Clair Minerals - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-29, 19:15   #571
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: KOSMETYKI MINERALNE - kody, promocje, kupony, przeceny, wyprzedaże, zniżki

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Możecie poradzić, jaki kolor podkładu wybrać, kiedy pasuje mi AM Sunny Fairest? Czytałam, że niektóre mają Golden 01, niektóre Warm 02, nigdzie nie doczytałam, czy faktycznie pasują, czy po prostu takie zamówiłyście i tyle
warm02 tak czy siak już nie zamówisz, gdyż go brak na stanie od jakiegoś czasu
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 19:22   #572
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: KOSMETYKI MINERALNE - kody, promocje, kupony, przeceny, wyprzedaże, zniżki

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
warm02 tak czy siak już nie zamówisz, gdyż go brak na stanie od jakiegoś czasu
O Pani mi nie napisała. Czyli zostaje mi tylko golden 01
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 19:26   #573
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Clair Minerals

Ja wzielam Golden 01 i Neutral 02
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 19:28   #574
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Ja wzielam Golden 01 i Neutral 02
I który Twoim zdaniem bardziej pasuje? Dla mnie sunny Fairest jest idalny, ale myślę, że konsystencja od Clair mogłaby być dla mnie lepsza. Mam czas do północy

Po ile gratisów dostawałyście?
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 19:42   #575
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
I który Twoim zdaniem bardziej pasuje? Dla mnie sunny Fairest jest idalny, ale myślę, że konsystencja od Clair mogłaby być dla mnie lepsza. Mam czas do północy

Po ile gratisów dostawałyście?
Nie wiem, mi ciezko bylo sobie dobrac, dlatego wzielam 2
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 19:45   #576
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
I który Twoim zdaniem bardziej pasuje? Dla mnie sunny Fairest jest idalny, ale myślę, że konsystencja od Clair mogłaby być dla mnie lepsza. Mam czas do północy

Po ile gratisów dostawałyście?
To zalezy w co celujesz. Jezeli w jasne zoltki no to golden 1. Jezeli szukasz czegos z domieszka brzoskwini w kiweunku neutrali no to wtedy Neutral 1.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 19:47   #577
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: KOSMETYKI MINERALNE - kody, promocje, kupony, przeceny, wyprzedaże, zniżki

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
O Pani mi nie napisała. Czyli zostaje mi tylko golden 01
już dawno w tym wątku było poruszane, że warm02 nie ma, może stwierdziła, że wiesz
bo wątpię, żeby się nagle coś znalazło, sporo osób wcześniej chciało, a nie było.

co do gratisów to raczej jeden do zakupów
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-29, 19:57   #578
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: KOSMETYKI MINERALNE - kody, promocje, kupony, przeceny, wyprzedaże, zniżki

margitea a Ty sie jeszcze na cos zdecydowalas ostatecznie?

Ja jak skladalam ostatnie zamowienie na te dwa podklady (beige i neutral) to Pani zaproponowala mi wybrac sobie jeszcze duzy gratis, ale uznalam, ze skoro ostatnim razem w drodze wyjatku uzyskalam tyle gratisow to nie bede przesadzac i podziekowalam za taka mozliwosc.

Jakos jak mi przyszla rownowartosc w grtisach tego co zamowilam, to czulam sie tak jakbym kogos wyzyskiwala i az mi glupio bylo, choc oczywiscie cieszylam sie niezmiernie
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 20:02   #579
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: KOSMETYKI MINERALNE - kody, promocje, kupony, przeceny, wyprzedaże, zniżki

Ja właśnie zamawiam praktycznie cały zestaw, podkład, róż, bronzer, rozświetlacz, korektor i się zastanawiałam tak, czy mogłabym poprosić o jeszcze jakieś próbki czy coś, ale też nie chcę przesadzić Z drugiej strony jak mają się zmarnować...
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 20:09   #580
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: KOSMETYKI MINERALNE - kody, promocje, kupony, przeceny, wyprzedaże, zniżki

To te wszystkie rzeczy sa dostepne? Bo ja jak zamiawialam z Allegro to byl tylko podklad, bronzer, roz

To po prostu zapytaj czy ktoras z tych rzeczy moglaby byc gratisem I po prostu zaplacisz mniej.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 20:12   #581
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: KOSMETYKI MINERALNE - kody, promocje, kupony, przeceny, wyprzedaże, zniżki

