Essence cz. II - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-25, 12:14   #391
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Co to za drogeria? Znalazlam w necie ze jest w Szczecinie i Augustowie tylko (o ile to ta..).

http://www.epacjent.pl/artykul.php?i...zial=Kosmetyki

Produkty dostępne w Drogeriach Natura, Galeriach Centrum, Perfumeriach Douglas, Aptekach Super-Pharm.
Jak widac dystybutor nadal twierdzi ze Essence dostepne jest gdzies indziej niz tylko w Naturze..

http://www.essence.eu/pl/fm0/faq.html
"po prostu wyślij do nas email za pośrednictwem naszego formularza a my z przyjemnością pomożemy ci znaleźć najbliższy sklep. "
Jest ich sporo, byłam i w Suwałkach w niej, i w olsztynie i w Augustowie...
To ich oficjalna strona:
http://www.stars.frame.pl/
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 12:20   #392
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Co to za drogeria? Znalazlam w necie ze jest w Szczecinie i Augustowie tylko (o ile to ta..).
Zapewne to sieć regionalna. Coś jak Wispol na Podkarpaciu czy Firlit w Krakowie i okolicznych miastach

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Natura, Galeriach Centrum, Perfumeriach Douglas, Aptekach Super-Pharm.
Jak widac dystybutor nadal twierdzi ze Essence dostepne jest gdzies indziej niz tylko w Naturze..
W Galerii Centrum jest, przynajmniej w Krakowie. Ale nie ma całej oferty W Douglasie widziałam przewaznie kosmetyki do pielęgnacji paznokci.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 12:34   #393
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W Galerii Centrum jest, przynajmniej w Krakowie. Ale nie ma całej oferty W Douglasie widziałam przewaznie kosmetyki do pielęgnacji paznokci.
U mnie w Douglasie nic od dawna nie widzialam z Essence, a w GC ostatnio nawet zlikwidowali stoisko (od 2 lat byly totalne resztki tam tylko), nie wiem jak jest teraz bo z pol roku nie bylam chyba.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 13:15   #394
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W Galerii Centrum jest, przynajmniej w Krakowie. Ale nie ma całej oferty W Douglasie widziałam przewaznie kosmetyki do pielęgnacji paznokci.
W Olsztyńskim Douglasie są tylko do pielęgnacji paznokci, dokładnie jak napisała Hosenka. I ostatnio nawet uzupełnili braki
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 14:29   #395
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Essence cz. II

Czy mogłaby któraś z Was napisać czy używała już tego płynu do demakijażu oczu z essence? Taka turkusowa buteleczka...
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 15:19   #396
dulcynea01
Raczkowanie
 
Avatar dulcynea01
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 254
GG do dulcynea01
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W Galerii Centrum jest, przynajmniej w Krakowie. Ale nie ma całej oferty W Douglasie widziałam przewaznie kosmetyki do pielęgnacji paznokci.
A gdzie cała reszta w Krakowie? Wybaczcie jeśli się powtarzam (a jestem pewna, że tak ) ale jeszcze nigdy nie używałam Essence, a chciałabym spróbować chociaż rozświetlacza i kredek do oczu...
dulcynea01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 15:38   #397
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Essence cz. II

no i jestem po 2 użyciach pudru sypkiego mineralnego i sama nie wiem....
Pory są bardziej widoczne, skórki podkreślone i generalnie gorzej wygląda niż bez
Wolę jednak mineralka w kamieniu.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 16:09   #398
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Essence cz. II

a mnie w łapki wpadła paletka do smokey Bohemia (w zawrotnej cenie 5.99 ) i brązowa kredka smokey eyes.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 16:09   #399
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Essence cz. II

Dziewczyny, pomęczyłam dziś Panią w Naturze i zapewniła, że GR będzie 27.

Tymczasem szafa była wyjątkowo pełna (tylko paletki do stylizacji brwi zabrakło ) i po godzinnym marudzeniu przy szafie Essence i kilkukrotnym przejrzeniu książeczki z ich kosmetykami (świetna jest ) wydałam sporą część pieniędzy, które dostałam od brata . Kupiłam:

* AOH, obowiązkowo
* Róż, odcień Best Friends
* Sypki puder mineralny + pędzel do niego
* Pisak wybielający płytkę paznokcia
* Nabłyszczający lakier (w książeczce piszą, że daje efekt "mokrych" paznokci)
* Lakier do paznokci, ciemny fiolet
* XXL shine (bezbarwny)

W sumie ok 80 zł .

