Mamy marzec 2016 - cz. 11 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-07, 17:20   #4981
malinka9191
Zakorzenienie
 
Avatar malinka9191
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15 708
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Cytat:
Napisane przez eeyesblue Pokaż wiadomość
malinka
w primarku też poszaleje tylko u mnie dość maly jest

a co do długości dziecka to chyba we Francji jak i uk nie mierzą koleżanka tez mi mówiła, że nie mierzą i żebym się upomniala, bo ona zapomniała, podają tylko wagę

ja pospalam, ale mogłabym jeszcze u mnie słodkości nie brakuje, szafy pełne, wbijac
u mnie tez nie duzy i musze tzta prosic zeby ze mna jechall ale dzial dzieciecy akurat jest mocno zaopatrzony


własnie nie wiem czy tu ogolnie nie mierza czy o nas zapomnieli, bo kilka osob mialo dzieciaki zmierzone a mi z tego wszystkiego do glowy nie przyszlo zeby poprosic o zmierzeniee


Niunka rozwalona na moim brzuchu spi wiec przymusowy odpozynek mam
__________________
malinka9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:23   #4982
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Cytat:
Napisane przez trzydziescidwa Pokaż wiadomość
Dam znać pewnie, tylko pewnie to potrwa, bo zawsze są opóźnienia.
Ja juz na szczęście zaliczyłam fryzjera. Tylko jeszcze malowanie by się przydało ale nie wiem czy zdążę. W razie czego już po zrobię, bo wielkiego odrostu nie mam. Zbieram się
Trzymam kciuki

Właśnie też się zastanawiam nad farbowaniem Czy zrobić to teraz, w tym tygodniu lub nastepnym czy dać sobie spokój i dopiero przed chrzcinami czyli pod koniec kwietnia dopiero Juz teraz mam odrost ok cm ale nie jest tragiczny ;-)

Dark ja się właśnie próbuje oszukać i jem jabłka ;-) jednocześnie kombinuje co by tu na kolację ;-)

Nieznajoma ja bym poszla w dzień terminu
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:23   #4983
malinka9191
Zakorzenienie
 
Avatar malinka9191
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15 708
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

ja do fryzjera chyba dopiero w Pl na wakacjach przed chrzcinami pojde


zaraz konczymy watek
spinac poslady i na nowy sie przenosimy
__________________

Edytowane przez malinka9191
Czas edycji: 2016-03-07 o 17:24
malinka9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:28   #4984
Dorka__00
Zadomowienie
 
Avatar Dorka__00
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 920
GG do Dorka__00
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

a do ilu sie pisze watek?

jeśli wezmą mnie w czwartek na indukcje to pewnie w piątek urodzę - więc faktycznie może byc kumulacja

tylko ze ja naprawdę nie wiem czy się na to zgodzić - potwornie się boję wywoływania
Dorka__00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:29   #4985
sloneczko4477
Zadomowienie
 
Avatar sloneczko4477
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 788
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Boszzz od dwóch godzin siedzę ubrana bo chciałam jechać do gina po zaświadczenie ale oczywiście jak zwykle jak chcę coś załatwić, zjeść albo zrobić Liwka beczy i nie chce spać oczy jej się zamykają ale nie będzie spać, normalnie jak specjalnie na złość!
__________________
03.10.2015
22.02.2016 +=
sloneczko4477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:31   #4986
Darkanddark
Zakorzenienie
 
Avatar Darkanddark
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3 319
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

No właśnie mi zależy przed porodem, bo mam długie te włosy i takie męczące, nawet mi się ich czasami myć nie chce :|
A przed chrzcinami też chyba jeszcze pójdę a na pazurki to już na pewno :-P

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Wątek do 5000 :-D

Dorka - A czego się najbardziej boisz? Podania oxy? Albo że będzie to długo trwało?
__________________
"Wspinasz się, a lecisz w dół
Stawiasz sto, dostajesz pół
Zamiast rozbić bank rozbijasz bar.."
Darkanddark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:32   #4987
monikmi
Zadomowienie
 