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
To te wszystkie rzeczy sa dostepne? Bo ja jak zamiawialam z Allegro to byl tylko podklad, bronzer, roz

To po prostu zapytaj czy ktoras z tych rzeczy moglaby byc gratisem I po prostu zaplacisz mniej.
Zobaczymy, czekam na odpowiedzi co zostalo
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-29, 20:36   #582
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Clair Minerals

Miałam co prawda już nic nie kupować ale korci mnie żółty korektor. mam Sunrise z Amilie ale na te moje wielkie fiolety musze się nastarać aby je przykryć. Może Lemongrass dałyby rade...
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 15:49   #583
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Clair Minerals

No to ja poszalalam i zamowilam w zasadzie wszystko
Podklad Beige 01 (chcialam Neutral 01, ale juz nie bylo, a golden wydał mi się na zdjęciach zbyt zolty - mimo to dziekuje wszystkim za rady ), korektor Lemongrass, rozświetlacz Cote D'Azur i dwa róże - Freesia oraz Camellia
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 07:51   #584
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Clair Minerals

Komuś może nie podpasował Golden 01 i chce się go pozbyć? Akurat jak zamawiałam, ktoś przede mną kupił ostatni...
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 11:03   #585
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Miałam co prawda już nic nie kupować ale korci mnie żółty korektor. mam Sunrise z Amilie ale na te moje wielkie fiolety musze się nastarać aby je przykryć. Może Lemongrass dałyby rade...
Lemongrass jest bardziej żółty niż Sunrise, ale mimo to nie jest jakoś bardzo kryjący.
Ja radze sobie w ten sposób, że korektor kładę na cieniutką warstwę podkładu i na to jeszcze raz podkład. Przy dobrze nawilżonej skórze pod oczami nie mam problemu z przesuszeniem, ani wchodzeniem korektora w zmarszczki.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-08-31 o 11:07
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 11:17   #586
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Lemongrass jest bardziej żółty niż Sunrise, ale mimo to nie jest jakoś bardzo kryjący.
Ja radze sobie w ten sposób, że korektor kładę na cieniutką warstwę podkładu i na to jeszcze raz podkład. Przy dobrze nawilżonej skórze pod oczami nie mam problemu z przesuszeniem, ani wchodzeniem korektora w zmarszczki.
u mnie lemongrass jest ciemniejszy w kolorze niż sunrise z amili.
lemongrass też mi dobrze kryje, ale nakładam go cienkimi warstwami - tak ze 2 warstwy dobrze rozblendowane i na to korektor w kolorze skóry, żeby żółtego nie było widać
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 11:23   #587
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Clair Minerals

Przy moich sińcach żółty nie przebija, ale przekonałam się, ze kolosalne znaczenie ma pędzelek. Teraz używam pędzla EDM Eye Kabuki Brush, którym można bardzo dobrze, jak to napisałaś, "rozblendować" korektor.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 11:31   #588
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Przy moich sińcach żółty nie przebija, ale przekonałam się, ze kolosalne znaczenie ma pędzelek. Teraz używam pędzla EDM Eye Kabuki Brush, którym można bardzo dobrze, jak to napisałaś, "rozblendować" korektor.
ja czasami mam zasinienia pod oczami (a szczególnie w okolicy wewnętrznego kącika oka) w kolorze ciemno fioletowo-czarnym wygląda to gorzej niż źle, jakbym sobie siniaka tam nabiła wtedy kładę lemongrassa zwykłym jakimś pędzlem i rozblendowuję innym, bardziej puchatym.
niestety nie mogę tego tak zostawić, bo żółty jest mocniej żółty niż moja skóra i się odcina. i co z tego, że zasinienia pokryte i ich nie widać praktycznie, jak teraz muszę się zająć zakryciem żółtego ale jak na lemongrassa nałożę korektor w kolorze skóry albo podkład to jest już spoko.
też nie mogę dawać zbyt wielu warstw w okolice nosa, bo noszę okulary, one ciągle się noskami tam dotykają i jakbym walnęła za dużo warstw to by zrobiły się nieestetyczne starte plamy


no właśnie, dlatego najpierw inwestuję w narzędzia, a później w kosmetyki :P bo nawet mając najlepszy kosmetyk - nie ogarnie się go bez dobrych narzędzi. a mając kosmetyk jakikolwiek średni (mam kilka takich drogeryjnych) - wystarczy dobrze pędzelkiem ogarnąć temat i efekt super. dlatego mam takiego fisia na punkcie "narzędzi" i dbam o nie bo też widzę, że to daje efekt, no i dobre pędzelki są na dłużej.
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-08-31 o 11:33
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 11:53   #589
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Clair Minerals

