tak Ci robiła fryzjerka i było ok to nie wiem

Ten oSP miesza się z farbą maksymalnie w stosunku 1:1


Skoro i tak planujesz dokupić wodę, to może jednak wybierz profesjonalną farbę? Mogą wyjść Tobie taniej niż ten sklepowy Loreal

Masz rację, właśnie przeglądałam np. wella koleston 12/03 mi się spodobał, albo 12/89.
Tylko ciekawe czy farba bez rozjaśniacza, ruszy to co mam na głowie...

Wstawiłam do albumu zdjęcia jak to teraz wygląda, może coś mi podpowiesz.


Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
No ja ogólnie juz kiedys duzo czytałam o tych odżywkach i stwierdziłam '' napewo ich nie kupie '' a teraz jak poszłam do pracy to taki mi się kruszą/łamią itd. że pytałam kolezanek czy czegos uzywają i dwie mi poleciły tą eve 8w1. No więc ją kupiłam i '' testuję '' ;D
mam nadzieje że u mnie nie napsoci za bardzo a raczej wzmocni moje paznokcie bo nijak ich zapuscic nie moge (i to wcale nie jakiś meeega długich bo takich nie lubie )
Ja z dwa lata temu ją kupiłam chociaż miałam ładne, długie paznokcie. Chciałam je tylko "odżywić". Stosowałam zgodnie z instrukcją na opakowaniu i po ok tygodniu odpadła mi z paru paznokci ta biała część.
Ale znam wiele dziewczyn dla których odżywka służy. To oby u Ciebie było wszystko ok
jjulitaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 13:44   #2954
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez jjulitaa Pokaż wiadomość
Masz rację, właśnie przeglądałam np. wella koleston 12/03 mi się spodobał, albo 12/89.
Tylko ciekawe czy farba bez rozjaśniacza, ruszy to co mam na głowie...

Wstawiłam do albumu zdjęcia jak to teraz wygląda, może coś mi podpowiesz.
Zerknęłam Niestety nie potrafię doradzić, bo zwyczajnie nie mam doświadczenia. Taki rudawy odrost miałam tylko jako pozostałość po ciemniejszej albo rudawej farbie. Ciemny naturalny odrost, który się nie do końca rozjaśnił to nie moja bajka, tu Bunny musi doradzić, bo chyba jedyna w wątku się na tym naprawdę zna

Koleston 12/03 chyba wychodzi ciepło dosyć? Zależy co byś chciała.
U tej blogerki fajnie wyszło 12/89
http://cherish-your.blog spot.com/2013/07/wella-koleston-perfect-1289-perowy.html
http://cherish-your.blog spot.com/2013/09/farbowanie-wosow-blond.html

bez spacji

A ja bym chciała takie jasne jak ma tutaj Abbey
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ls2hiuGl8u1qz9qooo1_500.jpg (39,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg abbey_lee_kershaw_backstage_at_alexander_wang_fw_2012_TYcc0e6.sized.jpg (36,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23767.jpg (136,8 KB, 12 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 14:06   #2955
jjulitaa
Raczkowanie
 
Avatar jjulitaa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 60
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Zerknęłam Niestety nie potrafię doradzić, bo zwyczajnie nie mam doświadczenia. Taki rudawy odrost miałam tylko jako pozostałość po ciemniejszej albo rudawej farbie. Ciemny naturalny odrost, który się nie do końca rozjaśnił to nie moja bajka, tu Bunny musi doradzić, bo chyba jedyna w wątku się na tym naprawdę zna

Koleston 12/03 chyba wychodzi ciepło dosyć? Zależy co byś chciała.
U tej blogerki fajnie wyszło 12/89
http://cherish-your.blog spot.com/2013/07/wella-koleston-perfect-1289-perowy.html
http://cherish-your.blog spot.com/2013/09/farbowanie-wosow-blond.html

bez spacji

A ja bym chciała takie jasne jak ma tutaj Abbey

Bunny to moje guru włosowe Dla ilu już dziewczyn ona pomogła i uratowała włosy.


