Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-29, 15:30   #1
turkusowa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 126

Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie


Ostatnio spotkałam się z opinią wyrażoną przez moją koleżankę że "kobietę trzeba mieć za co złapać" - moi drodzy, jakie macie zdanie na ten temat? koleżanka jest lekko przy tuszy, ja natomiast jest osobą szczupłą i odniosłam wrażenie, że chciała mi przekazać, że ja jestem mało kobieca, choć ja się czuję normalną 100% kobietą
__________________
bo w życiu nic nie dzieję się bez przyczyny...
turkusowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 15:36   #2
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

Cytat:
Napisane przez turkusowa_ Pokaż wiadomość
Ostatnio spotkałam się z opinią wyrażoną przez moją koleżankę że "kobietę trzeba mieć za co złapać" - moi drodzy, jakie macie zdanie na ten temat? koleżanka jest lekko przy tuszy, ja natomiast jest osobą szczupłą i odniosłam wrażenie, że chciała mi przekazać, że ja jestem mało kobieca, choć ja się czuję normalną 100% kobietą
Ja jestem zdania, że człowiek powinien pilnować własnej pupy i mieć ewentualnie jakieś zdanie, czy spostrzeżenia na temat wyglądu innych (bo to ludzkie), natomiast głośne komentarze powinien sobie darować (bo to już chamskie).

Gusta są różne, a wieczna walka szczupłych z grubymi i teksty w stylu: pies na kości nie poleci, albo wąska w pasie dobrze pcha się i inne wielce lotne, mające udowadniać "lepszość" którejś z grup wywołują u mnie litościwo-kpiący śmiech.

Więc generalnie to tyle w temacie.

Edytowane przez andzia1989r
Czas edycji: 2012-05-29 o 15:57
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 15:43   #3
jola0078
Rozeznanie
 
Avatar jola0078
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 560
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

temat rzeka. Ile ludzi tyle będzie opinii. Koleżanka przy tuszy będzie uparcie twierdzić, że pełniejsze kształty są lepsze, koleżanka z drobnym biustem, że małe jest piękne. Ale myślę, że nie warto przejmować się takimi opiniami i nie popadać w skrajności - przecież nie będziemy sobie specjalnie hodować sadełka żeby zmieścić się w kanonie "trzeba mieć za co złapać" to bez sensu. Być może koleżanka w ten sposób próbuje wytłumaczyć swoją tuszę, przecież nie przyzna się że ma nadwagę dlatego że jest np leniwa i nie chce się jej schudnąć i katować dietą skoro może opowiadać na około że jest przy tuszy bo "trzeba mieć za co złapać" oczywiście to jest gdybanie.
jola0078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 15:46   #4
turkusowa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 126
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

Cytat:
Napisane przez jola0078 Pokaż wiadomość
temat rzeka. Ile ludzi tyle będzie opinii. Koleżanka przy tuszy będzie uparcie twierdzić, że pełniejsze kształty są lepsze, koleżanka z drobnym biustem, że małe jest piękne. Ale myślę, że nie warto przejmować się takimi opiniami i nie popadać w skrajności - przecież nie będziemy sobie specjalnie hodować sadełka żeby zmieścić się w kanonie "trzeba mieć za co złapać" to bez sensu. Być może koleżanka w ten sposób próbuje wytłumaczyć swoją tuszę, przecież nie przyzna się że ma nadwagę dlatego że jest np leniwa i nie chce się jej schudnąć i katować dietą skoro może opowiadać na około że jest przy tuszy bo "trzeba mieć za co złapać" oczywiście to jest gdybanie.
Właśnie jeśli chodzi o nią to jest osobą która używa różnych diet, ćwiczy codziennie i na prawdę schudła ponad 10kg, nie mogę jej zarzucić ani krzty lenistwa, bo na prawdę dba o siebie w każdym tego słowa znaczeniu
__________________
bo w życiu nic nie dzieję się bez przyczyny...
turkusowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 15:48   #5
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

faceci lubią mieć za co złapać - prawda. tylko osoby grube zapominają, że tym czymś są piersi i pupa, a nie tłuszcz na udach i wałki na brzuchu
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 15:52   #6
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

Bo kobieta to jest od łapania za cokolwiek...

I nie, takie mądre powiedzonka nie są zgodne z rzeczywistością, bo wśród moich znajomych płci męskiej jest kilku fetyszystów bardzo szczupłych i drobnych dziewczyn, z maleńkimi biustami i płaskimi pupami. Tak samo jak sporo kobiet szaleje za chudymi facetami, mimo że popkultura lansuje wizerunek umięśnionego, opalonego Latynosa.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 15:57   #7
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

Zauwazylam, ze takie madrosci wyglaszaja zawsze osoby z nadwaga. Do kanonu repertuaru zaliczyc mozna tez, ze "facet nie pies, na skore i kosci nie poleci".