Ja jestem bardziej żółta z natury, stad może kolor Lemongrassa lepiej się się wtapia w moim przypadku.

Ja tez stawiam na dobre pędzle, może nie te z najwyższej polki, ale solidnej sredniej.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-31, 12:05   #590
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Ja jestem bardziej żółta z natury, stad może kolor Lemongrassa lepiej się się wtapia w moim przypadku.

Ja tez stawiam na dobre pędzle, może nie te z najwyższej polki, ale solidnej sredniej.
ja lubię testować różne marki, dlatego kupuję pędzle "pojedynczo".
dzięki temu mam też wszystkie, których chcę używać, nie ma tak, że z zestawu coś mi nie pasuje i nie używam.
być może moje kolekcjonowanie pędzli wychodzi "drożej" niż kupienie zestawu z jednej marki, ale dzięki temu mam ogląd na różne firmy
i kolorowo, bo pędzelki są różne
moje pędzle też są ze średniej półki, w zależności jak się na to patrzy mam najdroższe to mac217 i smashbox #15 - każdy chyba za 115 zł. odkładałam długo. ale nic im się nie dzieje od kilku lat i jestem zadowolona z nich.
najwyższą półką są dla mnie hakuhodo, ale one są bardzo drogie, a zamówienie ich zza granicy równa się bardzo, bardzo duże cło do opłacenia. cóż, może kiedyś może trafię do londynu na IMATS i sama sobie kupię tam chyba najbliżej.

jak mam małe cienie pod oczami to lemongrassa rozblenduję bez potrzeby nałożenia na niego czegoś w kolorze skóry. ale przy większych zasinieniach potrzeba więcej lemongrassa, więc jest za żółto
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-08-31 o 12:09
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 21:38   #591
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

jak tam wasze ostatnie zamowienia z clair?
oplakujecie jak ja?

troche sobie uzbieralam zapasow...
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 22:02   #592
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Clair Minerals

Jak teraz jakas firma mineralna zrobi dobra promocje, to ja wymiekne. Mam zapasow na kilka lat ;-)
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 22:09   #593
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Jak teraz jakas firma mineralna zrobi dobra promocje, to ja wymiekne. Mam zapasow na kilka lat ;-)
Oj tam zapasy ;-) ja też mam sporo, ale niektóre rzeczy zobaczę na urodziny pod koniec października. Chyba że uprosze rodziców wcześniej :-D
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 22:58   #594
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Clair Minerals

margitea tez jestes z pazdziernika?

Ja jakies dwa dni temu dostalam jeszcze opakowania: Beige 3 i Neutral 4.

Pokusilam sie na otworzenie beige: rzeczywiscie daje ladny, opalizujacy efekt, ale jak dla mnie troche zbyt opalizujacy Choc nie wiem, musialabym sie mu przyjrzec, ale dzis odnioslam wrazenie, ze troche przyciemnia mi twarz.

Poczekam az mi opalenizna zejdzie, zamowie sobie jeszcze probke Creamy Bisque i jezeli utrafie z kolorem to zakupie jeszcze tylko Lucy. I koniec mojego mineraloholizmu Zapasow mam na sto lat! Z Clair sie ciesze, ze chociaz w kolory udalo mi sie trafic , wiec wiem ze je zuzyje, nawet jak formula bedzie fiksowac. Ale u mnie jesienia w towarzystwie kwasow i brau upalow mineraly bardzo niezle sie trzymaja , wiec w sumie tez nie mam az tak czym sie martwic

Poza tym chcialam napisac, ze roz Primerose daje przepiekny efekt Doslownie zakochalam sie w tym rozu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-09-02 o 23:07
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 05:17   #595
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
margitea tez jestes z pazdziernika?