Avatar monikmi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 604
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Jeśli to babyblues to nie udawaj, że go nie ma tylko wyrzuć z siebie co myślisz, rozwyj się, krzycz, no co Ci pomoże i mów o tym tż.
Monia, mi jest wstyd się czasem przyznać że sobie nie radzę, bo zawsze wyrabiałam 100% normy niezależnie w jakiej dziedzinie, ale powoli zauważam że długo tak nie pociągnę... Tż pomaga mi jak może, ale mimo wszystko mam wrażenie że facet nigdy tak do końca nie zrozumie kobiety w takiej sytuacji... a teściowa już nie dzwoni, nie przychodzi. Mąż zainterweniował po tym jak kolejna próba laktacyjnego terroru skończyła się moim płaczem. Chociaż tyle pozytywów

Cytat:
Napisane przez moonunit Pokaż wiadomość
Nie obwiniaj się Mojej M ropialy oczka przez prawie 8 tyg od ur a karmilam piersia To zapchane kanaliki łzowe i po prostu trzeba przemywac i masowac
A twoje chlopaki dadza sobie radę Nie martw się Kciuki za wizytę
dostaliśmy już kropelki ale masaż i tak muszę opanować, chociaż boję się ugniatać ten maleńki nosek

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
A co do pediatry, nie ma szans, żebyś zamówiła wizytę domową ?
Masz te kropelki BioGaja ?
Powoli akceptuję to że mój Szkrab jest na butli ale to jeszcze długi proces chyba będzie, zanim do mnie dotrze że mm wcale nie robię mu krzywdy. Najgorsze że zamiast się cieszyć że ślicznie rośnie to myślę o tym że na moim mleku pewnie byłoby mu lepiej ale myślę że w końcu to minie, mam nadzieję.

Kropelki Biogaia przyjechały dziś rano i podałam Małemu 5 niedawno zrobił dwie kupy sam, bez płaczu i czopków mam nadzieję że to zasługa tego cudownego specyfiku. Jesli tak, to kupię zapas.
A kwestię pediatry załatwił Mąż, zrobił filmik z jego oczkami i pokazał w przychodni. Synek dostał już kropelki i poprawa jest natychmiastowa -jest nadzieja

Cytat:
Napisane przez trzydziescidwa Pokaż wiadomość
Monikmi nie łam się. Jak potrzebujesz to się wyplacz. Może dobrze Ci zrobi nawet to wyjście do gina. A jak nie to koniecznie zrob coś dla siebie!
Wyjście do gina bardzo mi pomogło, bo usłyszałam same dobre wieści. Mam zgodę na przytulanki z mężem i mogę zacząć ćwiczyć za tydzień

Cytat:
Napisane przez malinka9191 Pokaż wiadomość
jak ja Cię rozumiem. Niunka u nas nadal ma problem z kupa i brzuszkiem. Za tydz idziemy na wizyte to popytam co i jak, a poki co ratujemy sie espumisanem, masazami,woda specjalna, dopijamy rumiankiem i woda i czopki glicerynowe kupilam.
Malinka, ja już trochę olałam te godziny jedzenia... podaję wodę, bez żadnych herbatek bo się boję że się żołądek przyzwyczai. Marcel budzi się teraz co 2 h, wypija mniej ale częściej. Póki co testuje tą BioGaię bo już kilka położnych mi to polecało, zobaczymy jak się sprawdzi a kp...dla mnie to też już temat zamknięty, ale mimo wszystko jak ktoś pyta to wstydzę się przyznać że daję butelkę. Cholerna presja, nic więcej.


Wizyta u gina taka fajna, uwielbiam mojego doktorka fajnie w ogóle było wsiąść w autko, puścić ulubioną muzyczkę i oderwać głowę od kupek rana się zagoiła, środek też już praktycznie czysty ale mam jeszcze szwy wewnętrzne więc tydzień muszę się oszczędzać a potem zacznę pracować nad sylwetką. Tż świetnie sobie poradził z Synkiem, jestem z niego dumna chociaż pewnie ogromnie się stresował.

