Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-05, 10:23   #1
ekstramocna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 257

Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10


**********
Bardzo prosimy o użycie WYSZUKIWARKI nim zostanie zadane pytanie.
Na górze w każdnym wątku jest opcja "Przeszukaj ten wątek" (w załączniku jest dodane foto w razie problemów ze znalezieniem). Wpisujemy tam np. fotograf (czy inne słowo) i klikamy "Idź"
**********
Poprzedni wątek ---> 9

Spis sal weselnych i zespołów -> klik
Dje, kucharki, foto/video, salony sukien ślubnych, porady kosmetyczne -> klik
Przydatne listy - listy piosenek, rzeczy do zrobienia itp. -> klik


Kalendarz Panny Młode - Kielce

<<< 2012 >>>


◊ KWIECIEŃ ◊
21.04
magduś2

◊ MAJ ◊
02.05
mu_szka
26.05
mimi1233

◊ CZERWIEC ◊
2.06
ninagg - godz. 17:00, Kościół Garnizonowy w Kielcach
XANTIA13
light view

6.06
ania838 - godz. 17:00, Kościół św. Józefa Robotnika w Kielcach

23.06
betka1001
aneczkaaaaa88
kateee105

◊ LIPIEC ◊

7.07
vaayola

14.07
wiolaraczka

21.07
czarna_kawa80

28.07
aleksandrettaa

◊ SIERPIEŃ ◊
4.08
Karioka88
Talaaa87
senna87
paulinaa8989
claudiablue

11.08
ania1877
beatkaaa_ck

18.08
agnes009
Cudaczek88
ekstramocna
Martensja21
black_daisy
kotkowa18
Kawuszkaa


25.08
kallisto89
fablous
kpkacha

◊ WRZESIEŃ ◊
1.09
a_sydney - godz. 16:00, kościół w Masłowie
lulciaq - godz. 16:00, Bazylika Katedralna Kielce
czika - godz. 16:00, kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Zagórzu

22.09
Madziuniusia - godz. 16:00, kościół Ducha Świętego, os. Na stoku 1
kinia8906
Urshoola- godz 17 Kościoł św. Józefa Robotnika
29.09
malgorzata88


<<< 2013 >>>
◊ KWIECIEŃ ◊
13.04
marcia2105
20.04
kalolcia21
◊ MAJ ◊
1.05
ciukunia
03.05
juleczka001
27.04
ewa8885
18.05
NIKITA987
27.07
dod

Edytowane przez ekstramocna
Czas edycji: 2012-11-10 o 11:03
ekstramocna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 10:27   #2
magduś2
Wtajemniczenie
 
Avatar magduś2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 066
GG do magduś2
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

brawo
__________________

21.04.2012

18.03.2014 Agatka
magduś2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 10:35   #3
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

SALE WESELNE
WYNAJEM SAMEJ SALI
ZESPOŁY
__________________


Edytowane przez fablous
Czas edycji: 2012-02-05 o 11:08
fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 10:39   #4
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

DJE
  • Piotr Gładkowski http://www.piotrgladkowski.pl/
  • Piotr Kurowski – 604973627
  • Karol Kozłowski – 505585549, 665371046
  • Mirek Piróg 604243144
  • DJ Mirek 504406717
  • Janusz Wsół 602780632
  • Marek Sarna 608627395
  • Michał Kukliński 669 207 080
  • http://www.czekay.pl/

KUCHARKI
  • Dorota Durlik, Ciekoty – 3112358, 500679887
  • p. Brożyna - 795 241 364
  • p. Brożyna (mloda) - 666 955 010
  • Małgorzata Znojek – 609910793
  • Krystyna Sadza – 3034614
  • Anna Gołąbek, Mąchocice – 663566184
  • Włodzimierz Fąfara, Gruszka – 660833885
  • Marzena Wójcik, Daleszyce - 660824898
  • p. Miernik - 512396803
  • Aurelia Kaleta, Nowa Słupia - 41 317 78 97
FOTOGRAFOWIE I KAMERZYŚCI



