WROCŁAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAŻENIA, ITP.) - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-07, 08:51   #721
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

dziewczyny odświeżmy wątek!
czy ktoś wybiera się może na zawodowy kurs wizażu i stylizacji? ja planuję się wybrać.. czy ktoś może podzielić się opinią po takim kursie?
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 12:09   #722
Jaskolkax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 16
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

a jak w perspektywie czasu oceniacie tę szkołę? dużo można się nauczyć?
Jaskolkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 12:59   #723
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez Jaskolkax Pokaż wiadomość
a jak w perspektywie czasu oceniacie tę szkołę? dużo można się nauczyć?
Ja wizaż i stylizację mogę ocenić pozytywnie po pół roku nauki - wiadomo, że po takim czasie nikt nie zostanie alfą i omegą, ale nauczyciele są bardzo kompetentni, można pytać do woli i czerpać bezpośrednio z ich doświadczenia Myślę, że po roku nauki będę miała naprawdę porządne podstawy żeby móc rozwijać się dalej.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 18:17   #724
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

no właśnie roczna szkoła na pewno daje mocne podstawy i jakieś umiejętności.... ja z różnych względów wolę zrobić kurs... dlatego moje pytania o wasze opinie
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 16:47   #725
Amilie
Przyczajenie
 
Avatar Amilie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2
GG do Amilie
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Ja też wybieram się do Wrocławia na roczną szkołę wizażu ale mam taki mętlik, myślałam właśnie nad tą szkołą ale jedni mówią, że dobra, inni, że szkodapieniędzy, a tych szkół to jak mrówków i bądź tu mądry człowieku
__________________
"Muzyka nie jest ode mnie oddzielona. Jest mną... Musiałbyś usunąć ją operacyjnie." Ray Charles
Amilie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 17:45   #726
oilia
Przyczajenie
 
Avatar oilia
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 14
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez Amilie Pokaż wiadomość
jedni mówią, że dobra, inni, że szkodapieniędzy, a tych szkół to jak mrówków i bądź tu mądry człowieku
A im więcej człowiek się naczyta, tym bardziej głupieje?

Witam się grzecznie z wszystkimi tutaj~
Chciałabym od następnego roku kształcić się jako technik usług kosmetycznych i przyznam szczerze, że miałam nadzieję znaleźć wiecej informacji i opinii o różnych szkołach w internecie (które nie są kryptoreklamą ) Chyba zdecyduję się na szkołę MD, bo ta ma przynajmniej długi wątek na wizażu jak wyrobię finansowo oczywiscie
oilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 22:43   #727
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Ja jestem po pierwszym semestrze technika u Daleckiej i co mogę powiedzieć:
- teoria wydaje mi się, że dobrze prowadzona- sporo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, szczególnie na kosmetologii. To co powinnyśmy wiedzieć to wiemy.
- praktyka bardzo fajnie prowadzona. Na wszystko jest czas, panuje luźna, swobodna atmosfera, wszystko jest dokładnie tłumaczone. Może jedyne do czego bym się doczepiła to to że wszystko robimy właściwie raz. Ale z drugiej strony od ćwiczenia i nabierania wprawy są praktyki, my mamy po prostu poznać metodykę i wiedzieć jak krzywdy nie czynić
- egzaminy- nie są skomplikowane, nikt nie robi problemów z zaliczeniami, są drugie terminy nawet jeśli nie podejdzie się do pierwszego. Ważne żeby oddawać w miarę w terminie prace kontrolne które też bardzo trudne do ogarnięcia nie są.
- atmosfera- dla mnie bomba. Kameralnie, wszystko da się załatwić zarówno z prowadzącymi jak i w sekretariacie, właściwie wszyscy się znają z widzenia
- kursy i szkolenia są po preferencyjnych cenach dla słuchaczek więc warto się zapisywać
co mi nie pasuje? Nie wiem czy jest coś takiego. Nie mam też porównania z innymi szkołami. Ja w tej szkole czuję to, czego nie czułam na studiach- że szkoła jest dla mnie a nie ja dla szkoły
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 12:54   #728
martus336
Raczkowanie
 
Avatar martus336
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 112
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

czy ktoras wybiera sie na kurs wellness/ spa? badz czy juz ktos uczeszczal na zajecia i moze co kolwiek powiedziec na ten temat?
__________________
`Globalne korzyści i perły Twojego życia..