Mnie 12/89 zachwycił u tej dziewczyny:
http://hairandstuff.blogspot.com/201...t-in-1261.html


Włosy Abbey
Śliczny, czysty blond. I jakie jaśniutkie.
A jaki Ty masz aktualnie kolor?

Mi na całe szczęście takie odcienie nie pasują, więc nawet do takiego nie dążę
Za to strasznie podobają mi się takie wpadające w złote, bardzo jasne , ale ciepłe odcienie.
Nigdy nie udało mi się takiego uzyskać Po rozjaśniaczu miałam bardzo jasne, ale chłodne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiyay2.jpg (22,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiyay1.jpg (69,1 KB, 35 załadowań)
jjulitaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 14:18   #2956
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Niestety nie używałam, ale opinie ma naprawdę świetne. Drogie, ale podobno warto Ja bym raczej się nie zdecydowała, moją skórę cudownie oczyszcza z martwego naskórka, zaskórkników i wszelkiego zła peeling enzymatyczny Frutique http://alphanailstylist.pl/100433,fr...ating-gel.html

Dostałam odlewkę od przyjaciołki i się w nim zakochałam. A sporo peelingów i typowych kwasiorów stosowałam. W Polsce nie ma opinii zbytnio http://www.makeupalley.com/product/s...kincare---Face

Dziękuję za odpowiedź

Właśnie, jeszcze nie znalazłam w internecie żadnej negatywnej opinii o Clarisonic Nie mam mocno problematycznej cery, przetłuszcza się w strefie T, trochę zaskórników i rozszerzonych porów, ale wszystko w normie Używam peelingu enzymatycznego z BU, dzięki za polecenie Frutique, na pewno wypróbuję Ale Clarisonic mimo wszystko strasznie mnie kusi
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 14:34   #2957
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez jjulitaa Pokaż wiadomość

Mnie 12/89 zachwycił u tej dziewczyny:
http://hairandstuff.blogspot.com/201...t-in-1261.html
Ona ma włosy robione rozjaśniaczem, a Kolestonu używa jako tonera, niestety nie ma się co przyrównywać

Cytat:
Włosy Abbey
Śliczny, czysty blond. I jakie jaśniutkie.
A jaki Ty masz aktualnie kolor?

Mi na całe szczęście takie odcienie nie pasują, więc nawet do takiego nie dążę
aktualnie lawendowy Ale jak się spiorą, to taki trochę ciemniejszy blond... Po odrobinie gencjany wygląda czasem białawo, ale nadal jest po prostu blondem. Jak się da więcej, to jest lawenda

A taki anielski, śmietanowo-biały blond miałam w okresie gimnazjalnym, wyszedł mi po Belle Color 111 Podobno wyglądałam jak aniołek Za to takiego prawdziwie białych włosów jak w załączniku bym nie chciała, wyglądałabym zdecydowanie źle. Zresztą, mało kto bez odpowiedniej urody i makijażu wygląda w takiej śnieżnej bieli dobrze.

Cytat:
Za to strasznie podobają mi się takie wpadające w złote, bardzo jasne , ale ciepłe odcienie.
Nigdy nie udało mi się takiego uzyskać Po rozjaśniaczu miałam bardzo jasne, ale chłodne.
Ostatnio próbowałam się do takich przekonać, ale niestety czułam się źle. Jak złotawe, słoneczne blondy, to poziom 9 lub 8, w jaśniejszych nie podobałam się sobie. Taki cieplejszy ton dodawałam płukanką złotą Flor Illum.

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź

Właśnie, jeszcze nie znalazłam w internecie żadnej negatywnej opinii o Clarisonic Nie mam mocno problematycznej cery, przetłuszcza się w strefie T, trochę zaskórników i rozszerzonych porów, ale wszystko w normie Używam peelingu enzymatycznego z BU, dzięki za polecenie Frutique, na pewno wypróbuję Ale Clarisonic mimo wszystko strasznie mnie kusi
Jak masz odłożoną kasę i problemy skórne typu zanieczyszczone pory, to moim zdaniem warto zainwestować Często przeznacza się większe sumy na pie.rdółki

A co do tego peelingu, moja przyjaciołka z tego z BU nie była zbytnio zadowolona, za dużo u niej nie robił. Za to Frutique szał

