Pierwsze dni ciąży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-01, 21:14   #1
llonougat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Smile

Pierwsze dni ciąży


Mam 16 lat i podejrzewam że jestem w ciąży, w środe w nocy uprawiałam sex bez zabezpieczenia w dni płodne . Od 2 dni boli mnie brzuch a wczoraj jak wracałam rano z Rzeszowa to mdliło mnie i dobrze że blisko był szpital jak wysiadłam to wymiotowałam wiem że to wczesnie na objawy, i jak pisałam boli mnie brzuszek :// test ciążowy zrobie w środe ale czuje tak jak bym była w ciąży budza sie we mnie instynkty macieżyńskie i wgl ! Mamusie pomożecie ?
llonougat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 21:21   #2
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Pierwsze dni ciąży

w czym mamy Ci pomóc? mamy kupić Ci test czy wysłać ciuszki dla dziecka? może podaj konto to Ci ktoś wyśle pieniądze na wyprawkę..
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 21:31   #3
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Pierwsze dni ciąży

Cytat:
Napisane przez llonougat Pokaż wiadomość
w środe w nocy uprawiałam sex bez zabezpieczenia w dni płodne .
raczej za wcześnie na objawy od środy minęło zaledwie 3 dni!!

a jakiej pomocy oczekujesz?
przez monitor USG nie zrobimy

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post41107361

może koleżance się nudzi?
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 07:53   #4
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Pierwsze dni ciąży

16 lat i sex bez zabezpieczenia? nie no sam sex w tym wieku to już głupota....
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 08:16   #5
Agnees_one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 31
Dot.: Pierwsze dni ciąży

dziecko.... uprawialas sex zaledwie pare dni temu myslisz ze juz by byly objawy ? zarodek jesli by doszlo do zlaczenia komórki jajowej z plemnikiem zagniezdza się w macicy dopiero ok 7-9 dni po stosunku wczesniej pokonuje dlugą wędrówkę. objawy są możliwe dopiero w momencie wytwarzania się hormonu hcg -który to jest wykrywany przez testy ciążowe, żeby test w ogóle wykrtł ten wzrost musi minąć trochę czasu najlepiej ok. 2 tygodnie po owulacji a czasami i wtedy nie pokaże. Ale zapewniam Cię że te objawy sobie wkręcasz, nakręcasz się że jesteś w ciąży i dlatego masz wszystkie możliwe symptomy. brzuch Cię boli zapewne z roznych innych czynników np. zbliżająca się miesiączka albo zjadłaś coś i jelita się odzywają...Czy ty wiesz że dziecko to nie zabawka czy piesek którego będziesz mogła komuś podrzucić gdy będziesz chciała iść na jakieś balety czy do znajomych czy gdziekolwiek indziej ? ono będzie z Tobą do końca Twojego życia, będziesz musiała się nim zajmować i być przy nim....masz 16 lat i co myślisz że to dobry monent na dziecko ? Jeśli tak to współczuje Twoim rodzicom i Tobie bezmyślnośći. to nie jest zabawka zastanów się zanim pójdziesz do łóżka bez zabezpieczenia pomijam fakt , że taka bezmyślność może zakończyć się rzeżączką, kilą, hiv-em czy inną cholerą !!! myślisz że takie choroby to nie dotyczą Twoich znajomych ? nie wiesz tego.... moja koleżanka gzdzila się z kim popadnie jak byla mloda zlapała rzeżączke której nie wyleczyla bo nie wiedziała o niej i teraz długo stara się o dziecko i co ? nie udaje jej się podobno ma coś z jajowodami - tez się tym nie przejmowala że robi to bez gumki byla w Twoim wieku teraz jest dorosłą kobieta po ślubie dwa lata i marzy o dziecku ale to niestety tylko mżonki w tej chwili rozważa adopcje. zastanów się czy warto tak ryzykowac tymbardziej że teraz dziecko nie ejst Ci potrzebne bo sama jestes niedojżałym dzieckiem za chwile Ci się odmieni i jescze wpadniesz na mase głupich pomysłów ale radzilabym troche ruszyć głową- bo widzę że chyba byś się cieszyła z ciąży-ciekawe tylko jak długo.
Agnees_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 11:19   #6
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Pierwsze dni ciąży

Cytat:
Napisane przez llonougat Pokaż wiadomość
Mam 16 lat i podejrzewam że jestem w ciąży, w środe w nocy uprawiałam sex bez zabezpieczenia w dni płodne . Od 2 dni boli mnie brzuch a wczoraj jak wracałam rano z Rzeszowa to mdliło mnie i dobrze że blisko był szpital jak wysiadłam to wymiotowałam wiem że to wczesnie na objawy, i jak pisałam boli mnie brzuszek :// test ciążowy zrobie w środe ale czuje tak jak bym była w ciąży budza sie we mnie instynkty macieżyńskie i wgl ! Mamusie pomożecie ?
Bez przesady z tą ciążą. Jesteś jeszcze za młoda na to żeby zostać mamą więc lepiej pomyśl o zabezpieczeniu.
A to, że masz takie objawy może świadczyć o zatruciu ale na pewno nie o ciąży.
W czym mamy Ci pomóc, chyba w sprowadzeniu na ziemie...
Wakacje się zbliżają i dzieci nie mają co robić.
__________________
Zuzia 24.09.2014

Edytowane przez God Of War 20
Czas edycji: 2013-06-02 o 11:20
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 13:29   #7
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Pierwsze dni ciąży

I tak się właśnie dzieje, kiedy dzieci maja dzieci. Nic nie wiedzą o swoim organizmie, ale sex? Jak najbardziej! Może zamiast nasikać, napluj na test?
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.