FOTO
FOTO&VIDEO
SALONY SUKIEN ŚLUBNYCH
GARNITURY
BUTY
BIELIZNA
OBRĄCZKI I BIŻUTERIA
AUTA DO ŚLUBU
PORADY KOSMETYCZNE PRZED WIELKIM DNIEM

(autorstwa Lowczyni)

Kiedy znacząc: najlepiej już teraz niezależnie kiedy macie ślub przestrzegając parę podstawowych zasad: nigdy nie idźcie spać w makijażu chociaż byście padał na ….. , zakaz używanie mydła do mycia twarzy, nie trzemy powiek przy zmywanie ale delikatnie zmywamy, zawsze używajcie odpowiednich kremów do twarzy i jeśli już jest taka potrzeba to kremów pod oczy, jeśli komuś się bardzo przetłuszcza buzia zacząć brać cynk (efekt dopiero zacznie być widoczny po miesiącu systematycznego stosowania), jak osuszacie twarz po umyciu nie trzeć jej tylko delikatnie przycisnąć ręcznik do mokrej twarzy.

Problemy: jeśli ktoś ma jakiś problem np. trądzik, zmiany pigmentacyjne, przebarwienia, blizny po trądziku, zanieczyszczoną twarz, przesuszoną, z dużymi powiększonymi naczyniami, to niech pomyśli o tym już teraz. Ponieważ wiele zabiegów wykonuje się sezonowo(np. kwasy owocowe, zamykanie naczynek itd) , po nich nie od razu będzie efekt, a po niektórych wasza twarz będzie się dłużej goić. Niektóre zabiegi trzeba powtórzyć wielokrotnie. A więc będziecie potrzebowały czasu, więc lepiej nie obudzić się z ręką w nocniku

Miesiąc przed Wielkim Dniem
W domu: jeśli jeszcze do tej pory nie robiłyście tego regularnie teraz zaczynamy: Peeling do cer tłustych, półtłustych, z trądzikiem ale bez zmian ropnych - drobnoziarnisty do 2 razy w tygodniu; cera sucha, naczyniowa, z trądzikiem ale ropnym – enzymatyczny (używać go na mokrą skóre, lepiej działa) raz w tygodniu. Peeling robicie z szyja włącznie. Na ciało peeling gruboziarnisty, najlepszy solny lub cukrowy (piersi nie trzeć mocno) Pamiętajcie o plecach, po peelingu używajcie dobrych balsamów nawilżających (np. z kwasem hialuronowym, ceramidami) odżywczych. Nie zapominajcie o skórze dłoni, łokci, kolan, - chyba chcecie aby wasze ręce też ładnie wyglądały na sukience Nie ma nic gorszego jak, piękna suknia, idealny makijaż, dłonie z pazurkami zadbane a łokcie pożal się boże (nie zapominajcie więc o tym)
Po peeling wszystko lepiej się wchłania i głębiej, skóra się nie łuszczy, nie zanieczyszcza tak szybko, wyrównuje się koloryt skóry, lepiej oddycha, delikatnie spłycają się zmarszczki itd.
Warto w tym samym dni kiedy robicie sobie peeling nałożyć na noc maseczkę, albo jakiś bardziej bogaty krem lub serum.
Dłonie peeling na to dobry krem, bogaty w składzie. Jeśli macie bardzo wysuszone dłonie na noc możecie nałożyć duuużą warstwę kremu a i na to rękawiczki foliowe, albo torebki foliowe. Jak kremujecie dłonie, nałóżcie zawsze więcej i to co wam zostało wsmarujcie w łokcie – takie odruch. W pracy, albo w torebce warto mieć przy sobie małą tubkę kremu do rąk. Na skórki wokół paznokci nakładać odżywkę, regularnie odsuwać skórki patyczkiem babusowym.
Konsekwencja jest naszym sprzymierzeńcem

W salonie:
Można zrobić sobie oczyszczanie twarzy np. manualne, albo kawitacyjne, zabiegi z kwasami owocowymi które rozjaśnią przebarwienia, zabiegi nawilżające, odżywcze, mikrodermabrazji (jeśli np. ktoś ma blizny po trądziku) zależnie co potrzebujecie. Na dłonie, stopy można zrobić maskę parafinową.