U mnie daje efekt mikrodermabrazji i dobrych kwasów bez ich skutków ubocznych. Zawsze po nich miałam później wysyp, Frutique "wyżera" naskórek i mniejsze zaskórniki w minutę Na pewno kupię sobie cała tubę, jest bardzo wydajny, starczy na długo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hot-white-hair-girl-2013.jpg (31,6 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-11-14 o 14:37
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 14:50   #2958
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ona ma włosy robione rozjaśniaczem, a Kolestonu używa jako tonera, niestety nie ma się co przyrównywać

aktualnie lawendowy Ale jak się spiorą, to taki trochę ciemniejszy blond... Po odrobinie gencjany wygląda czasem białawo, ale nadal jest po prostu blondem. Jak się da więcej, to jest lawenda

A taki anielski, śmietanowo-biały blond miałam w okresie gimnazjalnym, wyszedł mi po Belle Color 111 Podobno wyglądałam jak aniołek Za to takiego prawdziwie białych włosów jak w załączniku bym nie chciała, wyglądałabym zdecydowanie źle. Zresztą, mało kto bez odpowiedniej urody i makijażu wygląda w takiej śnieżnej bieli dobrze.

Ostatnio próbowałam się do takich przekonać, ale niestety czułam się źle. Jak złotawe, słoneczne blondy, to poziom 9 lub 8, w jaśniejszych nie podobałam się sobie. Taki cieplejszy ton dodawałam płukanką złotą Flor Illum.


Jak masz odłożoną kasę i problemy skórne typu zanieczyszczone pory, to moim zdaniem warto zainwestować Często przeznacza się większe sumy na pie.rdółki

A co do tego peelingu, moja przyjaciołka z tego z BU nie była zbytnio zadowolona, za dużo u niej nie robił. Za to Frutique szał

U mnie daje efekt mikrodermabrazji i dobrych kwasów bez ich skutków ubocznych. Zawsze po nich miałam później wysyp, Frutique "wyżera" naskórek i mniejsze zaskórniki w minutę Na pewno kupię sobie cała tubę, jest bardzo wydajny, starczy na długo

Dokładnie, dodatkowo jakby przeliczyć te 6 stów na inwestycję na co najmniej kilka lat to nie wychodzi tak dużo. Chyba jeszcze w tym tygodniu po nią polecę
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 15:07   #2959
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ona ma włosy robione rozjaśniaczem, a Kolestonu używa jako tonera, niestety nie ma się co przyrównywać

aktualnie lawendowy Ale jak się spiorą, to taki trochę ciemniejszy blond... Po odrobinie gencjany wygląda czasem białawo, ale nadal jest po prostu blondem. Jak się da więcej, to jest lawenda

A taki anielski, śmietanowo-biały blond miałam w okresie gimnazjalnym, wyszedł mi po Belle Color 111 Podobno wyglądałam jak aniołek Za to takiego prawdziwie białych włosów jak w załączniku bym nie chciała, wyglądałabym zdecydowanie źle. Zresztą, mało kto bez odpowiedniej urody i makijażu wygląda w takiej śnieżnej bieli dobrze.

Ostatnio próbowałam się do takich przekonać, ale niestety czułam się źle. Jak złotawe, słoneczne blondy, to poziom 9 lub 8, w jaśniejszych nie podobałam się sobie. Taki cieplejszy ton dodawałam płukanką złotą Flor Illum.


Jak masz odłożoną kasę i problemy skórne typu zanieczyszczone pory, to moim zdaniem warto zainwestować Często przeznacza się większe sumy na pie.rdółki

A co do tego peelingu, moja przyjaciołka z tego z BU nie była zbytnio zadowolona, za dużo u niej nie robił. Za to Frutique szał

U mnie daje efekt mikrodermabrazji i dobrych kwasów bez ich skutków ubocznych. Zawsze po nich miałam później wysyp, Frutique "wyżera" naskórek i mniejsze zaskórniki w minutę Na pewno kupię sobie cała tubę, jest bardzo wydajny, starczy na długo
Właśnie tej laseczki tez mi się kolory po kolestonach podobają ale jak ona na rozjasniacz daje to bez ja nigdy takiego koloru nie osiagne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 15:15   #2960
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Buah nie powiem nic poza tym co dziewczyny piszę, Twoje włosy zawsze super wychodzą u nikogo po 9.13 nie widziałam tak ładnego kolorku!! i gratuluję zmiany pracy i awansu
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
och wow ale ci chlodno ten beż wyszedl, az dziwne...


