Graj, zarabiaj i wygrywaj nagrody ! Działa już 7 lat ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Gry

Notka

Gry Forum gry, to przestrzeń do zabawy grami słownymi, internetowymi, łamigłówkami i wszystkim, co pozwala zabić nudę. Dołącz i baw się dobrze.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-19, 20:21   #1
anri14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 0

Graj, zarabiaj i wygrywaj nagrody ! Działa już 7 lat !


Witam panie Jeśli lubicie gry flash i chciałybyście mieć z grania jeszcze jakieś korzyści materialne to polecam stronę :

/link usunięty przez moderatora/

Na początku jest dostępnych 12 darmowych gier, lecz z biegiem czasu można odblokować jeszcze 6 bonusowych. Ja dziennie zarabiam 20-30 Eurocentów(na Prizee 1 Bubz = 1 Euro). Moim skromnym zdaniem jest to obecnie najlepsza strona tego typu, działa już 7 lat i, co najważniejsze, wysyła prezenty także do Polski. W necie jest dużo dowodów(zdjęcia), sami sprawdźcie Zarobione pieniądze wymieniamy właśnie na nagrody lub czeki. Od niedawna funkcjonuje tzw. Queue, czyli kolejka - trzeba troszeczkę(max miesiąc) poczekać na wysyłkę, ale nagroda jest gwarantowana, nie ma żadnego losowania

Darmowe gry znajdują się pod napisem Game HIT. Ja na razie jedną nagrodę dostałem, przesyłka idzie z Francji ok. 2 tygodni. Niestety brat wziął aparat na wakacje i nie mogę aktualnie zdjęcia zrobić by Wam pokazać, ale jeśli chcecie to zrobię później, czyli za ok. tydzień(paczkę też mogę sfotografować, żeby nie było, że gdzieś indziej kupiłem czy coś:P niedowiarki:P). No ale mówię: jeśli nie wierzycie sprawdźcie w necie, chociażby na wspomnianej już stronie prizee.pl. Z drugiej strony się Wam nie dziwię - w końcu w necie (i w Polsce:P) jest dużo oszustów :| W razie jakikolwiek pytań podaje moje gg: 3088997. Polecam też poradnik na stronie prizee.pl . Znajdziecie tam m.in. opis gier

Ps. Nie wierzcie, że gdy zapiszecie się z linków innych osób będziecie mieć więcej gier - to zwykli oszuści :|

Edytowane przez cheer
Czas edycji: 2007-07-21 o 07:28
anri14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 07:33   #2
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Graj, zarabiaj i wygrywaj nagrody ! Działa już 7 lat !

Rozpoczęcie przygody z Wizaz.pl warto byłoby zacząć od chociażby przejrzenia regulaminu portalu, zwł. pktu 10. :
Cytat:
10. Reklama jest u nas płatna! Dotyczy to również wątków z prośbami o głosy w konkursach lub wszelkich innych, w których autor ma wyraźne korzyści materialne z ewentualnego spełnienia prośby. Za reklamę uznajemy między innymi linki do stron aukcji, sklepów lub serwisów prezentujących produkty i namiary na producenta (w tym również "blogi" ze zdjęciami produktów!). Reklama to wszelkie działania prowadzące do uzyskania korzyści materialnych.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.