Uwielbiam koty
martus336 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 23:59   #729
motylek8631
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 68
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez martus336 Pokaż wiadomość
czy ktoras wybiera sie na kurs wellness/ spa? badz czy juz ktos uczeszczal na zajecia i moze co kolwiek powiedziec na ten temat?


Witam uczesczalam na zawodowy kurs kosmetyczny i jestem zadowolona.
Nie podobaly mi sie jedynie zajecia z zabiegów na cialo ,po prostu nie przyłozyli sie do tych zajec i tyle, zostaly tylko odbebnione, , cala reszta ok. Myślę ze sporo wynioslam, zabraklo mi jedynie zajec z maszu na cialo mogli by poszezyc ten kurs o te zajecia albo wprowadzić dodatkowe szkolenia bylo by super
Sama myslam nad szkoleniem ze spa i wellnes wiec jesli bys juz tam byla daj znac jak to sie odbywa.
Mnie intersowalo jeszcze szkolenie z innowacyjnych technik spa (masaz muszlami ,kamieniami itp, moze sie jeszcze kiedys wybiore)
wiec jesli cos wiecej bedziesz wiedziala to pisz
pozdrawiam
motylek8631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 13:06   #730
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Witam wszystkie dziewczyny Przeglądałam cały wątek w miarę uważnie i nie znalazłam żadnych opinii na temat kursów/szkoleń organizowanych u MD. Ja zapisałam się na sierpień na kurs stylizacji paznokci 5 metodami (40h, odbywa się przez 4 dni pod rząd). Zamierzam niedługo wpłacić zaliczkę, pani z sekretariatu dzwoniła do mnie i mówiła że kurs się na pewno odbędzie bo już jedna osoba wpłaciła całość kwoty. Czy ktokolwiek coś słyszał na temat tego szkolenia?? Mam ogromną nadzieję że jest warte tych pieniędzy (990zł!!!!!) ale nie ukrywam że chętnie usłyszałabym jakąs opinię
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 11:06   #731
ewkos20
Przyczajenie
 
Avatar ewkos20
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

witam! Czy ktoś może z Was wybiera się na studium kosmetyczne we wrześniu ??
ewkos20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 20:28   #732
Adrianna0710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Ja planuję, lecz mam wątpliwości i właśnie szukam kogoś, kto również się wybiera.
Adrianna0710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 20:40   #733
ewkos20
Przyczajenie
 
Avatar ewkos20
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

A dlaczego masz wątpliwości?;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ewkos20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 09:05   #734
BarbaraRosi
Przyczajenie
 
Avatar BarbaraRosi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Ja zastanawiam się nad rozpoczęciem nauki od września na kierunku Wizaż, Stylizacja i Charakteryzacja, ale nie jestem jeszcze na 100% przekonana. Wszystko skłania się ku temu, że raczej pójdę, bo: 1. Jest to coś co mnie interesuje. 2. W internecie przeważają raczej dobre opinie na temat szkoły.
Czy ktoś z Was jeszcze chce zacząć od września na tym kierunku?
BarbaraRosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 15:40   #735
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Ja wybieram się na wizaż i stylizację, o ile mnie zechcą. W tym tygodniu mam zamiar wreszcie złożyć papiery.
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 10:22   #736
BarbaraRosi
Przyczajenie
 
Avatar BarbaraRosi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Evrith, ja zapisałam się online na wizaż, stylizacja i charakteryzacja. Poniedziałek/ środa jadę środa jadę złożyć dokumenty.
BarbaraRosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 17:39   #737
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

...a to w poniedziałki jest w ogóle czynne? Bo jak patrzyłam tu to przynajmniej sekretariat niby zamknięty. Sama oczywiście tamten tydzień jednak przebimbałam, ale wszystko naszykowane czeka na wtorek. Szkoda tylko, że komunikacja miejska wygląda z dworca jakoś kosmicznie (ja dojeżdżająca), ale trudno, najwyżej będę dreptać przez miasto.
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 14:10   #738
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez Evrith Pokaż wiadomość
...a to w poniedziałki jest w ogóle czynne? Bo jak patrzyłam tu to przynajmniej sekretariat niby zamknięty. Sama oczywiście tamten tydzień jednak przebimbałam, ale wszystko naszykowane czeka na wtorek. Szkoda tylko, że komunikacja miejska wygląda z dworca jakoś kosmicznie (ja dojeżdżająca), ale trudno, najwyżej będę dreptać przez miasto.
A z którego dworca będziesz jeździć i czemu kosmicznie?