Za miesiąc znów mam kontrolę, zdecydowałam się na zastrzyk w ramach antykoncepcji a za 4 miesiące lekarz założy mi wkładkę domaciczną, wybadałam już temat i wybrałam hormonalną.
__________________
mąż i żona 26.07.14
Marcelek <3 18.02.16


monikmi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 17:35   #4988
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Dziewczyny 3majcie jutro kciuki za mojego meza i jego prace. Jest szansa ze dostanie fajna
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:37   #4989
monikmi
Zadomowienie
 
Avatar monikmi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 604
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
Dziewczyny 3majcie jutro kciuki za mojego meza i jego prace. Jest szansa ze dostanie fajna
Będą mega kciuki powodzenia dla Małżonka
__________________
mąż i żona 26.07.14
Marcelek <3 18.02.16


monikmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:42   #4990
Darkanddark
Zakorzenienie
 
Avatar Darkanddark
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3 319
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Misia - kciuki

Monikmi - fajnie, że nieźle sobie radzicie. Z tym kp to faktycznie ciężka sprawa, chyba najważniejsze że wiesz sama przed sobą ze próbowałas, robiłaś co mogłaś... Zastanawia mnie ten "terror" kp, przecież tak na prawdę połowa dzieci jest karmione butla i co z tego? Ja też byłam na butli i mam się świetnie. Tesciowa powinna porządnie ugryźć się w język, co, ona nie widzi jak Ci ciężko?
Moim zdaniem świetnie sobie radzisz i pewnie mąż też to widzi, pewnie nie pomaga Ci tyle ile tego potrzebujesz i ile on sam chciałby, ale życie pisze różne scenariusze i nie zawsze jest łatwo i przyjemnie. Ja tez raczej na pomoc tz nie liczę. Jeśli będzie Ci ciężko to możesz się nam pożalić, zawsze chociaż słowem poratujemy

Jesteś najlepsza mama dla swojego dziecka
__________________
"Wspinasz się, a lecisz w dół
Stawiasz sto, dostajesz pół
Zamiast rozbić bank rozbijasz bar.."
Darkanddark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:43   #4991
sloneczko4477
Zadomowienie
 
Avatar sloneczko4477
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 788
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
Dziewczyny 3majcie jutro kciuki za mojego meza i jego prace. Jest szansa ze dostanie fajna
Już dzisiaj
__________________
03.10.2015
22.02.2016 +=
sloneczko4477 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 17:46   #4992
eeyesblue
Zadomowienie
 
Avatar eeyesblue
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 853
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

misia na pewno beda

ja tez uwazam, ze monkimi sobie swietnie dajesz rade i nie potrzebnie obwiniasz sie o kp najwazniejsze, ze probowalas w ogole wszystkie mamusie sobie super radzicie i jestem z was bardzo dumna
__________________
M.
eeyesblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:46   #4993
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość
Polly - a zależy Ci żeby iść jeszcze przed porodem? :-P
No fajnie by było.





Cytat:
Napisane przez fasolka1987 Pokaż wiadomość

Polly jak film. Nie urodziłaś w kinie hehe
Film, jak na polską produkcję, fajny.
Nie udało się, chociaż w pewnym momencie mnie taki skurcz złapał, że myślałam, że urodzę.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:49   #4994
diablica071086
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 151
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Witam z szpitala .jutro o 6 mam miec badanie lewatywke prysznic i czekac w firmowej koszulce na cc jak sie spionizujemy to sie odezwe. Dziekujemy za kciuki
diablica071086 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:51   #4995
eeyesblue
Zadomowienie
 
Avatar eeyesblue
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 853
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

diablica mocne!! czekamy na kolejnego maluszka
__________________
M.
eeyesblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:51   #4996
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Cytat:
Napisane przez Dorka__00 Pokaż wiadomość
a do ilu sie pisze watek?

jeśli wezmą mnie w czwartek na indukcje to pewnie w piątek urodzę - więc faktycznie może byc kumulacja

tylko ze ja naprawdę nie wiem czy się na to zgodzić - potwornie się boję wywoływania
Do 5000 postów ;-)

