depilacja laserowa w Toruniu - bezpieczny gabinet ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-06, 11:14   #1
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Cool

depilacja laserowa w Toruniu - bezpieczny gabinet ??


szukam sprawdzonych gabinetów w Toruniu..

interesuje mnie zarówno depilacja laserowa jak i laserowe usuwanie pajączków..

jeśli znacie jakieś profesjonalne i BEZPIECZNE gabinety bardzo prosze o informację i opinie - najważniejsze żeby nie było żadnego ryzyka poparzeń.. a przy okazji dobra skuteczność (ciekawią mnie też ceny)

jak na razie znalazłam tylko informację o Pomorskim Centrum Medycyny Estetycznej ale nie znam żadnych opinii na temat wykonywanych tam zabiegów :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 08:15   #2
quieora
Raczkowanie
 
Avatar quieora
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 128
Dot.: depilacja laserowa w Toruniu - bezpieczny gabinet ??

Podbijam temat! Toruń/Bydgoszcz ew. S

Szukam opinii o depilacji laserowej. Jakie salony w Toruniu/Bydgoszczy, jakie efekty, ceny, opinie znajomych i własne doświadczenia. A może domowe lasery?
__________________
12.07.2014





Nowopowstały, rozwijający się, aktywny i przede wszystkim rzetelny blog! Polecam! http://blogwformie.blogspot.com
quieora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-16, 08:26   #3
Bo_a00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa w Toruniu - bezpieczny gabinet ??

Zanim zdecydowałam się na zabieg korzystałam z opinii na forach wiec w ramach rewanżu chciałabym podzielić się swoimi doświadczeniami. Zdecydowałam się na zabieg depilacji łydek i pach. Jestem po 2zabiegach i na łydkach efekt jesut genialny. Wloski, które odrastają są na tyle cienkie ze właściwie ich na widać, a co najważniejsze jest ich bardzo mało. Dodam ze miałam je wcześniej ciemne i grube. Pod pachami kilka zabiegów jeszcze się przyda, ale efekt widzę już teraz i jestem szczerze zachwycona. Zdecydowałam się na zabieg w dość nowym gabinecie na lubickiej w Toruniu MEDICA SKIN (była bardzo korzystna promocja i do tego najnowszy laser). Pani przeprowadzająca zabieg jest bardzo profesjonalna i co ważne -dostosowuje się do klientek. W wielu gabinetach jako gratis do łydek są stopy lub kolana do wyboru. W tym gabinecie nie jest to gratis tylko standard. Jeśli jest potrzeba depilacji kolan i stop jest to robione razem z łydkami. Zabieg jest mało odczuwalny bo miejsca depilacji są schładzane zmrożonymi kompresemi. Bardzo polecam ten gabinet osobiście jestem bardzo zadowolona z efektów.
Bo_a00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-16 09:26:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.