Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-26, 13:06   #1
shirmus
Rozeznanie
 
Avatar shirmus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 567
Talking

Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?


Pytanie kieruje do osób które używały monitora oddechu, jaki możecie polecić jakie są jego + i - jeśli takowe posiada zastanawiam się nad jego zakupem ze względu na to że maleństwo raczej nie będzie spać ze mną w jednym pokoju. Poszukuje też jakiegoś dobrego laktatora najlepiej elektrycznego a jest tyle na rynku że nie wiem na który się zdecydować...
shirmus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 13:11   #2
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

o monitorach na pewno duzo ci powiedza mamy na watku wczesniakowym bo tam chyba wiekszosc posiada.
obilo mi sie o uszy ze Angelcare jest dobry

a laktator mialam elektryczny medela mini, ale skorzystalam z niego ze 2 razy, bardzo bolesnie to wspominam, wolalam pokarm sciagnac recznie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 14:26   #3
moonie_85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

Używam i tego i tego.
Zacznę od monitora; początkowo byłam zdecydowana na Angelcare bo ma dobre opinie, ale nie wiem czy interesowałaś się tym jak działa - są płytki, które rejestrują ruchy ciała dziecka kiedy oddycha. Zsunie się z płytki - i będzie alarm. Ułoży jakoś bokiem - będzie alarm. No i w wózku nie użyjesz, w foteliku podczas podróży też nie.
Kupiłam Snuza Halo i jestem superzadowolona! to jest monitor przypinany do pieluszki/spodenek, ma miękki czubek dotykający brzuszka. Na baterię. Sprawdza się i w nocy, i w czasie podróży, i w foteliku, i w wózku i wszędzie. Szczerze polecam.

Dwa - laktator. Mam Medela Swing i też jest super tak jak monitor Nic nie boli (o tym, że odciąganie może boleć przeczytałam na forum i nie wiem jak to możliwe i czemu miałoby), jest CICHY (Medela Mini Electric ryczy jak odkurzacz) i szybciutko odciąga. Polecam z całego serca.
moonie_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 15:04   #4
shirmus
Rozeznanie
 
Avatar shirmus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 567
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
o monitorach na pewno duzo ci powiedza mamy na watku wczesniakowym bo tam chyba wiekszosc posiada.
obilo mi sie o uszy ze Angelcare jest dobry

a laktator mialam elektryczny medela mini, ale skorzystalam z niego ze 2 razy, bardzo bolesnie to wspominam, wolalam pokarm sciagnac recznie
jakbyś mogła przesłać link była bym wdzięczna bo nie wiem gdzie ich szukać...

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
Używam i tego i tego.
Zacznę od monitora; początkowo byłam zdecydowana na Angelcare bo ma dobre opinie, ale nie wiem czy interesowałaś się tym jak działa - są płytki, które rejestrują ruchy ciała dziecka kiedy oddycha. Zsunie się z płytki - i będzie alarm. Ułoży jakoś bokiem - będzie alarm. No i w wózku nie użyjesz, w foteliku podczas podróży też nie.
Kupiłam Snuza Halo i jestem superzadowolona! to jest monitor przypinany do pieluszki/spodenek, ma miękki czubek dotykający brzuszka. Na baterię. Sprawdza się i w nocy, i w czasie podróży, i w foteliku, i w wózku i wszędzie. Szczerze polecam.

Dwa - laktator. Mam Medela Swing i też jest super tak jak monitor Nic nie boli (o tym, że odciąganie może boleć przeczytałam na forum i nie wiem jak to możliwe i czemu miałoby), jest CICHY (Medela Mini Electric ryczy jak odkurzacz) i szybciutko odciąga. Polecam z całego serca.
dziękuję bardzo za odpowiedź właśnie przeglądałam oferty i się zastanawiałam który jest lepszy czy właśnie ten płytkowy czy przypinany.
shirmus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 18:14   #5
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

Co do monitora nie używałam więc nie wiem.