Mogę się już nazwać Essencomaniaczką?
__________________
a traveller

Edytowane przez joplin
Czas edycji: 2008-11-25 o 17:41
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 16:35   #400
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

Dziewczyny, chyba nigdzie nie znalazłam tej informacji - czy pudry Essence te najjaśniejsze są bardzo jasne czy mają normalny kolor? U mnie w Naturze nie było testerów... Wychwalacie pod niebiosa a ja biała jestem i pewnie nie będę miała okazji nacieszyć się tym cudem
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 16:46   #401
Tamlin
Raczkowanie
 
Avatar Tamlin
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 404
GG do Tamlin
Dot.: Essence cz. II

Hej. Jeśli jakaś Rzeszowianka przegląda wątek to informuje, że GR niestety nie ma jeszcze, ale szafa jest pełna. Ja zakupilam wysuwaną kredkę ( srebrną) -jest bardzo trwała polecam Juz nie moge sie doczekać GR bo poluje na ten różowy cień i pyłek do ciała.
__________________
,,Chcę czuć się bezpiecznie, a jednocześnie pragnę być wolny" F. Mercury


60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
Tamlin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 17:10   #402
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Essence cz. II

u mnie tez brak GR ale kupilam XXL shine i sie zakochalam to beda chyba moje drugie ulubione blystki, cien z wyprzedazy ze starej oferty taki hmm cielisto bialy, nowy tusz z grzebykiem i kredke do smoky szarą... ze wszystkiego jestem bardzo zadowolona.

nowy podklad faktycznie ma sensowny kolor (chodzi mi o 01) tylko, ze w nazwie ma IVORY? a to mi sie jakos zawsze kojarzy z rozowym pigmentem :/ czy ktos tego odcienia juz uzywa i moze powiedziec czy jest zolty/rozowy/bezowy?

poza tym na polce z wyprzedaza widzialam tusz ten pomaranczowy ze szczotka jak masterpice i sie zaniepokoilam... wyprowadzaja go z oferty? ktos cos wie? ja bardzo go polubilam... swoja droga u mnie calkiem dobrze trzyma sie bohemia... i tu moje pytanie bo zastanawiam sie nad brazerem... ktos ma moze cos napisac? i najjasniejszy lakier... nadaje sie do frencza? jest bardziej mleczny czy perlowy?
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 17:12   #403
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chyba nigdzie nie znalazłam tej informacji - czy pudry Essence te najjaśniejsze są bardzo jasne czy mają normalny kolor? U mnie w Naturze nie było testerów... Wychwalacie pod niebiosa a ja biała jestem i pewnie nie będę miała okazji nacieszyć się tym cudem
No wiesz...Dla mnie np. najjaśniejszy odcień mineralnego jest niestety za ciemny. Już kiedyś pisałam , że jest super , ale niestety...Chociaż nie powiem. I tak jaśniejszy i bardziej naturalny niż inne. Z tym , że ja to naprawdę bladzich jestem. Moja skóra jest czasem niemal biała , także praktycznie każdy podkład dostępny w Polsce jest dla mnie za ciemny. (Dlatego kumpela czasem przywozi mi coś z Japonii , albo coś zamawiam...) Także nie wiem czy ci z essence będą pasować...Acha ten nowy podkład też jest dla mnie za ciemny...

smileofangel Najjaśniejszy lakier z bohemii? Jest super! Z tym , że raczej pojedyńczo niż do frencza. Chociaz to zalezy , kto jak lubi. Jest on delikatnie beżowy i perłowy. A co do pigmentów...W essence zwykle najjaśniejsze kolory mają różowy pigment. A co do tuszu...Do której drogerii chodzisz? Bo też słyszałam o jego wyprzedaży od kumpeli , która chodzi do tej samej drogerii. A z tego co kiedys słyszałam , to czasem coś w poszczególnych drogeriach wyprzedają gdy mają tego "za dużo"...

Edytowane przez Nowar
Czas edycji: 2008-11-25 o 17:20
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 17:38   #404
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
u mnie tez brak GR ale kupilam XXL shine i sie zakochalam to beda chyba moje drugie ulubione blystki, cien z wyprzedazy ze starej oferty taki hmm cielisto bialy, nowy tusz z grzebykiem i kredke do smoky szarą... ze wszystkiego jestem bardzo zadowolona.
Wlasnie mam XXL shine na ustach i jest boski, nawet nie skleił mi ust. Aż szkoda mi napić się kawy, bo wtedy błyszczyk szlag trafi .

