Atopowe zapalenie skóry .. =/ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-11, 10:57   #31
chmurka.pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 487
Dot.: Atopowe zapalenie skóry mam =/

Moja skóra to jeden wielki strupek . . .
chmurka.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 11:13   #32
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Atopowe zapalenie skóry mam =/

proponuje wapno do picia , kramy specjalnie przeznaczone do atopopwego zapalenia skory

dermobaza
lipobase
optiderm
baleum hermel
toleriane
aderma
xerial
e-45
trixene
topialyse

dodatkowo polecam wode termalna dla lagodzenia podraznien czy swiadu
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 18:00   #33
madziuneczka
Raczkowanie
 
Avatar madziuneczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 53
Dot.: Atopowe zapalenie skóry mam =/

witam dziewczyny!! wiem ze ten watek jest juz stary ale nie bede zakladac nowego!!cierpie na AZS mam 12 lat tz ja najpierw miałam zapalenie okołoustne skory no i teraz od roku AZS po zgieciami kolan i lokci mam całe czerwone takie plamy ale mam na to dermalibourn(chyba tak sie pisze) mam bardzo wrazliwa buzie i nie wiem czym ja mam myc woda borowa tak mi dermatolog przepisal wysusza mi za bardzo skore!!! jak myslicie czym moge myc?? firma AA na mnie nie działa;(
madziuneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 10:19   #34
WARO
Raczkowanie
 
Avatar WARO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrowie
Wiadomości: 110
GG do WARO
Dot.: Atopowe zapalenie skóry mam =/

czesc nie znalazlam niestety preparatow myjacych ,ale znalazlam kremy ,krem-terapia dla cery wrazliwej NEO-8,SOS dla podraznionej skoryNEO9,wejdz i poczytaj http://www.faberlic.pl/fl_p_pielegnacyjne.php?p1=NEO
__________________
kosmetyki tlenowe dowiedz sie wiecej!
------------ www.faberlic.pl ----------------

http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=45296 -wejdz tu!
WARO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 10:39   #35
madziuneczka
Raczkowanie
 
Avatar madziuneczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 53
Dot.: Atopowe zapalenie skóry mam =/

dziex
madziuneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 10:47   #36
Avantura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Morecambe, England
Wiadomości: 35
Dot.: Atopowe zapalenie skóry mam =/

Chmurko!¬ Mialam dokladnie to samo, tylko ze mi dochodzily jeszcze alergie na twarzy. Drapalam bo swedzialo jak diabli, a po podrapaniu swedzialo jeszcze bardziej. I tak w kolo macieja. Ratunkiem byla dla mnie masc PROTOPIC. W jedna noc atopowe zapalenie skory zostalo niemal wyleczone, a za dwa dni nie bylo nawet sladu!!!! Gruba skorupa i zaczerwienienia zniknely! Ta masc jest wydawana tylko na recepte. Niestety jest bardzo droga- okolo 200 zlotych. Ale uwierz mi ze warto bylo!!!! Poza tym jakies pol roku temu wyjechalam do Anglii i tutaj nie mam juz zadnych alergii, nawet gdybym opychala sie slodyczami caly dzien (od slodyczy tez mialam alergie)
Avantura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 12:21   #37
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Atopowe zapalenie skóry mam =/

W lato jakąś alergie złapałam, przez miesiąc mnie męczyła :/ Ale sie wyleczyłam. Piłam wapno, ale nic mi nie dawało, więc poszlam do lekarza i przepisała mi jakąś maść robioną w aptece, niestety nie wiem jak sie nazywała. Do tego LORATAN, to są tabletki przeciw jakim kolwiek uczulenią, po prostu blokują histaminę.
O AZS słyszałam, że czesto objawia się na twarzy i chyba własnie ten typ mam... Powieki mam czerwone, łuszczą mi się, to samo naokoło nosa. Pomaga mi maśc ATECORTIN, ale na ulotce pisze, że mozna co najwyżej tydzień uzywać, więc chyba do alergologa się będe musiała wybrać...
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-24, 13:28   #38
chmurka.pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 487
Dot.: Atopowe zapalenie skóry mam =/