Cytat:
Napisane przez sloneczko4477 Pokaż wiadomość
Boszzz od dwóch godzin siedzę ubrana bo chciałam jechać do gina po zaświadczenie ale oczywiście jak zwykle jak chcę coś załatwić, zjeść albo zrobić Liwka beczy i nie chce spać oczy jej się zamykają ale nie będzie spać, normalnie jak specjalnie na złość!
Mialam tak samo jak musialam pierwszy raz wyjść na sciagniecie szwów Mala czuje Twoj niepokój i dlatego nie może zasnąć Mnie w końcu z lekka wypchneli z domu i wszystko było dobrze U Ciebie też będzie Trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez monikmi Pokaż wiadomość
Monia, mi jest wstyd się czasem przyznać że sobie nie radzę, bo zawsze wyrabiałam 100% normy niezależnie w jakiej dziedzinie, ale powoli zauważam że długo tak nie pociągnę... Tż pomaga mi jak może, ale mimo wszystko mam wrażenie że facet nigdy tak do końca nie zrozumie kobiety w takiej sytuacji... a teściowa już nie dzwoni, nie przychodzi. Mąż zainterweniował po tym jak kolejna próba laktacyjnego terroru skończyła się moim płaczem. Chociaż tyle pozytywów
dostaliśmy już kropelki ale masaż i tak muszę opanować, chociaż boję się ugniatać ten maleńki nosek )
Powoli akceptuję to że mój Szkrab jest na butli ale to jeszcze długi proces chyba będzie, zanim do mnie dotrze że mm wcale nie robię mu krzywdy. Najgorsze że zamiast się cieszyć że ślicznie rośnie to myślę o tym że na moim mleku pewnie byłoby mu lepiej ale myślę że w końcu to minie, mam nadzieję.
Kropelki Biogaia przyjechały dziś rano i podałam Małemu 5 niedawno zrobił dwie kupy sam, bez płaczu i czopków mam nadzieję że to zasługa tego cudownego specyfiku. Jesli tak, to kupię zapas.
A kwestię pediatry załatwił Mąż, zrobił filmik z jego oczkami i pokazał w przychodni. Synek dostał już kropelki i poprawa jest natychmiastowa -jest nadzieja
Wyjście do gina bardzo mi pomogło, bo usłyszałam same dobre wieści. Mam zgodę na przytulanki z mężem i mogę zacząć ćwiczyć za tydzień
Malinka, ja już trochę olałam te godziny jedzenia... podaję wodę, bez żadnych herbatek bo się boję że się żołądek przyzwyczai. Marcel budzi się teraz co 2 h, wypija mniej ale częściej. Póki co testuje tą BioGaię bo już kilka położnych mi to polecało, zobaczymy jak się sprawdzi a kp...dla mnie to też już temat zamknięty, ale mimo wszystko jak ktoś pyta to wstydzę się przyznać że daję butelkę. Cholerna presja, nic więcej.
Wizyta u gina taka fajna, uwielbiam mojego doktorka fajnie w ogóle było wsiąść w autko, puścić ulubioną muzyczkę i oderwać głowę od kupek rana się zagoiła, środek też już praktycznie czysty ale mam jeszcze szwy wewnętrzne więc tydzień muszę się oszczędzać a potem zacznę pracować nad sylwetką. Tż świetnie sobie poradził z Synkiem, jestem z niego dumna chociaż pewnie ogromnie się stresował.

Za miesiąc znów mam kontrolę, zdecydowałam się na zastrzyk w ramach antykoncepcji a za 4 miesiące lekarz założy mi wkładkę domaciczną, wybadałam już temat i wybrałam hormonalną.
To swietnie ze wszystko się wyjasnilo i jest poprawa Swietne wieści od gina a pytałaś konkretnie o cwiczenia na brzuch czy ogólnie?
Co do butli to naprawdę nie powinnas miec wyrzutow Czasem nie wychodzi kp Nie jesteś z tego powodu gorsza mama Chcesz tego co najlepsze dla synka i podejmujesz decyzje zgodnie ze swym uznaniem
Ale wiem ze nie jest Tobie lekko tym bardziej ze presja jest Sama jej doswiadczylam...



Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
Dziewczyny 3majcie jutro kciuki za mojego meza i jego prace. Jest szansa ze dostanie fajna
Kciuki zacisniete
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:51   #4997
monikmi
Zadomowienie
 
Avatar monikmi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 604
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość
Jesteś najlepsza mama dla swojego dziecka
Jejuuu...dziękuję aż mi się płakać chce jak czytam te miłe słowa

Właśnie ta myśl, że próbowałam jedynie jakoś pozwala mi nie zwariować, chociaż nadal bywa ciężko ale myślę że z dnia na dzień będzie lepiej. A Teściowa dopiero niedawno się przyznała że dwoje dzieci (w tym mojego męża) wykarmiła butelką. Obłuda totalna.
Mam nadzieję że nie spotka Cię żaden terror, bo to na prawdę idzie odczuć. I że mleko będzie lało się strumieniami
Co do pomocy Tż... teraz może Ci się wydawać że nie masz na co liczyć ale jak ten mały człowieczek się pojawi na świecie to zobaczysz że pomoże Ci tyle, ile będzie mógł. Na więcej i tak nie ma co liczyć, bo praca na rodzinę to też poświęcenie ale dziecko wywraca świat do góry nogami i dopiero uświadamia co w życiu najważniejsze
__________________
mąż i żona 26.07.14
Marcelek <3 18.02.16


monikmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:54   #4998
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Cytat:
Napisane przez diablica071086 Pokaż wiadomość
Witam z szpitala .jutro o 6 mam miec badanie lewatywke prysznic i czekac w firmowej koszulce na cc jak sie spionizujemy to sie odezwe. Dziekujemy za kciuki
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:56   #4999
eeyesblue
Zadomowienie
 
Avatar eeyesblue
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 853
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

KONIEC! zapraszamy na nowy watek

nowy
__________________
M.
eeyesblue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 17:56   #5000
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Cytat:
Napisane przez diablica071086 Pokaż wiadomość
Witam z szpitala .jutro o 6 mam miec badanie lewatywke prysznic i czekac w firmowej koszulce na cc jak sie spionizujemy to sie odezwe. Dziekujemy za kciuki
Trzymam kciuki
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:56   #5001
monikmi
Zadomowienie
 
Avatar monikmi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 604
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Cytat:
Napisane przez moonunit Pokaż wiadomość
a pytałaś konkretnie o cwiczenia na brzuch czy ogólnie?
Tak, mogę zacząć od brzuszków takich nie do końca, delikatnych i jak nie będzie bolało nic to mogę je pogłębiać stopniowo, ale nie z dnia na dzień. Ale rowerek czy bieganie to za tydzień już bez stresu mogę praktykować
__________________
mąż i żona 26.07.14
Marcelek <3 18.02.16


monikmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:58   #5002
Kiinga26
Zadomowienie
 
Avatar Kiinga26
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 226
Dot.: Mamy marzec 2016 - cz. 11

Cytat:
Napisane przez diablica071086 Pokaż wiadomość
Witam z szpitala .jutro o 6 mam miec badanie lewatywke prysznic i czekac w firmowej koszulce na cc jak sie spionizujemy to sie odezwe. Dziekujemy za kciuki
Ola trzymam mocno kciuki Odezwij się koniecznie jak tylko będziesz mogła i napisz,że nie ma się czego bać Czekamy na wieści o kolejnej Kruszynce

Torba spakowana, rzeczy przygotowane, łóżeczko czeka na lokatorkę, fryzjer zaliczony...Mogę rodzić. Jutro mnie położna w domu obejrzy i niech zdecyduje czy mam się zgłaszać z blizną do szpitala czy mogę czekać w domu.
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią ja rodzę w 12 części
Kiinga26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-07 18:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.