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chyba nigdzie nie znalazłam tej informacji - czy pudry Essence te najjaśniejsze są bardzo jasne czy mają normalny kolor? U mnie w Naturze nie było testerów... Wychwalacie pod niebiosa a ja biała jestem i pewnie nie będę miała okazji nacieszyć się tym cudem
Jutro będę na twarzy testować sypki mineralny najjaśniejszy i zdam relację. Również jestem strasznym bledziochem, ale mam nadzieję, że ten odcień będzie ok.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 17:54   #405
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
No wiesz...Dla mnie np. najjaśniejszy odcień mineralnego jest niestety za ciemny. Już kiedyś pisałam , że jest super , ale niestety...Chociaż nie powiem. I tak jaśniejszy i bardziej naturalny niż inne. Z tym , że ja to naprawdę bladzich jestem. Moja skóra jest czasem niemal biała , także praktycznie każdy podkład dostępny w Polsce jest dla mnie za ciemny. (Dlatego kumpela czasem przywozi mi coś z Japonii , albo coś zamawiam...) Także nie wiem czy ci z essence będą pasować...Acha ten nowy podkład też jest dla mnie za ciemny...

smileofangel Najjaśniejszy lakier z bohemii? Jest super! Z tym , że raczej pojedyńczo niż do frencza. Chociaz to zalezy , kto jak lubi. Jest on delikatnie beżowy i perłowy. A co do pigmentów...W essence zwykle najjaśniejsze kolory mają różowy pigment. A co do tuszu...Do której drogerii chodzisz? Bo też słyszałam o jego wyprzedaży od kumpeli , która chodzi do tej samej drogerii. A z tego co kiedys słyszałam , to czasem coś w poszczególnych drogeriach wyprzedają gdy mają tego "za dużo"...
Ja mam sypki mineralny, jestem średnio zadowolona z niego, ale kolor najjaśniejszy, który posiadam, w pudełeczku jest dosyć ciemny ale na twarzy jaśniutki
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 17:58   #406
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Essence cz. II

Powtarzam się, ale ktoś miał ten płyn do demakijażu oczu z essence?
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 17:58   #407
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
No wiesz...Dla mnie np. najjaśniejszy odcień mineralnego jest niestety za ciemny. Już kiedyś pisałam , że jest super , ale niestety...Chociaż nie powiem. I tak jaśniejszy i bardziej naturalny niż inne. Z tym , że ja to naprawdę bladzich jestem. Moja skóra jest czasem niemal biała , także praktycznie każdy podkład dostępny w Polsce jest dla mnie za ciemny. (Dlatego kumpela czasem przywozi mi coś z Japonii , albo coś zamawiam...) Także nie wiem czy ci z essence będą pasować...Acha ten nowy podkład też jest dla mnie za ciemny...

smileofangel Najjaśniejszy lakier z bohemii? Jest super! Z tym , że raczej pojedyńczo niż do frencza. Chociaz to zalezy , kto jak lubi. Jest on delikatnie beżowy i perłowy. A co do pigmentów...W essence zwykle najjaśniejsze kolory mają różowy pigment. A co do tuszu...Do której drogerii chodzisz? Bo też słyszałam o jego wyprzedaży od kumpeli , która chodzi do tej samej drogerii. A z tego co kiedys słyszałam , to czasem coś w poszczególnych drogeriach wyprzedają gdy mają tego "za dużo"...
Dzięki za info, z opisu wynika, że masz podobną skórę jak ja, moja matka mnie wyzywa od gejszy, bo cera taka jasna a mam naturalnie czerwone usta... Ale mam nadzieję, że już niedługo wyleczę skórę i wystarczające będą transparentne pudry (nie wiem, czy próbowałaś Maybelline nr 00, jest prawie biały i w sumie jedyny, który mi w pełni odpowiada).

Jutro idę znowu szukać GR u mnie w mieście, mam próbną maturę i po niej należy mi się nagroda w postaci jakiegoś cudeńka
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 17:59   #408
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Ja mam sypki mineralny, jestem średnio zadowolona z niego, ale kolor najjaśniejszy, który posiadam, w pudełeczku jest dosyć ciemny ale na twarzy jaśniutki
To prawda ,ale niestety dla mnie i tak sporo za ciemny.;/ A naprawdę wielka szkoda , bo jest dobry.

iustitia na mnie też wołają "gejsza" , "japonka" , albo "królewna śnieżka" , lub "draculina" , albo jeszcze inaczej. :-P
Ja byłam najbardziej zadowolona z jednego japońskiego podkładu (nazwy nie pamiętam-musiałabym znaleźć opakowanie , bo sobie zostawiłam :-P) nr. 00 white. Z maybelline miałam , całkiem dobry , ale ciężko go dostać.

Acha...Powodzenia na próbnej. Ja zdawałam w tym roku w maju , wiem jak jest.