gdzie tym razem? poslij pw bom ciekawa
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hej

Podczytuję, ale weny mi brak, zresztą w tematach włosowych totalnie wypadłam z obiegu

Buahhot oddaj swoje włosy i fajnie, że wróciłaś na "Stare śmieci", będę znowu na Ciebie polować w GB
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Buahhot boski odcień ci wyszedł !! Ale w szoku jestem że aż tak chłodno wyszła ta farba !!

Ja obecnie mam takie kłaki jak widać na zdjęciach- nie mam już żadnego pomysłu na nie ostatnio aaa i grzywkę zaczesuje znów na bok- jednak prosta jest chyba nie dla mnie ....
dziękuję kochane Wy to potraficie podbudowac nie ma to jak poprawa humoru

Lavia ale masz ladny kolor, mi się podoba
Kituś
Bunny wysylam
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ide w koncu suszarke przetestowac
jaką suszarkę?
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

chłodno wyszło ,ale ładnie

no i spoko
dziekuję
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Dla porównania wklejam moje włosy po popielu z palette -10-2 salon color (2 pierwsze fotki) reszta po mieszance Lond 12/61 i 12/89, ostatnie zdjecie w słońcu na dworze.
Dla mnie ładniej jest po mieszance

Chociaz jak patrze to kurcze, włosy mi sie przerzedziły faktycznie, gęstsze miałam jakis rok temu
oba mi się podobają, w ogole piekne masz wlosy
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Nie no bez przesady tylko wszystkie jasne blondy wydaje się że wychdzą niemalże identycznie kiedyś nakładałam ciemny brąz to wychodziły czarne bejbiki mnie też wkurzają ale jakoś zawsze zaczesując je umiejętnie 'przyliżę' je
u mnie niestety wychodza roznie te najjasniejsze, jedne lekko zolto, inne mega szaro, trzecie w sam raz
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
A ja bym chciała takie jasne jak ma tutaj Abbey
ooo ja w takich wlosach wygladalabym jak trupek
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 15:33   #2961
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo ja w takich wlosach wygladalabym jak trupek
Dlaczego trupek? Mi akurat bardzo się podoba połączenie jaśniutkiego blondu, jasnej cery i delikatnej dziecięcej urody Uwielbiam skandynawską urodę

a Emilia Clarke w roli Deanerys w Grze o tron mnie zachwyciła Jak zobaczyłam jakie ma włosy bez peruki, byłam w szoku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 439151-daenerys_targaryen_01.jpg (54,8 KB, 41 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 15:45   #2962
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cześć dziewczynki piszę już z nowego mieszkanka niestety na necie jestem chwilowo ponieważ jeszcze nie założyliśmy stałego i jadę z pakietu Tż mam nadzieję że uda się szybko założyć bo bzika można dostać. Powoli się przyzwyczajam do nowego miejsca ale o tym opowiem jak już wrócę do Was i nadrobię. Buziaki!
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 17:43   #2963
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
A jaki kolor chcesz docelowo i jaką masz nature? Sorki za pytania, ale nie wiem a ciekawa jestem
Ty to chociaz wiesz czego ty chcesz, ja też lubie kazdy kolor!
Jaką ja mam naturę hmm? Sama nie wiem ale obstawiam 6, tak mi się przynajmniej wydaje
Chcę popielato-opalizujący, jakaś perła, najlepiej na poziomie 9


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć
Efekt farbowania 9,13 z loreala. Na koncu zdjecia opakowania (stare, nowe)

wzięłam tę farbę, bo jest wycofywana z spp (ten odcien) i byla w fajnej promocji -9,99, a ze chciałam wyprobowac typowy beż, to mam
Tobie zawsze tak ładnie wszystkie kolory wychodzą ten wydaje mi się, że wyszedł Ci podobnie do Majirela 8,2

