CURACNE, a wypadanie w³osów. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesuj± siê dermatologi± lub maj± problemy ze skór±. Masz tr±dzik lub atopowe zapalenie skóry? Do³±cz do nas, pomó¿ sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2017-09-27, 22:25   #1
uncontrolled02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 2
Unhappy

CURACNE, a wypadanie w³osów.


Witam, od d³ugiego czasu zmagam siê z tr±dzikiem na twarzy i na plecach, stosowa³am wiele kosmetyków, parê antybiotyków i nic mi nie pomaga³o. W koñcu trafi³am na dobr± pani± dermatolog, która wyja¶ni³a mi, ¿e mój tr±dzik to zmiany hormonalne i da³a mi lek na receptê "curacne". Widzia³am opiniê, ¿e jest dobry, ale te¿ s³ysza³am bardzo wiele negatywnych komentarzy w zwi±zku z suchymi wargami i skór± (z tym sobie poradzê), ale s³ysza³am o wypadaniu w³osów - nie z przyczyny dok³adnie tego leku, ale ogólnie leków z izotretinoin±. Mam za¿ywaæ go przez pó³ roku, a w³osy wypadaj± dopiero pod koniec kuracji, ale z potrójn± si³±. Czy kto¶ stosowa³? Czy jest wiêcej komplikacji?

Proszê o pomoc.

Edytowane przez uncontrolled02
Czas edycji: 2017-09-28 o 22:13
uncontrolled02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-30, 13:14   #2
Julka_999
Przyczajenie
 
Avatar Julka_999
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: CURACNE, a wypadanie w³osów.

Ja mia³am kuracjê curacne.. Powiem tak: by³y efekty po 11 miesiacach czysta skóra i wgl ale ile tez mialam ubocznych efektow to nie wspomne... Najgorsze oprocz przesuszenia byly bole miesni, jak po jakims wysilku. Potem wysuszenie ale tu akurat stosowalam sevolium albo zwykla nivee jak akurat nie mialam tego serum. No i trzeba mnostwo pic, odstawic alkohol itd. Takze moze lepiej sie powstrzymac od curacne i spoboiwac z dermokosmetykami
__________________
Julka_999
Wszystko, czego pragniesz, jest po drugiej stronie strachu. - George Addaid
Julka_999 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dermatologia


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2018-04-30 14:14:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.