Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-02, 17:45   #841
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

A czy mleczko kokosowe do ciała szybko się wchłania mam skórę normalną?
trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 18:11   #842
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Oto moje dzisiejsze nabytki. Niebieskie zawsze musza byc w mojej lazience, biale - nowe dla mnie, zobaczymy co to warte.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 18:56   #843
potfolek_88
Przyczajenie
 
Avatar potfolek_88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Jak dla mnie ten płyn do demakijażu jest okropny ;/ pieką mi po nim oczy i są takie jakieś tłuste blee. Ten żel do higieny intymnej jest całkiem fajny właśnie kończe swoje opakowanie i chyba skusze sie na drugie

Dopiero rozpoczynam swoja przygode z ziaja, ponieważ zawsze uważałam ze tanie nie jest dobre ale ostatnio zakochałam sie w maśle czekoladowym do ciała i pod prysznic mniaaam
potfolek_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 20:05   #844
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
No masc opatrunkowa jest calkiem fajna, ale jakos nie moge znalezc dla niej zastosowania. Niby na usta jest ok, ale wole tradycyjne ochronne pomadki, niz mazianie palcem w tubce. Probowalam uzywac ja na skorki i tez szalu nie zrobila. Nie mam wiecej czesci ciala, na ktore przydalby sie opatrunek, wiec na nic wiecej jej nie uzywam. Dobrze, ze jest tania, to przynajmniej nie wyrzucilam pieniedzy w bloto.
Na całe dłonie zimą na noc - świetny efekt
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?

Edytowane przez K-H
Czas edycji: 2010-09-02 o 20:07
K-H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 23:39   #845
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dziekuję Wszystkim za opinie o maści opatrunkowej Czytałam oczywiście recenzje na KWC i choć dobre opinie przeważają, to jednak pare osób ma wątpliwości, czy jest to produkt użyteczny. Nie dziwię się - skład ma prosty, ale po prostu parafinkowy, więc myślę, że na pewno się sprawdzi jako dobry natłuszczacz przesuszonych miejsc.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 09:17   #846
Dusiak21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 128
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Właśnie zastanawiam się nad zakupem jakiegoś dobrego kremu odżywczego do twarzy. I sama nie wiem czy Ziaja będzie odpowiednia... mam bardzo wrażliwą, suchą, naczynkową cerę i do tej pory używałam kosmetyków aptecznych, stąd mój lęk przed nowym. Jak myślicie, czy ta firma sprzyja alergikom i wrażliwcom? Cóż, ceny mają niezwykle kuszące... muszę się jeszcze nad tym poważnie zastanowić...
__________________
[https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430184] Kosmetyki na wymianę!
Dusiak21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 09:28   #847
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dusiak wszystko zalezy co cie uczula.
ja tez mam wrazliwa naczynkowa cer,a Ziaja oliwkowa to dla mnie cudenko, oprocz masla do ciala i zelu do mycia twarzy. Maslo po 2 tyg uczulilo, a zel wysuszyl. Poza tym kremy twarzowe bardzo lubie. Nie mialam jeszcze wszystkiego z tej serii, ale kiedys spewnoscia bede mogla powiedziec ze przetestowalam juz wszystko. Wiekszosc mi sie podoba no balsamy do ciala i kremy do twarzy. natomiast seria naczynkowa nie jest moja. Kremy mi za lekkie, a mleczko chodz krzywdy nie robilo to szczypalo. Tonik tez niby krzywdy nie robil, ale czasami sie zarumienilam po nim. Z tej seri cenie sobie tylko saszetkowa maseczke. Rok temu beda w Pl kupilam na wyporbowanie i padlam. nie dosc ze likwidowala rumien, cera byla rozasniona to jeszcze jakos tak mi pory oczyszcila. Zuzylam ja na 2 razy. Ostatnio byla u mnie z wizyta przemila wizazanka i przywiozla mi kilka sztuk, ale poki co nie uzywalam . Jednak za 2 tyg jade do Pl to moge sobie kolejna partie przywisc, wiec chyba zaczne sie rozpieszczac ta maseczka.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 09:49   #848
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Dusiak21 Pokaż wiadomość
Właśnie zastanawiam się nad zakupem jakiegoś dobrego kremu odżywczego do twarzy. I sama nie wiem czy Ziaja będzie odpowiednia... mam bardzo wrażliwą, suchą, naczynkową cerę i do tej pory używałam kosmetyków aptecznych, stąd mój lęk przed nowym. Jak myślicie, czy ta firma sprzyja alergikom i wrażliwcom? Cóż, ceny mają niezwykle kuszące... muszę się jeszcze nad tym poważnie zastanowić...
Ziaja również ma serię apteczną. Świetne ceny, a składy nieraz lepsze od wysokopółkowych kosmetyków i dermokosmetyków - warte uwagi.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 10:10   #849
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Dusiak21 Pokaż wiadomość
Właśnie zastanawiam się nad zakupem jakiegoś dobrego kremu odżywczego do twarzy. I sama nie wiem czy Ziaja będzie odpowiednia... mam bardzo wrażliwą, suchą, naczynkową cerę i do tej pory używałam kosmetyków aptecznych, stąd mój lęk przed nowym. Jak myślicie, czy ta firma sprzyja alergikom i wrażliwcom? Cóż, ceny mają niezwykle kuszące... muszę się jeszcze nad tym poważnie zastanowić...
Ja mam podobną cerę i z powodzeniem od dawna używam Ziaji - początkowo używałam serii Nuno bo niestety też pojawiają mi się syfki czasami. Teraz zakupiłam krem z serii Ziaja Med dla cery suchej łagodzący podrażnienia i do cery z trądzikiem różowatym - chociaż według mnie na wyrost trochę jest ta nazwa jest Jestem bardzo zadowolona z tych kremów(mają również filtr) i moja buzi się poprawiła po nich. Mam tylko jedną wątpliwość na tych kremach nie ma napisane czy są na dzień tylko czy można też na noc, ale z racji tych filtrów przeciwsłonecznych nie jestem pewna czy mogę je stosować na noc.
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 15:48   #850
POLKA84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 418
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dostałam wczoraj katalog i kilka próbek
POLKA84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 16:15   #851
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