W roku szkolnym w poniedziałki jest nieczynne, w wakacje - nie wiem, ale lepiej wybrać się we wtorek.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 15:23   #739
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez mary_poppins
A z którego dworca będziesz jeździć i czemu kosmicznie?
PKS na Suchej. A kosmicznie, bo sierota ze mnie i nie jestem pewna, jak to jest z tym autobusem 122, bo z innych linii musiałabym chyba najpierw dreptać do Renomy, a którymkolwiek bym nie jechała, i tak trzeba jeszcze później kawałek iść. Cóż, we wtorek się przekonam, w sumie na piechotę też aż tak daleko nie jest. Po prostu ja skromna dziołcha ze wsi przyzwyczajona do autobusu jeżdżącego w te i nazad 2 razy dziennie, a wszystko inne już wielka filozofija. (No, może nie dosłownie, ale dalekie od prawdy to nie jest).
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-17, 22:21   #740
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez Evrith Pokaż wiadomość
PKS na Suchej. A kosmicznie, bo sierota ze mnie i nie jestem pewna, jak to jest z tym autobusem 122, bo z innych linii musiałabym chyba najpierw dreptać do Renomy, a którymkolwiek bym nie jechała, i tak trzeba jeszcze później kawałek iść. Cóż, we wtorek się przekonam, w sumie na piechotę też aż tak daleko nie jest. Po prostu ja skromna dziołcha ze wsi przyzwyczajona do autobusu jeżdżącego w te i nazad 2 razy dziennie, a wszystko inne już wielka filozofija. (No, może nie dosłownie, ale dalekie od prawdy to nie jest).
Bez sensu kombinować jakoś z autobusami, z PKS na Suchej masz kawalątek drogi na przystanek tramwajowy Wsiadasz w tramwaj, jedziesz do Placu Jana Pawła II i idziesz trochę ponad 300m do szkoły, droga jest prosta a jak spytasz o Braniborską albo chociaż Domar to każdy Ci powie gdzie iść.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 08:34   #741
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Bez sensu kombinować jakoś z autobusami, z PKS na Suchej masz kawalątek drogi na przystanek tramwajowy Wsiadasz w tramwaj, jedziesz do Placu Jana Pawła II i idziesz trochę ponad 300m do szkoły, droga jest prosta a jak spytasz o Braniborską albo chociaż Domar to każdy Ci powie gdzie iść.
Dziękuję! W sumie faktycznie, nie zwróciłam jakoś uwagi na ten wariant, a tu przyjemny całkiem... i, o dziwo, nawet mniej więcej znam okolicę. Cóż, może jakoś trafię, a jeśli jutro nie będę się cieszyć, że mnie przyjęli (albo z tego powodu dramatyzować), znaczy, że albo się zgubiłam i zmarłam z głodu, albo pytając o drogę spotkałam swego księcia na białym hors i teraz żyję w arabskim pałacu (ewentualnie niemieckiej agencji towarzyskiej).
Ewentualnie że stwierdzili, że osoby, która nie umie używać eyelinera, nawet oni nie wyszkolą. Chociaż za taką kasę...
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 10:05   #742
ewkos20
Przyczajenie
 
Avatar ewkos20
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

W poniedziałek sekretariat jest zamknięty
ewkos20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 08:53   #743
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Ja już jestem po kursie stylizacji paznokci i polecam baardzo mocno
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 10:15   #744
BarbaraRosi
Przyczajenie
 
Avatar BarbaraRosi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Tak, w poniedziałek sekretariat jest zamknięty. Ja oczywiście wszystko sprawdzam na ostatnią chwilę i wczoraj przed wyjazdem zobaczyłam, że nie mam po co jechać.