Laktator osobiście polecam Canpol elektryczny, karmiłam córę pełne 9mcy tylko z użyciem jego i wiem że ten i żaden inny medela podobno jest dobra ale dla mnie była za droga.

Odradzam laktator tommee tippee elektryczny, moim zdaniem zupełnie nie spełnia swojego zadania, może posłużyć bardziej do wyciszenia laktacji niż rozkręcenia.
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 21:34   #6
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość

a laktator mialam elektryczny medela mini, ale skorzystalam z niego ze 2 razy, bardzo bolesnie to wspominam, wolalam pokarm sciagnac recznie
Też taki miałam, ale nie pamiętam czy "mini" i też zdecydowanie polecam ręczne odciąganie
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 02:07   #7
Andziuteks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

Monitora oddechu nie uzywam więc nie pomoge, ale laktator owszem. Nie myslalas nad ręcznym może? Dużo mniejszy wydatek, a jaki cichutki. Caly czas używam takiego ręcznego z aventu. W ciagu 10 min odciagam 100 ml pokarmu. Używam go kilka razy w tygodniu. Z elektrycznych koleżanka ma medela, wypozyczyla te czesc elektyczna a reszte dokupila akcesorii.
Andziuteks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-27, 12:46   #8
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
Kupiłam Snuza Halo i jestem superzadowolona! to jest monitor przypinany do pieluszki/spodenek, ma miękki czubek dotykający brzuszka. Na baterię. Sprawdza się i w nocy, i w czasie podróży, i w foteliku, i w wózku i wszędzie. Szczerze polecam.
też posiadam Snuza Halo teraz już nie używamy, ale byłam zadowolona chociaż chyba raz czy dwa razy się nam włączył jak synek był malutki, bo pieluszka była luźna i monitor nie dotykał do brzuszka

laktator mam ręczny z Aventu też nie mam zastrzeżeń
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 18:52   #9
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

ja mam monitor oddechu z tommee tippee i jest ok.

a laktator mam reczny z aventu i jestem zadowolona
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 09:03   #10
shirmus
Rozeznanie
 
Avatar shirmus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 567
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

Cytat:
Napisane przez trooskava Pokaż wiadomość
ja mam monitor oddechu z tommee tippee i jest ok.

a laktator mam reczny z aventu i jestem zadowolona
Słyszałam że tym ręcznym to trzeba się troszkę urobić żeby ściągnąć mleko, ale czy to prawda....
shirmus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 10:05   #11
Neipys
Zadomowienie
 
Avatar Neipys
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

Mam monitor Angelcare płytkowy z nianią - super sprawa, synek śpi w łóżeczku, ja w pokoju słyszę "pikanie" oddechu i nie muszę co chwilkę zaglądać czy wszystko ok. Można odpiąc płytkę i mamy zwykłą nianię.

Używałam ręcznego laktatora Avent i byłam bardzo zadowolona - nic nie bolało, miałam niewiele pokarmu a i tak dobrze ściągał - zero guzów, zapalenia itd. Przy większej ilości pokarmu na pewno szybciej i wydajniej otrzymuje się nim dużą dawkę mleka. No i pasuje do butelek Aventu.
__________________
razem od 2003
poślubieni 12.08.2006
aniołek 18.11.2010
aniołek 14.02.2015
Neipys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-29, 15:24   #12
evelizarda
Raczkowanie
 
Avatar evelizarda
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 208
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

Hej, ja jak koleżanka mam laktator ręczny Avent i jest naprawdę super. Miałam ze szkoły rodzenia wypożyczony elektryczny medela ale wolałam ten ręczny- jakoś tak poręczniej i mniej zachodu. A zamiast monitora oddechu nie myślałaś nad elektryczną nianią? my dostaliśmy w prezencie i naprawdę super sprawa! ma czujnik jak się dziecko rusza, opcję podczerwień więc sprawdza się w nocy, mikrofon więc mogę coś powiedzieć czy zaśpiewać i dziecko się uspokaja.
__________________
www.blaszanykogucik.pl Parenting bez napinki
evelizarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 17:31   #13
shirmus
Rozeznanie
 