Co ciekawe chudzi/szczupli ludzie nie maja w swoich zasobach madrosci w tym stylu .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 16:02   #8
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

Cytat:
Napisane przez turkusowa_ Pokaż wiadomość
Ostatnio spotkałam się z opinią wyrażoną przez moją koleżankę że "kobietę trzeba mieć za co złapać" - moi drodzy, jakie macie zdanie na ten temat? koleżanka jest lekko przy tuszy, ja natomiast jest osobą szczupłą i odniosłam wrażenie, że chciała mi przekazać, że ja jestem mało kobieca, choć ja się czuję normalną 100% kobietą
Pewnie kompleksy przez nią przemawiają i próbuje się na siłę dowartościować, przy okazji ośmieszając/poniżając/dogadując innym.

Co do tego zdania- kwestia gustu. I zależy, co kto ma na myśli mówiąc o łapaniu. Nie dla każdego to wały tłuszczu.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 16:03   #9
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

Niedawno był demot: facet nie pies, na kości nie poleci...ale i nie sikorka, żeby słoninę wpierniczać

Lubię patrzeć na kobiety o szerokich biodrach, podobają mi się latynoskie kuperki - sama mam płaskodupie, to sobie chociaż na j.lo popatrzę... Ale kobiece kształty =/= otyłość.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 16:04   #10
vainqueur_
Raczkowanie
 
Avatar vainqueur_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 263
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

często słyszę takie opinie i myślę, że chodziło bardziej o normalnie, dobrze zbudowaną kobietę. wszytko na miejscu, mięciutko... itd., ale wiadomo, im kobieta grubsza, tym próbuje nazwać wałeczki, oponki, celullit, itd., czymś dobrym i pożytecznym "bo przynajmniej nie wyglądam jak wieszak". moim zdaniem kobietom z nadwagą i większym brzuchem niż piersiami daleko do figury "do trzymania".
__________________
1. Dbam o cerę i ciało.
2. Zapuszczam włosy.
3. Zdrowo się odżywiam.
4. Pracuję nad charakterem.
vainqueur_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 16:05   #11
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34388590]Zauwazylam, ze takie madrosci wyglaszaja zawsze osoby z nadwaga. Do kanonu repertuaru zaliczyc mozna tez, ze "facet nie pies, na skore i kosci nie poleci".

Co ciekawe chudzi/szczupli ludzie nie maja w swoich zasobach madrosci w tym stylu .[/QUOTE]

nie no chudziny mają ripostę na demotach czy innym kwejku widziałam:

'facet nie pies na kości nie poleci bla bla bla ' - 'ale też nie sikorka żeby słoninę wpier*dalać. '
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 16:07   #12
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

Najważniejsze żeby każdy dobrze czuł się we własnej skórze. I sa gusta i guściki, jeden lubi grubsze, inny chudsze. Ja w ogóle nie rozumiem dlaczego ludzie czują potrzeba umniejszania innych, żeby pokazać że jest się lepszym, ładniejszym, to przecież świadczy o jego kompleksach.

Btw. Jestem szczupła, mam małe piersi, ale mój facet i tak je lubi.
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 16:07   #13
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

Ja jak tylko schudnę to mam prześwit żebrowo-mostkowy między cycami i czuję się wtedy mało kobieco cycki mam w normie, tyłek również. Ogólnie zawsze miałam tendencje do niedowagi. Co kto lubi, ja uważam że kobiety powinny mieć wagę w normie (ani niedowaga, ani nadwaga).

A co lubią faceci to już ich trzeba pytać
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 16:21   #14
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

Cytat:
Napisane przez Jacqueline__ Pokaż wiadomość
nie no chudziny mają ripostę na demotach czy innym kwejku widziałam:

'facet nie pies na kości nie poleci bla bla bla ' - 'ale też nie sikorka żeby słoninę wpier*dalać. '
A tego to nie znalam. Dobre .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 16:27   #15
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

najważniejsze, żeby czuć się dobrze ze sobą.
każda z nas na pewno ma "swoją" wagę, przy której czuje się dobrze.
i ciuchy pasują i z przyjemnością spoglądamy w lustro w przymierzalni.

a kiedyś pytałam kolegów czy woleliby dziewczynę z 5 kg nadwagą czy niedowagą to odpowiadali, że lepiej 5 kg za dużo niż za mało.
chyba jeden tylko odpowiedział, że woli tę chudą.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 16:31   #16
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
a kiedyś pytałam kolegów czy woleliby dziewczynę z 5 kg nadwagą czy niedowagą to odpowiadali, że lepiej 5 kg za dużo niż za mało.
chyba jeden tylko odpowiedział, że woli tę chudą.
Jak ja pytałam moich kolegów to 90% z nich wolałaby 5 kg za mało Nie wiem, może to kwestia wieku?
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 16:32   #17
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