Ja też muszę ogarnąć komunikację miejską. Z Wojszyc będę musiała dojechać na Braniborską, a znajomość Wrocławia bardzo słaba. Jestem przyzwyczajona do metra, które dla mało rozgarniętych jak ja, jest chyba najłatwiejszym środkiem transportu, ale mam nadzieję, że jakoś przez ten rok zaprzyjaźnię się z naszą polską komunikacją miejską z którą i bardziej rozgarnięci ode mnie mają problem
BarbaraRosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 17:27   #745
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Sprawa jest poważna - wpłaciłam wpisowe.
W sumie to z komunikacją faktycznie jednak nie mam źle - okazało się, że jakimś cudem orientuję się w okolicy (od Jana Pawła tylko kilka kroczków faktycznie) i nawet nie miałam problemu z dojściem do budynku... no, przynajmniej do podwórka - jak zobaczyłam te wszystkie budynki, to zwątpiłam, ale w końcu się udało.
Swoją drogą dziwna sprawa, miła pani w sekretariacie. Kto to widział. Znaczy w sumie ja widziałam, w urzędzie pracy, ale tam pewnie były miłe bo cieszyły się, że wreszcie ktoś nie śmierdzi alkoholem.
Tak czy owak, teraz tylko czekać na dalszy rozwój wydarzeń. I wpłacać czesne za wrzesień...
Swoją drogą tylko wyszłam ze szkoły, a dostałam ulotkę (jedną z setek dzisiaj) z jakichś szkół artystycznych ROE. Brawo ROE, się sprężyliście. Cóż, może za rok się wybiorę - poza wizażem i stylizacją oraz charakteryzacją mają też parę innych artystycznych kierunków. Chociaż projektowanie mody trwa u nich rok - ciekawe, czego w ciągu tego roku uczą. Ale organizują też niby jakieś bezpłatne warsztaty we wrześniu (wizaż/stylizacja, aktorstwo, fotografia i grafika komputerowa), więc może jakieś artystyczne dusze z Wrocławia się zainteresują.
...i w co ja się ubiorę na tę inaugurację...?

Edytowane przez Evrith
Czas edycji: 2014-08-19 o 17:33
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 22:59   #746
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez Evrith Pokaż wiadomość
Swoją drogą dziwna sprawa, miła pani w sekretariacie. Kto to widział. Znaczy w sumie ja widziałam, w urzędzie pracy, ale tam pewnie były miłe bo cieszyły się, że wreszcie ktoś nie śmierdzi alkoholem.
Tak czy owak, teraz tylko czekać na dalszy rozwój wydarzeń. I wpłacać czesne za wrzesień...
To jest niewątpliwa zaleta tej szkoły - panie w sekretariacie są przesłodkie i przekochane, wszystko co papierkowe można załatwić szybko i bez najmniejszego problemu
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 21:24   #747
BarbaraRosi
Przyczajenie
 
Avatar BarbaraRosi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Evrith ja też już papiery złożyłam. Jeszcze kilka rzeczy dostarczyć muszę, ale wpisowe już zapłacone.

To ma być jakaś inauguracja jeszcze w szkole? A nie przychodzi się po prostu na pierwsze zajęcia 20 września?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
BarbaraRosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 21:52   #748
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez BarbaraRosi
To ma być jakaś inauguracja jeszcze w szkole? A nie przychodzi się po prostu na pierwsze zajęcia 20 września?
Sama jestem ciekawa, czy to tylko inauguracja czy inauguracja + od razu jakieś zajęcia, w sumie patrząc na datę i to, że jednak czesne za wrzesień się płaci, może ta druga opcja. W sumie inauguracja może w formie omówienia kwestii podstawowych - ubezpieczenia, jakiś dress code, coś w ten deseń? Chętnie bym się dowiedziała, ale pozostaje chyba czekać na maile, ewentualnie przecieki od absolwentek.
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 22:31   #749
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez Evrith Pokaż wiadomość
Sama jestem ciekawa, czy to tylko inauguracja czy inauguracja + od razu jakieś zajęcia, w sumie patrząc na datę i to, że jednak czesne za wrzesień się płaci, może ta druga opcja. W sumie inauguracja może w formie omówienia kwestii podstawowych - ubezpieczenia, jakiś dress code, coś w ten deseń? Chętnie bym się dowiedziała, ale pozostaje chyba czekać na maile, ewentualnie przecieki od absolwentek.
Jest krótka inauguracja, a potem zajęcia Na inauguracji są omawiane kwestie organizacyjne, podział na grupy, odbiera się indeksy itd.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 14:26   #750
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

I stało się - potwierdziły się moje przypuszczenia, że będę musiała się przyzwyczaić do wstawania o 3. Jak to dobrze, że tak rzadko.
Cóż, nadal mam nadzieję, że nie będę w grupie jedyną sierotką jeśli chodzi o makijaż... ale i tak nie mogę doczekać się inauguracji (tak naprawdę zżerają mnie nerwy i chcę do mamy, ale ciiii). Tak czy owak, do zobaczenia, o ile jakaś jeszcze świeżynka tu zagląda.
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-01 11:37:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.