Avatar shirmus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 567
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

Cytat:
Napisane przez evelizarda Pokaż wiadomość
Hej, ja jak koleżanka mam laktator ręczny Avent i jest naprawdę super. Miałam ze szkoły rodzenia wypożyczony elektryczny medela ale wolałam ten ręczny- jakoś tak poręczniej i mniej zachodu. A zamiast monitora oddechu nie myślałaś nad elektryczną nianią? my dostaliśmy w prezencie i naprawdę super sprawa! ma czujnik jak się dziecko rusza, opcję podczerwień więc sprawdza się w nocy, mikrofon więc mogę coś powiedzieć czy zaśpiewać i dziecko się uspokaja.
podejrzewam że w nianię się też zaopatrzymy bo nie wyobrażam sobie całonocnego czuwania i nasłuchiwania zwłaszcza że mam strasznie mocny sen słyszałam że po porodzie zmienia się tryb snu ale nie mam co do tego pewności.
shirmus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 08:25   #14
Neipys
Zadomowienie
 
Avatar Neipys
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

W takim razie naprawdę polecam Angelcare - niania+monitor oddechu 1 płytka cena ok 400zł na all. Nie można co prawda mówić do dziecka, bo dźwięk przekazuje tylko w jedną stronę, ale tak jak Ty bałam się mocnego snu, przez 2 tygodnie czuwaliśmy na zmianę w nocy przy małym, teraz spię spokojnie, nawet jak mu się nie odbije po jedzeniu, niania przekaże zaksztuszenie, a monitor zacznie piszczeć, gdyby przestał oddychać. W nocy taki pisk monitora na pewno Cię obudzi - oby nigdy to się nie stało
__________________
razem od 2003
poślubieni 12.08.2006
aniołek 18.11.2010
aniołek 14.02.2015
Neipys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 09:50   #15
natkulec
Zadomowienie
 
Avatar natkulec
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa :)
Wiadomości: 1 653
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

Monitora oddechu nie miałam.
Laktator polecam ręczny Lovi z canpola, nic nie boli a szybko i łatwo się odciąga. Rozkręcałam laktację po cesarce i się udało, karmiłam córcię do roku czasu, a samą piersią do czasu rozszerzenia diety. Kupiłam go na promocji w Smyku z dwiema dużymi butelkami Lovi.
__________________
natkulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 23:16   #16
evelizarda
Raczkowanie
 
Avatar evelizarda
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 208
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

Cytat:
Napisane przez shirmus Pokaż wiadomość
podejrzewam że w nianię się też zaopatrzymy bo nie wyobrażam sobie całonocnego czuwania i nasłuchiwania zwłaszcza że mam strasznie mocny sen słyszałam że po porodzie zmienia się tryb snu ale nie mam co do tego pewności.
Hej,
tryb snu zmienia się, zobaczysz...będziesz słyszeć najmniejszy szmer po pierwszych dwóch tygodniach przestaniesz się aż tak stresować i zaczniesz normalnie funkcjonować a nianię chyba nawet bardziej polecam niż monitor oddechu, lepiej chyba zainwestować w taką z licznymi przydatnymi funkcjami. My mamy z Anglii Hush Comfort Video Baby Monitor. pozdrawiam.
__________________
www.blaszanykogucik.pl Parenting bez napinki
evelizarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 21:48   #17
Alisiatko
Raczkowanie
 
