Pomoc w doborze stroju kąpielowego. Wystające boczki, biust B. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-22, 10:24   #1
Hekate_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: East Side
Wiadomości: 139

Pomoc w doborze stroju kąpielowego. Wystające boczki, biust B.


Witam Kochane i niezastąpione Wizażanki.
Prośba o pomoc!
Za 3 tyg wyjeżdzam na wakacje i musze kupić sobie jakiś strój kąpielowy co jest dla mnie kosmosem
W czasie zimy dużo schudłam (10-12 kg) i nie bardzo wiem jak sie zabrać za kupno stroju do mojej obecnej figury.
Noszę rozmiar 38/36, najczęściej na dole mam 38 a bluzki, żakiety i wszystko co jest "up" S-kę lub 36.
Wiem, że rozmiar nie świadczy o figurze nic a nic, mam problem z brzuchem...
Wystają mi boczki, nogi są dosyć zgrabne i nagle "cyK" boczusie... Mam za to ładne ramiona, dekolt i szyję. Piersi nie za duże- miseczka B.

Pomożecie? Jakie stroje kąpielowe nadają sie najlepiej dla figury z wystającymi boczkami? Zakładam jednoczęsciowy to widać, zakładam bikini, też wystają.
Wydaje mi się, ze najlepiej majtki wiązane, bo moge sobie regulować i nic mi sie nie wyciska
No ale wy jesteście specjalistkami. Proszę o radę.
Hekate_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 12:34   #2
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Pomoc w doborze stroju kąpielowego. Wystające boczki, biust B.

Art. zapożyczony z strony papilot. Mam nadzieję, że pomoże. Miałam gdzieś przykładowe kroje kostiumów, które pasują na dana sylwetkę ale gdzieś mi zaginęły


Problem 1. Duże piersi
Obfite piersi to twój atut i w żadnym wypadku nie powinnaś ich ukrywać, ale pamiętaj, że tylko dobrze dobrany biustonosz potrafi pięknie je wyeksponować. Najlepiej wybieraj mocno zabudowane staniki, z głębokimi miseczkami i szerokimi ramiączkami, solidnie podtrzymującymi piersi. Nie oznacza to jednak, że masz zrezygnować z seksownych fasonów i na zawsze pozostać wierna ogromnym, bezkształtnym stanikom – wręcz przeciwnie! W sklepach
jest dostępnych wiele fantazyjnych bikini z kobiecym, solidnym stanikiem na szerokich ramiączkach, zawiązywanych na szyi – to absolutnie twój typ!
Problem 2. Mały biust
Nigdy, przenigdy, nie zbliżaj się do wąskich, bandażowych biustonoszy w drobny deseń. Zainwestuj za to w klasyczne bikini z gąbkowym wypełnieniem i dużym, kolorowym wzorem. Twoim sprzymierzeńcem są również staniki typu push-up, które optycznie powiększą piersi i wypchną je do góry. Oprócz tego, sięgaj po jasne i intensywne odcienie, efektowne aplikacje oraz lśniące materiały załamujące światło – dzięki temu twoje piersi zyskają dodatkowe krągłości.
Problem 3. Krótkie nogi
Dla ciebie zostały stworzone majtki z podwyższonym stanem, podobne do tych, w których kiedyś po plażach w Saint Tropez paradowała Brigitte Bardot! Dzięki temu optycznie wydłużysz linię nóg, skrócisz tułów i efektownie odsłonisz uda. Jeśli jesteś miłośniczką sportów wodnych, możesz pokusić się o klasyczny, jednoczęściowy kostium z mocno wyciętym dołem. Jak ognia unikaj za to niskich majtek biodrówek i szortów, które potrafią skutecznie skrócić nawet najdłuższe nogi świata.
Problem 4. Szerokie ramiona
Po pierwsze, zaufaj stanikom z szerokimi szelkami, a jeśli masz mały biust, nie rozstawaj się z miseczkami typu push-up, które dodadzą twojej sylwetce kobiecości. Pamiętaj również, że najładniej będziesz się prezentować w biustonoszu wiązanym na szyi, który wizualnie zwęzi ramiona i doda im lekkości. Strzeż się za to pionowych ramiączek, bandażowej góry i deseni w poziome paski.
Problem 5. Brak talii
Postaw na ciemne, jednoczęściowe kostiumy z jasnym deseniem w kształcie esów floresów na wysokości talii. Seksowne wcięcie zapewni ci również efektownie wycięte trikini oraz bikini z jasną, wzorzystą górą i dołem w formie biodrówek w stonowanym kolorze. Definitywnie zapomnij za to o wysokich majtkach w wyrazisty deseń.
Problem 6. Krótka szyja

Z pewnością nie posłuży ci biustonosz z szerokimi ramiączkami lub małe, okrągłe dekolty. Bez obaw możesz jednak zaufać stanikom z dekoltem w szpic i karo oraz zakończonym cienkim wiązaniem.
Problem 7. Szerokie biodra i duża pupa
Skąpe, mocno wycięte i bardzo kolorowe majteczki (albo, o zgrozo, stringi) to coś, co na pewno nie posłuży twojej sylwetce. Jednak gładki, ciemny i zabudowany dół sprawi, że poczujesz się naprawdę piękna! Możesz wybierać spośród klasycznych fig, krótkich szortów i francuskich bokserek – te fasony pasują każdej pupie, budzą zachwyt facetów, sprytnie ukrywają zbędne centymetry. Jeśli masz płaski brzuch, ładne wcięcie w talii i długie nogi, pokuś się o szorty w postaci niskich biodrówek – będziesz wyglądać bardzo kobieco! Różnicę pomiędzy zbyt krągłym dołem i małą górą zniwelujesz jasnym albo wielobarwnym, usztywnianym stanikiem.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.