Prezerwatywy- naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji, cz. II - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-03, 16:54   #1621
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

A ja muszę się Wam wyżalić, nie mam za bardzo z kim pogadać bo jak pisalam jestem za granicą, a wszyscy znajomi zapracowani, zabiegani...
Dziś TŻ opowiadal mi o koledze,który okreśil swoją dziewczynę mianem "fajnej, ale du*y nie urywa". Spytalam jaka ja jestem dla niego?
Ponieważ obiecaliśmy sobie szczerość no to uslyszalam "fajna, ale wiadomo, że gdzieś tam są fajniejsze"...
Nie wiem czy przesadzam, nie wiem w ogóle jak się zachować co do tego
Sama pytalam, więc mam za swoje, ale... Zrobilo mi się przykro... Bardzo.
Już kiedyś rozmawialiśmy o tym, że nie czuję się czasem kochana, jakby byla dla niego takim wypelniaczem czasu; fajnie, że jestem ale równie dobrze mogloby mnie nie być. Że wystarczy mój maleńki blad i zostawi mnie, wcale nie tęskniąc. Zaprzeczyl i powiedzial, że to nieprawda, że przecież mnie kocha. Ale teraz to ja już sama nie wiem. Jakoś mi smutno po tym. Mam świadomość tego, że nie jestem miss polonia i są dziewczyny ode mnie ladniejsze/mądrzejsze itd mimo wszystko... Myślalam, że zakochując się w czlowieku, to jest on dla nas taki... naj.
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 17:26   #1622
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Marina3 Pokaż wiadomość
A ja muszę się Wam wyżalić, nie mam za bardzo z kim pogadać bo jak pisalam jestem za granicą, a wszyscy znajomi zapracowani, zabiegani...
Dziś TŻ opowiadal mi o koledze,który okreśil swoją dziewczynę mianem "fajnej, ale du*y nie urywa". Spytalam jaka ja jestem dla niego?
Ponieważ obiecaliśmy sobie szczerość no to uslyszalam "fajna, ale wiadomo, że gdzieś tam są fajniejsze"...
Nie wiem czy przesadzam, nie wiem w ogóle jak się zachować co do tego
Sama pytalam, więc mam za swoje, ale... Zrobilo mi się przykro... Bardzo.
Już kiedyś rozmawialiśmy o tym, że nie czuję się czasem kochana, jakby byla dla niego takim wypelniaczem czasu; fajnie, że jestem ale równie dobrze mogloby mnie nie być. Że wystarczy mój maleńki blad i zostawi mnie, wcale nie tęskniąc. Zaprzeczyl i powiedzial, że to nieprawda, że przecież mnie kocha. Ale teraz to ja już sama nie wiem. Jakoś mi smutno po tym. Mam świadomość tego, że nie jestem miss polonia i są dziewczyny ode mnie ladniejsze/mądrzejsze itd mimo wszystko... Myślalam, że zakochując się w czlowieku, to jest on dla nas taki... naj.
nie martw się, faceci czasem coś nieumyślnie potrafią powiedzieć, że pójdzie w pięty
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 19:59   #1623
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