Avatar Alisiatko
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

Co do monitora nie pomogę, ale laktator polecam Medela Mini Electric http://www.mamabebe.pl/product-pol-3...-Electric.html Cudeńko - siadasz sobie wygodnie, otwierasz gazetkę, przykładasz do cyca i ssie, aż miło Ma regulacja siły ssania, więc nic nie boli. Miałam ręczny Canpolu, ale nadawał się do tego, żeby go wsadzić psu w d...
__________________
Alisiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 21:52   #18
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

co do monitora to nie pomogę, bo nie posiadam i mimo, że moje dziecię od momentu, gdy skończyło miesiąc, śpi w swoim pokoju, nigdy nie czułam potrzeby posiadania tego typu sprzętu.
Wypowiem się na temat laktatora. Moim zdaniem nie ma potrzeby kupowania " na wyrost" laktatora elektrycznego, bo zwyczajnie może okazać się zbędny. Posiadam laktator Avent Isis i uważam, że jest super. Myślę, że na początek wystarczy zakupić właśnie dobry, ręczny laktator, bo jednak elektryczny kosztuje sporo więcej, a może się okazać zbędny.
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 13:58   #19
evelizarda
Raczkowanie
 
Avatar evelizarda
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 208
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
co do monitora to nie pomogę, bo nie posiadam i mimo, że moje dziecię od momentu, gdy skończyło miesiąc, śpi w swoim pokoju, nigdy nie czułam potrzeby posiadania tego typu sprzętu.
Wypowiem się na temat laktatora. Moim zdaniem nie ma potrzeby kupowania " na wyrost" laktatora elektrycznego, bo zwyczajnie może okazać się zbędny. Posiadam laktator Avent Isis i uważam, że jest super. Myślę, że na początek wystarczy zakupić właśnie dobry, ręczny laktator, bo jednak elektryczny kosztuje sporo więcej, a może się okazać zbędny.
W pełni popieram! ja też mam ręczny i też Aventu-używałam 2 razy przy nawale mlecznym i dzięki że wydałam grosze bo odkupiłam od koleżanki, która też właśnie kupiła na zaś. wydała kupę kasy-niepotrzebnie.
__________________
www.blaszanykogucik.pl Parenting bez napinki
evelizarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 15:29   #20
myaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 878
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

jeśli chodzi o monitor - nie mam pojęcia... ale sama się rozglądam... myślałam o HH... ale na ta chwilę nie jest mi aż tak potrzebny bo pomimo dwóch pieter Alę słyszę jakby była metr odemnie

jeśli chodzi o laktator - tutaj nie mam aż takich opinii jak koleżanki wyżej na początku kupiłam zwykły Lakta Plus, myślałam że laktator wogóle bd zbędny ale jednak potem musiałam zaopatrzyć się w elektroniczny.

Spośród WIEEEEELU laktatorów, przeglądnięciu miliony stron z forum i opiniami, uznałam że najlepszy bd Avent 312 w takowy się zaopatrzyłam... koszt nowego od 350 - 420zł, i nie mam pojęcia dlaczego ta cena jest tak szeroka... używam od 3dni, efekt powalający i dla mnie naprawdę warto... dzięki przy użyciu cichy, masadka super się sprawdza, pokarm ściąga świetnie w róznym wariancie szybkosci która sama sobie nadajesz... dla mnie strzał w 10tke
myaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 21:05   #21
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

Cytat:
Napisane przez myaja Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o monitor - nie mam pojęcia... ale sama się rozglądam... myślałam o HH... ale na ta chwilę nie jest mi aż tak potrzebny bo pomimo dwóch pieter Alę słyszę jakby była metr odemnie

jeśli chodzi o laktator - tutaj nie mam aż takich opinii jak koleżanki wyżej na początku kupiłam zwykły Lakta Plus, myślałam że laktator wogóle bd zbędny ale jednak potem musiałam zaopatrzyć się w elektroniczny.
zauważ, że napisałam, ze warto kupić dobry ręczny laktator na początek, a bez urazy, ale Lakta Plus to jakaś pomyłka a nie laktator
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 10:37   #22
moonie_85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

Hm, a ja chyba nie rozumiem jak ma się stosowanie monitora oddechu i jego cel do "słyszę moje dziecko mimo dwóch pięter"... wybacz, ale (odpukać!) bezdechu nie usłyszysz...