Gratuluję też nowej pracy w starym miejscu

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Dziewczyny, używacie może już kremów przeciwzmarszczkowych? Tak zastanawiam się, żeby jakiś kupić. Może jakiś polecacie, ten ma nawet fajne opinie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ki-na-noc.html
Szukałam czegoś 25+ bo jeszcze zmarszczek u siebie nie widzę ale ten mi się rzucił w oczy, w końcu nie młodnieję i lepiej zapobiegać niż później płakać
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 18:53   #2964
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Jaką ja mam naturę hmm? Sama nie wiem ale obstawiam 6, tak mi się przynajmniej wydaje
Chcę popielato-opalizujący, jakaś perła, najlepiej na poziomie 9



Tobie zawsze tak ładnie wszystkie kolory wychodzą ten wydaje mi się, że wyszedł Ci podobnie do Majirela 8,2

Gratuluję też nowej pracy w starym miejscu

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Dziewczyny, używacie może już kremów przeciwzmarszczkowych? Tak zastanawiam się, żeby jakiś kupić. Może jakiś polecacie, ten ma nawet fajne opinie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ki-na-noc.html
Szukałam czegoś 25+ bo jeszcze zmarszczek u siebie nie widzę ale ten mi się rzucił w oczy, w końcu nie młodnieję i lepiej zapobiegać niż później płakać

Oj, ja też od jakiegoś czasu myślę nad kremem przeciwzmarszczkowym, ale jakoś nie ciągnie mnie do zakupu.. jak zobaczyłam ten krem i przeczytałam "do cery dojrzałej" to o mało nie spadłam z krzesła.. myślałam, że kremy do cery dojrzałej są dopiero po 40. więc tutaj nie pomogę, ale chętnie poczytam opinie bo w końcu będę musiała nabyć taki krem, ale to chyba po ciąży, bo teraz to mam straszne problemy z cerą

co do odżywki z eveline 8w1, to ja mam, używam od jakiegoś czasu i bardzo sobie chwalę na początku używałam jej zgodnie z zaleceniami, po jakichś 3-4 tygodniach już mi się nie chciało albo zapominało i zarzuciłam stosowanie jak w zegarku. teraz używam jej 1-2 razy w tygodniu i jestem zadowolona z paznokci tylko, że biorę poprawkę, bo co jak co, ale paznokcie, to mam teraz takiej długości jak nigdy w życiu bym sobie nie wymarzyła.. ale myślę, że to głównie od kwasu foliowego, który biorę już chyba z pół roku..

Ahaaa, Truskawkowa- masz obsesję

Edytowane przez beatusia10
Czas edycji: 2013-11-14 o 18:55
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 20:25   #2965
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dlaczego trupek? Mi akurat bardzo się podoba połączenie jaśniutkiego blondu, jasnej cery i delikatnej dziecięcej urody Uwielbiam skandynawską urodę

a Emilia Clarke w roli Deanerys w Grze o tron mnie zachwyciła Jak zobaczyłam jakie ma włosy bez peruki, byłam w szoku
Bo ja generalnie zima mam taka szarawa buzke jasna, ale hmm czulabym sie troche trupio w takim kolorze wlosow do tego. Aczkolwiek teraz uzywam peelingu glikolowego, wygladzam swoja buzke, juz widze lepszy koloryt zima moge spokojnie uzywac podkladu 150buff z revlona nie no tak patrze teraz w lustro i uswiadomilam sobie ze z kolorem buzki nie jest tak zle
Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Jaką ja mam naturę hmm? Sama nie wiem ale obstawiam 6, tak mi się przynajmniej wydaje
Chcę popielato-opalizujący, jakaś perła, najlepiej na poziomie 9



Tobie zawsze tak ładnie wszystkie kolory wychodzą ten wydaje mi się, że wyszedł Ci podobnie do Majirela 8,2