Tydzień przed: wszystko co do tej pory ale BEZWZGLĘDNY ZAKAZ próbowania nowych kosmetyków, masek, czegoś co do tej pory nie używałyśmy a „koleżanka” powiedziała że to rewelacja. Może nas nowy kosmetyk uczulić nawet osoby które z reguły nic nie uczula, nasz organizm jest podenerwowany, zestresowany i inaczej reaguje.
Ostatni peeling wykonać w czwartek z maseczką. Dużo pić wody mineralnej
Peeling całego ciała z maseczką lub krem nawilżający na cały dekolt i plecy. Dekolt o wiele ładniej będzie się prezentował a skóra będzie ładnie nawilżona i napięta I nie zapomnijcie o peelingu rąk, łokci i kolan.
Na tydzień przed ślubem zrezygnować z solarium.

Nie zapomnijcie dziewczyny o wyregulowaniu brwi, zrobieniu henny (jeśli jest taka potrzeba usunięciu wąsika). Ten zabieg ułatwi wykonanie pięknego makijażu na waszych oczach , które w Tym Dniu będą szczególnie ważne

__________________


Edytowane przez fablous
Czas edycji: 2013-05-11 o 10:02
fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 10:40   #5
ekstramocna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez czika Pokaż wiadomość
A więc to wszystko zależy od cukierni,przeważnie musisz min 1 kg taki mały torcik kupić zebrać rodzinę i próbować j a z szarlotki z tortem tak zrobiłam bo w styczniu miałam urodziny,więc okazja na torta była,chociaż kiedyś pani z jednej z piekarni szarlotki mówiła mi że można jakoś umówić się na bezpłatną konsumpcję ale czy to prawda to nie wiem. W hece jak umówisz się z menadżerką to próbowanie(takich małych próbek z kremem w plastikowych mini kubeczkach) jest bezpłatne,ale to nie porównanie zjeść łyżkę samego kremu a kawałek tortu na talerzu,u banatkiewicza i w świecie słodyczy(dawne sołtyki) torty są w gablocie więc można kupić małą porcję i spróbować a jak jest u braci janusz,w dorotce czy np u pasternaka to nie mam pojęcia bo jeszcze nie próbowałam więc to ktoś inny juz musi się wypowiedzieć

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

a co do placków to np ja mam wyśmienitą sytuację bo mam mamę która robi najlepsze ciasta pod słońcem,ciocie i sąsiadkę które tez nie maja sobie równych i wszystkie 3 obiecały mi pomóc i będę miałą takie prawdziwe domowe ciasta na stole( nie jakieś kremowe kupowane-ostatnio zatrułam się takim kupnym ciastem z kremem na weselu ja będę miała szarlotki,serniki,makowce ,miodowce, metrowce itp wszystko robione mniam
Hehe, gdyby mi się jeszcze udało ich wszystkich zebrać na raz- byłby cud . Bardzo zazdroszczę domowych ciast ale u mnie na sali na wszystko trzeba mieć paragon co jest spoza sali...

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
no i przebrnęłam dziewczyny przez te ponad 150 stron w końcu tak się dziś wczułam kilka godzin przeglądania czytania że juz mi stresik się udzielił
chciałam by ktoś mi przybliżył aktualne ceny wódki nemirof, z osób które aktualnie robily już zapasy

Mam także pytanie do dziewczyn które malowały się u pani Ewy Filipeckiej czy bardzo dużo życzy sobie za makijaż ślubny?