to teraz ja sobie pozwolę pojojczeć...
Mam ostatnio dosyć napięty okres Tyle się tego nałożyło... Tutaj te wszystkie zdarzenia z moim tatą, o których pisałam wcześniej, to znów sesja, mało czasu na wszystko. Jestem mega przemęczona. Od 1,5 roku łączę studia dzienne z pracą, stres łapię i tu, i tu. Jestem w pracy, to gonię z wszystkim i myślę, że nie mam jeszcze notatek, że czegoś tam jeszcze nie mam, że nie wiem keidy się tego nauczę. Jestem w domu, to znowu myślę, jak zaplanować pracę, żeby niczego nie zawalić. Ostatnio, przysłowiowo, nie siadł mi pierwszy z sześciu egzaminów w sesji, co mnie podminowało. A to dlatego, że marzę o paru dniach wolnego, spędzonych bez niczego nad głową... I tak, teraz chodzę zła, nerwowa, kiepsko się ogólnie czuję. Marudzę na potęgę. Wpływa to też na mój związek z TŻ. Wszystko jest tym bardziej kiepskie, że TŻ też ma sesję, jest też na stażu. Nie mamy teraz kiedy się spotkać... No i właśnie się pokłóciliśmy przez telefon. Powiedział mi, że ja tylko marudzę i nie przyjmuję jego słów do wiadomości ("będzie dobrze, dasz radę, damy radę" etc.). I takie tam... a ja bym chciała, żeby po prostu tutaj był. Nie gadał, że dam radę terefere, tylko był tutaj przy mnie, chociaż chwilkę
Za dużo wymagam?
overmind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 21:07   #1624
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez overmind Pokaż wiadomość
to teraz ja sobie pozwolę pojojczeć...
Mam ostatnio dosyć napięty okres Tyle się tego nałożyło... Tutaj te wszystkie zdarzenia z moim tatą, o których pisałam wcześniej, to znów sesja, mało czasu na wszystko. Jestem mega przemęczona. Od 1,5 roku łączę studia dzienne z pracą, stres łapię i tu, i tu. Jestem w pracy, to gonię z wszystkim i myślę, że nie mam jeszcze notatek, że czegoś tam jeszcze nie mam, że nie wiem keidy się tego nauczę. Jestem w domu, to znowu myślę, jak zaplanować pracę, żeby niczego nie zawalić. Ostatnio, przysłowiowo, nie siadł mi pierwszy z sześciu egzaminów w sesji, co mnie podminowało. A to dlatego, że marzę o paru dniach wolnego, spędzonych bez niczego nad głową... I tak, teraz chodzę zła, nerwowa, kiepsko się ogólnie czuję. Marudzę na potęgę. Wpływa to też na mój związek z TŻ. Wszystko jest tym bardziej kiepskie, że TŻ też ma sesję, jest też na stażu. Nie mamy teraz kiedy się spotkać... No i właśnie się pokłóciliśmy przez telefon. Powiedział mi, że ja tylko marudzę i nie przyjmuję jego słów do wiadomości ("będzie dobrze, dasz radę, damy radę" etc.). I takie tam... a ja bym chciała, żeby po prostu tutaj był. Nie gadał, że dam radę terefere, tylko był tutaj przy mnie, chociaż chwilkę
Za dużo wymagam?
A nie dałabyś rady wziąć kilka dni wolnego? Odstresowałabyś się, poleniła, więcej czasu by było dla Ciebie i TŻta, od razu świat by nabrał kolorów kłotnie przez telefon są najgorsze, człowiek siebie nie widzi i dopowiada sobie. Tż próbuje Ciebie zmotywować i pocieszyć, a Ty chodzisz znerwicowana i automatycznie się wszystkiego czepiasz. Więc trzeba wyluzować i odpocząć. Jeśli oczywiście sie da
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 12:54   #1625
kokosowoczekoladowa
Raczkowanie
 
Avatar kokosowoczekoladowa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: stok
Wiadomości: 437
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

cześć dziewczyny - czy mogę dołączyć ?)
__________________
Jeśli czegoś nie lubisz- ZMIEŃ TO. Jeśli nie możesz tego zmienić- ZMIEŃ SWOJE NASTAWIENIE.
Maya Angelon



kokosowoczekoladowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 13:54   #1626
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez kokosowoczekoladowa Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny - czy mogę dołączyć ?)
jasne
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 17:24   #1627
kokosowoczekoladowa
Raczkowanie
 
Avatar kokosowoczekoladowa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: stok
Wiadomości: 437
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

poczytałam Was trochę widzę całkiem tu przyjemnie

he he, sama do siebie się uśmiecham że tu trafiłam akurat dziś bo właśnie przeżywam połowę cyklu i mam tak straszną ochotę na Tż... jak chyba nigdy wcześniej
__________________
Jeśli czegoś nie lubisz- ZMIEŃ TO. Jeśli nie możesz tego zmienić- ZMIEŃ SWOJE NASTAWIENIE.
Maya Angelon



kokosowoczekoladowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 18:11   #1628
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez kokosowoczekoladowa Pokaż wiadomość
poczytałam Was trochę widzę całkiem tu przyjemnie

he he, sama do siebie się uśmiecham że tu trafiłam akurat dziś bo właśnie przeżywam połowę cyklu i mam tak straszną ochotę na Tż... jak chyba nigdy wcześniej
co dni płodne robią z człowieka
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 19:09   #1629
kokosowoczekoladowa
Raczkowanie
 