Jak już na nianie zeszło - w zestawie z moją Snuzą Halo kupiłam videonianię (Snuza Trio - tak się nazywa cały zestaw) i chociaż na początku myślałam że to video to niepotrzebny bajer, to teraz uważam, że sama niania bez video to totalnie bez sensu jest... bo czy brak płaczu zawsze oznacza, że wszystko jest cacy? Niestety nie. Video pozwala zobaczyć, czy przypadkiem Maluch nie zakopał główki w kocyk, czy nie przeturlał się niebezpiecznie na brzuszek i czy ma jak oddychać, czy się nie rozkopał i czy nie trzeba pójść go przykryć. Jednym słowem polecam.

Edytowane przez moonie_85
Czas edycji: 2013-04-05 o 10:40
moonie_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 09:56   #23
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

Ja też (jak kilka poprzedniczek) polecam minitor Snuza Halo.Jest wygodny i choć na poczatku miałam opory przed zakładaniem(czy zadziała, jak to zrobic prawidłowo, czy nie "odpadnie" z pieluszki) to szybko sie nauczyliśmy zakładać prawidłowo.Mieliśmy kilka fałszywych alarmów (ja twierdze że jeden nie był fałszywy, no ale może spanikowałam).Warto kupić ten model w wymienną baterią-jedna -starczy na jedno dziecko-używany każdej nocy do około 12m-ca życia.Ja przymierzam się właśnie do kupienia nowej baterii( około 45zł).

Laktator miałam Medela ręczy i elektryczny.Ręczny-kicha.Bardzo męczący.Za to elektryczny dość głośny. Kupiłam okazjionalnie ręczny firmy Lansinoh i okazał się strzałem w dziesiatkę.Nie męczył dłoni a pokarm odciagał dużo szybciej(no i cichutko)niż ten elektryczny Medeli. Nauczyłam się odciągać pokarm dużo efektywniej we własnym rytmie.Polecam!
Ogólnie dzięki temu laktatorowi poznałam tę markę i spodobały mi się ich produkty(np. woreczki czy buteleczki na pokarm).
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 21:48   #24
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

A używała któraś tego laktatora? http://www.ceneo.pl/17232818
cena Aventu mnie trochę powala..
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 22:15   #25
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
A używała któraś tego laktatora? http://www.ceneo.pl/17232818
cena Aventu mnie trochę powala..
ja mam taki. na poczatku sie nie moglam z nim dogadac. bo nic nie lecialo a sutki bolaly ze ja pier... ale cierpliwie pomalu na minimalnym ssaniu rozkrecil mi lakatcje. teraz sciagam nim co 3-4 godzinny. dobrze sie myje i sterylizuje. poza tym troche glosny ale da sie wytrzymac.
__________________
25.02.2010
25.04.2010.
25.10.2010. zaręczyny
15.10. 2011.
21.02.2013. Natalka 31 tc. 1190 g 40 cm

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hhaev4h7a.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h7pw9dmdz.png

http://s10.suwaczek.com/20111015650114.png
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 13:28   #26
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość
ja mam taki. na poczatku sie nie moglam z nim dogadac. bo nic nie lecialo a sutki bolaly ze ja pier... ale cierpliwie pomalu na minimalnym ssaniu rozkrecil mi lakatcje. teraz sciagam nim co 3-4 godzinny. dobrze sie myje i sterylizuje. poza tym troche glosny ale da sie wytrzymac.
dzięki serdecznie za odpowiedź!!
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 08:57   #27
czerwcowanoc
Przyczajenie
 
Avatar czerwcowanoc
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Poszukiwany monitor oddechu/laktator jaki polecacie?

Jeśli chodzi o monitor to niestety nie pomogę, bo nie używałam, ale co do laktatora polecam elektroniczny Aventu. model z nakładką masującą – świetna sprawa. laktator dobry i sprawdzony –sama odkupiłam go od koleżanki i prawdopodobnie przekażę go dalej. no chyba, że plany się zmienią i pomyślimy o kolejnym dziecku w niedługim czasie
__________________
czerwcowanoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.