Z najświeższych info dla dziewczyn ktore szukają zespołu... Zespól Reflex z Kielc ktory jest wymieniony również na 1 stronie wątku juz nie istnieje. W drodze poszukiwań zespolu natknęłam się na dvd z ich udziałem, grali wspaniale, super poprowadzona impreza ale po telefonie do lidera okazało się, że zespołu już nie ma.

Odnośnie dodatkowej oprawy muzycznej/ wokalnej jak to jest w kosciele? myslicie że ksiądz nie powinien robic o to problemow i brać dodatkowej kasy?
Podziwiam za przebrnięcie i zapraszam do dyskusji w nowym wątku ).
A co do oprawy w kościele, ksiądz na naukach na podkarczówce powiedział, żebyśmy nie wydawali zbędnie pieniędzy bo to MY mamy "robić" dzień i nadać mu piękna. I w sumie się z nim zgadzam, ale strasznie kuszą mnie te skrzypce... No i z tego co wiem, ksiądz (bynajmniej u mnie) nie bierze, za to, że ktoś u Was zagra dodatkowej opłaty.

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
dorotka ma pyszne ciasta tylko uwazajcie zeby wam na sile nie wcisneli za duzo tortu (po prostu czesto robia wiecej i stawiaja pare mloda przed faktem dokonanym ze oni tyle przywiezili i zeby za tyle im zaplacic)
Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
zamówiliśmy 3 małe torciki kilogramowe z 3 cukierni, od braci janusz wzięliśmy bananowo-wiśniowy, był smaczny ale przy pozostałych wypadł zwyczajnie, z dorotki jagodowo-malinowy i myślę, że przy tym zostaniemy w sołtykach jest drogo choć przed naszą degustacją tort royal od nich był moim faworytem- przede wszystkim z wyglądu
Kurcze, nie bardzo przepadam za tortami (lubię tylko jeden typ- czekoladowe, ale wiem, że znowu nie wszyscy za takimi przepadają). Mama TŻ chce nas zabrać właśnie do Sołtyków... No ale ja nie wiem, bo cena chyba nie zachęca z tego co piszecie...
ekstramocna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 10:47   #6
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Witam się w nowym wątku
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 10:52   #7
ekstramocna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Fablous, dziękuję za uzupełnienie , sama bym tego wszystkiego nie ogarnęła..
ekstramocna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 11:01   #8
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

kurcze dopiero co skończyłam czytać 9 wątek a tu już następny

Dziewczyny usuńcie z listy zespoł Reflex bo już nie grają...

i wielka prośba...niech ktoś przypomni te posty o cenach w hurtowniach, ktoś to umieszczał...miałam wczoraj zapisane...i gdzies zgubilam i nawet przeszukujac watek nie moge sobie tego odszukać plis pomocy. Interesuje mnie szczegolnie cena Nemiroff'a.
PS. mogę prosic o dopisania do kalendarza ?

22.09.2012 godz 17 Kościoł św. Józefa Robotnika
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 11:17   #9
ekstramocna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

urshoola, dodałam .
ekstramocna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 11:21   #10
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez ekstramocna Pokaż wiadomość
urshoola, dodałam .
dziekuję
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 11:23   #11
light view
Przyczajenie
 
Avatar light view
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 15
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Dziewczyny nie nadażam Was czytać a tu już kolejny wątek!

Moje przygotowania powoli, ale do przodu. Ogólnie sporo stresu, bo i sala i zespół dopiero startują w branży weselnej, ale mam nadzieję, że będzie dobrze

Najważniejsze sprawy załatwione - sala, kościół, zespół, fotograf, fryzjer, makijaż, ostatnio kamerzysta, suknia się gdzieś szyje na świecie

pracujemy nad indywidualnymi zaproszeniami i jesteśmy po wstepnych ustaleniach z hurtownią (masłów) w sprawie wódki. Czy ktoś miał z Was Pana Tadeusza? bo planujemy ją wziąć. Czy wystarczy wziąć 0,5 l na osobe? Czy dokupywałyście dodatkowo kilka butelek extra??