Avatar kokosowoczekoladowa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: stok
Wiadomości: 437
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

chyba gdybym go miała dziś przy sobie to bym go zjadła
__________________
Jeśli czegoś nie lubisz- ZMIEŃ TO. Jeśli nie możesz tego zmienić- ZMIEŃ SWOJE NASTAWIENIE.
Maya Angelon



kokosowoczekoladowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 20:04   #1630
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez kokosowoczekoladowa Pokaż wiadomość
chyba gdybym go miała dziś przy sobie to bym go zjadła
długo jesteście na gumkach?
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 20:09   #1631
kokosowoczekoladowa
Raczkowanie
 
Avatar kokosowoczekoladowa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: stok
Wiadomości: 437
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

od jakiegoś roku czyli od naszego pierwszego razu
__________________
Jeśli czegoś nie lubisz- ZMIEŃ TO. Jeśli nie możesz tego zmienić- ZMIEŃ SWOJE NASTAWIENIE.
Maya Angelon



kokosowoczekoladowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 09:29   #1632
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
A nie dałabyś rady wziąć kilka dni wolnego? Odstresowałabyś się, poleniła, więcej czasu by było dla Ciebie i TŻta, od razu świat by nabrał kolorów kłotnie przez telefon są najgorsze, człowiek siebie nie widzi i dopowiada sobie. Tż próbuje Ciebie zmotywować i pocieszyć, a Ty chodzisz znerwicowana i automatycznie się wszystkiego czepiasz. Więc trzeba wyluzować i odpocząć. Jeśli oczywiście sie da
Z wzięciem wolnego odpada niestety. Jest nawał wszystkiego. W sumie i tak mam bardzo elastycznie w pracy, bo wychodzę na egzaminy, które mi wypadają w godzinach pracy i nie muszę tego odrabiać.
TŻ wczoraj uratował jednak mój świat - zrobił mi niespodziankę - jakoś zorganizował podwózkę i przyjechał do mnie niezapowiedzianie. Kupił nasze ulubione nachosy i energetyki, żeby złapać trochę sił. Wspólnie się pouczyliśmy na dzisiejszy egzamin, który mam nadzieję zdać.
overmind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 10:40   #1633
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez overmind Pokaż wiadomość
Z wzięciem wolnego odpada niestety. Jest nawał wszystkiego. W sumie i tak mam bardzo elastycznie w pracy, bo wychodzę na egzaminy, które mi wypadają w godzinach pracy i nie muszę tego odrabiać.
TŻ wczoraj uratował jednak mój świat - zrobił mi niespodziankę - jakoś zorganizował podwózkę i przyjechał do mnie niezapowiedzianie. Kupił nasze ulubione nachosy i energetyki, żeby złapać trochę sił. Wspólnie się pouczyliśmy na dzisiejszy egzamin, który mam nadzieję zdać.
No widzisz, czyli jednak mu zależy. Oboje macie stresujące chwile, ale nie pozwólcie, żeby to się na Was odbiło! Nie warto się kłócić o takie rzeczy



UWAGA, UWAGA, NADAJĘ KOMUNIKAT SPECJALNY
Po długim opłakiwaniu eks TŻ i myśli, że już nigdy z nikim nic nie bedzie, bo faceci są źli i okropni, to... Raita sie chyba zakochała
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 21:51   #1634
_St0kr0tka
Zakorzenienie
 
Avatar _St0kr0tka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5 931
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Oby tak dalej Raita trzymam kciuki
Zab mi dzis tak dal popalic, ze Tz nawet o zdanie nie pytal tylko zawiozl mnie do dentysty, jednak okazalo sie ze ma nieczynne kilka dni. W przyszlym tyg pojde w koncu, bo stwierdzilam ze lepiej raz sie przemeczyc niz ciagle ma bolec. Jak bede marudzic to kazcie mi sie ogarnac :P
Jakies plany na Walentynki? Co prawda troche przereklamowane sa, ale fajnie by bylo jakos inaczej spedzic ten dzien. Niestety ostatnio jestem malo kreatywna
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
_St0kr0tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 07:05   #1635
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Poczytaj kilka moich wcześniejszych postów, na temat zębów, to od razu sama pobiegniesz do dentysty.