Może i trzeba mieć za co złapać, ale to nie znaczy, że łapie się za tłuszczyk. Jak dla mnie to chodzi tu o to, że faceci lubią jak kobieta ma właśnie taką kobiecą figurę jest zaokrąglona tu gdzie trzeba. Czyli ma okrągłe piersi (nie mówię, że zaraz wielkie, ale jędrne), okrągłe, szersze biodra, wcięcie w talii. Czyli takie seksowne krągłości.
A nie znaczy to, że każdy zaraz lubi puszyste. Tyle na temat tego powiedzenia.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 16:33   #18
potwor_z_jeziora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z pod byka
Wiadomości: 945
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

Cytat:
Napisane przez vainqueur_ Pokaż wiadomość
moim zdaniem kobietom z nadwagą i większym brzuchem niż piersiami daleko do figury "do trzymania".
Zdecydowanie. Próba podniesienia lub utrzymania takowej kobiety mogła by się skończyć poważną kontuzją.

Co do pytania z tematu - złapać można każdą. Nie widzę w tej dyscyplinie za bardzo jaka miała by być przewaga kobiety otyłej - chyba, że zachciało by mi się nagle pobawić w kuchnię, wtedy mogę złapać za wałek tłuszczu i udawać, że ubijam ciasto. Nic innego mi do głowy nie przychodzi.
potwor_z_jeziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 16:44   #19
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

jak tu już zostało wiele razy stwierdzone, grunt to dobrze się ze sobą czuć. Osobiście rozszerzyłabym to jednak o aspekt zdrowotny. Znam dziewczynę, która jest zdecydowanie przy kości. No, szczerze mówiąc, jest po prostu otyła. Nie dlatego, że cierpi na jakąś chorobę czy coś w tym stylu, nie. Ona po prostu lubi jeść i otwarcie to przyznaje. Ta dziewczyna generalnie promuje ideę nieważne jak wyglądasz, ciesz się życiem, jest nas więcej do kochania, akceptuj siebie taką jaką jesteś, blablabla. Wszystko pięknie ładnie, ale wg mnie promowanie obżarstwa (bo ona naprawdę po prostu je dużo i niezdrowo i otwarcie o tym mówi) pod przykrywką "akceptuj siebie i pie**dol trendy" jest troszkę nie tego. Idea akceptowania siebie - super. Są przecież ludzie otyli z powodu np. choroby, albo bardzo chudzi którzy nie mogą przytyć. to co, mają się pochlastać? Nie. Do takich ludzi jak najbardziej, ta idea jest bardzo słuszna. Natomiast idea promowania niezdrowych nawyków żywieniowych pod płaszczykiem akceptacji siebie i niezważania na trendy - no nie bardzo. Ale to tylko moje odczucia
Także, moim zdaniem zasadą jest: grunt, to dobrze się ze sobą czuć, plus dbać o siebie i swoje zdrowie, a jak chudnąć/grubnąć to też dla siebie, żeby się dobrze ze sobą czuć, a nie bo facetowi się tak podoba
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 16:49   #20
MissAvzia
Raczkowanie
 
Avatar MissAvzia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: over the rainbow
Wiadomości: 141
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

Jeden facet będzie wolał krąglejsze kształty u kobiety i "mieć za co złapać" a inny wiotką trzpiotkę. Ile ludzi- tyle gustów. Ważne, by mieć wagę w normie i być zdrowym.
MissAvzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 16:54   #21
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
faceci lubią mieć za co złapać - prawda. tylko osoby grube zapominają, że tym czymś są piersi i pupa, a nie tłuszcz na udach i wałki na brzuchu
eee. niegrzecznie to napisałaś.
Co do tematu nie mam zdania, gusta są różne.

