Zageszczanie wloskow-microringi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-22, 19:52   #1
Jagoodka1989
Raczkowanie
 
Avatar Jagoodka1989
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 188

Zageszczanie wloskow-microringi


Witam Mam bardzo cienkie wlosy, z ktorymi nic sie nie da zrobic. Probowalam roznych tabletek, odzywek, szamponow itd. ale to nie przynosi zadnych efektow. Myslalam o zageszczeniu wlosow metoda na tzw. obraczki - microringi. Podobno ta metoda nie niszczy wlosow. Widzialam w hurtowni, ktora wyposaza salony fryzjerskie, zestaw do wlasnie takiego przedluzania i zageszczania i do tego plyta z dokladna instrukcja. Co o tym myslicie?? Podobno da sie to zrobic bez problemu. A tym bardziej, ze moja siostra jest fryzjerka, tylko, ze nie ukonczyla zadnego kursu tego typu
Jagoodka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 20:37   #2
Madzionia
Raczkowanie
 
Avatar Madzionia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 99
Dot.: Zageszczanie wloskow-microringi

Hej Ogólnie metoda jest fajna , u mnie w klasie koleżanki przedłużaja i zagęszczają tylko na microringi. Ze zakładaniem jest troszke problem , tzn jakos szczególnie trudne to nie jest ale lepiej założyć u kogoś kto już to robił Jedna kumpela ma nowe włosy co kilka dni sama ściąga zakłada...widzę ją 2 razy w tygodniu w szkole i co tydzień ma inne włosy..hehe (różne kolory,raz dłuższe raz krótsze,pasemka).
Mimo wszystko włosy jej jeszcze nie wypadły
Aha , ważne jest żebyś wybrała włosy dobrej jakości.
Z tego co wiem najlepsze są słowiańskie i oczywiście "naturalne" , nie bierz "syntetycznych". Tak czy owak polecam bo świetnie to wygląda i naprawdę nie widać że sztuczne (przynajmniej na moich znajomych )

Pozdrawiam
__________________
Dzięki Tobie mój świat , pełen niesamowitych uczuć się stał...
Madzionia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.