Kojarzycie jak w tamtym miesiącu schizowałam, bo mi się okres spóźniał? W tym miesiącu dostałam na czas, więc wszystko jest w porządku, jakieś zachwianie chyba miałąm.

Co do walentynek- Tżet nie uznaje, nie obchodzi, bo głupie, przereklamowane i mam wybrać- albo romantyczności i jakieś niespodzianki raz na jakiś czas bez okazji albo TYLKO w walentynki", bo wiecie, on uważa, że jak się kocha to cały czas a nie tylko jednego dnia i dla niego to jest bez sensu. A ostatnio zadzwoniłam do niego i zapytałam co robi 14nastego, zapytał jaki to dzień wypada, ja że piątek. A on do mnie: ale przecież mówiłem Ci, że pon, śr i piątki teraz mam siłkę...
WTF?!:b rzydal:
No ale pojęczałam, że koleżanki z chłopakami, że bede sama jak palec w pokoju siedziaął, że będzie mi smutno, blablabla no i przyjedzie. Po siłce, oczywiśćie, jakby inaczej. :P
No i w sumie nawet jak nie obchodzi walentynek, to ja i tak zrobię kolację i może wino kupię. Przecież gotuję mu i bez okazji, to załózmy, że to kolacja też bez okazji będzie.
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 08:05   #1636
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

My tez jesteśmy zdania ze walentynki są codziennie ale nie przeszkadza nam to i tak uczcić ten dzien. Idziemy na kabaret, a tydzien później tz zabiera mnie na rejs do Szwecji.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 09:27   #1637
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez raita Pokaż wiadomość
No widzisz, czyli jednak mu zależy. Oboje macie stresujące chwile, ale nie pozwólcie, żeby to się na Was odbiło! Nie warto się kłócić o takie rzeczy



UWAGA, UWAGA, NADAJĘ KOMUNIKAT SPECJALNY
Po długim opłakiwaniu eks TŻ i myśli, że już nigdy z nikim nic nie bedzie, bo faceci są źli i okropni, to... Raita sie chyba zakochała
1. Jasne, że TŻ zależy! Zależy nam obojgu, ale w tym gąszczu spraw i niemałej odległości, która nas dzieli, nie możemy się tak spontanicznie spotkać. Mamy zamiar skończyć studia bez poślizgu i już być razem przy sobie (oby tylko te studia jakoś poszły )

2. Gratuluję! Ciesz się życiem, zakochanie to taki fajny stan! Niech Ci się powodzi

3. Co do walentynek - razem z TŻ uznajemy, że to dzień jak każdy; że zawsze należy sobie okazywać uczucia etc. etc. Ale coś tam chyba porobimy wspólnie. W zeszłym roku byliśmy na lodowisku
overmind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 09:43   #1638
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez paulinka_47 Pokaż wiadomość
Poczytaj kilka moich wcześniejszych postów, na temat zębów, to od razu sama pobiegniesz do dentysty.

Kojarzycie jak w tamtym miesiącu schizowałam, bo mi się okres spóźniał? W tym miesiącu dostałam na czas, więc wszystko jest w porządku, jakieś zachwianie chyba miałąm.