po wypróbowaniu maski kokosowej i oliwkowej do rąk zdecydowanie stwierdzam, że oliwkowa lepsza
szkoda, że nie ma kakaowej - ten zapach...
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 21:59   #852
Bursztynka
Raczkowanie
 
Avatar Bursztynka
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 90
GG do Bursztynka
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

ja też dostałam katalog i próbki miła niespodzianka
Bursztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 11:49   #853
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

A co trzeba zrobić żeby dostać katalog i próbki?
trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 15:06   #854
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Witajcie
Ja tez uwielbiam kosmetyki z ziaji bez balsamu do ciala kakaowego nei potrafie sie juz obyc to samo z tonikiem do demakijazu ogorkowym co jeszcze polecacie ciekawego od nich?
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 16:49   #855
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez trzecia3 Pokaż wiadomość
A co trzeba zrobić żeby dostać katalog i próbki?
Podbijam pytanko!
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 17:11   #856
blague
Raczkowanie
 
Avatar blague
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 85
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Kupiłam dziś mleczko i tonik z serii ogórkowej. Chciałam wziąć żel myjący z serii Nuno, ale nie zauważyłam go w swoim Rossmannie. Jak skończę to to przejdę się do innej drogerii, może tam znajdę to co chcę.
blague jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 17:11   #857
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Napisać maila z prośbą. Z tym, że oni czasem odp, że nie wysylają próbek, choć mi tak odpisali, a potem dostałam i tak katalog. Ale nie pisałam, że chcę próbki tylko- napisałam, że lubię ich kosmetyki, że mam cerę naczynkową i chciałabym wypróbować Ziaję med na naczynka i dostałam kilka próbek i katalog Ziaji med
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 09:37   #858
Bursztynka
Raczkowanie
 
Avatar Bursztynka
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 90
GG do Bursztynka
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

ja napisałam że pod wpływem wielu dobrych opinii chciałam wypróbować ich kosmetyki i proszę o katalog żeby zapoznać się z oferta, napisałam również że mam cerę mieszaną ze skłonnością do drobnych wyprysków i prosiłabym o podpowiedź jakie kosmetyki zakupić.
Odpisali mi że próbek nie wysyłają. A i tak dostałam katalog i z 8 próbek, tyle że różnych serii i kremy nawet do suchej cery i jaśmin po 50tce.
Ale miło że się pofatygowali wysłać kopertę.
Bursztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 13:44   #859
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez trzecia3 Pokaż wiadomość
A czy mleczko kokosowe do ciała szybko się wchłania mam skórę normalną?
Proszę o odpowiedź
z góry dzięki
trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 13:46   #860
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Muszę podzielić się z Wami wrażeniami z używania kosmetyków z serii Sopot Sun Uczucia mam mieszane... Używałam:
- słoneczną emulsję dla dzieci Ziajka SPF 50+
- mleczko do opalania Sopot Sun SPF 20
- żel łagodzący po opalaniu (w niebieskiej butelce)

Z Ziajki jestem naprawdę zadowolona Mogę śmiało polecić osobom z bardzo wrażliwą na słońce skórą, z bardzo jasna, celtycką karnacją Po posmarowaniu całego ciała ziajką i spędzeniu całego dnia na pełnym słońcu (w tym kilka h na plaży), wieczorem zaobserwowałam jedynie niewielkie opalenie skóry, zero pieczenia, zaczerwienienia, oparzeń czy bólu. W takich warunkach (greckie słońce) po 30 minutach bez żadnej ochrony byłabym czerwona jak rak... A Ziajka świetnie sobie dała radę, byłam (i wciąż jestem ) pod wrażeniem skuteczności.