W tym tygodniu kupujemy też obrączki, w Kruku (przynajmniej w tych w Krakowie) do 19 lutego jest rabat 20% na obrączki (u nas to około 400 złotych mniej!), ewentualnie też na biżuterię ślubną.

Jesteśmy po naukach u Dominikanów, jeżeli ktoś ma okazję, to bardzo polecam!
light view jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 12:03   #12
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez light view Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie nadażam Was czytać a tu już kolejny wątek!

Moje przygotowania powoli, ale do przodu. Ogólnie sporo stresu, bo i sala i zespół dopiero startują w branży weselnej, ale mam nadzieję, że będzie dobrze

Najważniejsze sprawy załatwione - sala, kościół, zespół, fotograf, fryzjer, makijaż, ostatnio kamerzysta, suknia się gdzieś szyje na świecie

pracujemy nad indywidualnymi zaproszeniami i jesteśmy po wstepnych ustaleniach z hurtownią (masłów) w sprawie wódki. Czy ktoś miał z Was Pana Tadeusza? bo planujemy ją wziąć. Czy wystarczy wziąć 0,5 l na osobe? Czy dokupywałyście dodatkowo kilka butelek extra??

W tym tygodniu kupujemy też obrączki, w Kruku (przynajmniej w tych w Krakowie) do 19 lutego jest rabat 20% na obrączki (u nas to około 400 złotych mniej!), ewentualnie też na biżuterię ślubną.

Jesteśmy po naukach u Dominikanów, jeżeli ktoś ma okazję, to bardzo polecam!
mysle ze wystarczajaco a jesli masz jeszcze inne alkohole to chyba nawet za duzo



Cytat:
Napisane przez czika Pokaż wiadomość
Zabiłaś mnie,nie pytałam ale ja mam małą nieznaną salę co płacę za sam wynajem i do tego własne kucharki,nawet Zaiks muszę sama opłacić bo właściciel nie opłaca więc myślę że nie będzie problemu z tymi ciastami bo w końcu i tak sama wraz z kucharkami odpowiadam za jedzenie i za to co podam na stole,mam nadzieje że jest tak jak myślę
a to zmienia postac rzeczy ale chyba musisz zapytac swoich kucharek
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 12:09   #13
magduś2
Wtajemniczenie
 
Avatar magduś2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 066
GG do magduś2
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez ekstramocna Pokaż wiadomość
Kurcze, nie bardzo przepadam za tortami (lubię tylko jeden typ- czekoladowe, ale wiem, że znowu nie wszyscy za takimi przepadają). Mama TŻ chce nas zabrać właśnie do Sołtyków... No ale ja nie wiem, bo cena chyba nie zachęca z tego co piszecie...

no to jeśli lubisz czekoladowe Royal z Sołtyków będzie dla Ciebie najlepszy pójdź sobie i kup kawałek na miejscu zobaczysz czy Ci odpowiada...
__________________

21.04.2012

18.03.2014 Agatka
magduś2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 12:14   #14
kinia860
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 470
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez czika Pokaż wiadomość
Zabiłaś mnie,nie pytałam ale ja mam małą nieznaną salę co płacę za sam wynajem i do tego własne kucharki,nawet Zaiks muszę sama opłacić bo właściciel nie opłaca więc myślę że nie będzie problemu z tymi ciastami bo w końcu i tak sama wraz z kucharkami odpowiadam za jedzenie i za to co podam na stole,mam nadzieje że jest tak jak myślę
W takim wypadku to oczywiste ,ze sama dbasz o ciasta i nie ma zadnego problemu ,bo wynajmujesz tylko samą sale,czarnej kawie chodzilo o sale gdzie placi sie od osoby ,bo tam wlasciciele czesto nie zgadzaja sie na wnoszenie "swoich" ciast,tylko oni zalatwiaja.
Cytat:
Napisane przez light view Pokaż wiadomość