Edytowane przez ogolnie
Czas edycji: 2012-05-29 o 16:56
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 16:58   #22
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

Nie cierpię takich chamskich tekstów Zazwyczaj rzucają je osoby ze skrajnych opcji wagowych, żeby się dowartościować. Sama mam normalną figurę i ani nie komentuję postury innych, ani nie zamartwiam się swoimi kilogramami.
Ale ogólnie nie lubię wtrącania się w czyjeś życie (szczególnie w sprawy wyglądu i pieniędzy), więc może przesadzam.
__________________

Edytowane przez mbamboo
Czas edycji: 2012-05-29 o 17:02
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 17:05   #23
jola0078
Rozeznanie
 
Avatar jola0078
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 560
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

jest takie powiedzenie że "każda potwora znajdzie swojego amatora" i to najprawdziwsza prawda ważne żeby akceptować siebie. Wiadomo że promowanie monstrualnej otyłości, albo nadmiernej chudości jest nie dozwolone bo po prostu jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia. A takie dowartościowywanie się "że trzba mieć za co złapać", "facet nie pies.." i bla bla jest po prostu żałosne i dziecinne, bo co to obchodzi np moją koleżankę przy tuszy że ja jestem od niej szczuplejsza.
jola0078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 17:08   #24
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

Każdy niech wygląda jak chce. Najważniejsze to czuć się dobrze we własnej skórze, a nie kierować się opinią innych. Jeśli komuś zależy na zdrowiu, to dobrze mieścić się jeszcze w obowiązujących normach.
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 17:08   #25
jola0078
Rozeznanie
 
Avatar jola0078
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 560
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Nie cierpię takich chamskich tekstów Zazwyczaj rzucają je osoby ze skrajnych opcji wagowych, żeby się dowartościować. Sama mam normalną figurę i ani nie komentuję postury innych, ani nie zamartwiam się swoimi kilogramami.
Ale ogólnie nie lubię wtrącania się w czyjeś życie (szczególnie w sprawy wyglądu i pieniędzy), więc może przesadzam.
w ogólne nie przesadzasz każdy wygląda tak jak uważa to za stosowne - pomijając oczywiście kwestie róznych dolegliwości zdrowotnych, bo przecież to nie wina danej osoby że cierpi na chorobę przy której się strasznie tyje lub chudnie i chorobliwą nadwagę/niedowagę- i nikogo nie powinno to obchodzić ktoś ma boczki wałeczki i sadełko a inny ma wystające biodra i żebra bo taka chudzina.
jola0078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 17:15   #26
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Nie cierpię takich chamskich tekstów Zazwyczaj rzucają je osoby ze skrajnych opcji wagowych, żeby się dowartościować. Sama mam normalną figurę i ani nie komentuję postury innych, ani nie zamartwiam się swoimi kilogramami.
Ale ogólnie nie lubię wtrącania się w czyjeś życie (szczególnie w sprawy wyglądu i pieniędzy), więc może przesadzam.
Mnie też się zdaje, że o dowartościowanie chodzi.
Takich głupawych powiedzeń jest mnóstwo.
Rozumiem, że Autorka pytała o co innego, ale krew mnie zalewa jak czytam niektóre słowa.
Jeden facet wybierze szczupłą, drugi grubszą, ale finalnie to i tak o osobowość chodzi.
I zgadzam się z Twoją opinią.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 17:17   #27
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

fajny tyłek i fajne cycki są spoko
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 17:24   #28
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

Cytat:
Napisane przez turkusowa_ Pokaż wiadomość
Ostatnio spotkałam się z opinią wyrażoną przez moją koleżankę że "kobietę trzeba mieć za co złapać" - moi drodzy, jakie macie zdanie na ten temat?
Każdy ma swój gust. Jednemu spodoba się krągła blondynka, innemu szczupła brunetka, a jeszcze innemu bardzo chuda ruda.

Cytat:
koleżanka jest lekko przy tuszy, ja natomiast jest osobą szczupłą i odniosłam wrażenie, że chciała mi przekazać, że ja jestem mało kobieca, choć ja się czuję normalną 100% kobietą
Możliwe, że faktycznie chciała Ci dopiec, a możliwe, że tak tylko palnęła, bez zastanowienia. Tak czy inaczej, jej opinia to jej opinia, a że np. spora część facetów jej nie podziela, to inna kwestia

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34388590]Zauwazylam, ze takie madrosci wyglaszaja zawsze osoby z nadwaga. Do kanonu repertuaru zaliczyc mozna tez, ze "facet nie pies, na skore i kosci nie poleci".

Co ciekawe chudzi/szczupli ludzie nie maja w swoich zasobach madrosci w tym stylu .[/QUOTE]

Czy ja wiem... Zarówno grubych jak i chudych czasem ktoś obrazi Teksty o spoconych prosiakach, świnkach i toczeniu się, też ktoś rozpowszechnia...
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 17:24   #29
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość

Możliwe, że faktycznie chciała Ci dopiec, a możliwe, że tak tylko palnęła, bez zastanowienia. Tak czy inaczej, jej opinia to jej opinia, a że np. spora część facetów jej nie podziela, to inna kwestia
zakładasz z góry, że nie podziela?
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 17:25   #30
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Kobietę trzeba mieć za co złapać - opinie

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
zakładasz z góry, że nie podziela?
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.