Ja teraz mam elocom , skóra na łydkach jest sucha , okropna ;/ paskudnie wyglądająca (
chmurka.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 13:58   #39
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Atopowe zapalenie skóry mam =/

dziewczyny, najlepsiejsze są: balsam i żel do mycia serii lipikar la roche posay! te kosmetyki są przeznaczone do skóry atopowej i podrażnionej i sprawdzają się rewelacyjnie. skóra jest nawilzona, mniej zaczerwieniona, nie swedzi tak i jest wyraźnie w lepszym stanie. troche drogie sa, ale bardzo wydajne i warto wydac więcej w takim przypadku (można kupić w zestawie - wtedy dostaje się 100ml gratis )

madziuneczka, z tego co wiem, to dermatolodzy również polecają lipikara! do mycia buzi jest tam taki zel-krem. powinien pomóc. u nas sprawdza się jak żaden inny. a zresztą wejdź na:
http://www.szkola-atopii.pl/produkty.html
i tam popatrz, co by Cie zainteresowało.

jeszcze mozna spróbować oliwki oilatum, też jest bardzo dobra, tylko ja ogólnie średnio preferuje oliwki.i pamietajcie, żeby peelingów sobie nie robić, nosic przewiewną odzież i koniecznie przestrzegać diety.
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 21:42   #40
kaskaaaaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 59
atopowe zapalenie skóry <:(

Kochane, ja was bardzo przepraszam, bo wiem że wiele razy ten watek był poruszany.Staralam się wiekszość poczytac...no i jakos nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie.
A więc w każdym watpku piszecie że z tą chorobą "męczycie" się od dzieciństwa, to podobno choroba genetyczna, która zaczyna się objawiać od maleńkiego.,....no i tutaj tkwi mój problem, od ok miesiaca na moich nogach pojawiają się czerwone plamy...na początku były to małe plamki, teraz zlały się w takie większe. Czasami jest tak ze są, czasami jest okres ze znikają...Nie wiem, czy możliwe jest aby AZS nabawic się w wieku 24 lat? Chociaz wczesniej nie mialam objawów tej choroby?Dodam tylko ze od dziecka mam wysypkę na ramionach, czyli zapalenie okołomieszkowe-moze to ma jakiś związek? zaczynam się dołowac, a dermatolog w moim miasteczku lubi nadużywać słów "nie ma pani większych problemów?" Phi
kaskaaaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 13:07   #41
*cassandra*
Przyczajenie
 
Avatar *cassandra*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 22
Dot.: atopowe zapalenie skóry <:(

A skad wiesz, ze to AZS?
*cassandra* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 15:23   #42
kaskaaaaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 59
Dot.: atopowe zapalenie skóry <:(

no właśnie, czytając o tej chorobie okazało się że jej objawy są bardzo podobne do tego co mam ja:/ Tzn na nogach w ciągu dnia mam takie lekko czerwone plamki baaaardzo suchej skóry, wieczorem po kąpaniu te plamki robią się duzo bardziej czerwone a jak je podrapie to zaczynają swędziec;( Czytałam tez ze bardzo czesto AZS towarzyszy nadmierne rogowacie skóry,a ja takie mam od dziecka na ramionach. Ale te plamki pojawiły się dopiero jakis miesiac temu...i na początku nie były ani czerwone, ani nie swedziały, były tylko na udach...teraz są juz tez na łydkach W piątek ide do dermatologa...ale juz moge przewidziec co mi powie...
kaskaaaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 17:30   #43
coolerka
Raczkowanie
 
Avatar coolerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 193
Dot.: atopowe zapalenie skóry <:(

bardzo fajne kremy i balsami na AZS sa z firmy mustella jezeli napiszesz do nich maila z prosba to moga ci probki wyslac wiem bo uzywam ich na moja "gesia skorke" na rekach i naprawde bardzo pomaga
__________________
Mój Kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172117
coolerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 13:32   #44
Violunia
Raczkowanie
 
Avatar Violunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 167
Dot.: Atopowe zapalenie skóry mam =/

Witajcie.