Czy wystarczy wziąć 0,5 l na osobe? Czy dokupywałyście dodatkowo kilka butelek extra??
Musisz ocenic mozliwosci swojej rodziny, znajomych ,na weselach ktorych bylam bylo 0,5 l na osobe na dwa dni i kazdemu jeszcze zostalo,ale bylo troche dzieci i kobiet ,ktore pily tylko wino ,likier.Po weselu tez rozdawali wodke rodzinie.Jesli daloby rade oddac w hurtowni cala paczke ,to wezcie taka jedna dodatkowa.
__________________
razem 26.09.2005
zaręczyny 23.12.2010
ślub 29.06.2013 godz.16.00
kinia860 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 12:21   #15
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Ładny początek wątku
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 12:26   #16
ekstramocna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez light view Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie nadażam Was czytać a tu już kolejny wątek!

Moje przygotowania powoli, ale do przodu. Ogólnie sporo stresu, bo i sala i zespół dopiero startują w branży weselnej, ale mam nadzieję, że będzie dobrze

Najważniejsze sprawy załatwione - sala, kościół, zespół, fotograf, fryzjer, makijaż, ostatnio kamerzysta, suknia się gdzieś szyje na świecie

pracujemy nad indywidualnymi zaproszeniami i jesteśmy po wstepnych ustaleniach z hurtownią (masłów) w sprawie wódki. Czy ktoś miał z Was Pana Tadeusza? bo planujemy ją wziąć. Czy wystarczy wziąć 0,5 l na osobe? Czy dokupywałyście dodatkowo kilka butelek extra??

W tym tygodniu kupujemy też obrączki, w Kruku (przynajmniej w tych w Krakowie) do 19 lutego jest rabat 20% na obrączki (u nas to około 400 złotych mniej!), ewentualnie też na biżuterię ślubną.

Jesteśmy po naukach u Dominikanów, jeżeli ktoś ma okazję, to bardzo polecam!
Kochana to masz już prawie wszystko załatwione .
A jeśli chodzi o promocję na obrączki, skorzystajcie, złoto jest teraz bardzo drogie...
My kupiliśmy właśnie 0,5l na osobę (ale w tym i dzieci hehe które nie piją więc to są jakby gratisowe butelki). Mamy 2 butelki więcej niż jest gości, bo akurat tak wyszło kupując kartony. Do tego wino i szampan. Mam nadzieję, że wystarczy...

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
no to jeśli lubisz czekoladowe Royal z Sołtyków będzie dla Ciebie najlepszy pójdź sobie i kup kawałek na miejscu zobaczysz czy Ci odpowiada...
Skoczę w takim razie .
A nie wiecie czy jak się robi piętrowe torty (TŻ, nie podobają się te takie mmm jak drzewa wiecie patery ), to każde piętro może być w innym smaku?

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Ładny początek wątku
ekstramocna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 12:32   #17
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
no to jeśli lubisz czekoladowe Royal z Sołtyków będzie dla Ciebie najlepszy pójdź sobie i kup kawałek na miejscu zobaczysz czy Ci odpowiada...
mam pytanie jaki on jest z zewnatrz?? moga go zrobic białego ?? i ciekawe czy robia cupcakesy
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 12:53   #18
paulinaa8989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 196
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

witam w nowym wątku
paulinaa8989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 13:31   #19
magduś2
Wtajemniczenie
 
Avatar magduś2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 066
GG do magduś2
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
mam pytanie jaki on jest z zewnatrz?? moga go zrobic białego ?? i ciekawe czy robia cupcakesy

s_722.jpg

s_723.jpg


tak wyglada ten royal
__________________

21.04.2012

18.03.2014 Agatka
magduś2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 14:10   #20
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Witam
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 14:15   #21
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
chyba da sie zamowic bez tych gadzetów
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 15:56   #22
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Witam dziewczyny na nowym wątku. Dziś napisałam ostatni egzamin, więc mogę się zająć sprawami ślubu i wesela.
Co do tortów to ja na najbliższy weekend zamówię też 3 torciki ( mamy moje urodzinki, imieninki zaległe i TŻ urodziny 15 lutego). Będzie degustacja zmówię rodzinkę i podejmiemy decyzję. Myślę o Braciach Janusz, Dorotce i Sołtykach.
PS. Co do pierwszego posta to proponuję usunąć kalendarz PM. 2011 i zostawić tylko 2012.
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015

