aktywne młode mamy Wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-20, 16:22   #1
ticky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1

aktywne młode mamy Wrocław


Witam wszystkie Mamusie,
poszukuję chętnych Pań z bobasami w wieku do 12 miesięcy, które chciałyby zrzucić kilka zbędnych kilogramów odłożonych tu i ówdzie po ciąży chciałabym połączyć przyjemne z pożytecznym- czyli fitness dla mamy i zabawę dla maluszka (bo niestety nie ma z kim małego zostawić). Czyli bobas służy w tym momencie jako utrudnienie dla nas mam w ćwiczeniach- taki dodatkowy słodki ciężarek. Jest możliwość zorganizowania takich zajęć pod fachowym okiem trenerki, jeżeli tylko znajdzie się kilka chętnych takich jak ja kiedyś takie zajęcia były już zorganizowane ale niestety dzieciaki już wyrosły i zajęcia skończyły się Fitness maiłby odbywać się na terenie Wrocławia. Klub, czas i cena do uzgodnienia w zależności ile Nas się znajdzie. Mamuśki zainteresowane proszę o kontakt najlepiej mailowy ticky@o2.pl
pozdrawiam cieplutko
Ola
ticky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 03:35   #2
maria_mag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 103
Dot.: aktywne młode mamy Wrocław

ja byłabym chętna tylko...Wrocław trochę daleko od Warszawy . Ale pomysł przedni
maria_mag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.