Nie chce zakładac nowego watku wiec pisze tu

Bardzo prosze o pomoc

W listopedzie zuwazyłam u siebie bałe krostki na dłoniach i miedzy palcami nie wiedziałma z czego.Zauwazyłam ze nasilaja sie jak jem wiecej niz 3 jajka.Pozniej znikły.Po ok 2 misiacach pojawiły sie po tym jak prze ok 5 dni jadłam na sniadanie 2 jajka.Potem znowu znikły.Ostanio zjadłam na sniadako jajecznice z 3 jajun a nastepnego dnia 2 gotowane i zaczeło sie na nowo.Sa to malusienki krostki jakby wypełnione woda które bardzo swedzą(oj bardzo) zwłaszcza nad ranem...budzi mnie ten swiad.Po podrapaniu staja sie czerwone.Chciałam zapytac czy to moze byc skaza bialkowa lub alergia na jajka?Bede wdzieczna za odpowiedz bo jestem zielona w tym temacie.Wczesniej nigdy nie miałam takiego problemy czy to mozliwe ze to pojawiło sie tak nagle??Pozdrawiam
Violunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 21:44   #45
basia1981
Raczkowanie
 
Avatar basia1981
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 95
GG do basia1981
Dot.: Atopowe zapalenie skóry .. =/

Dołączam do zacnego grona AZS - owców.
Chcę z czystym sumieniem polecić Wam (tym, które nie stosowały) Protopic. Nie jest to steryd, więc skóra nie pęka i jest w dobrym stanie. Ja mam niewielkie zmiany na dłoniach (twu twu - wypluć) i to 10 - cio gramowe opakowanie wystarczy mi na dłuższy czas, ale wspóółczuję, jeśli ktoś musi wysmarować większe okolice ciała - ogromny koszt.
Może jest jakaś możliwość dofinansowania tej maści? Przecież to w wielu przypadkach jedyne wyjście na normalne życie (jeśli ktoś jest cały "zaatakowany").
basia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 09:30   #46
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Atopowe zapalenie skóry .. =/

Cytat:
Napisane przez allicjaa Pokaż wiadomość
Mnie również został polecony Elidel, wydałam pieniądze i użyłam może ze 4 razy Niecierpię tego uczucia pieczenia, palenia wręcz na skórze, wiem że po ok. 3 dniach przechodzi (i że można to zlikwidować za pomocą aspiryny) ale nigdy nie wytrzymałam dłużej niż te 3 dni
Spróbuj to wytrzymać, a nuż Elidel Ci pomoze i bedziesz sobie pluc w brode ze nie wyprobowalas wczesniej Mnie tez na poczatku pieklo, ale teraz Elidel to moje zbawienie.
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 14:06   #47
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: Atopowe zapalenie skóry .. =/

Zgłasza sie kolejny atopowiec ja AZS mam poprostu straszne momentami-sterydy leki naprzemiennie . Czy mozna gdzies zamówic (odpłatnie)próbke protopicu?
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 10:57   #48
paula_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 112
GG do paula_26
Smile Dot.: Atopowe zapalenie skóry .. =/

Czesc wszystkim,

Jestem tu pierwszy raz i chcialabym wam opowiedziec jak jest u mnie.

Wiec od jakiegos czsu cala moja rodzina zlapala jakies uczulenie ale nikt nie wybral sie do lekarza na poczatku podejrzewalismy ze to świerzb cala rodzina przeszla kuracje razem ze ma.

W koncu wybralam sie do dermatologa ( ja mam na ciele ze 4 krosti ktore nie daja mi spokoju wieczorami bo starsznie swedza s to takie grudki przypominajce ugryzienie komara) i pani drem. przepisala mi masc BEDICORT G . Jak przeczytalam to sie stosuje na AZS i nie wiem czy to pomoze fakt ze smaruje to dopiero 2 dzien.

Aha w trakcie smarowania dzis rano zobaczylam taka pokrzywke na ciele blisko tych miejsc ( czytalam ze taki skutek uboczny moez byc) Czy radzicie zebym poszla od razu do lekarki czy wstrzymac sie jeszcze dwa dni i zobaczyc czy ta pokrzywka zejdzie juz nie wiem co robic co to jest za cholerstwo

Chcialam was spytac te krosty przy AZS jaki maja wyglad???

dzieki i pozdrawiam was
paula_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 11:33   #49
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Atopowe zapalenie skóry .. =/

U mnie raz lepiej, raz gorzej

Zwyczajowo, kiedy stosuję Protopic, jest dobrze i nie idzie się nawet zorientować, że mam AZS Ale czasem jednego dnia jest dobrze, następnego skóra jest już bardzo przesuszona, a jeszcze następnego pojawiają się nawet plamy.