Gratuluję też nowej pracy w starym miejscu

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Dziewczyny, używacie może już kremów przeciwzmarszczkowych? Tak zastanawiam się, żeby jakiś kupić. Może jakiś polecacie, ten ma nawet fajne opinie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ki-na-noc.html
Szukałam czegoś 25+ bo jeszcze zmarszczek u siebie nie widzę ale ten mi się rzucił w oczy, w końcu nie młodnieję i lepiej zapobiegać niż później płakać

ja mam tylko pod oczy przeciwzmarszczkowy z lieraca.
Do twarzy mam odzywczy z Avene w sloiku, bo mam sucha skore (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ensatrice.html), mam jeszcze jakas miniature mesolift z lieraca https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...nia-skory.html, tez bardzo przyjemny, ale najlepsze cudenko to dla mnie lierac hydra-chrono+ mam probke serum- na pewno kiedys kupie pelnowymiarowy produkt, a krem kupilam ostatnio w zestawie z peelingiem gommage jak byla promocja w sp na wszystkie kremy -40% http://www.lierac.com.pl/index.php/t...-chrono-2.html no i zapach tej rozowej serii
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 20:36   #2966
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość

Dziewczyny, używacie może już kremów przeciwzmarszczkowych? Tak zastanawiam się, żeby jakiś kupić. Może jakiś polecacie, ten ma nawet fajne opinie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ki-na-noc.html
Szukałam czegoś 25+ bo jeszcze zmarszczek u siebie nie widzę ale ten mi się rzucił w oczy, w końcu nie młodnieję i lepiej zapobiegać niż później płakać
Powiem Ci szczerze, że w kremy przeciwzmarszczkowe zwyczajnie nie wierzę Moim zdaniem najlepsza przeciwzmarszczkowa protekcja to wysokie filtry albo profesjonalne zabiegi np. mezoterapia igłowa czy podczerwień typu Zaffiro

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość

Ahaaa, Truskawkowa- masz obsesję
Bez przesady Coś mi się podoba, to o tym piszę na forum internetowym. Wklejam fotki, może kogoś zainspirują. Nie jęczę do Bunny co chwilę z pytaniami o farbę i wydaje mi się, że nie sfiksowałam na punkcie białego blondu Pomarzyć jest miło...

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Bo ja generalnie zima mam taka szarawa buzke jasna, ale hmm czulabym sie troche trupio w takim kolorze wlosow do tego. Aczkolwiek teraz uzywam peelingu glikolowego, wygladzam swoja buzke, juz widze lepszy koloryt zima moge spokojnie uzywac podkladu 150buff z revlona nie no tak patrze teraz w lustro i uswiadomilam sobie ze z kolorem buzki nie jest tak zle
Nie widziałam Twojej buzi, ale skoro używasz 150 to jesteś jasna i raczej ciepła A której wersji używasz? Mi ta nowa do tłustej pasuje niemal idealnie, jak posmaruję kawałek twarzy to się wtapia. Wcześniejsza wersja była odrobinę ciemniejsza i chłodniejsza.

Kilka lat temu miałam jaśniejszą cerę i używałam W1 True Matcha, to dopiero mąka była Szkoda, że włosy i cera zwykle ciemnieją z wiekiem

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-11-14 o 20:38
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 20:44   #2967
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Powiem Ci szczerze, że w kremy przeciwzmarszczkowe zwyczajnie nie wierzę Moim zdaniem najlepsza przeciwzmarszczkowa protekcja to wysokie filtry albo profesjonalne zabiegi np. mezoterapia igłowa czy podczerwień typu Zaffiro

Bez przesady Coś mi się podoba, to o tym piszę na forum internetowym. Wklejam fotki, może kogoś zainspirują. Nie jęczę do Bunny co chwilę z pytaniami o farbę i wydaje mi się, że nie sfiksowałam na punkcie białego blondu Pomarzyć jest miło...


Nie widziałam Twojej buzi, ale skoro używasz 150 to jesteś jasna i raczej ciepła A której wersji używasz? Mi ta nowa do tłustej pasuje niemal idealnie, jak posmaruję kawałek twarzy to się wtapia. Wcześniejsza wersja była odrobinę ciemniejsza i chłodniejsza.

