najlepsza prostownica do grzywki... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-24, 20:06   #1
basikowa20
Przyczajenie
 
Avatar basikowa20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21

najlepsza prostownica do grzywki...


WitajciePrzepraszam że zakładam nowy watek o prostownicach,ale w wyszukiwarce trudno jest znaleźć temat tylko odnośnie grzywki.Otóż mam grzywkę z którą czuję się bardzo dobrze i nie chcę z niej rezygnować.Ale grzywka niestety jest bardzo trudna do ułożenie,wywija się we wszystkie strony.Dlatego postanowiłam zaopatrzyć się w prostownice i zamierzam kupić Efalock ale mam dylemat która wybrać:flat master czy flat finger.Bardzo bym chciała,żeby grzywka nie była oklapnięta,tylko taka troszke podwinięta,mniej więcej taka jak na zdjęciu.Z góry bardzo Wam dziekuje za pomoc i pozdrawiam
basikowa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 20:55   #2
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: najlepsza prostownica do grzywki...

ja też mam niesforną grzywkę i też używam prostownicy ale na całe włosy grzywki nią nie prostuje.Grzywkę prostuję na okrągłej sczotce bo jak wyprostuje na prostownicy to jest prosta jak drut i oklapnięta zamierzasz kupić tylko do grzywki prostownicę czy będziesz prostować całe włosy?
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 21:00   #3
basikowa20
Przyczajenie
 
Avatar basikowa20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: najlepsza prostownica do grzywki...

Zamierzam kupić głównie do grzywki,włosy też będe czasami prostować.Próbowałam już układać ją szczotką ale to na nic,więc wydaje mi się że prostownica to ostatnia deska ratunku...
basikowa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 21:57   #4
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: najlepsza prostownica do grzywki...

Interesujacy watek!! mam ten sam problem z grzywka, po umyciu wywija sie we wszystkie strony, wyglada to tragicznie . Teraz mam masterka i jest juz o wiele lepiej, jednak zawsze po prostowaniu musze zawijac grzywe na gruby walek i tak trzymac okolo godzinki (lub przez noc) bo innaczej jest ona przyklapnieta i ulizana. Mysle ze flat master nadaje sie do prostowania grzywki (nietety nie mam porownania do fingera) ale koniecznie zaopatrz sie takze w jakis dobry kosmetyk do prostowania, ja wczoraj dostalam paczuszke z olejkiem RB i serum, olejek jest swietny wlasnie do grzywki (bo jak prostowalam "na sucho" to z grzywki robil mi sie taki plaski suchawy plaszcz ) - polecam!!! Mam nadzieje tylko ze zbyt nie obciaza wloskow, dopiero jak go uzyje pare razy bede mogla stwirdzic
BTW - fajne wloski na zdjeciu, wlasnie taka grywke chcialabym miec

Pozdrawiam cieplutko
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 22:33   #5
owieczka21
Raczkowanie
 
Avatar owieczka21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 140
Dot.: najlepsza prostownica do grzywki...

ja mam prostownice tylko do grzywki
ale z babyliss,mam lekko krecone włosy i prosta do brwi grzywke która prostuje codziennie efekt extrapolecam prostownice
owieczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 08:24   #6
basikowa20
Przyczajenie
 
Avatar basikowa20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: najlepsza prostownica do grzywki...

Dziękuje Wam za odpowiedzidzisiaj mam wolny dzień na uczelni więc zamierzam zrobić maraton po sklepach fryzjerskich żeby się dowiedzieć to i owo więc może coś z tego wyjdzie
Miłego dnia
basikowa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.