Mi Elidel praktycznie nie pomógł.
Doprowadził tylko do tego, że przestało się rozwijać, ale to co już było nie znikało.
Przy sytematycznym używaniu Protopicu - wszystko znika, a skórę mam zazwyczaj gładką, bez śladów AZS.

Zużywa się rzeczywiście szybko.
Ja mam skórę atopową jedynie na twarzy (kiedyś miałam taki jakby fragment na prawej ręce - ale zniknęło samo), więc to nie jest duży obszar.
Smaruję cienką warstwą i nie widzę różnicy między tym kiedy smaruję warstwą grubszą.


Paula_26
: Trudno wytłumaczyć jak wygląda.
Skóra jest mocno przesuszona, zaczerwieniona, chropowata. Ma się wrażenie "plam". Takiego zaognionego AZS dawno już nie miałam.

Podrzucam zdjęcia :
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...Dermatitis.jpg
http://radoslawspiewak.net/2006-2f4.jpg

A tutraj link do artykułu wizażowego :
http://www.wizaz.pl/images/beata/atopowe/index.php

Poza tym witamy na forum !
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-23, 11:51   #50
paula_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 112
GG do paula_26
Dot.: Atopowe zapalenie skóry .. =/

Dziekuje ci bardzo i stwierdzam, ze to chyba nie to no ale okaze sie w trakcie leczenia

I Miło mi bardzo, ze sie tu znalazłam.

Pozdrawiam
paula_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 18:07   #51
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Atopowe zapalenie skóry .. =/

ja czytałam w internecie ze w Niemczech ta maśc jest refundowana i kosztuje 5-6 euro ,50 g.I tak sie zastanawiam (bo moja córka też ma AZS) czy nie dac recepty bratowej zeby wykupiła ją w niemczech ,chyba można? bo słyszałam ze tam akceptują polskie recepty ale nie jestem pewna ?

to cytat z tej stronki:
http://www.atopowe-zapalenie.pl/atop...%9Bci_Protopic

Szwecja dopłaca swoim obywatelom do leczenia tym lekiem i to proporcjonalnie do ilości w jakiej go potrzebują. W Niemczech Protopic również jest refundowany, Niemiec płaci ok. 5 euro za tubę 50g! - to jest 25-30 pln, (przy 4-ro krotnie większych zarobkach niż w Polsce);
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 19:28   #52
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Atopowe zapalenie skóry .. =/

Cytat:
Napisane przez chmurka80 Pokaż wiadomość
ja czytałam w internecie ze w Niemczech ta maśc jest refundowana i kosztuje 5-6 euro ,50 g.I tak sie zastanawiam (bo moja córka też ma AZS) czy nie dac recepty bratowej zeby wykupiła ją w niemczech ,chyba można? bo słyszałam ze tam akceptują polskie recepty ale nie jestem pewna ?

to cytat z tej stronki:
http://www.atopowe-zapalenie.pl/atop...%9Bci_Protopic

Szwecja dopłaca swoim obywatelom do leczenia tym lekiem i to proporcjonalnie do ilości w jakiej go potrzebują. W Niemczech Protopic również jest refundowany, Niemiec płaci ok. 5 euro za tubę 50g! - to jest 25-30 pln, (przy 4-ro krotnie większych zarobkach niż w Polsce);
Ile ?
Czyli, że ja niby płacę 10 razy więcej, za prawie dwa razy mniejszą tubkę ?!

Muszę poszukać kogoś kto mieszka w Niemczech. Może uda mi się kupić tą maść w niższej cenie.
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 19:41   #53
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Atopowe zapalenie skóry .. =/

ja wiem tyle co z tej strony i mam nadzieje ze to prawda
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 12:30   #54
kattaszub
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Atopowe zapalenie skóry .. =/

witam, a może ktoś z łodzi może polecić jakiegoś dermatologa, który pomógł przy azs? ja już nie mam siły...pozdrawiam i proszę o pomoc
kasia
kattaszub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 14:50   #55
Cerfona
Zadomowienie
 
Avatar Cerfona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ośw..
Wiadomości: 1 261
GG do Cerfona
Dot.: Atopowe zapalenie skóry .. =/

rambo mam pytanko chciałam się zapytać od kiedy masz problem z AZS ? I czy robią/robiły Ci się zaczerwienienia wokół oczu ?? To bardzo dla mnie ważne!
pozdrawiam
__________________

Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych ale i za te, które w innych budzi...