Edytowane przez Nowar
Czas edycji: 2008-11-25 o 18:05
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 18:06   #409
beso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 150
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
nowy podklad faktycznie ma sensowny kolor (chodzi mi o 01) tylko, ze w nazwie ma IVORY? a to mi sie jakos zawsze kojarzy z rozowym pigmentem :/ czy ktos tego odcienia juz uzywa i moze powiedziec czy jest zolty/rozowy/bezowy?
oglądałam dziś ten podkład i moim zdaniem w 01 nie było różowego pigmentu. nie zauważyłam go też w 03 na pewno. za to nie jestem pewna co do 02 i 04.
mam nadzieję, że znajdę coś dla siebie, bo ja taka beżowo-żółta jestem.

smileofangel, o ile pamiętam miałaś wrzucić foto swojej kolekcji. to jak będzie?
beso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 18:11   #410
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Essence cz. II

GR bedzie od 27 zapewne ,tak jest napisane w gazetce natury....

swoją drogą nie mam pojęcia co bedzie w tej limitowance bo mi się na stronie essence nic nie otwiera. Może ktoś mnie oświeci?
Czaję się jeszcze na kolekcję karnawałową sensique.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 18:17   #411
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
GR bedzie od 27 zapewne ,tak jest napisane w gazetce natury....

swoją drogą nie mam pojęcia co bedzie w tej limitowance bo mi się na stronie essence nic nie otwiera. Może ktoś mnie oświeci?
Czaję się jeszcze na kolekcję karnawałową sensique.
W gazetce to akurat nie GR , tylko nowości z Essence. Ale to fakt...możliwe , że 27 będzie GR. O ile znowu coś nie wyskoczy.
Mi na stronie essence tez się GR nie chce wyświetlać , ale...
http://essencecosmetics.fare-forum.n...fotos-t193.htm
Np. tu można sprawdzić. Zresztą ten link już podawałam. No i któraś już w pierwszej części pokazywała GR "na żywo".

Edytowane przez Nowar
Czas edycji: 2008-11-25 o 18:19
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 18:50   #412
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chyba nigdzie nie znalazłam tej informacji - czy pudry Essence te najjaśniejsze są bardzo jasne czy mają normalny kolor? U mnie w Naturze nie było testerów... Wychwalacie pod niebiosa a ja biała jestem i pewnie nie będę miała okazji nacieszyć się tym cudem
nie, niestety dla bladzioszka kolorku nie ma. 01 i 02 są dość ciemne...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 18:58   #413
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Essence cz. II

Czy któraś może wie, czy w Galerii Łódzkej są już nowości (błyszczyki XXL itd...)? Chociaż i tak pewnie wybiorę się 27, nie wcześniej^^
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 19:35   #414
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez beso Pokaż wiadomość
oglądałam dziś ten podkład i moim zdaniem w 01 nie było różowego pigmentu. nie zauważyłam go też w 03 na pewno. za to nie jestem pewna co do 02 i 04.
mam nadzieję, że znajdę coś dla siebie, bo ja taka beżowo-żółta jestem.

smileofangel, o ile pamiętam miałaś wrzucić foto swojej kolekcji. to jak będzie?
jak milo, ze pytasz specjalnie jutro dla Ciebie wkleje (jakos ostatnio czuje sie potwornie olana... nie tylko na wizazu)

no tez mi sie wydawalo, ze 01 nie ma rozu... tez jestem raczej zolta ale to jak sie opale a tak to chyba bezowa...

co do tuszu raczej za duzo go nie mieli bo byl jeden jedyny i lezal ze starociami do wyprzedazy a nie w szafce essence co mnie martwi...

ciekawe czy beda u nas te metaliczne sypkie cienie <miam> i kredka rozswietlajaca i rzeski z diamencikami... ale cos czuje ze z nowosci to u nas juz nic wiecej nie bedzie

dzieki za opinie co do lakieru z Bohemii... mam frencz akrylowy z kamuflazem i szukam lakieru ktory lekko go przykryje ale i tak bedzie przeswitywala biala koncowka (mam nadzieje ze po polsku wyjasnilam) wiec moze sie skusze...

ponawiam pytanko o brazer z bohemii

a i przy okazji czy ktoras z Was miala blyszczyk z serii sun club? ostal sie jeden w mojej naturze taki zloty i nie wiem czy warto czy to tylko taka mgielka bedzie brokatowo zlota?
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 19:39   #415
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Essence cz. II

Ja mam, ale ten różowy - konsystencja jak dla mnie beznadziejna, wodnita, mam wrażenie że mi wszystko spływa na brodę Nie wiem, może złoty inny, ale mój najprawdopodobniej wyląduje w koszu... Acha, pędzel;ek ma fajny
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 20:18   #416
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. II

Za szybko produkujecie posty... Nie mam czasu tego czytać...