Edytowane przez ninagg
Czas edycji: 2012-02-05 o 15:57
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:20   #23
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez ninagg Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny na nowym wątku. Dziś napisałam ostatni egzamin, więc mogę się zająć sprawami ślubu i wesela.
Co do tortów to ja na najbliższy weekend zamówię też 3 torciki ( mamy moje urodzinki, imieninki zaległe i TŻ urodziny 15 lutego). Będzie degustacja zmówię rodzinkę i podejmiemy decyzję. Myślę o Braciach Janusz, Dorotce i Sołtykach.
PS. Co do pierwszego posta to proponuję usunąć kalendarz PM. 2011 i zostawić tylko 2012.
miałam zaproponować to samo.
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:29   #24
ania838
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 168
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Ja też się melduję
Dziewczyny zajrzyjcie też do 4 pór roku - polecam
Jakby ktoś nie wiedział to cukiernie są na sienkiewicza i na bocianku.
Ostatnio jedliśmy u mnie w domu taki jak w załączniku śmietanowy z brzoskwiniami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120110419.jpg (55,3 KB, 65 załadowań)
__________________
Poznanie: 13.08.2005
Razem od: 18.09.2008
Zaręczyny: 19.01.2011
Ślub: 06.06.2012 kościół św. Józefa Robotnika g.17
ania838 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:30   #25
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
miałam zaproponować to samo.
Można by też bezpośrednio skopiować post Ivonki z poprzedniego wątku, bo tak ładnie wszystko graficznie wygląda i wtedy zostawić tylko PMki 2012
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:52   #26
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

ekstramocna ja też poproszę o dopisanie do kalendarza. Moja data to 28.07.2012
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:21   #27
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Dziewczyny ja Wam potruję troszkę jeszcze o tej oprawie muzycznej
Pytanie kieruję w szczegolności do dziewczyn które juz miały wesele albo uż ustaliły sobie taki fakt albo też mają pomysł na takie cos....

co taka wokalistka/ muzykantka może zagrać zaspiewać...o co ją mozna poprosić...chciałabym zeby nam coś zagrała/zaśpiewała ale będziemy tez mieć organistę i chciałam to jakoś połaczyc... jakieś propozycje dziewczyny? i powiedzcie mi czy do takiej sukienki będą pasować łososiowe butki?? http://www.slubne.pl/index.php?pid=3...ry_id=&shift=1

model 7834
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:41   #28
a_sydney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 83
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Już nowy wątek a ja jeszcze poprzedniego nie nadrobiłam
ostatnio w ogóle się nie udzielam...ale wszystko z powodu sesji to już zaliczone a przede mną obrona inżynierska...
Dziewczyny trzymajcie w piątek kciuki żeby wszystko poszło dobrze!
Po obronie ruszamy dalej z obrączkami itp
__________________
Nasz Ślub 01.09.2012
a_sydney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:50   #29
ekstramocna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Można by też bezpośrednio skopiować post Ivonki z poprzedniego wątku, bo tak ładnie wszystko graficznie wygląda i wtedy zostawić tylko PMki 2012
Skopiowałam, niestety zaznaczając zapisy o kolorach, podkreśleniu, grubości itd. się nie kopiują.. Dlatego tak wygląda początek.
No i zostały tylko panny młode biorące ślub w 2012

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
ekstramocna ja też poproszę o dopisanie do kalendarza. Moja data to 28.07.2012
Dopisana
ekstramocna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:54   #30
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Kieleckie Panny Młode odsłona nr 10

QUOTE=ekstramocna;3208936 0]
Dopisana [/QUOTE]
Dzięki
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.