Wynajęcie mieszkania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-13, 08:14   #1
DONETTAXXX93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6

Wynajęcie mieszkania


Drogie Wizażanki, mam problem i liczę, że pomożecie mi go rozwiązać. Otóż niebawem zmieniam miejsce zamieszkania (praca za granicą), w związku z czym na okres kilku lat, które zamierzam tam spędzić, chciałabym wynająć swoje mieszkanie w Poznaniu. Obecnie nie mam jednak czasu na przygotowywanie lokalu do wynajmu, już nie mówiąc o pokazywaniu go potencjalnym najemcom i tak dalej. Jak wynająć komuś mieszkanie bez angażowania się w sam proces wynajmu? Czy są jakieś firmy, które mają kompleksową ofertę, taką od przygotowania mieszkania, przez wynajem aż do monitorowania wynajmu?
DONETTAXXX93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 12:51   #2
Marlynpol88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: Wynajęcie mieszkania

Wiesz świetny pomysł bo jednocześnie ktoś będzie się opiekował Twoim mieszkaniem i za nie płacił ale musisz trafić na kogoś odpowiedniego. Proponuje udać się do firmy pośredniczącej nieruchomościami. Na rynku jest wiele firm, które się tym zajmują. Na pewno Ci pomogą. Tylko musisz pamiętać, że pobierają sobie prowizję.
Marlynpol88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 18:10   #3
JULIANNA2793
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Wynajęcie mieszkania

Wydaję mi się, że nie ma co się palić z tak tym wszystkim a musisz brać pod uwagę to, że taki pośrednik trochę może zaśpiewać. Moim zdaniem ogarnij sobie swoje mieszkanie, w którym będziesz aktualnie mieszkać, jak już kurz przeprowadzki opadnie zabierz się, za to mieszkanie, które chcesz wynajmować lub sprzedać. Ogarniesz sobie wszystko w swoim czasie i będzie okey.Chyba, że ci sie bardzo śpieszy i zależy na czasie to zmienia postać rzeczy.
JULIANNA2793 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 09:42   #4
DONETTAXXX93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Dot.: Wynajęcie mieszkania

No właśnie czas ogrywa kluczową rolę w mojej sytuacji, bo wyjazd już całkiem niedługo i mam teraz wiele na głowie. Na pewno nie będę miała kiedy zająć się przygotowaniem lokum do wynajmu. Liczę się z kosztami pośrednika, jednak szukam sprawdzonej firmy, której można zaufać. Może znacie taką?
DONETTAXXX93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 13:08   #5
LEONABC93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: Wynajęcie mieszkania

Firm, które zajmują się wynajmem i obsługą wynajmowanych mieszkań jest wiele. U mnie w bloku sąsiedzi wynajmują mieszkanie i całą obsługą zajmuje się biuro, bo właściciele są na kontrakcie w Australii i wszelkie formalności i problemy rozwiązuje biuro , które zajmuje się obsługa mieszkania i widocznie właścicielom musi się to opłacać
LEONABC93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-16 14:08:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.