Cannes - makijaże gwiazd: niezapomniany szyk czerwonego dywanu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Cannes – makijaże gwiazd

Notka

Cannes – makijaże gwiazd Razem z L'Oreal Paris zapraszamy Was do udziału w konkursie. Do wygrania, aż 50 zestawów pięknych kosmetyków z najnowszej, limitowanej kolekcja do makijażu L'Or Electric...

 
 
Narzędzia
Stary 2012-06-05, 17:07   #1
Soliska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1

Cannes - makijaże gwiazd: niezapomniany szyk czerwonego dywanu


Pierwszy makijaż dedykuję jednej z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia Hollywood Kristen Stewart.
Najbardziej jest ona znana z roli Belli w bijącej rekordy popularności Sadze Zmierzchu. Zarówno grająca przez nią bohaterka, jak i sama aktorka w makijażu zwracają szczególną uwagę na prostotę i klasyczny szyk. Niemniej jednak podczas jednego z największych festiwali filmowych aktorka zaprezentowała nam się w nowej bardzo kobiecej odsłonie. Jej twarz w tym wydaniu wyglądała bardzo naturalnie i delikatnie, więc śmiało mogę powiedzieć, że jest to makijaż zarówno na dzień jak i na "duże wyjście". Trzeba także zwrócić uwagę na to, iż aktorka posiada jasną cerę, więc ten makijaż będzie odpowiedni dla dziewczyn o jasnej karnacji. Dlatego też zaprezentuję go na podobnym typie urody.

Wykonanie makijażu
Krok 1. Na powieki nakładamy bazę pod cienie.

Krok 2. Przypudrowujemy powieki sypkim pudrem (teraz nam się wszystko będzie dobrze trzymało).

Krok 3. Na ruchomą część powieki nakładamy cień o odcieniu ciepłego, słonecznego brązu.

Krok 4. Pędzelkiem do rozcierania wyciągamy cień lekko nad załamanie powieki (spokojnie dziewczyny, to jest tylko baza pod przyszły makijaż).

Krok 5. Perłowym cieniem w kolorze szaro-brązowym (najlepszy będzie taki z drobinkami pięknie mieniący się w blasku fleszy )pokrywamy powiekę ruchomą od początku linii rzęs do końca powieki. Cieniujemy do góry zwracając szczególną uwagę na środkową partię powieki, gdyż to własnie ona będzie pięknie odbijać światło.

Krok 6. Górna partię powieki rozpoczynając od cieniowania, a kończąc pod łukiem brwiowym malujemy jasnym beżowym cieniem.

Krok 7. NA twarz nakładamy matujący podkład o naturalnym odcieniu. Czynność tę wykonujemy po pomalowaniu oka, ponieważ brokatowe cienie lubią się osypywać, a na niepomalowanej twarzy łatwo się ich pozbyć .

Krok 8. Wszelki niedoskonałości zakrywamy korektorem, zwracając szczególna uwagę na "worki pod oczami" .

Krok 9. Dodatkowo twarz matujemy sypkim pudrem. Najlepszy w tym wypadku będzie puder mineralny, który nadaje twarzy naturalny wygląd bez efektu maski.

Krok 10. Kości policzkowe zaznaczamy delikatnie różem o jasnym, naturalnym odcieniu.

Krok 11. Rzęsy podkręcamy zalotką, aby nasze oko się pięknie otworzyło. Tuszujemy czarną maskarą. Dodatkowo w celu dodania hollywoodzkiego glamu pokusiłam się o przyklejenie kępek rzęs w końciku oka (doskonale sprawdzą się również sztuczne rzęsy, tak zwane "połówki").

Krok 12. Aktorka zgodnie z tegorocznymi trendami ma ładnie podkreślony łuk brwiowy, zatem i ja zaznaczyłam brwi żelem i starannie ułożyłam grzebyczkiem.

Krok 13. Na koniec usta podkreślamy bezbarwnym błyszczykiem.

Mam nadzieję, że spodobało wam się moje wykonanie. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg normal_0021.jpg (15,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6034541.jpg (74,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6034524.jpg (107,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6034525.jpg (120,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6034497.jpg (113,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6034518.jpg (79,9 KB, 1 załadowań)
Soliska jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Cannes – makijaże gwiazd


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.