Co do walentynek- Tżet nie uznaje, nie obchodzi, bo głupie, przereklamowane i mam wybrać- albo romantyczności i jakieś niespodzianki raz na jakiś czas bez okazji albo TYLKO w walentynki", bo wiecie, on uważa, że jak się kocha to cały czas a nie tylko jednego dnia i dla niego to jest bez sensu. A ostatnio zadzwoniłam do niego i zapytałam co robi 14nastego, zapytał jaki to dzień wypada, ja że piątek. A on do mnie: ale przecież mówiłem Ci, że pon, śr i piątki teraz mam siłkę...
WTF?!:b rzydal:
No ale pojęczałam, że koleżanki z chłopakami, że bede sama jak palec w pokoju siedziaął, że będzie mi smutno, blablabla no i przyjedzie. Po siłce, oczywiśćie, jakby inaczej. :P
No i w sumie nawet jak nie obchodzi walentynek, to ja i tak zrobię kolację i może wino kupię. Przecież gotuję mu i bez okazji, to załózmy, że to kolacja też bez okazji będzie.
mój TZ też chodzi na siłkę i w ciągu 3 tyg schudł 4 kg

my nie wiem co robimy, w tamtym roku mega romantycznie w szpitalu było, a w tym roku las nam jeszcze nie zdradził co
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 17:09   #1639
Aniuleczka8882
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

hej dziewczyny! jestem nowa w tym watku i niestety nieźle sie schizuje z gumkami od zawsze. Od zawsze je sprawdzam, od zawsze dopadają mnie jakies watpliwości. No i same rozumiecie człowiek chce cos zaplanować długoterminowo i nie może i właśnie przez te moje watpliwości zawsze z czegos rezygnuje a to z forsownych ćwiczeń czy jakiejś diety.A najbardziej w tych stosunkach zabezpieczanych gumką martwi mnie preejakulat. bo jeżeli miała miejsce taka sytuacja, że ja mogłam mieć go na rekach a potem dotknełam gumki mojego tż to przecież jest niebezpieczna sytuacja czy tylko świruje?
Aniuleczka8882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 15:58   #1640
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Aniuleczka8882 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! jestem nowa w tym watku i niestety nieźle sie schizuje z gumkami od zawsze. Od zawsze je sprawdzam, od zawsze dopadają mnie jakies watpliwości. No i same rozumiecie człowiek chce cos zaplanować długoterminowo i nie może i właśnie przez te moje watpliwości zawsze z czegos rezygnuje a to z forsownych ćwiczeń czy jakiejś diety.A najbardziej w tych stosunkach zabezpieczanych gumką martwi mnie preejakulat. bo jeżeli miała miejsce taka sytuacja, że ja mogłam mieć go na rekach a potem dotknełam gumki mojego tż to przecież jest niebezpieczna sytuacja czy tylko świruje?
Gdyby tak łatwo się zachodziło w ciążę,od byle dotknięcia ręką, to byśmy wszystkie z brzuchami chodziły.
Może nie jesteś gotowa na seks, skoro przeżywasz aż tak?
Wszystkie tutaj schizujemy, ale jednak trochę zdrowego rozsądku trzeba mieć
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 16:21   #1641
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

dziewczyny byłam dziś odebrać wynik cytologii, babka nie chciała mi dać, powiedziała że lekarz dopiero mi da, wiec umówiłam się na wizytę, no i spytałam czy chociaż mogę wiedzieć jaki jest wynik, no i z łaską mi powiedziała, że do konsultacji z lekarzem i że II, jestem zadowolona, bo ostatnio miałam III, znacie moją historię

ogólnie mam ciężkie dni ostatnio sporo zaliczyń na studiach, z czego mam 2 niezaliczone na dzień dzisiejszy w środe mam ostatni planowy egz, myślałam że chociaż w tym roku będę miała ferie..
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 21:14   #1642
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

dziewczyny, tak z innej beczki co sądzicie o takich rewelacjach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=743210 ?
overmind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 21:24   #1643
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