Kilka lat temu miałam jaśniejszą cerę i używałam W1 True Matcha, to dopiero mąka była Szkoda, że włosy i cera zwykle ciemnieją z wiekiem
Ja tez mam 150 i wydawała mi sie troche za jasna na początku. Ale teraz juz jak ładnie pedzlem rozprowadze jest ok. 180 znowu była pół tonu za ciemna
Za to mam 02 vanilla z photoready o jest za jasna troche Ale zamówiłam nowy pedzel i zobaczymy.

Ale powiem wam ze ta nowa wersja colorstaya mi cos nie pasuje, jest jakas gesta, ciezko z opakowania wychodzi, jakos słabo kryje. No nie wiem, ta stara mi bardziej pasowała.
Photoready tez jakos ciezko mi idzie z nim... miałam 004 kiedys i podkład idealny. A teraz ten 002 podkresla mi wszystkie skorki, odznacza sie, nie kryje wogóle. I jeszcze kolor jest jakis taki nie wiem W sumie wydawało mi sie ze ten 002 jest ok, jasny ale sie jakos super nie odcina, ale ostatnio mi TŻ powiedzial ze mi sie odznacza i ze wogole jakis do dupy ten podklad i wogole nie kryje to jak on juz takie rzeczy zauwaza to cos jest nie tak
Zobaczymy jak mój Hakuro przyjdzie, bo wtedy kolor sie ładniej wtapia zazwyczaj.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-11-14 o 20:45
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 20:50   #2968
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja tez mam 150 i wydawała mi sie troche za jasna na początku. Ale teraz juz jak ładnie pedzlem rozprowadze jest ok. 180 znowu była pół tonu za ciemna
Za to mam 02 vanilla z photoready o jest za jasna troche Ale zamówiłam nowy pedzel i zobaczymy.

Ale powiem wam ze ta nowa wersja colorstaya mi cos nie pasuje, jest jakas gesta, ciezko z opakowania wychodzi, jakos słabo kryje. No nie wiem, ta stara mi bardziej pasowała.
Photoready tez jakos ciezko mi idzie z nim... miałam 004 kiedys i podkład idealny. A teraz ten 002 podkresla mi wszystkie skorki, odznacza sie, nie kryje wogóle. I jeszcze kolor jest jakis taki nie wiem
Photoready vanilla też miałam i kolorystycznie był dla mnie super. Szkoda jednak, ze dostępny tylko na All

Formułę Colorstay zmienili drastycznie. Wolę tę nową, bo nie potrzebuję mocnego krycia, ale moim zdaniem powinni po prostu wprowadzić nowy produkt, a stary zostawić. Stary Colorstay był naprawdę trwały i matujący, ciężko znaleźć w drogerii coś mu dorównującego.

Wydaje mi się, że nowa formuła mniej ciemnieje niż stara.

A testowałaś Burżujki? Healthy mix fajnie się zgrał z moją twarzą, ale koszmarnie podrażniał moje oczy. Teraz jest jakaś zmieniona formuła, ale boję się probować.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
ostatnio mi TŻ powiedzial ze mi sie odznacza i ze wogole jakis do dupy ten podklad i wogole nie kryje to jak on juz takie rzeczy zauwaza to cos jest nie tak
No tak jak już facet zauważa to znak, że trzeba robić demakijaż i szukać czegoś nowego

Ja taką krytykę usłyszałam przy osławionym Double Wear. Nie wiem, może ciemniejsze odcienie są mniej tapeciarskie, ale Bone robił maskę, że hej.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-11-14 o 20:51
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 20:56   #2969
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Photoready vanilla też miałam i kolorystycznie był dla mnie super. Szkoda jednak, ze dostępny tylko na All

Formułę Colorstay zmienili drastycznie. Wolę tę nową, bo nie potrzebuję mocnego krycia, ale moim zdaniem powinni po prostu wprowadzić nowy produkt, a stary zostawić. Stary Colorstay był naprawdę trwały i matujący, ciężko znaleźć w drogerii coś mu dorównującego.

Wydaje mi się, że nowa formuła mniej ciemnieje niż stara.