Ktoś pytał o efekt XXL Shine - daje efekt lśniących, mokrych ust i stadka drobinek. Chyba nie miał na celu powiększać usta, miał tylko się maksymalnie błyszczeć - i to robi. Bardzo miły efekt, inny po letnich bezbarwnych błyszczykach.

W Olsztynie dalej nic. Byłam kilka razy w drogerii Stars, ale tam Essence nigdy nie widziałam, ślepa jestem czy co? Widziałam Wibo bodajże albo coś równie rossmannowskiego. Własnie też obawiam się że nie wszystkie nowości E. pojawią się w Polsce - czekam na rzęsy z serii Party a tu cisza... Były tylko dotychczasowe.

Puder mineralny Essence dla bladziocha jest niestety za ciemny i to o dużo - mi pasował latem, jak mnie słonko opaliło, potem opalenizna zaczęła schodzić i puder zaczął się odznaczać - przeszłam na EDM, tam mają sporo dla takich bladych ściań. Z Japonii to bym bała się ściągać podkład, ceny tam są chyba szalone... Ale fakt, że pod względem jasności biją wszystko na głowę.

I GDZIE TO GR!! Czekam na puder diamentowy i diamentowe rzęsy, jak w czwartek nie będzie to zatłukę wszystkich w Naturze... Grrr!
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 20:31   #417
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

i znnow bylam w naturze.. poszlam po drugi juz blyszczyk xxl.. 10 rande vous, bardzo czerowny o chyba zbyt mocny jak dal mnie..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 21:08   #418
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
no tez mi sie wydawalo, ze 01 nie ma rozu... tez jestem raczej zolta ale to jak sie opale a tak to chyba bezowa...

co do tuszu raczej za duzo go nie mieli bo byl jeden jedyny i lezal ze starociami do wyprzedazy a nie w szafce essence co mnie martwi...

ciekawe czy beda u nas te metaliczne sypkie cienie <miam> i kredka rozswietlajaca i rzeski z diamencikami... ale cos czuje ze z nowosci to u nas juz nic wiecej nie bedzie

dzieki za opinie co do lakieru z Bohemii... mam frencz akrylowy z kamuflazem i szukam lakieru ktory lekko go przykryje ale i tak bedzie przeswitywala biala koncowka (mam nadzieje ze po polsku wyjasnilam) wiec moze sie skusze...

ponawiam pytanko o brazer z bohemii

a i przy okazji czy ktoras z Was miala blyszczyk z serii sun club? ostal sie jeden w mojej naturze taki zloty i nie wiem czy warto czy to tylko taka mgielka bedzie brokatowo zlota?
o, super, ja strasznie lubię oglądać zdjęcia kosmetyków.

mi już opalenizna schodzi, więc moja "żółtość" znowu się wybija na światło dzienne.

co do lakieru i brązera Bohemia to nie pomogę, bo z Bohemii mam tylko błyszczyk i cienie do smokey. błyszczyka Sun Club też nie miałam.

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2008-11-25 o 21:10
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 21:15   #419
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Essence cz. II

Przepraszam, dubel .
__________________
a traveller

Edytowane przez joplin
Czas edycji: 2008-11-25 o 21:22
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 21:21   #420
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość

Ktoś pytał o efekt XXL Shine - daje efekt lśniących, mokrych ust i stadka drobinek. Chyba nie miał na celu powiększać usta, miał tylko się maksymalnie błyszczeć - i to robi. Bardzo miły efekt, inny po letnich bezbarwnych błyszczykach.
On ma jakieś drobinki? Przyglądam się opakowaniu mojego i nic błyszczącego tam nie ma

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
i znnow bylam w naturze.. poszlam po drugi juz blyszczyk xxl.. 10 rande vous, bardzo czerowny o chyba zbyt mocny jak dal mnie..
Kurcze, byłam pewna, że te kolory są tylko tak dla ozdoby, a jednak widać je na ustach?
Zła jestem na siebie, wzięłam bezbarwny, a mogłam jakąś czerwień, którą uwielbiam na wargach.


Dziewczyny, obawiam się, że mineralny sypki też będzie dla mnie za ciemny; może nie muszę aż zamawiać podkładów z Japonii (tylko mieszam ze sobą dwa odcienie), ale mimo wszystko jestem blada, również mówią na mnie "Japonka" lub "Gejsza" .
__________________
a traveller

Edytowane przez joplin
Czas edycji: 2008-11-25 o 21:24
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.