Ja jakies dwa dni temu dostalam jeszcze opakowania: Beige 3 i Neutral 4.

Pokusilam sie na otworzenie beige: rzeczywiscie daje ladny, opalizujacy efekt, ale jak dla mnie troche zbyt opalizujacy Choc nie wiem, musialabym sie mu przyjrzec, ale dzis odnioslam wrazenie, ze troche przyciemnia mi twarz.

Poczekam az mi opalenizna zejdzie, zamowie sobie jeszcze probke Creamy Bisque i jezeli utrafie z kolorem to zakupie jeszcze tylko Lucy. I koniec mojego mineraloholizmu Zapasow mam na sto lat! Z Clair sie ciesze, ze chociaz w kolory udalo mi sie trafic , wiec wiem ze je zuzyje, nawet jak formula bedzie fiksowac. Ale u mnie jesienia w towarzystwie kwasow i brau upalow mineraly bardzo niezle sie trzymaja , wiec w sumie tez nie mam az tak czym sie martwic

Poza tym chcialam napisac, ze roz Primerose daje przepiekny efekt Doslownie zakochalam sie w tym rozu.
Tak, dokładnie jestem z końca października ;-) primerose nie mam, chyba że czeka na mnie na urodziny ;-) nie wiem :-D
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 10:03   #596
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Clair Minerals

Nie chwalcie czegos, czego nie mam juz jak kupic :'(
Dlugo myslalam nad Primerose, ale w koncu wybralam Peony.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 10:07   #597
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Nie chwalcie czegos, czego nie mam juz jak kupic :'(
Dlugo myslalam nad Primerose, ale w koncu wybralam Peony.
spokojnie, to że firma przestała działać nie znaczy, że będzie o niej cicho w internecie. w końcu każda z nas ma jakieś zapasy, może niektóre będą używać ich kosmetyków i wrzucać recenzje etc. - u mnie na pewno się pojawią. no bo w końcu skoro mam kosmetyki to po to, żeby je używać

może trafią się jakieś wymianki

peony też pewnie śliczny!
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 10:11   #598
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Nie chwalcie czegos, czego nie mam juz jak kupic :'(
Dlugo myslalam nad Primerose, ale w koncu wybralam Peony.
Ja od poczatku jak tylko zobaczylam roz Primerose to wiedzialam, ze musi byc moj Bo akurst do mojego typu urody takie kolory bardzo pasuja.

Mam rowniez Peony, ale on u mnie po roztarciu wybija rozowawo-czerwonymi tonami, chybaze jestem juz przewrazliwiona. Marzyy mi sie by tego typu odcienie, byly takie same na twarzy jak w opakowaniu
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 10:12   #599
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Clair Minerals

Chyba zaczynam żałować, że nie zamówiłam Lemongrassa. Trudno, zawsze coś pilniejszego się znajdzie.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 10:17   #600
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
spokojnie, to że firma przestała działać nie znaczy, że będzie o niej cicho w internecie. w końcu każda z nas ma jakieś zapasy, może niektóre będą używać ich kosmetyków i wrzucać recenzje etc. - u mnie na pewno się pojawią. no bo w końcu skoro mam kosmetyki to po to, żeby je używać

może trafią się jakieś wymianki

peony też pewnie śliczny!
Powiem Ci, ze w jednym z maili, ktore wymienilam z Pania z Clair zapytalam wprost czy jest szansa, ze wroca na rynek czy to bezpowrota rezygnacja z dzialalnosci. I ta Pani odpisala mi, ze jezeli uporaja sie z problemami rodzinnymi i bedzie dla nich miejsce na rynku mineralnym to jest szansa, ze zdecyduja sie na powrot.

Poza tym mysle, ze jezeli maja jakies zapasy, to za jakis czas bedzie mozna wyslac maila z mozliwoscia sprzedazy. Bo nie sadze, ze to coo im zostalo, powywalaja

Wiec moim zdaniem zawsze warto podzielic sie opiniami z innymi na temat tych mineralow. Bo moim zdaniem podklady sa naprawde niezle. Przetestowalam juz sporo mineralow , a zaden z nich nie dal mi tak aksamitnie-wygladzonego efektu
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-09-03 o 10:23
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-01 10:01:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.