OKRES podczas ciąży nie występuje. Nie występował. Nie będzie występował. To jest dogmat.
Po zapładnieniu nie dojdzie już do kolejnego wyrzutu jajeczka w następnym cyklu, bo takiego nie będzie. Mamy jajeczkowanie, dochodzi do zapłodnienia i kolejnego cyklu juz nie ma- jest za to taki dłuuugi, 9cio miesięczny. I żadnych owulacji już wtedy nie ma.
A krwawienia w czasie ciąży się zdarzają. Ktoś uzna je za okres i o ciąży dowie się dopiero jak brzucho zacznie rosnąć- to się zdarza i stąd potem historie o okresie w ciąży.
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 21:38   #1644
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez paulinka_47 Pokaż wiadomość
OKRES podczas ciąży nie występuje. Nie występował. Nie będzie występował. To jest dogmat.
Po zapładnieniu nie dojdzie już do kolejnego wyrzutu jajeczka w następnym cyklu, bo takiego nie będzie. Mamy jajeczkowanie, dochodzi do zapłodnienia i kolejnego cyklu juz nie ma- jest za to taki dłuuugi, 9cio miesięczny. I żadnych owulacji już wtedy nie ma.
A krwawienia w czasie ciąży się zdarzają. Ktoś uzna je za okres i o ciąży dowie się dopiero jak brzucho zacznie rosnąć- to się zdarza i stąd potem historie o okresie w ciąży.
i czy mi się źle wydaje, ale można raczej odróżnić krwawienie od okresu? (bo takie krwawienie chyba nie jest obfite jak okres, nie utrzymuje się tak długo jak okres, nie ma PMS etc. (?)). No chyba, że ktoś z reguły ma skąpe miesiączki.
overmind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 05:32   #1645
Akcila
Rozeznanie
 
Avatar Akcila
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 742
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Zgadzam sie z przedmowczyniami. Jest ciaza nie ma okresu, zdarza sie krwawienue ale np. Jest mniej obfite lub bez skrzepow.

A tak aprop okresu to moj gdzies zabladzil i od dwoch dni dotrzec nie moze, pocieszam sie faktem ze mam wszystkie objawy jak przed okresem i seks tylko z zabezpieczeniem
Akcila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 10:04   #1646
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez overmind Pokaż wiadomość
i czy mi się źle wydaje, ale można raczej odróżnić krwawienie od okresu? (bo takie krwawienie chyba nie jest obfite jak okres, nie utrzymuje się tak długo jak okres, nie ma PMS etc. (?)). No chyba, że ktoś z reguły ma skąpe miesiączki.
Zależy też od tego jaki miała okres dziewczyna wcześniej. Ja np. mam skąpe miesiaczki, z rzadka zdarzy się jakiś skrzep. Wiec ewentualnie w takiej sytuacji może dojść do pomyłki. Jest wieczny 9 miesieczny PMS
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 13:53   #1647
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Zależy też od tego jaki miała okres dziewczyna wcześniej. Ja np. mam skąpe miesiaczki, z rzadka zdarzy się jakiś skrzep. Wiec ewentualnie w takiej sytuacji może dojść do pomyłki. Jest wieczny 9 miesieczny PMS
no tak, tak samo myślę :P

wiecie, jak czasem czytam te rewelacje, to czytam, czytam, patrzę potem na swój brzuch i znów czytam, a potem myślę, czy sobie ciąży aby nie uroić
overmind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 23:02   #1648
lina1497
Rozeznanie
 
Avatar lina1497
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 583
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

.

Edytowane przez lina1497
Czas edycji: 2014-04-30 o 21:53
lina1497 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 16:14   #1649
hihicz
Raczkowanie
 
Avatar hihicz
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: ~Łdz
Wiadomości: 480
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez overmind Pokaż wiadomość
no tak, tak samo myślę :P

wiecie, jak czasem czytam te rewelacje, to czytam, czytam, patrzę potem na swój brzuch i znów czytam, a potem myślę, czy sobie ciąży aby nie uroić
Witam Głównie Was podczytuję i nieodmiennie mnie to podnosi na duchu. Czasem chyba każdy łapie niewielkiego schiza. Z okazji ostatnich rewelacji postanowiłam napisać, bo po prostu takie wypowiedzi mnie rozwalają. Jaki kurde okres w ciąży? Może jeszcze w 9 miesiącu? W tym programie, na który powoływała się jedna z wizażanek z tego co pamiętam kiedyś były jakieś ekstremalne przypadki w stylu babka z rozwaloną miednicą i nieregularnym okresem z braku ruchu zaczęła tyć, przy okazji zaszła. Jakby poszła do lekarza uregulować @ to by nie było takiego zaskoczenia... Nie ma co panikować
__________________
2014: 107
2015: 80
2016: 51
hihicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 18:18   #1650
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cześć Mogę dołączyć?
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-02 11:10:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.