A testowałaś Burżujki? Healthy mix fajnie się zgrał z moją twarzą, ale koszmarnie podrażniał moje oczy. Teraz jest jakaś zmieniona formuła, ale boję się probować.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

No tak jak już facet zauważa to znak, że trzeba robić demakijaż i szukać czegoś nowego
No właśnie mi ten kolor Vanilla cos nie pasuje. Ale mówie bede go jeszcze testowac bo walcze z ta sucha skora i zmieniam pedzel i moze cos tam pojdzie na jego korzysc. Jak nie to kupie potem jakos chyba 004 i bede mieszac je ze soba po prostu. Chyba ze poza kolorem dalej podklad bedzie do dupy to go moze mamie oddam bo ona ma 01 i jest zadowolona.
Burżujek nie testowałam bo szukałam czegos z mocnym kryciem,ale ze nie chce tak obciazac mocno buzi to tez w miedzyczasie cos lekkiego. Smooth Result max factora dawał bardzo fajny efekt, rimmel match perfection. Zostalam przy revlonie bo photoready pasował mi bardzo wiec juz dalej nic nie testowałam i nie dotarłam do burżujek póki co. Ale pod wzgledem krycia colorstay byl mistrzem. Przy czym nie było żadnej maski. Teraz to nie to samo... no i ogólnie uwazam ze bardziej go czuc na twarzy niz stara wersje...

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Photoready vanilla też miałam i kolorystycznie był dla mnie super. Szkoda jednak, ze dostępny tylko na All

Formułę Colorstay zmienili drastycznie. Wolę tę nową, bo nie potrzebuję mocnego krycia, ale moim zdaniem powinni po prostu wprowadzić nowy produkt, a stary zostawić. Stary Colorstay był naprawdę trwały i matujący, ciężko znaleźć w drogerii coś mu dorównującego.

Wydaje mi się, że nowa formuła mniej ciemnieje niż stara.

A testowałaś Burżujki? Healthy mix fajnie się zgrał z moją twarzą, ale koszmarnie podrażniał moje oczy. Teraz jest jakaś zmieniona formuła, ale boję się probować.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

No tak jak już facet zauważa to znak, że trzeba robić demakijaż i szukać czegoś nowego

Ja taką krytykę usłyszałam przy osławionym Double Wear. Nie wiem, może ciemniejsze odcienie są mniej tapeciarskie, ale Bone robił maskę, że hej.
Ja miałam próbke double weara 1n1 bodajże. Potrzebowałam na szybko podklad bo szlam do pracy a nie wzielam ze soba a akurat nie nocowałam w domu. No i szybko w łazience sobie nałożyłam i generalnie żałuje ze kupiłam colorstaya. Bo był idealny A colorstay to juz nie colorstay
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 21:00   #2970
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No właśnie mi ten kolor Vanilla cos nie pasuje. Ale mówie bede go jeszcze testowac bo walcze z ta sucha skora i zmieniam pedzel i moze cos tam pojdzie na jego korzysc. Jak nie to kupie potem jakos chyba 004 i bede mieszac je ze soba po prostu. Chyba ze poza kolorem dalej podklad bedzie do dupy to go moze mamie oddam bo ona ma 01 i jest zadowolona.
Burżujek nie testowałam bo szukałam czegos z mocnym kryciem,ale ze nie chce tak obciazac mocno buzi to tez w miedzyczasie cos lekkiego. Smooth Result max factora dawał bardzo fajny efekt, rimmel match perfection. Zostalam przy revlonie bo photoready pasował mi bardzo wiec juz dalej nic nie testowałam i nie dotarłam do burżujek póki co. Ale pod wzgledem krycia colorstay byl mistrzem. Przy czym nie było żadnej maski. Teraz to nie to samo... no i ogólnie uwazam ze bardziej go czuc na twarzy niz stara wersje...
Vanilla jest taki bardziej ciepły w stronę pomarańczu, a nowy Revlon 150 to żółtek taki bardziej chłodny, neutralny. Może to Ci w nim nie pasuje, to utlenianie się do pomarańczy.

Niestety takiej neutralnej żółci w sklepach jak na lekarstwo. Wszędzie albo różowe podkłady albo pomarańczowe

Burżuj Healthy Mix jest moim zdaniem podobny lekkością do Photoready, a kolory raczej żółtawe. Używałam 51, a 52 jest już takim typowym żółtkiem
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.