Sopot Sun 20 baaardzo słaby... Nie dał mi żadnej ochrony, mimo że zaczęłam go używać po kilku dniach używania bardzo wysokiego filtra, gdzie nie byłam już biała jak córka młynarza tylko opalona... I tak po tym filtrze po 2 (!) h spędzonych na plaży (niebo zasnute chmurami, brak słońca) miałam poparzona skórę... Wieczorem zaczęła mnie piec i boleć, stała się bardzo wrażliwa na dotyk, jednym słowem klasyczne objawy poparzenia słonecznego Nie polecam nikomu

Do żelu łagodzącego od początku podchodziłam sceptycznie... Od razu poleciał do lodówki, tak na wszelki wypadek, bo nie za bardzo wierzyłam w te jego chłodzące właściwości I profilaktycznie smarowałam się nim każdego wieczoru. I tak, co do chłodzenia, to tak jak przewidywałam, efekt jest bardzo słaby (nawet po lezakowani w lodówce), jedynie zaraz po nałożeniu przynosi chwilową ulgę. Efekt łagodzący jest żaden :/ Niestety, miałam okazję się o tym przekonać, po tym jak zawiodłam się na SPF 20 Skóra jak piekła tak piekła i bolała dalej, jedynie przy nakładaniu zimnego żelu pieczenie ustępowało... By po chwili znów się pojawić Żel w dodatku jest bardzo klejący, bardzo niewydajny i zostawia na skórze taką warsewkę która w trakcie zmoczenia ciała wodą staje się nieprzyjemnie śliska... brrr... Paskudne uczucie, że ciało jest pokryte takim śliskim filmem, który ciężko zmyc wodą... :/
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 14:39   #861
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Witajcie Jestem tu nowa Uwielbiam kosmetyki Ziaji i mam nadzieje ,że przyjmiecie mnie do swego grona

Moimi ulubionymi kosmetykami Ziaji są :

a. Masła do ciala - waniliowe,masło kakaowe oraz kokosowe

b.Mleczka do demakijażu - w szczególności Lawendowe cudnie pachnie i działanie tez jest rewelacyjne,nie jestem natomiast zadowolona z Ogórkowego bo szczypie mnie w oczy

c.Mydła pod prysznic - nade wszystko Masło Kakaowe i Kokosowe - zapach długo sie u3muje

d.Balsamy i mleczka do ciala - Masło Kakaowe i Kokosowe...- pielęgnacja na wysokim poziomie

Mam jeszcze małe pytanie...nie wiecie może czy w aptekach można kupić Peeling Ziaja Bardzo Mocny,który jest zachwalany na KWC?

Wiem,że na Allegro można ale niestety nie mam konta bankowego,a z tego co patrzyłam rzadko kiedy ludzie wysyłają za pobraniem produkty ...


__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 15:46   #862
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

pnownie apeluję o opinię na temat mleczka kokosowego
trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 16:29   #863
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość

Mam jeszcze małe pytanie...nie wiecie może czy w aptekach można kupić Peeling Ziaja Bardzo Mocny,który jest zachwalany na KWC?

Niestety nie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 17:33   #864
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Niestety nie.
Allegro, allegro, allegro.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 16:27   #865
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Kupiłam dzisiaj nowy antyperspirant Bloker. Do tej pory używałam sporadycznie antidralu - ciekawe czy ziajowy będzie w stanie go calkowicie zastąpić. W sumie liczę na to .
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 17:18   #866
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj nowy antyperspirant Bloker. Do tej pory używałam sporadycznie antidralu - ciekawe czy ziajowy będzie w stanie go calkowicie zastąpić. W sumie liczę na to .
Za ile, gdzie i czy jest to kulka czy sztyft? Też się stosuje na noc?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 18:36   #867
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość


Wiem,że na Allegro można ale niestety nie mam konta bankowego,a z tego co patrzyłam rzadko kiedy ludzie wysyłają za pobraniem produkty ...


Ale kto powiedzial ze musisz miec konto bankowe? Ty wplacasz sprzedawcy na jego konto pieniadze i do tego ci twoje konto bankowe nie jest potrzebne, no chyba ze chcialabys zrobic przelew ze swojego na jego to tak, ale normalnie jemu na konto wplacic tez mozesz gdy ty nie masz konta
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 18:59   #868
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Za ile, gdzie i czy jest to kulka czy sztyft? Też się stosuje na noc?

Kupilam w małej hurtowni kosmetycznej za 6,29 zł. Jest to kulka z bezbarwnym bezzapachowym płynem. Stosuje się na noc przez 2-3 dni, potem 1-2 razy w tygodniu. Rano się już nic nie uzywa. Podobnie jak antidral. Dzisiaj wypróbuje.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 19:12   #869
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
Kupilam w małej hurtowni kosmetycznej za 6,29 zł. Jest to kulka z bezbarwnym bezzapachowym płynem. Stosuje się na noc przez 2-3 dni, potem 1-2 razy w tygodniu. Rano się już nic nie uzywa. Podobnie jak antidral. Dzisiaj wypróbuje.
Dziękuję za info Będę czekać na relacje
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 20:15   #870
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Nabyłam masło kakaowe pod prysznic. Nie ma to jak słodki zapach na chłodne dni.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.