Cerfona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 14:57   #56
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Atopowe zapalenie skóry .. =/

Cytat:
Napisane przez Cerfona Pokaż wiadomość
rambo mam pytanko chciałam się zapytać od kiedy masz problem z AZS ? I czy robią/robiły Ci się zaczerwienienia wokół oczu ?? To bardzo dla mnie ważne!
pozdrawiam
Problem z AZS mam od dawna 10-15 lat ?
Największe problemy miałam w dzieciństwie - teraz jest znośnie
Zaczerwienienia wokół oczu robią mi się rzadko, przyznam szczerze.
Kiedyś robiły mi się takie "suche placki" w okolicach brwi

Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość
Ile ?
Czyli, że ja niby płacę 10 razy więcej, za prawie dwa razy mniejszą tubkę ?!

Muszę poszukać kogoś kto mieszka w Niemczech. Może uda mi się kupić tą maść w niższej cenie.
I chciałam zdementować
Jedna z Wizażanek () sprawdziła dla mnie cenę Protopicu w Niemczech - jest mniej więcej równa naszej
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 15:11   #57
Cerfona
Zadomowienie
 
Avatar Cerfona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ośw..
Wiadomości: 1 261
GG do Cerfona
Dot.: Atopowe zapalenie skóry .. =/

Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość
Problem z AZS mam od dawna 10-15 lat ?
Największe problemy miałam w dzieciństwie - teraz jest znośnie
Zaczerwienienia wokół oczu robią mi się rzadko, przyznam szczerze.
Kiedyś robiły mi się takie "suche placki" w okolicach brwi
A w jakim wieku najbardziej Ci się nasilało?
Protopic-czy tą maść można stosować na powieki i na skóre zaraz pod oczami? Czy ona łagodzi zaczerwienienia? Ją się kupuje na recepte?

Przepraszam, ze tak Cię troche męcze, ale mam od niecałego roku problem z twarzą i nie wiem czy to moze nie jest to AZS
__________________

Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych ale i za te, które w innych budzi...

Cerfona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 09:09   #58
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Atopowe zapalenie skóry .. =/

przez długi okres czasu chorowałam na azs,lekarze juz mnie oswoili z myślą że będę musiała żyć z nim do końca życia,tylko ode mnie będzie zależało w jakim stopniu będę mieć chorobe i kiedyś natrafiłam w internecie na vilcacorę(takie zioła) zadzwoniłam,rozmawiała z lekarzem który ułożył mi specjalna kurację składajacą się z trzech etapów.Po pierwszym etapie poczułam znaczną poprawę,a po drugim choroba znikła,i tak jest do dnia dzisiejszego czyli jakieś 3 lata od kuracji
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 15:58   #59
Cerfona
Zadomowienie
 
Avatar Cerfona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ośw..
Wiadomości: 1 261
GG do Cerfona
Dot.: Atopowe zapalenie skóry .. =/

Cytat:
Napisane przez malenka294 Pokaż wiadomość
przez długi okres czasu chorowałam na azs,lekarze juz mnie oswoili z myślą że będę musiała żyć z nim do końca życia,tylko ode mnie będzie zależało w jakim stopniu będę mieć chorobe i kiedyś natrafiłam w internecie na vilcacorę(takie zioła) zadzwoniłam,rozmawiała z lekarzem który ułożył mi specjalna kurację składajacą się z trzech etapów.Po pierwszym etapie poczułam znaczną poprawę,a po drugim choroba znikła,i tak jest do dnia dzisiejszego czyli jakieś 3 lata od kuracji
a możesz coś więcej na ten temat napisać? np. na czym polegały te etapy? Będe bardzo wdzięczna!!
__________________

Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych ale i za te, które w innych budzi...

Cerfona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 18:34   #60
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Atopowe zapalenie skóry .. =/

pierwszy etap to kapsułki ziołowe oczyszczające organizm
drugi etap to zioła do picia(jak herbata)
trzeci etap to tez jakies kapsułki ziołowe
wszystkie etapy były z różnych ziól
każdy etap o ile pamietam trwał chyba miesiąc,czyli kuracja trwała 3 miesiące
Nie sądziłąm,że medycyna naturalna może mieć taka moc
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-01 12:11:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.